Ozdoba Tomasz |
Klub Judo AZS Opole, , 2 KYU | Ozdoba T. |
Butkiewicz Andrzej | | |
WKS "Flota" Gdynia, , 1 KYU | | Stępień D. |
Stępień Damian | | | |
UMKS Żak Kielce, , 1 DAN | Stępień D. | | |
| | | |
, | | | Stępień D. |
Koperski Kamil | | | | |
AZS UAM Poznań, , 4 DAN | Koperski K. | | | |
| | | | |
, | | Klimek A. | | |
Klimek Artur | | | | |
TS Gwardia Warszawa, , 1 DAN | Klimek A. | | | |
| | | | |
, | | | | Stępień D. |
Orczykowski Daniel | | | | | |
AZS-WSPiA Poznań, , 2 KYU | Orczykowski D. | | | | |
| | | | | |
, | | Orczykowski D. | | | |
Pastusiak Piotr | | | | | |
Klub Judo Samuraj Koszalin, , 1 DAN | Pastusiak P. | | | | |
| | | | | |
, | | | SZEWCZYK Ł. | | |
Majewski Rafał | | | | | |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa, , 1 DAN | Majewski R. | | | | |
| | | | | |
, | | SZEWCZYK Ł. | | | |
SZEWCZYK ŁUKASZ | | | | | |
Gwardia Wrocław, , 1 DAN | SZEWCZYK Ł. | | | | |
| | | | | |
, | | | | | Stępień D. |
Długosz Piotr | | | | | | |
TS Gwardia Opole, , 2 KYU | Długosz P. | | | | | |
Pyrzewski Bartosz | | | | | | |
KS AZS AWFiS Gdańsk, , 3 DAN | | Długosz M. | | | | |
Długosz Maciej | | | | | | |
UKS Judo Wolbrom, , 1 DAN | Długosz M. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | BRYSZ A. | | | |
BRYSZ ADAM | | | | | | |
KS AZS AWF Katowice, , 1 DAN | BRYSZ A. | | | | | |
| | | | | | |
, | | BRYSZ A. | | | | |
Puzyr Tobiasz | | | | | | |
SGKS Wybrzeże Gdańsk, , 1 DAN | Puzyr T. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | BRYSZ A. | | |
Chlebik Sebastian | | | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 2 KYU | Chlebik S. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Janicki S. | | | | |
Janicki Sebastian | | | | | | |
WKS Śląsk Wrocław, , 1 DAN | Janicki S. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Janicki S. | | | |
Tondera Dawid | | | | | | |
TS Wisła Kraków, , 2 DAN | Tondera D. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Kręcielewski T. | | | | |
Kręcielewski Tomasz | | | | | | |
TS Gwardia Warszawa, , 2 DAN | Kręcielewski T. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | | | Stępień D. |
Kuganda Mateusz | | | | | | |
UKS Judo Wolbrom, , 1 DAN | Kuganda M. | | | | | |
Machlus Maciej | | | | | | |
KS AZS AWFiS Gdańsk, , 2 KYU | | Kuganda M. | | | | |
Jasek Martin | | | | | | |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice, , 1 KYU | Jasek M. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Kuganda M. | | | |
Błażejewski Adrian | | | | | | |
UKJ Millenium Rzeszów, , 1 DAN | Błażejewski A. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Kreft J. | | | | |
Kreft Jacek | | | | | | |
UKS Opty Gdynia, , 1 DAN | Kreft J. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | Brysz J. | | |
Masiukiewicz Paweł | | | | | | |
TS Gwardia Warszawa, , 1 DAN | Masiukiewicz P. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Brysz J. | | | | |
Brysz Jacek | | | | | | |
KS AZS AWF Katowice, , 1 DAN | Brysz J. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Brysz J. | | | |
Birkowski Borys | | | | | | |
KS "Gwardia" Łódź, , 1 DAN | Birkowski B. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Birkowski B. | | | | |
Szcześniak Paweł | | | | | | |
Klub Judo Samuraj Koszalin, , 1 KYU | Szcześniak P. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | | Płoński P. | |
Cieślik Sebastian | | | | | |
TS Wisła Kraków, , 1 KYU | Cieślik S. | | | | |
Szafran Łukasz | | | | | |
KS AZS AWF Wrocław, , 1 DAN | | Cieślik S. | | | |
Szerszeniewski Przemysław | | | | | |
AZS AWF Warszawa, , 1 DAN | Szerszeniewski P. | | | | |
| | | | | |
, | | | Cieślik S. | | |
Koszela Paweł | | | | | |
AZS UAM Poznań, , 2 DAN | Koszela P. | | | | |
| | | | | |
, | | Koszela P. | | | |
Wyrzykowski Bartłomiej | | | | | |
KS AZS AWFiS Gdańsk, , 1 DAN | Wyrzykowski B. | | | | |
| | | | | |
, | | | | Płoński P. | |
Żydak Paweł | | | | |
WKS "Flota" Gdynia, , 1 DAN | Żydak P. | | | |
| | | | |
, | | Żydak P. | | |
Puzyr Filip | | | | |
SGKS Wybrzeże Gdańsk, , 1 DAN | Puzyr F. | | | |
| | | | |
, | | | Płoński P. | |
Kocon Leszek | | | |
TS Gwardia Warszawa, , 1 KYU | Kocon L. | | |
| | | |
, | | Płoński P. | |
Płoński Piotr | | |
Gwardia Wrocław, , 1 DAN | Płoński P. | |
| |
, |