WYNIKI ZAWODÓW
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych
Piaseczno, 27.9.2020
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, -66 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
Babirecki Grzegorz
1 DAN
Klub Judo Samuraj Koszalin
2
Balcerowski Alan
1 KYU
UKS Conrad Gdańsk
3
Błasik Wiktor
1 KYU
UKS Judo Wolbrom
4
Broczkowski Artur
2 KYU
UKS Judo Wolbrom
5
Bronzel Dawid
2 KYU
GKS Czarni Bytom
6
Chryścina Adam
1 KYU
IKIZAMA Judo Klub Warszawa
7
Chudzik Mateusz
1 KYU
"WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WINNER" Wrocław
8
CHWISTEK Piotr
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
9
Cieciorko Krzysztof
3 KYU
KS Judo Tigers Wrocław
10
Ćwiek Maciej
3 KYU
UKS "GWARDIA" Jelenia Góra
11
Dereń Adrian
1 KYU
UKJ Millenium Rzeszów
12
Filipczyk Wiktor
1 KYU
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
13
Filipek Maciej
3 KYU
KUMA Judo Warszawa
14
Gapiński Aleksander
4 KYU
AZS Łódź Łódź
15
Heflik Dorian
2 KYU
GKS Czarni Bytom
16
Huzenko Mykyta
1 KYU
KS "Gwardia" Łódź
17
Hypta Mateusz
4 KYU
UKS Judo Kraków Kraków
18
Jaskuła Tomasz
3 KYU
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
19
Jesionek Bruno
1 KYU
MUKS KOKORO Łódź
20
Jesiotr Michał
1 KYU
UKJ Yuko Józefów Józefów
21
Kapica Marcin
3 KYU
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
22
Klimkiewicz Krzysztof
1 KYU
UKS Judo Kraków Kraków
23
Kolos Jakub
1 KYU
TS "Gwardia" Olsztyn
24
Koziołek Wojciech
1 KYU
UKS Dwójka Rydułtowy
25
Kozłowski Kacper
1 KYU
MKS Pałac Młodzieży Katowice
26
Kuczyński Jakub
2 KYU
UKS Conrad Gdańsk
27
LASKOWSKI PATRYK
1 KYU
Klub Judo Shamo Ełk Ełk
28
Łęcki Paweł
2 KYU
K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź
29
Madejczyk Dawid
2 KYU
GKS Czarni Bytom
30
Maślej Igor
2 KYU
TS Wisła Kraków
31
Matyja Maciej
1 KYU
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
32
Oleksy Filip
1 KYU
T.S. MOSiR Bochnia
33
PAŚ DOMINIK
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
34
Pec Jakub
1 KYU
UKJ Yuko Józefów Józefów
35
Popal Adrian
1 KYU
UKS Judo Panda Warszawa
36
Rymkevych Heorhii
1 KYU
KS "Gwardia" Łódź
37
Słowak Borys
2 KYU
KS KUZUSHI Kielce
38
Smołka Szymon
1 KYU
UKS Dwójka Rydułtowy
39
Staniek Dawid
1 KYU
KS "Akademia Sparta" Skoczów
40
Stańczewski Sergiusz
1 KYU
UKS Kodokan Toruń
41
Świdwa Marcin
1 KYU
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
42
Świerczek Jakub
1 KYU
KS Błękitni Tarnów
43
Talewski Wiktor
1 KYU
KS AZS AWFiS Gdańsk
44
Tarasenko Yevhen
1 DAN
KS "Gwardia" Łódź
45
Ter-Vardanyan Hovhanes
2 KYU
GKS ,,Olimpia" Grudziądz
46
Wantuch Filip
1 KYU
MKS Pałac Młodzieży Tarnów
47
Wawrzonek Jakub
1 DAN
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
48
Wiktor Jakub
3 KYU
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
49
Włodarski Patryk
1 KYU
KS Błękitni Tarnów
50
Zapałowski Kacper
1 KYU
GKS ,,Olimpia" Grudziądz
51
Związek Oskar
1 KYU
MKS Pałac Młodzieży Katowice