Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy
Oleśnica, 25.11.2018

kategoria: -66 kg.

1 Salimbayev Nurzat Kazakhstan Junior Team
2 Kryvorot Oleksandr Ukraina .
3 Amangeldi Yermek Kazakhstan Junior Team
3 Fischer Fabio Judo Niedersachsen Hannover GER
5 KUHLMANN Tristan Germany ,
5 Kapanadze Saba Gruzja
7 CHERNOV Vadym SK Continium Łuck UKR
7 Van Dam Naut RTC Noord West NED
STÖRMER Ian 
Germany ,, , 2 KYU STÖRMER I. 
Flejma Bolesław 
GKS Czarni Bytom, , 2 KYU Fischer F. 
Fischer Fabio 
Judo Niedersachsen Hannover GER, , 1 KYU Fischer F. 
 
, Fischer F. 
de Bruijn Marco 
Kenamju Haarlem NED, , 1 DAN Babluani R. 
Babluani Revazi 
Gruzja , , 2 KYU Babluani R. 
Felida Moreno 
RTC NO Heerenveen NED, , 1 KYU Felida M. 
 
, Fischer F. 
Valiyev Huseyn 
Azerbaijan ., , 2 KYU Amangeldi Y. 
Amangeldi Yermek 
Kazakhstan Junior Team, , 2 KYU Amangeldi Y. 
Jesionek Jan 
Klub Judo AZS Opole, , 2 KYU Jesionek J. 
 
, Amangeldi Y. 
Bednarek Leon 
WKS Gwardia Warszawa, , 2 KYU Bednarek L. 
 
, Bednarek L. 
Kasprzyk Kajetan 
UKS Kodokan Toruń, , 2 KYU Kasprzyk K. 
 
, Kryvorot O. 
Kryvorot Oleksandr 
Ukraina ., , 1 DAN Kryvorot O. 
Jabłoński Paweł 
UKS Narew Łapy, , 3 KYU Kryvorot O. 
Bernacki Samuel 
MKS Juvenia Wrocław, , 1 KYU Bernacki S. 
 
, Kryvorot O. 
Batko Karol 
TS Wisła Kraków, , 2 KYU Batko K. 
 
, CHERNOV V. 
CHERNOV Vadym 
SK Continium Łuck UKR, , 2 KYU CHERNOV V. 
 
, Kryvorot O. 
Litwin Przemysław 
KS AZS AWF Wrocław, , 1 KYU Litwin P. 
Michalik Robert 
GKS Czarni Bytom, , 2 KYU Litwin P. 
Aitkhan Alshyn 
Kazakhstan Junior Team, , 2 KYU Aitkhan A. 
 
, Broga S. 
Broga Simonas 
Litwa LTU, , 1 KYU Broga S. 
 
, Broga S. 
Slamberger Lennart 
Judo Verband Sachsen, , 1 KYU Slamberger L. 
 
, Salimbayev N. 
Wielgus Patryk 
WKS Śląsk Wrocław, , 3 KYU Witkowski B. 
Witkowski Bartłomiej 
UKS Judo Kraków Kraków, , 1 DAN Witkowski B. 
TOKARCZYK Miłosz 
UKS Ronin-Team Warszawa, , 1 KYU TOKARCZYK M. 
 
, KUHLMANN T. 
Pajanok Mykola 
Ukraina MSMS, , 1 KYU Pajanok M. 
 
, KUHLMANN T. 
KUHLMANN Tristan 
Germany ,, , 2 KYU KUHLMANN T. 
 
, KUHLMANN T. 
Chmielak Jakub 
MMKS Wojownik Skierniewice, , 3 KYU Matusiak I. 
Matusiak Igor 
UKJ Yuko Józefów Józefów, , 1 KYU Matusiak I. 
ZUBCHYK NAZAR Nazar 
SK Continium Łuck UKR, , 2 KYU ZUBCHYK NAZAR N. 
 
, Van Dam N. 
Witalis Wojciech 
GKS Czarni Bytom, , 1 KYU Witalis W. 
 
, Van Dam N. 
Van Dam Naut 
RTC Noord West NED, , 1 DAN Van Dam N. 
 
, Salimbayev N. 
Srsen Jan 
Slovak National Team, , 2 KYU Staniloha M. 
Staniloha Maksym 
Ukraina ., , 1 DAN Staniloha M. 
Kozak Krzysztof 
T.S.MOSiR Bochnia, , 1 KYU Kozak K. 
 
, Salimbayev N. 
Kocima Filip  
AZS AWF Katowice, , 1 KYU Kocima F. 
 
, Salimbayev N. 
Salimbayev Nurzat 
Kazakhstan Junior Team, , 2 KYU Salimbayev N. 
 
, Salimbayev N. 
Woś Jakub 
GKS Czarni Bytom, , 2 KYU Muhlack T. 
Muhlack Tycho  
RTC NO Heerenveen NED, , 1 DAN Kapanadze S. 
Kapanadze Saba 
Gruzja , Kapanadze S. 
 
, Kapanadze S. 
BILOHAN Pavlo 
SK Continium Łuck UKR, , 2 KYU BILOHAN P. 
 
, MATUSCHOWITZ D. 
MATUSCHOWITZ Dan 
Germany ,, , 2 KYU MATUSCHOWITZ D. 
 
,


Repasaże:

 
STÖRMER I. 
STÖRMER I. 
STÖRMER I. 
Babluani R. 
Amangeldi Y. 
Amangeldi Y. 
Amangeldi Y. 
Jabłoński P. 
Jabłoński P. 
Bernacki S. 
CHERNOV V. 
CHERNOV V. 
CHERNOV V. 
Broga S. 
Amangeldi Y. 
KUHLMANN T. 
 
Pajanok M. 
Pajanok M. 
Witkowski B. 
Witkowski B. 
Van Dam N. 
Van Dam N. 
Kapanadze S. 
 
Kocima F. 
Kocima F. 
Staniloha M. 
Staniloha M. 
Kapanadze S. 
Kapanadze S. 
Fischer F. 
Fischer F.