Puchar Polski Młodzików
Poznań, 24.3.2019

kategoria: 50 kg.

1 Gleb Kurilov YarClub Rosja
2 Michna Kamil GKS Czarni Bytom
3 Kustrzycki Kamil Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3 Walkiewicz Aleksander JUDO TORA Wierzchosławice
5 Jagusz Dominik Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5 Kohut Nazar KS "Gwardia" Łódź
7 Arseniy Shteyblik YarClub Rosja
7 Dziga Jan MKS Pałac Młodzieży Tarnów
Kushnir Vladyslav 
Olimpia Ukraina, Michna K. 
Michna Kamil 
GKS Czarni Bytom, Michna K. 
Jagusz Dominik 
Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin, , 3 KYU Jagusz D. 
 
, Michna K. 
Harasimiuk Łukasz 
LUKS Jusport Justynów, , 3 KYU Lynnyk R. 
Lynnyk Rostyslav 
KS "Gwardia" Łódź, Fuchs P. 
Fuchs Paweł 
MKS Pałac Młodzieży Katowice, Fuchs P. 
 
, Michna K. 
Zdanowski Eryk 
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew, , 3 KYU Gardian M. 
Gardian Marcin 
Polonia Rybnik, , 3 KYU Gardian M. 
Kozik Igor 
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice, , 3 KYU Kozik I. 
 
, Gardian M. 
Drygała Grzegorz 
UKS "6" Piła, , 3 KYU Drygała G. 
 
, Drygała G. 
Pulo Tomas 
Czech National Team, Pulo T. 
 
, Michna K. 
Romanik Stanisław 
KS Judo Tigers Wrocław, , 3 KYU Arseniy S. 
Arseniy Shteyblik 
YarClub Rosja, Arseniy S. 
Bogdański Teodor 
MKS Juvenia Wrocław, , 3 KYU Bogdański T. 
 
, Arseniy S. 
ARTYSZUK MAREK 
UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin, , 3 KYU Krzynówek O. 
Krzynówek Oskar 
UKS Galeon Gdynia, , 3 KYU Krzynówek O. 
Chudzik Maksymilian 
Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław, , 3 KYU Chudzik M. 
 
, Walkiewicz A. 
Karkulowski Jan 
K.S. MaKo Judo Wrocław, , 3 KYU Karkulowski J. 
Demchenko Taras 
KS "Gwardia" Łódź, Walkiewicz A. 
Walkiewicz Aleksander 
JUDO TORA Wierzchosławice, , 3 KYU Walkiewicz A. 
 
, Walkiewicz A. 
Żochowski Tymek 
UKS Conrad Gdańsk, , 3 KYU Żochowski T. 
 
, Żochowski T. 
Lewczuk Mateusz 
MKS Truso Elbląg, Lewczuk M. 
 
, Gleb K. 
Manucharyan Dawid 
PTS Gwardia Bydgoszcz, , 3 KYU Dziga J. 
Dziga Jan 
MKS Pałac Młodzieży Tarnów, , 4 KYU Dziga J. 
WOŁOSZYN MATEUSZ 
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św., , 4 KYU WOŁOSZYN M. 
 
, Dziga J. 
Małolepszy Adam 
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa, , 3 KYU Małolepszy A. 
Kupczyński Gracjan 
KS Judo Tigers Wrocław, , 4 KYU Małolepszy A. 
Stecki Paweł 
GKS Czarni Bytom, Stecki P. 
 
, Gleb K. 
Hliantsev Tymur 
KS "Gwardia" Łódź, Hliantsev T. 
Bochenek Mateusz 
MKS Juvenia Wrocław, , 3 KYU Gleb K. 
Gleb Kurilov 
YarClub Rosja, Gleb K. 
 
, Gleb K. 
Petniunas Maksymilian 
TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn, Petniunas M. 
 
, Trojan M. 
Trojan Michał 
T.S.MOSiR Bochnia, , 4 KYU Trojan M. 
 
, Gleb K. 
Płachecki Kacper 
UKS GRIZZLY Gdańsk, , 4 KYU Ciechelski E. 
Ciechelski Eryk 
UKS SIMBA REDA Reda, , 4 KYU Szulik S. 
Szulik Szymon 
Polonia Rybnik, , 3 KYU Szulik S. 
 
, Kustrzycki K. 
Pancner Martin 
Czech National Team, Pancner M. 
 
, Kustrzycki K. 
Kustrzycki Kamil 
Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin, , 3 KYU Kustrzycki K. 
 
, Kustrzycki K. 
Lis Batłomiej 
UKJ "Lemur" Warszawa, , 3 KYU Lis B. 
Gronostaj Łukasz 
UKS Gimnazjon Suchy Las, , 5 KYU Tykhonov A. 
Tykhonov Anatolii 
UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin, , 3 KYU Tykhonov A. 
 
, Kohut N. 
Waraczyński Mikołaj 
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań, , 5 KYU Waraczyński M. 
 
, Kohut N. 
Kohut Nazar 
KS "Gwardia" Łódź, Kohut N. 
 
,


Repasaże:

Kushnir V. 
Jagusz D. 
Jagusz D. 
Jagusz D. 
Fuchs P. 
Jagusz D. 
Gardian M. 
Jagusz D. 
 
Karkulowski J. 
Karkulowski J. 
Karkulowski J. 
Żochowski T. 
Arseniy S. 
Arseniy S. 
Kustrzycki K. 
Kustrzycki K. 
 
Hliantsev T. 
Hliantsev T. 
Trojan M. 
Trojan M. 
Dziga J. 
Dziga J. 
Kohut N. 
 
Pancner M. 
Pancner M. 
Pancner M. 
Szulik S. 
Kohut N. 
Kohut N. 
Walkiewicz A. 
Walkiewicz A.