WYNIKI ZAWODÓW
OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych
Białystok, 28-29.4.2022
kobiety, waga: 44kg - 5 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kożuch Oliwia |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Sznajder-Wituś Aleksandra |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
POTOK NATASZA |
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie Tuchów |
4. |
Czerwińska - Kowar Roksana |
UKS Judo Fight Club Warszawa |
5. |
Żak Nadia |
KS Budowlani Sosnowiec |
kobiety, waga: 48kg - 10 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Ślązok Wiktoria |
GKS Czarni Bytom |
2. |
KUKHAR MILENA |
KS "Gwardia" Łódź |
3. |
Kwapis Kinga |
UKS "GRIZZLY" Koszęcin Koszęcin |
3. |
Nowak Kinga |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
5. |
Drożak Wiktoria |
UKS Judo Tuliszków |
5. |
Kaczor Klaudia |
Judo Zielińscy Kwidzyn Kwidzyn |
7. |
Czyż Maja |
"KS CIESZYN" Cieszyn |
7. |
Jakóbczyk Maria |
KUMA Judo Warszawa |
kobiety, waga: 52kg - 20 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Siennicka Karolina |
SAFARI 152 Warszawa |
2. |
Dziob Wiktoria |
UKS Judo Kraków Kraków |
3. |
Kucharz Maja |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Rozenbaum Magdalena |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Jaracz Gabriela |
UKS "ASW-Judo" Jasło |
5. |
Kocimska Julia |
UKS Judo Tuliszków |
7. |
Czupkowska Liwia |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Rudy Wiktoria |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice |
kobiety, waga: 57kg - 23 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Chmielewska Kinga |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Bulanda Julia |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Drywa Judyta |
UKS Galeon Gdynia |
3. |
Zozulińska Kalina |
HATO JUDO Warszawa |
5. |
Bednarz Joanna |
UKS 15 Krosno |
5. |
Jesionek Maria |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
7. |
Bielawska Emilia |
HATO JUDO Warszawa |
7. |
Wojna Wiktoria |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
kobiety, waga: 63kg - 22 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Glubiak Magda |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Starczyńska Zuzanna |
MKS Pałac Młodzieży Katowice |
3. |
Stec Pola |
UKS Pohl Judo Przemęt |
3. |
Wołkowicz Emilia |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
5. |
Bagniewska Amelia |
UKS Kodokan Toruń |
5. |
Szafrańska Oliwia |
PKS "OLIMPIA" Poznań |
7. |
Shramko Myroslava |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
Witkowska Wanessa |
KS Budowlani Sosnowiec |
kobiety, waga: 70kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Marczak Julia |
UKS Judo Sensei Płock |
2. |
Witkowska Wiktoria |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
3. |
Sałek Natalia |
UKS Judo Wolbrom |
3. |
Szatkowska Natalia |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
5. |
Nowak Renata |
UKS 15 Krosno |
5. |
SZYMANIAK Julia |
AZS UW Warszawa |
7. |
Dul Natalia |
AZS AWF Gorzów Wlkp. |
7. |
Stefaniuk Patrycja |
UKS Ippon Tychy |
kobiety, waga: +70kg - 12 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Banaszewska Zuzanna |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
2. |
Kuźma-Ebel Dominika |
UKS Galeon Gdynia |
3. |
Widłak Nicole |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Ziewalicz Oliwia |
UKS SKORPION Judo Krosno Krosno |
5. |
Klimkiewicz Katarzyna |
KS KUZUSHI Kielce |
5. |
Nowaczewska Aleksandra |
AZS-UKW Bydgoszcz |
7. |
Hupert Oliwia |
UKS "Orkan" Sochaczew |
7. |
Znamirowska Katarzyna |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
mężczyźni, waga: 46kg - 5 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
PRYSZCZ MIKOŁAJ |
Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała |
2. |
Zdanowski Konrad |
UKJ ARCUS Warszawa |
3. |
Sielski Jakub |
UKS Tomita Elbląg |
4. |
Ziółkowski Krystian |
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. |
5. |
Błażewicz Kacper |
UKS Narew Łapy |
mężczyźni, waga: 50kg - 10 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Lic Tymoteusz |
UKS Tomita Elbląg |
2. |
Kolondra Jan |
KS "Akademia Sparta" Skoczów |
3. |
Bartkov Artem |
KS "Gwardia" Łódź |
3. |
Świtała Paweł |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Pedrycz Oskar |
Uczniowski Klub Sportowy "Kata Guruma" Gliwice |
5. |
Sikorski Sergiusz |
KS Błękitni Tarnów |
7. |
Jarosik Krystian |
KS "Gwardia" Łódź |
7. |
Leśniewski Marcin |
LKS Szubinianka Szubin |
mężczyźni, waga: 55kg - 23 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Piechota Stanisław |
UKS Judo Panda Warszawa |
2. |
KUROWSKI JAKUB |
Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała |
3. |
Kravchenko Danilo |
UKJ ARCUS Warszawa |
3. |
Michalak Franciszek |
UKJ CHAMPION Warszawa |
5. |
Gajcy Nikodem |
UKJ MEIYO Warszawa |
5. |
Romanik Stanisław |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Bogdański Teodor |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Roszkowski Szymon |
UKS Narew Łapy |
mężczyźni, waga: 60kg - 24 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Biedrzycki Hubert |
UKS Conrad Gdańsk |
2. |
Tsukanov Nazar |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Derkacz Marcel |
UKJ Ryś Warszawa |
3. |
Koźlik Franciszek |
KS AZS AWF Katowice |
5. |
Manowski Dawid |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
5. |
Płoski Bartosz |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
7. |
Bielawa Łukasz |
TS Judo Gryf Słupsk |
7. |
Pankowski Mateusz |
Klub Judo AZS Opole |
mężczyźni, waga: 66kg - 25 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kustrzycki Kamil |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
2. |
Skórka Filip |
UKS Judo Panda Warszawa |
3. |
Jagielski Aleksander |
UKJ Ryś Warszawa |
3. |
Szulik Szymon |
Polonia Rybnik |
5. |
Brzuszczyński SZYMON |
UKJ 225 Warszawa |
5. |
Kazimierczak Adam |
KS Yawara Warszawa |
7. |
Łaskowski Filip |
UKS Tomita Elbląg |
7. |
Wiwatowski Bartosz |
UKS Kodokan Toruń |
mężczyźni, waga: 73kg - 23 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Grendys Mateusz |
UKJ Millenium Rzeszów |
2. |
Bouatia Kamil |
UKJ Ryś Warszawa |
3. |
Bondarenko Daniil |
KS "Gwardia" Łódź |
3. |
Panek Szymon |
Polonia Rybnik |
5. |
Hulin Kamil |
MKS Pałac Młodzieży Katowice |
5. |
Jakubowski Filip |
UKJ Millenium Rzeszów |
7. |
KHYZHNII OLEH |
KS "Gwardia" Łódź |
7. |
Osiński Eryk |
UKS "Orkan" Sochaczew |
mężczyźni, waga: 81kg - 24 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Tarkowski Fabrycjusz |
Klub Judo AZS Opole |
2. |
Wawrzonek Jakub |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
3. |
Guszczin Marcin |
UKS Galeon Gdynia |
3. |
Lewandowski Franciszek |
GKS Czarni Bytom |
5. |
HRYHORASH BOHDAN |
KS "Gwardia" Łódź |
5. |
Lutomski Maciej |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
7. |
Klimko Michał |
UKJ Millenium Rzeszów |
7. |
Marko Szymon |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
mężczyźni, waga: 90kg - 17 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Walenciak Michał |
MKS Juvenia Wrocław |
2. |
Kubiak Damian |
PGE Akademia Judo Poznań |
3. |
Niewiadomy Ksawery |
HATO JUDO Warszawa |
3. |
Oleksy Mateusz |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Chamerski Daniel |
UKS Sakura Warszawa |
5. |
Tesmar Mateusz |
UKS SIMBA REDA Reda |
7. |
BUTYŃSKI RAFAŁ |
Klub Judo Shamo Ełk Ełk |
7. |
Lesniak Oleksii |
PGE Akademia Judo Poznań |
mężczyźni, waga: +90kg - 12 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
HOLOBORODKO KHRYSTOFOR |
KS "Gwardia" Łódź |
2. |
Kurowski Jan |
TS Gwardia Warszawa |
3. |
Roszak Jakub |
UKS Ippon Kożuchów |
3. |
Siudek Dawid |
UKS Halinów Team Halinów |
5. |
Dobrian Marcel |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
5. |
Łoboda Dawid |
KS Start Radom |
7. |
Góralczyk Kacper |
Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec |
7. |
Skoczylas Adam |
KS "Akademia Sparta" Skoczów |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała | 1 | 1 | 0 |
2 | UKS Judo Panda Warszawa | 1 | 1 | 0 |
3 | KS "Gwardia" Łódź | 1 | 0 | 2 |
4 | UKS Tomita Elbląg | 1 | 0 | 1 |
5 | Klub Judo AZS Opole | 1 | 0 | 0 |
6 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 1 | 0 | 0 |
7 | MKS Juvenia Wrocław | 1 | 0 | 0 |
8 | UKJ Millenium Rzeszów | 1 | 0 | 0 |
9 | UKS Conrad Gdańsk | 1 | 0 | 0 |
10 | UKJ Ryś Warszawa | 0 | 1 | 2 |
11 | UKJ ARCUS Warszawa | 0 | 1 | 1 |
12 | KS "Akademia Sparta" Skoczów | 0 | 1 | 0 |
13 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | 1 | 0 |
14 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 1 | 0 |
15 | TS Gwardia Warszawa | 0 | 1 | 0 |
16 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 0 | 1 | 0 |
17 | GKS Czarni Bytom | 0 | 0 | 3 |
18 | Polonia Rybnik | 0 | 0 | 2 |
19 | HATO JUDO Warszawa | 0 | 0 | 1 |
20 | KS AZS AWF Katowice | 0 | 0 | 1 |
21 | UKJ CHAMPION Warszawa | 0 | 0 | 1 |
22 | UKS Galeon Gdynia | 0 | 0 | 1 |
23 | UKS Halinów Team Halinów | 0 | 0 | 1 |
24 | UKS Ippon Kożuchów | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 4 | 1 | 3 |
2 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 1 | 1 | 1 |
3 | SAFARI 152 Warszawa | 1 | 0 | 0 |
4 | UKS Judo Sensei Płock | 1 | 0 | 0 |
5 | UKS Galeon Gdynia | 0 | 1 | 1 |
6 | KS "Gwardia" Łódź | 0 | 1 | 0 |
7 | MKS Juvenia Wrocław | 0 | 1 | 0 |
8 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 0 | 1 | 0 |
9 | UKS Judo Kraków Kraków | 0 | 1 | 0 |
10 | HATO JUDO Warszawa | 0 | 0 | 1 |
11 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 0 | 0 | 1 |
12 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 0 | 1 |
13 | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie Tuchów | 0 | 0 | 1 |
14 | UKS "GRIZZLY" Koszęcin Koszęcin | 0 | 0 | 1 |
15 | UKS Judo Wolbrom | 0 | 0 | 1 |
16 | UKS Pohl Judo Przemęt | 0 | 0 | 1 |
17 | UKS SKORPION Judo Krosno Krosno | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 4 | 1 | 6 |
2 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 1 | 2 | 1 |
3 | KS "Gwardia" Łódź | 1 | 1 | 2 |
4 | MKS Juvenia Wrocław | 1 | 1 | 0 |
5 | Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała | 1 | 1 | 0 |
6 | UKS Judo Panda Warszawa | 1 | 1 | 0 |
7 | UKS Tomita Elbląg | 1 | 0 | 1 |
8 | Klub Judo AZS Opole | 1 | 0 | 0 |
9 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 1 | 0 | 0 |
10 | SAFARI 152 Warszawa | 1 | 0 | 0 |
11 | UKJ Millenium Rzeszów | 1 | 0 | 0 |
12 | UKS Conrad Gdańsk | 1 | 0 | 0 |
13 | UKS Judo Sensei Płock | 1 | 0 | 0 |
14 | UKJ Ryś Warszawa | 0 | 1 | 2 |
15 | UKS Galeon Gdynia | 0 | 1 | 2 |
16 | UKJ ARCUS Warszawa | 0 | 1 | 1 |
17 | KS "Akademia Sparta" Skoczów | 0 | 1 | 0 |
18 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | 1 | 0 |
19 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 0 | 1 | 0 |
20 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 1 | 0 |
21 | TS Gwardia Warszawa | 0 | 1 | 0 |
22 | UKS Judo Kraków Kraków | 0 | 1 | 0 |
23 | HATO JUDO Warszawa | 0 | 0 | 2 |
24 | Polonia Rybnik | 0 | 0 | 2 |
25 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 0 | 0 | 1 |
26 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 0 | 1 |
27 | KS AZS AWF Katowice | 0 | 0 | 1 |
28 | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie Tuchów | 0 | 0 | 1 |
29 | UKJ CHAMPION Warszawa | 0 | 0 | 1 |
30 | UKS "GRIZZLY" Koszęcin Koszęcin | 0 | 0 | 1 |
31 | UKS Halinów Team Halinów | 0 | 0 | 1 |
32 | UKS Ippon Kożuchów | 0 | 0 | 1 |
33 | UKS Judo Wolbrom | 0 | 0 | 1 |
34 | UKS Pohl Judo Przemęt | 0 | 0 | 1 |
35 | UKS SKORPION Judo Krosno Krosno | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | KS "Gwardia" Łódź | 26.5 |
2 | UKJ Ryś Warszawa | 18.0 |
3 | GKS Czarni Bytom | 16.5 |
4 | UKS Judo Panda Warszawa | 16.0 |
5 | MKS Juvenia Wrocław | 15.5 |
6 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 14.0 |
7 | UKJ Millenium Rzeszów | 14.0 |
8 | UKS Tomita Elbląg | 13.5 |
9 | Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała | 13.0 |
10 | Polonia Rybnik | 11.0 |
11 | Klub Judo AZS Opole | 10.5 |
12 | UKJ ARCUS Warszawa | 9.5 |
13 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 9.0 |
14 | UKS Conrad Gdańsk | 9.0 |
15 | KS "Akademia Sparta" Skoczów | 8.5 |
16 | PGE Akademia Judo Poznań | 8.5 |
17 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 7.0 |
18 | TS Gwardia Warszawa | 7.0 |
19 | HATO JUDO Warszawa | 5.5 |
20 | KS AZS AWF Katowice | 5.5 |
21 | UKJ CHAMPION Warszawa | 5.5 |
22 | UKS Galeon Gdynia | 5.5 |
23 | UKS Halinów Team Halinów | 5.5 |
24 | UKS Ippon Kożuchów | 5.5 |
25 | KS Błękitni Tarnów | 3.5 |
26 | KS Start Radom | 3.5 |
27 | KS Yawara Warszawa | 3.5 |
28 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 3.5 |
29 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 3.5 |
30 | Uczniowski Klub Sportowy "Kata Guruma" Gliwice | 3.5 |
31 | UKJ 225 Warszawa | 3.5 |
32 | UKJ MEIYO Warszawa | 3.5 |
33 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 3.5 |
34 | UKS Judo Tuliszków | 3.5 |
35 | UKS Sakura Warszawa | 3.5 |
36 | UKS SIMBA REDA Reda | 3.5 |
37 | UKS Narew Łapy | 2.5 |
38 | UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. | 2.0 |
39 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 1.5 |
40 | Klub Judo Shamo Ełk Ełk | 1.5 |
41 | LKS Szubinianka Szubin | 1.5 |
42 | MKS Pałac Młodzieży Tarnów | 1.5 |
43 | Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec | 1.5 |
44 | TS Judo Gryf Słupsk | 1.5 |
45 | UKS "Orkan" Sochaczew | 1.5 |
46 | UKS Kodokan Toruń | 1.5 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | GKS Czarni Bytom | 56.5 |
2 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 25.0 |
3 | UKS Galeon Gdynia | 12.5 |
4 | SAFARI 152 Warszawa | 9.0 |
5 | UKS Judo Sensei Płock | 9.0 |
6 | HATO JUDO Warszawa | 7.0 |
7 | KS "Gwardia" Łódź | 7.0 |
8 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 7.0 |
9 | UKS 15 Krosno | 7.0 |
10 | UKS Judo Kraków Kraków | 7.0 |
11 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 5.5 |
12 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 5.5 |
13 | UKS "GRIZZLY" Koszęcin Koszęcin | 5.5 |
14 | UKS Judo Wolbrom | 5.5 |
15 | UKS Pohl Judo Przemęt | 5.5 |
16 | UKS SKORPION Judo Krosno Krosno | 5.5 |
17 | MKS Juvenia Wrocław | 4.0 |
18 | AZS UW Warszawa | 3.5 |
19 | AZS-UKW Bydgoszcz | 3.5 |
20 | Judo Zielińscy Kwidzyn Kwidzyn | 3.5 |
21 | KS KUZUSHI Kielce | 3.5 |
22 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 3.5 |
23 | UKS "ASW-Judo" Jasło | 3.5 |
24 | UKS Judo Tuliszków | 3.5 |
25 | UKS Kodokan Toruń | 3.5 |
26 | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie Tuchów | 3.0 |
27 | KS Budowlani Sosnowiec | 2.5 |
28 | UKS Judo Fight Club Warszawa | 2.0 |
29 | "KS CIESZYN" Cieszyn | 1.5 |
30 | AZS AWF Gorzów Wlkp. | 1.5 |
31 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 1.5 |
32 | KUMA Judo Warszawa | 1.5 |
33 | PGE Akademia Judo Poznań | 1.5 |
34 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 1.5 |
35 | UKS "Orkan" Sochaczew | 1.5 |
36 | UKS Ippon Tychy | 1.5 |
|