Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy
Oleśnica, 25.11.2018

kategoria: -81 kg.

1 Gelashvili Giorgi Gruzja
2 Nazarenko Vadym Ukraina .
3 Hoedeman Joris RTC Noord West NED
3 Hoppe Aleks Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5 Stets Ihor Ukraina .
5 NEIHS Alexander Germany ,
7 Arutinian David Gruzja
7 PRACHT Elias Germany ,
Kos Michał 
WKS Gwardia Warszawa, , 1 KYU Kos M. 
 
, Kos M. 
Litwin Piotr 
KS AZS AWF Wrocław, , 1 KYU Litwin P. 
 
, Hoedeman J. 
Konter Ritchell 
RTC NO Heerenveen NED, , 1 DAN Konter R. 
 
, Hoedeman J. 
Hoedeman Joris 
RTC Noord West NED, , 1 DAN Hoedeman J. 
 
, NEIHS A. 
Krempeć Daniel 
UKJ Millenium Rzeszów, , 3 KYU Krempeć D. 
 
, NEIHS A. 
NEIHS Alexander 
Germany ,, , 2 KYU NEIHS A. 
 
, NEIHS A. 
Van den Herrewegen Jitse 
Judoclub Herzele BEL, , 1 DAN Van den Herrewegen J. 
 
, Luiten S. 
Luiten Sten 
Kenamju Haarlem NED, , 1 DAN Luiten S. 
 
, Nazarenko V. 
vd Elst Bram 
RTC NO Heerenveen NED, , 1 DAN vd Elst B. 
 
, Nazarenko V. 
Nazarenko Vadym 
Ukraina ., , 1 KYU Nazarenko V. 
 
, Nazarenko V. 
Baigazy Ayan 
Kazakhstan Junior Team, , 2 KYU Baigazy A. 
 
, Pankowski J. 
Pankowski Jakub 
Klub Judo AZS Opole, , 1 KYU Pankowski J. 
 
, Nazarenko V. 
SŁAWIŃSKI Franciszek 
AZS UW Warszawa, , 2 KYU SŁAWIŃSKI F. 
 
, SŁAWIŃSKI F. 
Ostafiński Jakub 
UKS Arashi Łódź, Ostafiński J. 
 
, Arutinian D. 
Arutinian David 
Gruzja , , 2 KYU Arutinian D. 
 
, Arutinian D. 
Janczylik Dmitrij 
UKS Galeon Gdynia, , 2 KYU Janczylik D. 
 
, Gelashvili G. 
Korgol Jakub 
TS Wisła Kraków, , 1 KYU Korgol J. 
 
, Korgol J. 
Szynalski Maciej 
WKS Śląsk Wrocław, , 2 KYU Szynalski M. 
 
, Korgol J. 
ZAWICKI Krystian 
AZS UW Warszawa, , 2 KYU ZAWICKI K. 
 
, Visser K. 
Visser Koen 
RTC NO Heerenveen NED, , 1 DAN Visser K. 
 
, Gelashvili G. 
Hoppe Aleks 
Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin, , 1 DAN Hoppe A. 
 
, Hoppe A. 
KOTWICKI CEZARY 
MKS Juvenia Wrocław, , 1 KYU KOTWICKI C. 
 
, Gelashvili G. 
Strzelec Piotr 
AZS AWF Warszawa, , 2 KYU Strzelec P. 
 
, Gelashvili G. 
Gelashvili Giorgi 
Gruzja , Gelashvili G. 
 
, Gelashvili G. 
Silvestr Matěj 
1. Judo Club Banik Ostrava CZE, , 2 KYU Silvestr M. 
 
, Stets I. 
Stets Ihor 
Ukraina ., , 2 KYU Stets I. 
 
, Stets I. 
PRACHT Elias 
Germany ,, , 2 KYU PRACHT E. 
 
, PRACHT E. 
Widuch Kacper 
Polonia Rybnik, , 1 KYU Widuch K. 
 
, Stets I. 
Enz Oleg 
Baden-Württemberg Team GER, , 2 KYU Enz O. 
 
, Kałamucki W. 
Kałamucki Widold 
MKS Pałac Młodzieży Katowice, , 4 KYU Kałamucki W. 
 
, Pełka A. 
Pełka Adrian 
WKS Gwardia Warszawa, , 1 KYU Pełka A. 
 
, Pełka A. 
Kujawa Jan 
TKS "Judo" Toruń, , 1 KYU Kujawa J. 
 
,


Repasaże:

 
Krempeć D. 
Krempeć D. 
Luiten S. 
Luiten S. 
Hoedeman J. 
Hoedeman J. 
Hoedeman J. 
 
vd Elst B. 
vd Elst B. 
vd Elst B. 
Pankowski J. 
Arutinian D. 
Arutinian D. 
Hoedeman J. 
Stets I. 
 
Strzelec P. 
Strzelec P. 
Hoppe A. 
Hoppe A. 
Hoppe A. 
Korgol J. 
Hoppe A. 
 
Silvestr M. 
Silvestr M. 
PRACHT E. 
PRACHT E. 
PRACHT E. 
Pełka A. 
Hoppe A. 
NEIHS A.