WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów
Opole, 01-03.10.2021


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szlachta Paulina KS AZS AWF Wrocław
2. Konieczny Ewa GKS Czarni Bytom
3. Ślązok Wiktoria GKS Czarni Bytom
3. Woźniak Zuzanna UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Onysk Oliwia AZS AWF Katowice
5. Stokłosa Natalia Akademia Judo Poznań
7. Czarnocka Alicja UKJ 225 Warszawa
7. Olejnik Izabella Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 52kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
3. Janeczko Aleksandra UKJ ARCUS Warszawa
3. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
5. SZULC Aleksandra Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. WENZEL Aleksandra AZS UW Warszawa
7. Olejnik Monika Akademia Judo Poznań
7. Siennicka Karolina SAFARI 152 Warszawa

kobiety, waga: 57kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podolak Arleta WKS Gwardia Warszawa
2. Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole
3. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
3. Socha Izabella K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Skupień Patrycja AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
5. Wątorek Oliwia T.S.MOSiR Bochnia
7. Myśliwiec Alicja Klub Judo AZS Opole
7. Obal Łucja UKS Halinów Team Halinów

kobiety, waga: 63kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
2. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Dąbrowska Anna KS AZS AWF Wrocław
3. Sokołowska Aleksandra SAFARI 152 Warszawa
5. Isenko Anna SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Konfisz Amelia Klub Judo AZS Opole
7. Jagiełło Emilia JUDO TORA Wierzchosławice
7. Szafran Agata Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 70kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróblewska Eliza Akademia Judo Poznań
2. Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
3. Nowaczyk Natalia Akademia Judo Poznań
5. Bezrączko Agnieszka GKS Czarni Bytom
5. Dyba Anna KS AZS AWF Wrocław
7. BANASZEK Zuzanna AZS UW Warszawa
7. Martynów Rozalia UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: 78kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. LICKUN Sandra AZS UW Warszawa
2. Hofman Urszula KS AZS AWF Wrocław
3. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
3. Śliwa Justyna UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
5. Muszyńska Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Szaniawska Martyna KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Sitko Justyna KS Budowlani Sosnowiec
7. Tymann Daria GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: +78kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kułaga Paula Uczniowski Klub Sportowy "Copal" Trzcianka
2. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
3. Lis Wiktoria AZS AWF Katowice
3. Wolszczak Kinga WKS Śląsk Wrocław
5. Madajewska Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Nolewajka Martyna GKS Czarni Bytom
7. Gaj Aleksandra GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 60kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. KOT Bartłomiej UKS "SameJudo" Ząbki
2. Tylek Paweł Klub Judo AZS Opole
3. Błaszczak Igor MKS Juvenia Wrocław
3. Śmiegel Szymon KS "SAKURA TEAM" Bydgoszcz
5. Grzywacz Dominik AZS AWF Katowice
5. Hypta Dawid MKS Juvenia Wrocław
7. Dyba Michał KS AZS AWF Wrocław
7. Olay-Fernandez Adam UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa

mężczyźni, waga: 66kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzyczek Patryk Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
2. Makarewicz Arkadiusz KS Praesidium Wrocław Wrocław
3. Babirecki Grzegorz Klub Judo Samuraj Koszalin
3. Krzysztof Klimkiewicz UKS Judo Kraków Kraków
5. Bieliński Filip Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. Jesionek Jan Klub Judo AZS Opole
7. Szymański Szymon UKJ Yuko Józefów Józefów
7. ZENDER PIOTR MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 73kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
2. Mrówczyński Wiktor AZS AWF Katowice
3. Szatkowski Konrad KS AZS AWF Wrocław
3. Szwarnowiecki Damian KS Praesidium Wrocław Wrocław
5. CZERNIAWSKI Tomasz AZS UW Warszawa
5. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa
7. Kubicki Patryk Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Stroka Radosław KS AZS AWF Wrocław

mężczyźni, waga: 81kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. STĘPIEŃ Damian AZS UW Warszawa
2. Drzymał Paweł GKS Czarni Bytom
3. Marcinkiewicz Sebastian KS Praesidium Wrocław Wrocław
3. Pankowski Jakub Klub Judo AZS Opole
5. Hoppe Aleks Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
7. Kokosza Piotr KS Budowlani Sosnowiec
7. Leśniak Patryk KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: 90kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
2. Ołdak Sebastian UKJ ARCUS Warszawa
3. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
3. Wesełowski Kyrylo AZS AWF Warszawa
5. Drzewiecki Tomasz AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
5. Majcher Norbert UKJ Millenium Rzeszów
7. Janczylik Dmitrij UKS Galeon Gdynia
7. Karkotka Michał TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn

mężczyźni, waga: 100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczurowski Kacper Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. Dzierżanowski Igor Akademia Sportu WAWER Warszawa
3. Kuczera Piotr KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
3. Moskal Daniel KS AZS AWF Wrocław
5. Szuta Przemysław KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Wójcik Jakub KS AZS AWF Wrocław
7. Karczyk Filip UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
7. Mrozek Jakub Akademia Judo Poznań

mężczyźni, waga: +100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Krueger Mariusz KUMA Judo Warszawa
2. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
3. Kordyalik Wojciech WKS Śląsk Wrocław
3. Teresiński Grzegorz KUMA Judo Warszawa
5. Majowski Dominik GKS Czarni Bytom
5. Sawiniec Bartosz TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Rusin Patryk Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
7. Sordyl Jakub UKS Galeon Gdynia

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Klub Judo AZS Opole111
2KUMA Judo Warszawa101
3AZS UW Warszawa100
4Klub Środowiskowy AZS Gliwice100
5Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała100
6UKS "SameJudo" Ząbki100
7UKS Leśnik Kaczory100
8GKS Czarni Bytom020
9KS Praesidium Wrocław Wrocław012
10Akademia Sportu WAWER Warszawa010
11AZS AWF Katowice010
12UKJ ARCUS Warszawa010
13AZS AWF Warszawa002
14KS AZS AWF Wrocław002
15Klub Judo Samuraj Koszalin001
16KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik001
17KS "SAKURA TEAM" Bydgoszcz001
18MKS Juvenia Wrocław001
19UKS Judo Kraków Kraków001
20WKS Śląsk Wrocław001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS UW Warszawa200
2GKS Czarni Bytom113
3KS AZS AWF Wrocław111
4Akademia Judo Poznań101
5WKS Gwardia Warszawa101
6Uczniowski Klub Sportowy "Copal" Trzcianka100
7UKS Judo Wolbrom011
8KS AZS AWFiS Gdańsk010
9MKS Olimpijczyk Włocławek010
10TKS "Judo" Toruń010
11TS Gwardia Opole010
12AZS AWF Katowice001
13K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
14SAFARI 152 Warszawa001
15UKJ ARCUS Warszawa001
16UKJ Yuko Józefów Józefów001
17UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
18WKS Śląsk Wrocław001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS UW Warszawa300
2GKS Czarni Bytom133
3KS AZS AWF Wrocław113
4Klub Judo AZS Opole111
5Akademia Judo Poznań101
6KUMA Judo Warszawa101
7WKS Gwardia Warszawa101
8Klub Środowiskowy AZS Gliwice100
9Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała100
10Uczniowski Klub Sportowy "Copal" Trzcianka100
11UKS "SameJudo" Ząbki100
12UKS Leśnik Kaczory100
13KS Praesidium Wrocław Wrocław012
14AZS AWF Katowice011
15UKJ ARCUS Warszawa011
16UKS Judo Wolbrom011
17Akademia Sportu WAWER Warszawa010
18KS AZS AWFiS Gdańsk010
19MKS Olimpijczyk Włocławek010
20TKS "Judo" Toruń010
21TS Gwardia Opole010
22AZS AWF Warszawa002
23WKS Śląsk Wrocław002
24K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
25Klub Judo Samuraj Koszalin001
26KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik001
27KS "SAKURA TEAM" Bydgoszcz001
28MKS Juvenia Wrocław001
29SAFARI 152 Warszawa001
30UKJ Yuko Józefów Józefów001
31UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
32UKS Judo Kraków Kraków001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Klub Judo AZS Opole25.0
2GKS Czarni Bytom21.0
3KS Praesidium Wrocław Wrocław18.0
4KS AZS AWF Wrocław17.5
5KUMA Judo Warszawa14.5
6AZS AWF Katowice14.0
7AZS UW Warszawa12.5
8AZS AWF Warszawa11.0
9Klub Środowiskowy AZS Gliwice10.5
10MKS Juvenia Wrocław10.5
11Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała9.0
12UKS "SameJudo" Ząbki9.0
13UKS Leśnik Kaczory9.0
14Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin8.5
15Akademia Sportu WAWER Warszawa7.0
16UKJ ARCUS Warszawa7.0
17Klub Judo Samuraj Koszalin5.5
18KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik5.5
19KS "SAKURA TEAM" Bydgoszcz5.5
20UKS Judo Kraków Kraków5.5
21WKS Śląsk Wrocław5.5
22TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn5.0
23AZS Uniwersytet Łódzki Łódź3.5
24KS AZS AWFiS Gdańsk3.5
25UKJ Millenium Rzeszów3.5
26UKJ Ryś Warszawa3.5
27UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa3.0
28UKS Galeon Gdynia3.0
29Akademia Judo Poznań1.5
30KS "Gwardia" Łódź1.5
31KS Budowlani Sosnowiec1.5
32UKJ Yuko Józefów Józefów1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom42.5
2KS AZS AWF Wrocław25.0
3AZS UW Warszawa23.0
4Akademia Judo Poznań22.5
5WKS Gwardia Warszawa14.5
6KS AZS AWFiS Gdańsk14.0
7UKS Judo Wolbrom12.5
8Uczniowski Klub Sportowy "Copal" Trzcianka9.0
9MKS Olimpijczyk Włocławek7.0
10SAFARI 152 Warszawa7.0
11SGKS Wybrzeże Gdańsk7.0
12TKS "Judo" Toruń7.0
13TS Gwardia Opole7.0
14AZS AWF Katowice5.5
15K.S. Judo Czechowice-Dziedzice5.5
16UKJ ARCUS Warszawa5.5
17UKJ Yuko Józefów Józefów5.5
18UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa5.5
19WKS Śląsk Wrocław5.5
20Klub Judo AZS Opole5.0
21AZS Uniwersytet Łódzki Łódź3.5
22Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin3.5
23T.S.MOSiR Bochnia3.5
24JUDO TORA Wierzchosławice1.5
25KS Budowlani Sosnowiec1.5
26UKJ 225 Warszawa1.5
27UKS Halinów Team Halinów1.5
28UKS Olimp Nowa Sól1.5