WYNIKI ZAWODÓW
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych
Bytom, 09.11.2019
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, -66 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
BIRZHANULY TEMIRLAN
3 KYU
KS Judo REI Świdnik Świdnik
2
Błasik Wiktor
1 KYU
UKS Judo Wolbrom
3
BOGDAŃSKI FILIP
2 KYU
MKS Juvenia Wrocław
4
Dotsenko Mykola
3 KYU
Judo Club "Sloboganec" Kharkiv UKR
5
DRYGAŁA Wojciech
1 KYU
UKS "6" Piła
6
Filipczyk Wiktor
1 KYU
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7
Gałek Borys
2 KYU
KS Błękitni Tarnów
8
Gruchalski Bartosz
1 KYU
Klub Judo AZS Opole
9
Hypta Mateusz
4 KYU
UKS Judo Kraków Kraków
10
Jesionek Bruno
1 KYU
MUKS KOKORO Łódź
11
Jesiotr Michał
1 KYU
UKJ Yuko Józefów Józefów
12
Kałamucki Szymon
1 KYU
MKS Pałac Młodzieży Katowice
13
Kapica Marcin
3 KYU
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
14
Karolczyk Kacper
3 KYU
UKS Judo Wolbrom
15
Kiwior Piotr
4 KYU
UKS Judo Wolbrom
16
Kovbasiuk Oleksandr
2 KYU
MUKS KOKORO Łódź
17
Kowalski Miłosz
2 KYU
KS Judo Tigers Wrocław
18
Koziołek Wojciech
1 KYU
UKS Dwójka Rydułtowy
19
Kuczera Karol
1 KYU
Polonia Rybnik
20
Kuczyński Jakub
2 KYU
UKS Conrad Gdańsk
21
Kupsky Michal
3 KYU
SKKP Brno Cze
22
Madejczyk Dawid
2 KYU
GKS Czarni Bytom
23
Matkowski Grzegorz
1 KYU
TS Gwardia Opole
24
Matyja Maciej
1 KYU
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
25
Mentzel Martin
3 KYU
SKKP Brno Cze
26
MYSZKOROWSKI Tymon
3 KYU
TKS "Judo" Toruń
27
Nowak Maksymilian
2 KYU
UKS 10 Bydgoszcz
28
Olay-Fernandez Adam
1 KYU
UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
29
Oleksy Filip
1 KYU
T.S. MOSiR Bochnia
30
Ostapov Arsenii
3 KYU
Judo Club "Sloboganec" Kharkiv UKR
31
Owsiany Wiktor
2 KYU
MKS Juvenia Wrocław
32
Pasieka Wojciech
3 KYU
Polonia Rybnik
33
Popal Adrian
1 KYU
UKS Judo Panda Warszawa
34
Repetin Ivan
3 KYU
Judo Club "Sloboganec" Kharkiv UKR
35
Rymkevych Heorhii
1 KYU
KS "Gwardia" Łódź
36
Salecki Piotr
3 KYU
UKS Judo Kraków Kraków
37
Sendłak Martin
2 KYU
UKJ Legion Zamość
38
Shapialiuk Yahor
3 KYU
BUOR Brześć BLR
39
Smołka Szymon
1 KYU
UKS Dwójka Rydułtowy
40
SZAŁACHA DAMIAN
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
41
Tichy Jan
3 KYU
Judo Club Havirov CZE
42
Volkov Kyryl
3 KYU
Judo Club "Sloboganec" Kharkiv UKR
43
Wahl - Maniecki Filip
1 KYU
GKS Czarni Bytom
44
Woźniak Dawid
3 KYU
ULKS Judo Kowala Kowala
45
Wysocki Michał
1 DAN
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
46
Zdrodowski Patryk
3 KYU
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
47
Ziółkowski Jakub
2 KYU
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
48
Zwierzyński Marcin
1 KYU
JUDO TORA Wierzchosławice