Klibik Roman |
Daugavpils Judo Center Singitaj Łotwa, , 2 KYU | Klibik R. |
Wójcik Łukasz | | |
UKJ Siódemka Mława, , 1 KYU | | Klibik R. |
Bartusik Michał | | | |
UKJ Millenium Rzeszów, , 1 DAN | Bartusik M. | | |
| | | |
, | | | Szerszeniewski P. |
Wierzba Norbert | | | | |
UMKS Żak Kielce, , 1 KYU | Wierzba N. | | | |
| | | | |
, | | Szerszeniewski P. | | |
Szerszeniewski Przemysław | | | | |
AZS AWF Warszawa, , 1 DAN | Szerszeniewski P. | | | |
| | | | |
, | | | | Szerszeniewski P. |
Chodyna Dawid | | | | | |
GKS ,,Olimpia" Grudziądz, , 1 KYU | Chodyna D. | | | | |
| | | | | |
, | | Chodyna D. | | | |
STOLARCZYK ADAM | | | | | |
Gwardia Wrocław, , 1 DAN | STOLARCZYK A. | | | | |
| | | | | |
, | | | Chodyna D. | | |
Mykytyn Andriy | | | | | |
Ippon Kiev Ukraine, , 1 KYU | Mykytyn A. | | | | |
| | | | | |
, | | Mykytyn A. | | | |
Domagała Maciej | | | | | |
KS "Gwardia" Łódź, , 3 KYU | Domagała M. | | | | |
| | | | | |
, | | | | | Szerszeniewski P. |
Skulik Przemysław | | | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 1 KYU | Skulik P. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Brot P. | | | | |
Brot Paweł | | | | | | |
KS "Gwardia" Łódź, , 1 DAN | Brot P. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Brot P. | | | |
Itrych Łukasz | | | | | | |
UKS Galeon Gdynia, , 2 KYU | Itrych Ł. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Itrych Ł. | | | | |
Dobrzański Mateusz | | | | | | |
UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin, , 3 KYU | Dobrzański M. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | Brot P. | | |
Sordyl Mateusz | | | | | | |
UKS Grot Kraków, , 2 KYU | Sordyl M. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Ochnio M. | | | | |
Ochnio Michał | | | | | | |
UKJ 225 Warszawa, , 1 KYU | Ochnio M. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Zacheja M. | | | |
Takaćiauskas Eimantas | | | | | | |
Draugyste Litwa ., | Takaćiauskas E. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Zacheja M. | | | | |
Zacheja Maciej | | | | | | |
TS Gwardia Warszawa, , 1 DAN | Zacheja M. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | | | DĄBROWSKI S. |
DĄBROWSKI Stanisław | | | | | | |
AZS UW Warszawa, , 1 DAN | DĄBROWSKI S. | | | | | |
Dulski Mateusz | | | | | | |
GKS ,,Olimpia" Grudziądz, , 1 KYU | | DĄBROWSKI S. | | | | |
Brodowski Kuba | | | | | | |
UKJ 225 Warszawa, , 1 DAN | Brodowski K. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | DĄBROWSKI S. | | | |
Ulicki Maciej | | | | | | |
UKS Siódemka Sochaczew, , 2 KYU | Ulicki M. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Urbaniak K. | | | | |
Urbaniak Krzysztof | | | | | | |
TS Olimpia Poznań, , 3 KYU | Urbaniak K. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | DĄBROWSKI S. | | |
Woch Mateusz | | | | | | |
KS "Gwardia" Łódź, , 1 KYU | Woch M. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Woch M. | | | | |
Tkachuk Bogdan | | | | | | |
Ippon Kiev Ukraine, , 1 KYU | Tkachuk B. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Woch M. | | | |
Woś Radosław | | | | | | |
AZS-WSPiA Poznań, , 2 KYU | Woś R. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Gwóźdź S. | | | | |
Gwóźdź Sebastian | | | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 1 DAN | Gwóźdź S. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | | DĄBROWSKI S. | |
Garbacz Mateusz | | | | | |
UMKS Żak Kielce, , 1 DAN | Garbacz M. | | | | |
| | | | | |
, | | Garbacz M. | | | |
Bochniak Bartłomiej | | | | | |
Gwardia Wrocław, , 1 DAN | Bochniak B. | | | | |
| | | | | |
, | | | Popiel D. | | |
Lukosevicius Mykolas | | | | | |
Draugyste Litwa ., , 1 KYU | Lukosevicius M. | | | | |
| | | | | |
, | | Popiel D. | | | |
Popiel Damian | | | | | |
KS "Gwardia" Łódź, , 1 DAN | Popiel D. | | | | |
| | | | | |
, | | | | Popiel D. | |
Turner Aaron | | | | |
Great Britain ., , 1 KYU | Turner A. | | | |
| | | | |
, | | Turner A. | | |
Stypiński Dominik | | | | |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa, , 2 KYU | Stypiński D. | | | |
| | | | |
, | | | Staruh V. | |
Staruh Vladislav | | | |
Daugavpils Judo Center Singitaj Łotwa, , 1 DAN | Staruh V. | | |
| | | |
, | | Staruh V. | |
Migacz Paweł | | |
AZS AWF Warszawa, , 2 KYU | Migacz P. | |
| |
, |