Puchar Polski Młodzików
Poznań, 24.3.2019

kategoria: 73 kg.

1 Radziusz Szymon UKS Ósemka Nowa Sól
2 W±sikowski Michał Judo Legia Warszawa Warszawa
3 Szadejko Bartłomiej UKS Conrad Gdańsk
3 Gawek Marcin Klub ¦rodowiskowy AZS Gliwice
5 Giembicki Jarosław PKS "OLIMPIA" Poznań
5 Dodajewski Wiktor PKS GWARDIA Szczytno
7 Białucha Adam UKJ ARCUS Warszawa
7 Kaleta Wojtek LUKS Jusport Justynów
Rybarczyk Witold 
UKJ "Lemur" Warszawa, , 3 KYU Matusiak K. 
Matusiak Konrad 
MUKS KOKORO ŁódĽ, , 4 KYU Matusiak K. 
Koza Mateusz 
GKS Czarni Bytom, , 4 KYU Koza M. 
 
, Gawek M. 
Kamiński Jakub 
Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin, Kamiński J. 
 
, Gawek M. 
Gawek Marcin 
Klub ¦rodowiskowy AZS Gliwice, , 2 KYU Gawek M. 
 
, Gawek M. 
Białucha Adam 
UKJ ARCUS Warszawa, , 4 KYU Białucha A. 
 
, Białucha A. 
Mróz Michał 
KJ Samuraj Koszalin, , 3 KYU Mróz M. 
 
, Białucha A. 
Pawłowski Stanisław 
Klub Sportowy Akademia Judo Poznań, , 4,5 KYU Pawłowski S. 
 
, Borovicka T. 
Borovicka Tomas 
Czech National Team, Borovicka T. 
 
, Radziusz S. 
Walenciak Michał 
MKS Juvenia Wrocław, , 3 KYU Walenciak M. 
 
, Radziusz S. 
Radziusz Szymon 
UKS Ósemka Nowa Sól, , 3 KYU Radziusz S. 
 
, Radziusz S. 
Giembicki Jarosław 
PKS "OLIMPIA" Poznań, , 4 KYU Giembicki J. 
 
, Giembicki J. 
Filip Romanik 
KUMA Judo Warszawa, Filip R. 
 
, Radziusz S. 
Wi¶niewski Dawid 
Judo Legia Warszawa Warszawa, , 3 KYU Wi¶niewski D. 
 
, Wi¶niewski D. 
Lenarczyk Adrian 
UKS Halinów Team Halinów, , 5 KYU Lenarczyk A. 
 
, Malinowski S. 
Sechovsky Jakub 
Sakura Judo Liberec Liberec, Sechovsky J. 
 
, Malinowski S. 
Malinowski SZymon 
UKS Conrad Gdańsk, , 4 KYU Malinowski S. 
 
, Radziusz S. 
Szadejko Bartłomiej 
UKS Conrad Gdańsk, , 2 KYU Szadejko B. 
 
, Szadejko B. 
Topa Paweł 
Stowarzyszenie "TATAMI" Strzegom, Topa P. 
 
, Szadejko B. 
Ejchart Jan 
Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław, , 4 KYU Ejchart J. 
 
, Walenciak M. 
Walenciak Marcin 
MKS Juvenia Wrocław, , 3 KYU Walenciak M. 
 
, Szadejko B. 
Dębczyński Adam 
MKS Olimpijczyk Włocławek, Dębczyński A. 
 
, Dębczyński A. 
Suska Kamil 
UKJ "Lemur" Warszawa, , 3 KYU Suska K. 
 
, Kaleta W. 
Korzeniowski Karol 
UKS Galeon Gdynia, , 3 KYU Korzeniowski K. 
 
, Kaleta W. 
Kaleta Wojtek 
LUKS Jusport Justynów, , 3 KYU Kaleta W. 
 
, W±sikowski M. 
Dodajewski Wiktor 
PKS GWARDIA Szczytno, , 3 KYU Dodajewski W. 
 
, Dodajewski W. 
Lampart Igor 
UKJ Millenium Rzeszów, , 3 KYU Lampart I. 
 
, Dodajewski W. 
Buda Michał 
UKS Ósemka Nowa Sól, , 3 KYU Buda M. 
 
, Sojak Ł. 
Sojak Łukasz 
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój, , 3 KYU Sojak Ł. 
 
, W±sikowski M. 
BUTYŃSKI RAFAŁ 
Klub Judo Shamo Ełk Ełk, , 4,5 KYU BUTYŃSKI R. 
 
, W±sikowski M. 
W±sikowski Michał 
Judo Legia Warszawa Warszawa, , 3 KYU W±sikowski M. 
 
, W±sikowski M. 
Wenerski wiktor 
UKJ ARCUS Warszawa, Wenerski w. 
 
, Wenerski w. 
Tesmar Mateusz 
UKS SIMBA REDA Reda, , 4,5 KYU Tesmar M. 
 
,


Repasaże:

 
Kamiński J. 
Kamiński J. 
Matusiak K. 
Matusiak K. 
Białucha A. 
Białucha A. 
Giembicki J. 
 
Walenciak M. 
Walenciak M. 
Giembicki J. 
Giembicki J. 
Giembicki J. 
Malinowski S. 
Szadejko B. 
Szadejko B. 
 
Topa P. 
Topa P. 
Walenciak M. 
Walenciak M. 
Kaleta W. 
Kaleta W. 
Dodajewski W. 
 
BUTYŃSKI R. 
BUTYŃSKI R. 
Wenerski w. 
Wenerski w. 
Dodajewski W. 
Dodajewski W. 
Gawek M. 
Gawek M.