Smid David |
Czech Republic ., , 1 KYU | Jaremenko E. |
Jaremenko Edgars | | |
Daugavpils Judo Center Singitaj Łotwa, , 2 KYU | | Cchovbrebovas E. |
Cchovbrebovas Erikas | | | |
Draugyste Litwa ., , 1 KYU | Cchovbrebovas E. | | |
| | | |
, | | | Woźniak S. |
Galewicz Maciej | | | | |
KS "Gwardia" Łódź, , 1 KYU | Woźniak S. | | | |
Woźniak Szymon | | | | |
UKS Grot Kraków, , 1 DAN | | Woźniak S. | | |
JAMUŁA BRUNO | | | | |
Gwardia Wrocław, , 1 KYU | JAMUŁA B. | | | |
| | | | |
, | | | | Woźniak S. |
Kawczyk Michał | | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 1 KYU | Stępień D. | | | | |
Stępień Damian | | | | | |
UMKS Żak Kielce, , 1 DAN | | Stankiewicz B. | | | |
Stankiewicz Bartłomiej | | | | | |
UKS De La Salle gdańsk, , 1 DAN | Stankiewicz B. | | | | |
| | | | | |
, | | | Stankiewicz B. | | |
Cichocki Maciej | | | | | |
UKS "Orkan" Sochaczew, , 1 DAN | Cichocki M. | | | | |
Bieliński Maciej | | | | | |
TS Gwardia Opole, , 3 KYU | | Cichocki M. | | | |
Banaszek Sebastian | | | | | |
UKJ 225 Warszawa, , 1 DAN | Banaszek S. | | | | |
| | | | | |
, | | | | | Szafran Ł. |
Błoński Rafał | | | | | | |
TS Judo Gryf Słupsk, , 1 DAN | Błoński R. | | | | | |
Półgrabski Mieszko | | | | | | |
UKS Galeon Gdynia, , 1 DAN | | Rydwański M. | | | | |
Rydwański Michał | | | | | | |
AKS Strzegom, , 1 KYU | Rydwański M. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Rydwański M. | | | |
Stelmach Paweł | | | | | | |
UKS Siódemka Sochaczew, , 2 KYU | Stelmach P. | | | | | |
Czechowski Marcin | | | | | | |
KS "Gwardia" Łódź, , 1 KYU | | Klimek A. | | | | |
Klimek Artur | | | | | | |
TS Gwardia Warszawa, , 1 DAN | Klimek A. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | Szafran Ł. | | |
| | | | | | |
, | Kuczera P. | | | | | |
Kuczera Piotr | | | | | | |
Polonia Rybnik, , 1 DAN | | Kuczera P. | | | | |
Czubak Rafał | | | | | | |
AZS UW Warszawa, , 1 DAN | Czubak R. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Szafran Ł. | | | |
Szafran Łukasz | | | | | | |
TS Olimpia Poznań, , 1 KYU | Szafran Ł. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Szafran Ł. | | | | |
Dobrowolski Jakub | | | | | | |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa, , 2 KYU | Dobrowolski J. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | | | Kowalczyk R. |
Mrozek Krzysztof | | | | | | |
TS Wisła Kraków, , 1 KYU | Mrozek K. | | | | | |
Wiktorek Seweryn | | | | | | |
UKS Ippon MDK Kutno, , 1 KYU | | Mrozek K. | | | | |
PARKA DAMIAN | | | | | | |
Gwardia Wrocław, , 1 KYU | PARKA D. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Holcak L. | | | |
Woźniak Mateusz | | | | | | |
UKS IPPON Jarocin, , 1 KYU | Wszołek A. | | | | | |
Wszołek Andrzej | | | | | | |
UKS Grot Kraków, , 3 KYU | | Holcak L. | | | | |
Holcak Lubomir | | | | | | |
Czech Republic ., , 1 KYU | Holcak L. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | Banaszek D. | | |
ROCHMIŃSKI Arkadiusz | | | | | | |
MMKS Wojownik Skierniewice, , 1 DAN | Lota T. | | | | | |
Lota Tomasz | | | | | | |
KS "Gwardia" Łódź, , 1 KYU | | Domański T. | | | | |
Domański Tomasz | | | | | | |
UKJ Ryś Warszawa, , 1 KYU | Domański T. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Banaszek D. | | | |
Gevorgyan Henrikh | | | | | | |
UKS Bushi Łódź, , 3 KYU | Gevorgyan H. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Banaszek D. | | | | |
Banaszek Dominik | | | | | | |
UKJ 225 Warszawa, , 1 DAN | Banaszek D. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | | Kowalczyk R. | |
Frankowicz Maksymilian | | | | | |
UMKS Żak Kielce, , 2 KYU | Frankowicz M. | | | | |
Wiśniewski Dariusz | | | | | |
UKS De La Salle gdańsk, , 2 KYU | | Pawlikowski P. | | | |
Pawlikowski Piotr | | | | | |
UKS 25 Sosnowiec, , 2 KYU | Pawlikowski P. | | | | |
| | | | | |
, | | | Sadowski A. | | |
Wojdon Igor | | | | | |
UKS "Olimpia-Judo" Elbląg, , 2 KYU | Sadowski A. | | | | |
Sadowski Adam | | | | | |
AKS Strzegom, , 1 KYU | | Sadowski A. | | | |
Klimek Adam | | | | | |
TS Gwardia Warszawa, , 1 DAN | Klimek A. | | | | |
| | | | | |
, | | | | Kowalczyk R. | |
Brot Jan | | | | |
KS "Gwardia" Łódź, , 1 KYU | Brot J. | | | |
Machlus Maciej | | | | |
KS AZS AWFiS Gdańsk, , 2 KYU | | Kowalczyk R. | | |
Kowalczyk Rafał | | | | |
Polonia Rybnik, , 1 DAN | Kowalczyk R. | | | |
| | | | |
, | | | Kowalczyk R. | |
Pękala Szymon | | | |
UKS "Sokół" Pisarzowice, , 1 KYU | Pękala S. | | |
| | | |
, | | Pękala S. | |
Leśniak Michał | | |
T.S. MOSiR Bochnia, , 2 KYU | Leśniak M. | |
| |
, |