Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych
Bytom, 10.11.2018

kategoria: -55 kg.

1 Kulinych Danylo Ukraina MSMS
2 Błaszczak Igor MKS Juvenia Wrocław
3 Szołtysik Łukasz UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
3 Grela Filip GKS Czarni Bytom
5 Dubina Hlib Ukraina MSMS
5 Rola Kacper KS Start Radom
7 Vostrel Jan U15-Team Czech Judo Federation
7 Kacirek Jan U15-Team Czech Judo Federation
Filipchuk Mikita 
K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź, , 3 KYU Mohilnyi D. 
Mohilnyi Dawid 
Ukraina ., , 2 KYU Ostapov A. 
Ostapov Arsenii 
Sport Club 'Sloboganec' Charków, UKR, , 4 KYU Ostapov A. 
 
, Rola K. 
Ambroziak Vitalii 
MUKS KOKORO Łódź, , 3 KYU Rola K. 
Rola Kacper 
KS Start Radom, , 2 KYU Rola K. 
Matyja Maciej 
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój, , 3 KYU Matyja M. 
 
, Rola K. 
Gorgoń Damian 
UKS Judo Wolbrom, , 4 KYU Vostrel J. 
Vostrel Jan 
U15-Team Czech Judo Federation, , 3 KYU Vostrel J. 
Pasieka Wojciech 
Polonia Rybnik, , 4 KYU Pasieka W. 
 
, Vostrel J. 
Piotrowski Jakub 
GKS Czarni Bytom, , 3 KYU Piotrowski J. 
 
, Kaliniecki M. 
Kaliniecki Michał 
UKJ Yuko Józefów Józefów, , 2 KYU Kaliniecki M. 
 
, Błaszczak I. 
Lindovski Jiri 
U15-Team Czech Judo Federation, , 3 KYU Lindovski J. 
Kornijczuk Bogdan 
KS Judo "Hejnał" Kęty, , 2 KYU Petryka I. 
Petryka Igor 
AZS AWF Katowice, , 2 KYU Petryka I. 
 
, Petryka I. 
Novak Marek 
K.S. Judo Stredni Cechy CZE, , 2 KYU Novak M. 
Mateichuk Oleksandr 
MUKS KOKORO Łódź, Novak M. 
Bulka Vojtěch 
1. Judo Club Banik Ostrava CZE, , 3 KYU Bulka V. 
 
, Błaszczak I. 
Bronzel Dawid 
GKS Czarni Bytom, , 2 KYU Klimkiewicz K. 
Klimkiewicz Krzysztof 
UMKS Żak Kielce, , 4 KYU Klimkiewicz K. 
Brylok Patryk 
Klub Środowiskowy AZS Gliwice, , 4 KYU Brylok P. 
 
, Błaszczak I. 
Dubina Hlib 
Ukraina MSMS, , 1 KYU Dubina H. 
 
, Błaszczak I. 
Błaszczak Igor 
MKS Juvenia Wrocław, , 1 KYU Błaszczak I. 
 
, Kulinych D. 
Kacirek Jan 
U15-Team Czech Judo Federation, , 3 KYU Kacirek J. 
Kaszuba Szymon 
UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów, , 4 KYU Kacirek J. 
Kuleczka Mateusz 
PKS "OLIMPIA" Poznań, , 3 KYU Kuleczka M. 
 
, Kacirek J. 
Kuczera Karol 
Polonia Rybnik, , 4 KYU Kuczera K. 
PITNER ALEX 
MKS Juvenia Wrocław, , 2 KYU Kuczera K. 
Okuniewicz Jakub 
GKS Czarni Bytom, , 1 KYU Okuniewicz J. 
 
, Szołtysik Ł. 
Bętkowski Antoni 
UMKS Żak Kielce, , 4 KYU  
Szymski Dominik 
TG Sokół Myślenice, , 3 KYU Osowski M. 
Osowski Mateusz 
KS Start Radom, , 3 KYU Osowski M. 
 
, Szołtysik Ł. 
Szołtysik Łukasz 
UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry, , 3 KYU Szołtysik Ł. 
 
, Szołtysik Ł. 
KONASIUK Daniel 
MKJ Lublinianka-Team Lublin, , 2 KYU KONASIUK D. 
 
, Kulinych D. 
Kulinych Danylo 
Ukraina MSMS, , 1 KYU Kulinych D. 
Pavlovskij Maksim 
K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź, , 2 KYU Kulinych D. 
Malaczynski Filip 
1. Judo Club Banik Ostrava CZE, , 3 KYU Malaczynski F. 
 
, Kulinych D. 
WANISZEWSKI HUBERT 
MKS Juvenia Wrocław, , 2 KYU Ignasiak K. 
Ignasiak Ksawery 
UKS Conrad Gdańsk, , 2 KYU Grela F. 
Grela Filip 
GKS Czarni Bytom, , 1 KYU Grela F. 
 
, Kulinych D. 
Grzywacz Konrad 
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój, , 3 KYU Szymonik K. 
Szymonik Krystian 
Gwardia Bielsko-Biała, , 3 KYU Szymonik K. 
Volkov Kyryl 
Sport Club 'Sloboganec' Charków, UKR, , 4 KYU Volkov K. 
 
, Małolepszy J. 
Svishchevskyi Yrii 
MUKS KOKORO Łódź, , 3 KYU Svishchevskyi Y. 
 
, Małolepszy J. 
Małolepszy Jakub 
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa, , 1 KYU Małolepszy J. 
 
,


Repasaże:

Ambroziak V. 
Matyja M. 
Matyja M. 
Matyja M. 
Ostapov A. 
Vostrel J. 
Vostrel J. 
Dubina H. 
 
Dubina H. 
Dubina H. 
Dubina H. 
Klimkiewicz K. 
Dubina H. 
Petryka I. 
Szołtysik Ł. 
Szołtysik Ł. 
 
KONASIUK D. 
KONASIUK D. 
Osowski M. 
Osowski M. 
Kacirek J. 
Kacirek J. 
Grela F. 
Pavlovskij M. 
Malaczynski F. 
Malaczynski F. 
Grela F. 
Grela F. 
Grela F. 
Małolepszy J. 
Grela F. 
Rola K.