WYNIKI ZAWODÓW
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików
Jastrzębie-Zdrój, 19-20.10.2019
kobiety, waga: 40kg - 3 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Budzisz Amelia |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Siedlecka Hanna |
GKS ,,Olimpia" Grudziądz |
3. |
Walendzik Julia |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
kobiety, waga: 44kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Jędrzejek Lidia |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
2. |
Siennicka Karolina |
SAFARI 152 Warszawa |
3. |
Chmielewska Kinga |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Rosa Karolina |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Kocimska Julia |
UKS Judo Tuliszków |
5. |
Kożuch Oliwia |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Galicka Natalia |
Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom |
7. |
Rozenbaum Magdalena |
GKS Czarni Bytom |
kobiety, waga: 48kg - 25 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Ślązok Wiktoria |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Dryjańska Jadwiga |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
3. |
Wybańska Aleksandra |
KS Budowlani Sosnowiec |
3. |
Żmuda Maja |
MKS Pałac Młodzieży Katowice |
5. |
Rudy Wiktoria |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice |
5. |
Stec Pola |
UKS Pohl Judo Przemęt |
7. |
Skrzypczak Zuzanna |
UKS SPARTA SŁAWA Sława |
7. |
Wałęsa Alicja |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
kobiety, waga: 52kg - 27 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Badura Daniela |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Jagiełło Emilia |
JUDO TORA Wierzchosławice |
3. |
Gałek Martyna |
KS Start Radom |
3. |
JANASZEK MARTYNA |
AKS Strzegom |
5. |
OLEKSIUK ZUZANNA |
AKS Strzegom |
5. |
Starczyńska Zuzanna |
MKS Pałac Młodzieży Katowice |
7. |
Jaguś Magdalena |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Podolak Natalia |
UKJ Legion Zamość |
kobiety, waga: 57kg - 30 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wrocławek Marcelina |
KS Budowlani Sosnowiec |
2. |
Szafrańska Oliwia |
PKS "OLIMPIA" Poznań |
3. |
Małacha Justyna |
LKS Szubinianka Szubin |
3. |
Wiśniewska Julia |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
5. |
Jarkowska Aleksandra |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
5. |
Kulik Martyna |
UKS Tomita Elbląg |
7. |
Bilińska Wiktoria |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Polewiak Amelia |
GKS Czarni Bytom |
kobiety, waga: 63kg - 28 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Bednarz Anna |
UKS 15 Krosno |
2. |
Kowalewska Aleksandra |
Klub Sportowy Nastula Club Warszawa |
3. |
Nowak Renata |
UKS 15 Krosno |
3. |
Poprawska Natalia |
UKS Judo Tuliszków |
5. |
Baron Wiktoria |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Michalska Julia |
GKS ,,Olimpia" Grudziądz |
7. |
Romaniuk Marcelina |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
Witkowska Wanessa |
KS Budowlani Sosnowiec |
kobiety, waga: 70kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Sawczuk Monika |
KS "Akademia Sparta" Skoczów |
2. |
Olbrich Krystyna |
Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała |
3. |
Dul Natalia |
AZS AWF Gorzów Wlkp. |
3. |
Janeczko Alicja |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice |
5. |
Horzela Natalia |
UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry |
5. |
Kuźma-Ebel Dominika |
UKS Galeon Gdynia |
7. |
ŁOBIŃSKA IGA |
KS Judo REI Świdnik Świdnik |
7. |
Olszak Paulina |
UKS Ronin-Team Warszawa |
kobiety, waga: +70kg - 11 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Ziewalicz Oliwia |
UKS SKORPION Judo Krosno Krosno |
2. |
Znamirowska Katarzyna |
TS Judo Gryf Słupsk |
3. |
Mikołajczak Zuzanna |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
3. |
Stefaniuk Patrycja |
UKS Ippon Tychy |
5. |
Eibin Zofia |
UKS SKORPION Judo Krosno Krosno |
5. |
Wileńska Maja |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
7. |
Grudzińska Joanna |
TS "Gwardia" Olsztyn |
7. |
Kamińska Nikola |
AKS Strzegom |
mężczyźni, waga: 42kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Derkacz Marcel |
UKJ Ryś Warszawa |
2. |
Wiwatowski Bartosz |
UKS Kodokan Toruń |
3. |
Kluszczyk Mateusz |
UKS "ASW-Judo" Jasło |
3. |
Surdel Paweł |
UKJ Millenium Rzeszów |
5. |
Gepner Franciszek |
MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski |
5. |
Jałmużyński Konrad |
KS Judo Tigers Wrocław |
7. |
Dudzik Kacper |
UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów |
7. |
LIPIŃSKI FRANCISZEK |
UKS "SameJudo" Ząbki |
mężczyźni, waga: 46kg - 18 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Biedrzycki Hubert |
UKS Conrad Gdańsk |
2. |
Koźlik Franciszek |
KS AZS AWF Katowice |
3. |
Gajcy Nikodem |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
3. |
Ratajczak Hubert |
UKS Olimp Nowa Sól |
5. |
Bogdański Teodor |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Piechota Stanisław |
UKS Judo Panda Warszawa |
7. |
Kalwas Mateusz |
UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice |
7. |
Waga Eryk |
MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź |
mężczyźni, waga: 50kg - 32 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Michna Kamil |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Małolepszy Adam |
UKS Halinów Team Halinów |
3. |
Golędzinowski Jakub |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
3. |
Pyrzewski Oskar |
UKS De La Salle gdańsk |
5. |
Kowalik Andrzej |
MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski |
5. |
Nowok Oliwier |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
7. |
ARTYSZUK JACEK |
UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin |
7. |
Stecki Paweł |
GKS Czarni Bytom |
mężczyźni, waga: 55kg - 41 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kustrzycki Kamil |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
2. |
Kazimierczak Adam |
KS Yawara Warszawa |
3. |
Balcerowski Alan |
UKS Conrad Gdańsk |
3. |
Neumann Eryk |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
5. |
Losiak Konrad |
UKS Olimp Nowa Sól |
5. |
Okuniewicz Jakub |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Drewek Jacek |
UKS NAKANO Pogwizdów |
7. |
Gardian Marcin |
Polonia Rybnik |
mężczyźni, waga: 60kg - 56 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Lepianka Bartosz |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
2. |
Cieciorko Krzysztof |
KS Judo Tigers Wrocław |
3. |
Kolos Jakub |
TS "Gwardia" Olsztyn |
3. |
Stańczewski Sergiusz |
UKS Kodokan Toruń |
5. |
Borysiak Konrad |
UKS Kodokan Toruń |
5. |
Sobczyk Bartłomiej |
UKJ Millenium Rzeszów |
7. |
Bouatia Kamil |
UKJ Ryś Warszawa |
7. |
Jesiołowski Jan |
UKS "Orkan" Sochaczew |
mężczyźni, waga: 66kg - 46 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Szulik Dawid |
Polonia Rybnik |
2. |
Kuczyński Jakub |
UKS Conrad Gdańsk |
3. |
Nowak Maksymilian |
UKS 10 Bydgoszcz |
3. |
Siemoński Miłosz |
KS Yawara Warszawa |
5. |
Grendys Mateusz |
UKJ Millenium Rzeszów |
5. |
Oleksy Filip |
T.S. MOSiR Bochnia |
7. |
Gruchalski Bartosz |
Klub Judo AZS Opole |
7. |
Toporek Filip |
UKS "FENIKS" Bytom Bytom |
mężczyźni, waga: 73kg - 33 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wąsikowski Michał |
HATO JUDO Warszawa |
2. |
Szadejko Bartłomiej |
UKS Conrad Gdańsk |
3. |
Giembicki Jarosław |
PKS "OLIMPIA" Poznań |
3. |
Lewandowski Wiktor |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
5. |
Gidziński Aleksander |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Heflik Dorian |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Kaleta Wojtek |
LUKS Jusport Justynów |
7. |
OLSZEWSKI DAWID |
MKS Juvenia Wrocław |
mężczyźni, waga: 81kg - 23 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Radziusz Szymon |
UKS Ósemka Nowa Sól |
2. |
Malinowski SZymon |
UKS Conrad Gdańsk |
3. |
Kielesiński Jakub |
HATO JUDO Warszawa |
3. |
Moćkun Bartosz |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
5. |
Sojak Łukasz |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
5. |
Walenciak Michał |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Banach Szymon |
Klub Judo AZS Opole |
7. |
Wenerski wiktor |
UKJ ARCUS Warszawa |
mężczyźni, waga: 90kg - 16 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Skrodzki Jakub |
UKS Opty Gdynia |
2. |
Kubiak Damian |
PGE Akademia Judo Poznań |
3. |
Baczyński Bartosz |
UKS Wisła Centrum Wisła |
3. |
Nojek Antoni |
UKJ CHAMPION Warszawa |
5. |
Jakubowski Oskar |
UKS Galeon Gdynia |
5. |
Pękacki Dawid |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
7. |
Czerniawski Jan |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
MAŁCZYK Wojciech |
UKJ "CENTRUM" Kocmyrzów-Luborzyca |
mężczyźni, waga: +90kg - 12 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kłos Miłosz |
UKS "6" Piła |
2. |
Leśniewski Brajan |
ULKS Judo Kowala Kowala |
3. |
Bernatowicz Maciej |
KS Judo Tigers Wrocław |
3. |
Żok Bartosz |
UKS Pohl Judo Przemęt |
5. |
Basta Kamil |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Olczak Karol |
LUKS Jusport Justynów |
7. |
Dziamski Michał |
UKS Dwunastka Leszno |
7. |
Wilkiewicz Krystian |
UKS "Olimpia-Judo" Elbląg |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | UKS Conrad Gdańsk | 1 | 3 | 1 |
2 | HATO JUDO Warszawa | 1 | 0 | 1 |
3 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 1 | 0 | 1 |
4 | GKS Czarni Bytom | 1 | 0 | 0 |
5 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 1 | 0 | 0 |
6 | Polonia Rybnik | 1 | 0 | 0 |
7 | UKJ Ryś Warszawa | 1 | 0 | 0 |
8 | UKS "6" Piła | 1 | 0 | 0 |
9 | UKS Opty Gdynia | 1 | 0 | 0 |
10 | UKS Ósemka Nowa Sól | 1 | 0 | 0 |
11 | KS Judo Tigers Wrocław | 0 | 1 | 1 |
12 | KS Yawara Warszawa | 0 | 1 | 1 |
13 | UKS Kodokan Toruń | 0 | 1 | 1 |
14 | KS AZS AWF Katowice | 0 | 1 | 0 |
15 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 1 | 0 |
16 | UKS Halinów Team Halinów | 0 | 1 | 0 |
17 | ULKS Judo Kowala Kowala | 0 | 1 | 0 |
18 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 0 | 0 | 2 |
19 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 0 | 0 | 1 |
20 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 0 | 0 | 1 |
21 | TS "Gwardia" Olsztyn | 0 | 0 | 1 |
22 | UKJ CHAMPION Warszawa | 0 | 0 | 1 |
23 | UKJ Millenium Rzeszów | 0 | 0 | 1 |
24 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 0 | 0 | 1 |
25 | UKS 10 Bydgoszcz | 0 | 0 | 1 |
26 | UKS "ASW-Judo" Jasło | 0 | 0 | 1 |
27 | UKS De La Salle gdańsk | 0 | 0 | 1 |
28 | UKS Olimp Nowa Sól | 0 | 0 | 1 |
29 | UKS Pohl Judo Przemęt | 0 | 0 | 1 |
30 | UKS Wisła Centrum Wisła | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 3 | 0 | 2 |
2 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 1 | 1 | 1 |
3 | KS Budowlani Sosnowiec | 1 | 0 | 1 |
4 | UKS 15 Krosno | 1 | 0 | 1 |
5 | KS "Akademia Sparta" Skoczów | 1 | 0 | 0 |
6 | UKS SKORPION Judo Krosno Krosno | 1 | 0 | 0 |
7 | GKS ,,Olimpia" Grudziądz | 0 | 1 | 0 |
8 | JUDO TORA Wierzchosławice | 0 | 1 | 0 |
9 | Klub Sportowy Nastula Club Warszawa | 0 | 1 | 0 |
10 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 0 | 1 | 0 |
11 | Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała | 0 | 1 | 0 |
12 | SAFARI 152 Warszawa | 0 | 1 | 0 |
13 | TS Judo Gryf Słupsk | 0 | 1 | 0 |
14 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 0 | 0 | 2 |
15 | AKS Strzegom | 0 | 0 | 1 |
16 | AZS AWF Gorzów Wlkp. | 0 | 0 | 1 |
17 | KS Start Radom | 0 | 0 | 1 |
18 | LKS Szubinianka Szubin | 0 | 0 | 1 |
19 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 0 | 0 | 1 |
20 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 0 | 0 | 1 |
21 | UKS Ippon Tychy | 0 | 0 | 1 |
22 | UKS Judo Tuliszków | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 4 | 0 | 2 |
2 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 2 | 1 | 2 |
3 | UKS Conrad Gdańsk | 1 | 3 | 1 |
4 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 1 | 0 | 2 |
5 | HATO JUDO Warszawa | 1 | 0 | 1 |
6 | KS Budowlani Sosnowiec | 1 | 0 | 1 |
7 | UKS 15 Krosno | 1 | 0 | 1 |
8 | KS "Akademia Sparta" Skoczów | 1 | 0 | 0 |
9 | Polonia Rybnik | 1 | 0 | 0 |
10 | UKJ Ryś Warszawa | 1 | 0 | 0 |
11 | UKS "6" Piła | 1 | 0 | 0 |
12 | UKS Opty Gdynia | 1 | 0 | 0 |
13 | UKS Ósemka Nowa Sól | 1 | 0 | 0 |
14 | UKS SKORPION Judo Krosno Krosno | 1 | 0 | 0 |
15 | KS Judo Tigers Wrocław | 0 | 1 | 1 |
16 | KS Yawara Warszawa | 0 | 1 | 1 |
17 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 0 | 1 | 1 |
18 | UKS Kodokan Toruń | 0 | 1 | 1 |
19 | GKS ,,Olimpia" Grudziądz | 0 | 1 | 0 |
20 | JUDO TORA Wierzchosławice | 0 | 1 | 0 |
21 | Klub Sportowy Nastula Club Warszawa | 0 | 1 | 0 |
22 | KS AZS AWF Katowice | 0 | 1 | 0 |
23 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 1 | 0 |
24 | Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała | 0 | 1 | 0 |
25 | SAFARI 152 Warszawa | 0 | 1 | 0 |
26 | TS Judo Gryf Słupsk | 0 | 1 | 0 |
27 | UKS Halinów Team Halinów | 0 | 1 | 0 |
28 | ULKS Judo Kowala Kowala | 0 | 1 | 0 |
29 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 0 | 0 | 2 |
30 | AKS Strzegom | 0 | 0 | 1 |
31 | AZS AWF Gorzów Wlkp. | 0 | 0 | 1 |
32 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 0 | 0 | 1 |
33 | KS Start Radom | 0 | 0 | 1 |
34 | LKS Szubinianka Szubin | 0 | 0 | 1 |
35 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 0 | 0 | 1 |
36 | TS "Gwardia" Olsztyn | 0 | 0 | 1 |
37 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 0 | 0 | 1 |
38 | UKJ CHAMPION Warszawa | 0 | 0 | 1 |
39 | UKJ Millenium Rzeszów | 0 | 0 | 1 |
40 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 0 | 0 | 1 |
41 | UKS 10 Bydgoszcz | 0 | 0 | 1 |
42 | UKS "ASW-Judo" Jasło | 0 | 0 | 1 |
43 | UKS De La Salle gdańsk | 0 | 0 | 1 |
44 | UKS Ippon Tychy | 0 | 0 | 1 |
45 | UKS Judo Tuliszków | 0 | 0 | 1 |
46 | UKS Olimp Nowa Sól | 0 | 0 | 1 |
47 | UKS Pohl Judo Przemęt | 0 | 0 | 1 |
48 | UKS Wisła Centrum Wisła | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | UKS Conrad Gdańsk | 35.5 |
2 | GKS Czarni Bytom | 21.0 |
3 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 18.0 |
4 | KS Judo Tigers Wrocław | 16.0 |
5 | UKS Kodokan Toruń | 16.0 |
6 | HATO JUDO Warszawa | 14.5 |
7 | KS Yawara Warszawa | 12.5 |
8 | UKJ Millenium Rzeszów | 12.5 |
9 | MKS Juvenia Wrocław | 12.0 |
10 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 11.0 |
11 | Polonia Rybnik | 10.5 |
12 | UKJ Ryś Warszawa | 10.5 |
13 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 9.0 |
14 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 9.0 |
15 | UKS "6" Piła | 9.0 |
16 | UKS Olimp Nowa Sól | 9.0 |
17 | UKS Opty Gdynia | 9.0 |
18 | UKS Ósemka Nowa Sól | 9.0 |
19 | PGE Akademia Judo Poznań | 8.5 |
20 | KS AZS AWF Katowice | 7.0 |
21 | MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski | 7.0 |
22 | UKS Halinów Team Halinów | 7.0 |
23 | ULKS Judo Kowala Kowala | 7.0 |
24 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 5.5 |
25 | TS "Gwardia" Olsztyn | 5.5 |
26 | UKJ CHAMPION Warszawa | 5.5 |
27 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 5.5 |
28 | UKS 10 Bydgoszcz | 5.5 |
29 | UKS "ASW-Judo" Jasło | 5.5 |
30 | UKS De La Salle gdańsk | 5.5 |
31 | UKS Pohl Judo Przemęt | 5.5 |
32 | UKS Wisła Centrum Wisła | 5.5 |
33 | LUKS Jusport Justynów | 5.0 |
34 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 3.5 |
35 | T.S. MOSiR Bochnia | 3.5 |
36 | UKS Galeon Gdynia | 3.5 |
37 | UKS Judo Tuliszków | 3.5 |
38 | UKS Judo Panda Warszawa | 3.5 |
39 | Klub Judo AZS Opole | 3.0 |
40 | MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź | 1.5 |
41 | Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom | 1.5 |
42 | UKJ "CENTRUM" Kocmyrzów-Luborzyca | 1.5 |
43 | UKJ ARCUS Warszawa | 1.5 |
44 | UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów | 1.5 |
45 | UKS "FENIKS" Bytom Bytom | 1.5 |
46 | UKS "Olimpia-Judo" Elbląg | 1.5 |
47 | UKS "Orkan" Sochaczew | 1.5 |
48 | UKS "SameJudo" Ząbki | 1.5 |
49 | UKS Dwunastka Leszno | 1.5 |
50 | UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin | 1.5 |
51 | UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice | 1.5 |
52 | UKS NAKANO Pogwizdów | 1.5 |
53 | UKS Ronin-Team Warszawa | 1.5 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | GKS Czarni Bytom | 43.0 |
2 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 18.5 |
3 | KS Budowlani Sosnowiec | 16.0 |
4 | UKS 15 Krosno | 14.5 |
5 | UKS SKORPION Judo Krosno Krosno | 12.5 |
6 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 11.0 |
7 | AKS Strzegom | 10.5 |
8 | KS "Akademia Sparta" Skoczów | 9.0 |
9 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 9.0 |
10 | JUDO TORA Wierzchosławice | 7.0 |
11 | Klub Sportowy Nastula Club Warszawa | 7.0 |
12 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 7.0 |
13 | Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała | 7.0 |
14 | SAFARI 152 Warszawa | 7.0 |
15 | TS Judo Gryf Słupsk | 7.0 |
16 | AZS AWF Gorzów Wlkp. | 5.5 |
17 | GKS ,,Olimpia" Grudziądz | 5.5 |
18 | KS Start Radom | 5.5 |
19 | LKS Szubinianka Szubin | 5.5 |
20 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 5.5 |
21 | UKS Ippon Tychy | 5.5 |
22 | UKS Judo Tuliszków | 5.5 |
23 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 3.5 |
24 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 3.5 |
25 | UKS Galeon Gdynia | 3.5 |
26 | UKS Gimnazjon Suchy Las | 3.5 |
27 | UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry | 3.5 |
28 | UKS Pohl Judo Przemęt | 3.5 |
29 | UKS Tomita Elbląg | 3.5 |
30 | MKS Juvenia Wrocław | 3.0 |
31 | KS Judo REI Świdnik Świdnik | 1.5 |
32 | PGE Akademia Judo Poznań | 1.5 |
33 | TS "Gwardia" Olsztyn | 1.5 |
34 | UKJ Legion Zamość | 1.5 |
35 | UKS SPARTA SŁAWA Sława | 1.5 |
|