Zych Adam |
UKS Gimnazjon Suchy Las, , 1 KYU | Zych A. |
Skorupski Stanisław | | |
Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek, , 3 KYU | | Bugaj M. |
Bugaj Mateusz | | | |
UKS Judo Sensei Płock, , 1 DAN | Bugaj M. | | |
KOZIK JAN | | | |
UKS "Katana" Sułkowice, , 3 KYU | | | Bugaj M. |
Michalak Michał | | | | |
UKS "Bielik" Bielany Wrocławskie, , 3 KYU | Ryguła P. | | | |
Ryguła Paweł | | | | |
KS AZS AWF Katowice, , 1 KYU | | Wicha K. | | |
Wicha Kacper | | | | |
UKJ Yuko Józefów Józefów, , 2 KYU | Wicha K. | | | |
| | | | |
, | | | | Tchórzewski C. |
Tchórzewski Cezary | | | | | |
SGKS Wybrzeże Gdańsk, , 1 KYU | Tchórzewski C. | | | | |
Włodarski Kacper | | | | | |
MMKS Wojownik Skierniewice, , 1 KYU | | Tchórzewski C. | | | |
Wieja Kamil | | | | | |
UKS Grot Kraków, , 1 KYU | Nawrot J. | | | | |
Nawrot Jakub | | | | | |
TS Judo Gryf Słupsk, , 1 KYU | | | Tchórzewski C. | | |
Całka Paweł | | | | | |
K.S. MaKo Judo Wrocław, , 1 KYU | Berlanka P. | | | | |
Berlanka Piotr | | | | | |
Klub Judo AZS Opole, , 1 KYU | | Adamczyk M. | | | |
Adamczyk Maciej | | | | | |
TS Wisła Kraków, , 2 KYU | Adamczyk M. | | | | |
| | | | | |
, | | | | | Bukojemski W. |
TURECKI MATEUSZ | | | | | | |
KS "Gwardia" Białystok Białystok, , 2 KYU | Kozłowski M. | | | | | |
Kozłowski Mateusz | | | | | | |
Klub Judo AZS Opole, , 1 KYU | | Kozłowski M. | | | | |
Monder Mirosław | | | | | | |
UKJ Yuko Józefów Józefów, , 2 KYU | Monder M. | | | | | |
Kujawa Jan | | | | | | |
TKS "Judo" Toruń, , 1 KYU | | | Leśniak P. | | | |
Rola Łukasz | | | | | | |
KS Start Radom, , 3 KYU | Rola Ł. | | | | | |
PISZCZEK MACIEJ | | | | | | |
UKS "6" Piła, , 4 KYU | | Leśniak P. | | | | |
Leśniak Patryk | | | | | | |
KS "Gwardia" Łódź, , 1 KYU | Leśniak P. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | Bukojemski W. | | |
Zambrzycki Jakub | | | | | | |
UKS Judo Orzeł Żyrardów Żyrardów, , 1 KYU | Zambrzycki J. | | | | | |
Jakimiuk Jacek | | | | | | |
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok, , 3 KYU | | Rzeppa M. | | | | |
Rzeppa Maksym | | | | | | |
UKS Galeon Gdynia, , 2 KYU | Rzeppa M. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Bukojemski W. | | | |
Kozłowski Adam | | | | | | |
UKS Dwunastka Leszno, , 3 KYU | Bukojemski W. | | | | | |
Bukojemski Wojciech | | | | | | |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa, , 1 KYU | | Bukojemski W. | | | | |
Czarnecki Miłosz | | | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 3 KYU | Czarnecki M. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | | | Stecki J. |
Niedziela Filip | | | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 1 KYU | Niedziela F. | | | | | |
Talar Przemysław | | | | | | |
UKS Smecz Pobiedziska, , 2 KYU | | Niedziela F. | | | | |
Rek Marcel | | | | | | |
KS "Gwardia" Łódź, , 2 KYU | Rek M. | | | | | |
Hojzler Paweł | | | | | | |
UKS Dwunastka Leszno, , 2 KYU | | | Stecki J. | | | |
Stecki Jędrzej | | | | | | |
SGKS Wybrzeże Gdańsk, , 1 KYU | Stecki J. | | | | | |
GRANICKI PAWEŁ | | | | | | |
UKS Piast Wrzeście Wrzeście, , 2 KYU | | Stecki J. | | | | |
Litwin Piotr | | | | | | |
K.S. MaKo Judo Wrocław, , 2 KYU | Litwin P. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | Stecki J. | | |
Dolaziński Stanisław | | | | | | |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa, , 2 KYU | Dolaziński S. | | | | | |
Nosalski Jakub | | | | | | |
T.S. MOSiR Bochnia, , 1 KYU | | Dolaziński S. | | | | |
Przybyłowicz Szymon | | | | | | |
TS "Gwardia" Olsztyn, , 2 KYU | Przybyłowicz S. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Dolaziński S. | | | |
Jastrzębski Marcin | | | | | | |
UKJ Yuko Józefów Józefów, , 3 KYU | Gniady M. | | | | | |
Gniady Michał | | | | | | |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin, , 1 KYU | | Gniady M. | | | | |
Lotta Hubert | | | | | | |
AZS-WSPiA Poznań, , 2 KYU | Lotta H. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | | Stecki J. | |
SZYMANOWSKI JAKUB | | | | | |
UKS "6" Piła, , 3 KYU | Stodolski A. | | | | |
Stodolski Adam | | | | | |
UKS Leśnik Kaczory, , 1 KYU | | Stodolski A. | | | |
Lubicki Daniel | | | | | |
Klub Judo AZS Opole, , 2 KYU | Krysiek B. | | | | |
Krysiek Bartłomiej | | | | | |
UKS Olimp Nowa Sól, , 2 KYU | | | Kostuniak P. | | |
Sitarz Patryk | | | | | |
Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Gorzów Wlkp., , 3 KYU | Kostuniak P. | | | | |
Kostuniak Patryk | | | | | |
MKS Olimpijczyk Włocławek, , 3 KYU | | Kostuniak P. | | | |
Bolimowski Mateusz | | | | | |
MMKS Wojownik Skierniewice, , 1 DAN | Bolimowski M. | | | | |
| | | | | |
, | | | | Wala Ł. | |
Gaweł Stanisław | | | | |
UKS Grot Kraków, , 4 KYU | Drąg A. | | | |
Drąg Arkadiusz | | | | |
WKS Śląsk Wrocław, , 2 KYU | | Skocz S. | | |
Skocz Sławomir | | | | |
TS Wisła Kraków, , 2 KYU | Skocz S. | | | |
| | | | |
, | | | Wala Ł. | |
Wala Łukasz | | | |
Polonia Rybnik, , 1 KYU | Wala Ł. | | |
Śmiłek Norbert | | | |
UKS "Katana" Sułkowice, , 3 KYU | | Wala Ł. | |
BUDA PIOTR | | |
MKS Juvenia Wrocław, , 2 KYU | BUDA P. | |
| |
, |