Tobiąka Jan |
K.S. Judo Stredni Cechy CZE, , 3 KYU | Tobiąka J. |
Zdrodowski Patryk | | |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice, , 3 KYU | | Kowalczyk M. |
Graca Dawid | | | |
GKS Czarni Bytom, , 2 KYU | Kowalczyk M. | | |
Kowalczyk Michał | | | |
UKJ Ry¶ Warszawa, , 1 DAN | | | Kowalczyk M. |
Bogusz Stanisław | | | | |
KS Judo Tigers Wrocław, , 2 KYU | BIELECKI B. | | | |
BIELECKI BRUNO | | | | |
MKS Juvenia Wrocław, , 2 KYU | | Khachatutian A. | | |
Khachatutian Arsen | | | | |
Sport Club 'Sloboganec' Charków, UKR, , 4 KYU | Khachatutian A. | | | |
| | | | |
, | | | | Kowalczyk M. |
Karolczyk Kacper | | | | | |
UKS Judo Wolbrom, , 3 KYU | Karolczyk K. | | | | |
Dzierżek Konrad | | | | | |
UKS Narew Łapy, , 1 DAN | | Nebotov S. | | | |
Kałamucki Szymon | | | | | |
MKS Pałac Młodzieży Katowice, , 1 KYU | Nebotov S. | | | | |
Nebotov Serhii | | | | | |
Ukraina MSMS, , 1 KYU | | | Nebotov S. | | |
Kasiński Adrian | | | | | |
MUKS KOKORO ŁódĽ, , 2 KYU | Zawistowski F. | | | | |
Zawistowski Franek | | | | | |
UKJ Yuko Józefów Józefów, , 1 KYU | | Zawistowski F. | | | |
Lhotzki Frantisek | | | | | |
U15-Team Czech Judo Federation, , 3 KYU | Lhotzki F. | | | | |
| | | | | |
, | | | | | Kowalczyk M. |
W±sikowski Michał | | | | | | |
HATO JUDO Warszawa, , 1 KYU | Mikszta W. | | | | | |
Mikszta Wojciech | | | | | | |
Polonia Rybnik, , 3 KYU | | Marcinkowski D. | | | | |
Koziołek Wojciech | | | | | | |
UKS Dwójka Rydułtowy, , 1 KYU | Marcinkowski D. | | | | | |
Marcinkowski Dominik | | | | | | |
UKS Conrad Gdańsk, , 1 KYU | | | Marcinkowski D. | | | |
Tobiąka Jaroslav | | | | | | |
K.S. Judo Stredni Cechy CZE, , 3 KYU | Tobiąka J. | | | | | |
Tsuryk Stanislav | | | | | | |
MUKS KOKORO ŁódĽ, , 3 KYU | | Kajca M. | | | | |
Kajca Maksymilian | | | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 3 KYU | Kajca M. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | Marcinkowski D. | | |
Michalski Kamil | | | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 4 KYU | Kuksenko O. | | | | | |
Kuksenko Oleh | | | | | | |
Lion Lwów UKR, , 3 KYU | | Kuksenko O. | | | | |
Miller Adrian | | | | | | |
UKJ ARCUS Warszawa, , 3 KYU | Miller A. | | | | | |
Błacha Mateusz | | | | | | |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój, , 1 KYU | | | Kuksenko O. | | | |
ZALAS DAWID | | | | | | |
MKS Juvenia Wrocław, , 1 KYU | ZALAS D. | | | | | |
WoĽniak Dawid | | | | | | |
ULKS Judo Kowala Kowala, , 3 KYU | | Strouhal D. | | | | |
Strouhal David | | | | | | |
U15-Team Czech Judo Federation, , 3 KYU | Strouhal D. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | | | Kowalczyk M. |
Vondracek Jan | | | | | | |
U15-Team Czech Judo Federation, , 3 KYU | Halstian E. | | | | | |
Halstian Edhar | | | | | | |
Ukraina MSMS, , 1 KYU | | Zieliński J. | | | | |
Burta Jakub | | | | | | |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice, , 3 KYU | Zieliński J. | | | | | |
Zieliński Jacek | | | | | | |
HATO JUDO Warszawa, , 1 KYU | | | Gargasz D. | | | |
Jelinek Tobia¶ | | | | | | |
K.S. Judo Stredni Cechy CZE, , 3 KYU | SZAŁACHA D. | | | | | |
SZAŁACHA DAMIAN | | | | | | |
MKS Juvenia Wrocław, , 1 KYU | | Gargasz D. | | | | |
Gargasz Denis | | | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 2 KYU | Gargasz D. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | Raczek A. | | |
Dziedzic Jakub | | | | | | |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice, , 3 KYU | Dziedzic J. | | | | | |
Orszulik Dominik | | | | | | |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój, , 1 KYU | | Kubiak F. | | | | |
Wilczewski Maciej | | | | | | |
UKS Opty Gdynia, , 3 KYU | Kubiak F. | | | | | |
Kubiak Filip | | | | | | |
PGE Akademia Judo Poznań, , 1 KYU | | | Raczek A. | | | |
Raczek Aleksander | | | | | | |
MKS Juvenia Wrocław, , 1 KYU | Raczek A. | | | | | |
Chagovets Daniil | | | | | | |
Sport Club 'Sloboganec' Charków, UKR, , 4 KYU | | Raczek A. | | | | |
Korop Ruslan | | | | | | |
MUKS KOKORO ŁódĽ, , 3 KYU | Korop R. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | | Raczek A. | |
Cherednichenco Mark | | | | | |
Ukraina MSMS, , 1 KYU | Cherednichenco M. | | | | |
Szadejko Bartłomiej | | | | | |
UKS Conrad Gdańsk, , 1 KYU | | Cherednichenco M. | | | |
Matkowski Grzegorz | | | | | |
TS Gwardia Opole, , 1 KYU | Matkowski G. | | | | |
Kłosiński Szymon | | | | | |
UKS Galeon Gdynia, , 2 KYU | | | Pietras D. | | |
Jarosik Kacper | | | | | |
MUKS KOKORO ŁódĽ, , 2 KYU | Szulik D. | | | | |
Szulik Dawid | | | | | |
Polonia Rybnik, , 1 DAN | | Pietras D. | | | |
Pietras Dawid | | | | | |
MKS "Pałac Młodzieży - ŁódĽ" ŁódĽ, , 1 KYU | Pietras D. | | | | |
| | | | | |
, | | | | Pietras D. | |
Wysocki Michał | | | | |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa, , 1 DAN | Wysocki M. | | | |
Romaniec Jan | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 1 KYU | | Wysocki M. | | |
Rawiak Lucjan | | | | |
"WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WINNER" Wrocław, , 1 KYU | Rawiak L. | | | |
Budziaszek Bartosz | | | | |
UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów, , 3 KYU | | | Wysocki M. | |
Gawęda Wojciech | | | |
TS Wisła Kraków, , 2 KYU | BOGDAŃSKI F. | | |
BOGDAŃSKI FILIP | | | |
MKS Juvenia Wrocław, , 2 KYU | | BOGDAŃSKI F. | |
| | |
, | | |
| |
, |