Migiel Mikołaj |
Yamabushi Zakopane, , 3 KYU | Migiel M. |
Żurawski Szymon | | |
KS Yawara Warszawa, , 3 KYU | | Pec J. |
Pec Jakub | | | |
UKJ Yuko Józefów Józefów, , 1 KYU | Pec J. | | |
| | | |
, | | | Pec J. |
Chudzik Mateusz | | | | |
"WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WINNER" Wrocław, , 1 KYU | Chudzik M. | | | |
| | | | |
, | | Tarasenko Y. | | |
Tarasenko Yevhen | | | | |
KS "Gwardia" Łódź, , 1 DAN | Tarasenko Y. | | | |
| | | | |
, | | | | Pec J. |
Szymonik Krystian | | | | | |
KS Gwardia Bielsko-Biała, , 1 KYU | Szymonik K. | | | | |
| | | | | |
, | | Szymonik K. | | | |
Gawrych Gniewosz | | | | | |
TS Judo Gryf Słupsk, , 3 KYU | Gawrych G. | | | | |
| | | | | |
, | | | Szymonik K. | | |
Snigur Rostyslav | | | | | |
Ukraina ., , 3 KYU | Snigur R. | | | | |
| | | | | |
, | | Jesiołowski J. | | | |
Jesiołowski Jan | | | | | |
UKS "Orkan" Sochaczew, , 1 KYU | Jesiołowski J. | | | | |
| | | | | |
, | | | | | Pec J. |
Votroubek David | | | | | | |
TJ Start Kolin, CZE, , 3 KYU | Rola K. | | | | | |
Rola Kacper | | | | | | |
KS Start Radom, , 1 DAN | | Mohilnyi D. | | | | |
Mohilnyi Dawid | | | | | | |
Ukraina ., , 2 KYU | Mohilnyi D. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Mohilnyi D. | | | |
Mikoda Konrad | | | | | | |
"WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WINNER" Wrocław, , 1 KYU | Mikoda K. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | | | |
Baranowski Tymoteusz | | | | | | |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa, , 4 KYU | Baranowski T. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | Petryka I. | | |
Kajoch Przemysław | | | | | | |
UKS Junior w Lipnie Lipno, , 2 KYU | Kajoch P. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Fantozzi M. | | | | |
Fantozzi Matteo | | | | | | |
RTC Ontario CAN, , 1 KYU | Fantozzi M. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Petryka I. | | | |
Petryka Igor | | | | | | |
KS AZS AWF Katowice, , 2 KYU | Petryka I. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Petryka I. | | | | |
Głuchowski Mateusz | | | | | | |
UKS Kodokan Toruń, , 3 KYU | Głuchowski M. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | | | Kleinos A. |
KOPEĆ PIOTR | | | | | | |
MKS Juvenia Wrocław, , 2 KYU | Kleinos A. | | | | | |
Kleinos Anton | | | | | | |
Ukraina ., , 2 KYU | | Kleinos A. | | | | |
Apolinarski Mikołaj | | | | | | |
UKS 10 Bydgoszcz, , 1 KYU | Apolinarski M. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Kleinos A. | | | |
Garbaczewski Jakub | | | | | | |
KS Judo Tigers Wrocław, , 3 KYU | Garbaczewski J. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Szołtysik Ł. | | | | |
Szołtysik Łukasz | | | | | | |
UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry, , 1 KYU | Szołtysik Ł. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | Kleinos A. | | |
Kazimierczak Wojciech | | | | | | |
KS Yawara Warszawa, , 1 KYU | Kazimierczak W. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Naczyński B. | | | | |
Naczyński Bartosz | | | | | | |
UKS Dwójka Rydułtowy, , 1 KYU | Naczyński B. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Liwocha K. | | | |
Liwocha Krystian | | | | | | |
TSV Rudnow Berlin GER, | Liwocha K. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Liwocha K. | | | | |
Przybył Paweł | | | | | | |
"WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WINNER" Wrocław, , 1 KYU | Przybył P. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | | Kleinos A. | |
Bolak Michał | | | | | |
"WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WINNER" Wrocław, , 1 KYU | Bolak M. | | | | |
| | | | | |
, | | Haręża K. | | | |
Haręża Kamil | | | | | |
UKS "FENIKS" Bytom Bytom, , 2 KYU | Haręża K. | | | | |
| | | | | |
, | | | Babirecki G. | | |
Rudakov Maksim | | | | | |
RTC Ontario CAN, , 2 KYU | Rudakov M. | | | | |
| | | | | |
, | | Babirecki G. | | | |
Babirecki Grzegorz | | | | | |
Klub Judo Samuraj Koszalin, , 1 DAN | Babirecki G. | | | | |
| | | | | |
, | | | | Bieliński F. | |
Alfonso Dario | | | | |
Liechtenstein , , 3 KYU | Alfonso D. | | | |
| | | | |
, | | Bieliński F. | | |
Bieliński Filip | | | | |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin, , 1 DAN | Bieliński F. | | | |
| | | | |
, | | | Bieliński F. | |
Osowski Mateusz | | | |
KS Start Radom, , 1 KYU | Osowski M. | | |
| | | |
, | | Świdwa M. | |
Świdwa Marcin | | |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa, , 1 KYU | Świdwa M. | |
| |
, |