WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek i Juniorów
Sochaczew, 10.10.2021


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woźniak Zuzanna UKJ Yuko Józefów Józefów
2. Onysk Oliwia AZS AWF Katowice
3. Alwaqedi Nada MKS Truso Elbląg
4. Markiewicz Dominika UKS Siódemka Sochaczew

kobiety, waga: 52kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jesionek Maria UKJ "Lemur" Warszawa
2. Siennicka Karolina SAFARI 152 Warszawa
3. Olejnik Monika Akademia Judo Poznań
3. WENZEL Aleksandra AZS UW Warszawa
5. Wybańska Aleksandra MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. Żmuda Maja MKS Pałac Młodzieży Katowice

kobiety, waga: 57kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bulanda Julia GKS Czarni Bytom
2. Wątorek Oliwia T.S.MOSiR Bochnia
3. Ołdak Alicja UKJ Ryś Warszawa
3. Żemła Paulina MKS Juvenia Wrocław
5. Jarmuż Olga Akademia Judo Poznań
5. Pawłowska Agata UKJ Ryś Warszawa
7. PTAK Wiktoria AZS UW Warszawa
7. Żmuda Julia MKS Pałac Młodzieży Katowice

kobiety, waga: 63kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sokołowska Aleksandra SAFARI 152 Warszawa
2. Glubiak Martyna GKS Czarni Bytom
3. Gowarzewska Alicja AZS AWF Katowice
3. Konfisz Amelia Klub Judo AZS Opole
5. Konopka Aleksandra AZS AWF Katowice
5. Jamroszczyk Julia Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Dobosz Alicja KS Judo "Hejnał" Kęty
7. Wołkowicz Emilia Klub Środowiskowy AZS Gliwice

kobiety, waga: 70kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalewska Aleksandra Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
2. Woźniczka Oliwia MKS Juvenia Wrocław
3. Sałek Natalia UKS Judo Wolbrom
4. Romaniuk Marcelina Akademia Judo Poznań
5. Gawron Julia AZS AWF Katowice

mężczyźni, waga: 55kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Małolepszy Adam UKS Halinów Team Halinów
2. Bogdański Teodor MKS Juvenia Wrocław
3. Derkacz Marcel UKJ Ryś Warszawa
3. Oleh Pilka Akademia Judo Poznań
5. Dudzik Kacper UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów
5. Substelny Jakub UKS Judo Wolbrom
7. Alwaqedi Mukhtar MKS Truso Elbląg
7. BARTNIKIEWICZ KAMIL MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 60kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Naczyński Bartosz UKS Dwójka Rydułtowy
2. Olay-Fernandez Adam UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Błaszczak Igor MKS Juvenia Wrocław
3. Kulinych Danylo KS "Gwardia" Łódź
5. Koźlik Franciszek AZS AWF Katowice
5. Zdanowski Eryk UKJ ARCUS Warszawa
7. Kubicki Jakub UKS Olimp Nowa Sól
7. Nowok Oliwier Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: 66kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Krzysztof Klimkiewicz UKS Judo Kraków Kraków
2. Szymański Szymon UKJ Yuko Józefów Józefów
3. Mohylnyi Dawid GKS Czarni Bytom
3. Pec Jakub UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Stecki Paweł GKS Czarni Bytom
5. Szymonik Krystian KS Gwardia Bielsko-Biała
7. KOPEĆ PIOTR MKS Juvenia Wrocław
7. Tarasenko Yevhen KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: 73kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalczyk Michał UKJ Ryś Warszawa
2. Witkowski Jakub HATO JUDO Warszawa
3. Bunkiewicz Adam Klub Judo AZS Opole
3. Pietras Dawid MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
5. Drąg Stanisław UKJ Ryś Warszawa
5. Rymkevych Heorhii KS "Gwardia" Łódź
7. Bouatia Kamil UKJ Ryś Warszawa
7. Kovbasiuk Oleksander Akademia Judo Poznań

mężczyźni, waga: 81kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Borzęcki Bartosz UKJ Ryś Warszawa
2. Wąsikowski Michał HATO JUDO Warszawa
3. KOS Kamil WKS Gwardia Warszawa
3. Kowalski Marcin UKJ "Lemur" Warszawa
5. EIDUKS Aleksander AZS UW Warszawa
5. Zieliński Jacek HATO JUDO Warszawa
7. Mizin Vladyslav KS "Gwardia" Łódź
7. Wątkowski Kacper UKS "Orkan" Sochaczew

mężczyźni, waga: 90kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Janczylik Dmitrij UKS Galeon Gdynia
2. KOTWICKI CEZARY MKS Juvenia Wrocław
3. Paziewski Mikołaj TKS "Judo" Toruń
3. Studnicki Ignacy AZS AWF Gorzów Wlkp.
5. Bogdaniuk Jakub UKS Halinów Team Halinów
5. Zawistowski Franek UKJ Yuko Józefów Józefów
7. Kielesiński Jakub HATO JUDO Warszawa
7. Kubiak Damian Akademia Judo Poznań

mężczyźni, waga: 100kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Karczyk Filip UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
2. DYGA Piotr AZS UW Warszawa
3. Kobyłecki Marcel GKS Czarni Bytom
3. Radzik Andrzej Klub Judo AZS Opole
5. Mrozek Jakub Akademia Judo Poznań
5. Żmudziński Jakub UKS Dwójka Tarnowskie Góry
7. Bieńkowski Patryk MKS Truso Elbląg

mężczyźni, waga: +100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sordyl Jakub UKS Galeon Gdynia
2. Teresiński Grzegorz KUMA Judo Warszawa
3. Jędrzejczyk Michał PKS GWARDIA Szczytno
3. Morman Bartłomiej WKS Gwardia Warszawa
5. Czerniawski Jan Akademia Judo Poznań
5. Jankowski Wiktor KS Start Radom
7. JANKOWSKI JAKUB TKS "Judo" Toruń

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKJ Ryś Warszawa201
2UKS Galeon Gdynia200
3UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa110
4UKS Dwójka Rydułtowy100
5UKS Halinów Team Halinów100
6UKS Judo Kraków Kraków100
7MKS Juvenia Wrocław021
8HATO JUDO Warszawa020
9UKJ Yuko Józefów Józefów011
10AZS AWF Katowice010
11AZS UW Warszawa010
12KUMA Judo Warszawa010
13GKS Czarni Bytom002
14Klub Judo AZS Opole002
15WKS Gwardia Warszawa002
16Akademia Judo Poznań001
17AZS AWF Gorzów Wlkp.001
18KS "Gwardia" Łódź001
19MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź001
20PKS GWARDIA Szczytno001
21TKS "Judo" Toruń001
22UKJ "Lemur" Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom110
2SAFARI 152 Warszawa110
3Klub Sportowy Nastula Club Warszawa100
4UKJ "Lemur" Warszawa100
5UKJ Yuko Józefów Józefów100
6MKS Juvenia Wrocław011
7T.S.MOSiR Bochnia010
8Akademia Judo Poznań001
9AZS AWF Katowice001
10AZS UW Warszawa001
11Klub Judo AZS Opole001
12MKS Truso Elbląg001
13UKJ Ryś Warszawa001
14UKS Judo Wolbrom001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKJ Ryś Warszawa202
2UKS Galeon Gdynia200
3GKS Czarni Bytom112
4UKJ Yuko Józefów Józefów111
5SAFARI 152 Warszawa110
6UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa110
7UKJ "Lemur" Warszawa101
8Klub Sportowy Nastula Club Warszawa100
9UKS Dwójka Rydułtowy100
10UKS Halinów Team Halinów100
11UKS Judo Kraków Kraków100
12MKS Juvenia Wrocław032
13HATO JUDO Warszawa020
14AZS AWF Katowice011
15AZS UW Warszawa011
16KUMA Judo Warszawa010
17T.S.MOSiR Bochnia010
18Klub Judo AZS Opole003
19Akademia Judo Poznań002
20WKS Gwardia Warszawa002
21AZS AWF Gorzów Wlkp.001
22KS "Gwardia" Łódź001
23MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź001
24MKS Truso Elbląg001
25PKS GWARDIA Szczytno001
26TKS "Judo" Toruń001
27UKS Judo Wolbrom001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1UKJ Ryś Warszawa28.5
2MKS Juvenia Wrocław22.5
3HATO JUDO Warszawa19.0
4UKS Galeon Gdynia18.0
5UKJ Yuko Józefów Józefów16.0
6UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa16.0
7Akademia Judo Poznań15.5
8GKS Czarni Bytom14.5
9UKS Halinów Team Halinów12.5
10KS "Gwardia" Łódź12.0
11Klub Judo AZS Opole11.0
12WKS Gwardia Warszawa11.0
13AZS UW Warszawa10.5
14UKS Dwójka Rydułtowy9.0
15UKS Judo Kraków Kraków9.0
16KUMA Judo Warszawa7.0
17TKS "Judo" Toruń7.0
18AZS AWF Katowice6.5
19AZS AWF Gorzów Wlkp.5.5
20MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź5.5
21PKS GWARDIA Szczytno5.5
22UKJ "Lemur" Warszawa5.5
23KS Gwardia Bielsko-Biała3.5
24KS Start Radom3.5
25UKJ ARCUS Warszawa3.5
26UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów3.5
27UKS Dwójka Tarnowskie Góry3.5
28UKS Judo Wolbrom3.5
29MKS Truso Elbląg3.0
30Klub Środowiskowy AZS Gliwice1.5
31UKS "Orkan" Sochaczew1.5
32UKS Olimp Nowa Sól1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom16.0
2SAFARI 152 Warszawa16.0
3Akademia Judo Poznań11.0
4AZS AWF Katowice10.0
5MKS Juvenia Wrocław9.5
6UKJ "Lemur" Warszawa9.0
7UKJ Ryś Warszawa9.0
8MKS Pałac Młodzieży Katowice8.5
9AZS UW Warszawa7.0
10T.S.MOSiR Bochnia7.0
11Klub Sportowy Nastula Club Warszawa6.0
12Klub Judo AZS Opole5.5
13Klub Środowiskowy AZS Gliwice5.0
14UKJ Yuko Józefów Józefów5.0
15UKS Judo Wolbrom3.0
16MKS Truso Elbląg2.0
17KS Judo "Hejnał" Kęty1.5
18UKS Siódemka Sochaczew1.0