WYNIKI ZAWODÓW
Puchar Polski Młodzieży Kobiet i Mężczyzn.
Stalowa Wola, 08.5.2010
kobiety, waga: 48kg - 10 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Konieczny Ewa |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Grabowicz Adriana |
AKS Strzegom |
3. |
PIEŃKOWSKA Karolina |
AZS UW Warszawa |
3. |
Stankiewicz Joanna |
UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka |
5. |
Pastuszak Karolina |
AZS UW Warszawa |
5. |
Tronina Magdalena |
PTS Walter Rzeszów |
7. |
Szypowicz Wiktoria |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
7. |
Witkowska Joanna |
PGE Akademia Judo Poznań |
kobiety, waga: 52kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wilczyńska Katarzyna |
AZS Łódź Łódź |
2. |
Dawczak Paulina |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Gnich Dominika |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
3. |
Tronina Dagmara |
PTS Walter Rzeszów |
5. |
Jazdończyk Paulina |
UKS Junior w Lipnie Lipno |
5. |
Zabrocka Monika |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
7. |
Jach Klaudia |
MKS CM Jordan Kraków |
7. |
Mazurkiewicz Karolina |
TS Gwardia Opole |
kobiety, waga: 57kg - 17 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Podolak Arleta |
UKJ Legion Zamość |
2. |
Rudawiec(Smołka) Hanna |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
3. |
Karpała Justyna |
Klub Judo AZS Opole |
3. |
Mirus Izabela |
TS Wisła Kraków |
5. |
Gaczyńska Ewa |
AZS UW Warszawa |
5. |
Wolny Oliwia |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Szymczak Agnieszka |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
Wasilewicz Adriana |
Klub Judo AZS Opole |
kobiety, waga: 63kg - 11 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Stasiecka Katarzyna |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
2. |
Mielcarek Weronika |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Brysz Anna |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Mirus Barbara |
TS Wisła Kraków |
5. |
Cal Katarzyna |
AZS Łódź Łódź |
5. |
Kupiec Katarzyna |
Klub Judo AZS Opole |
7. |
Skoczylas Anna |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
7. |
Von Buccow Mercedes |
TS Wisła Kraków |
kobiety, waga: 70kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Las Hanna |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
2. |
Białas Barbara |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Krzisczyk Agnieszka |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Misztal Jagoda |
AZS UW Warszawa |
5. |
Bensz Elżbieta |
TS Gwardia Opole |
5. |
Tracz Małgorzata |
TS Wisła Kraków |
7. |
Bezrączko Agnieszka |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Kusior Iwona |
UKS Junior w Lipnie Lipno |
kobiety, waga: 78kg - 5 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Lorenc Patrycja |
Klub Judo DRAKO Warszawa |
2. |
Woronowicz Anna |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
3. |
Hernik Aleksandra |
AZS Łódź Łódź |
4. |
Tomczak Sylwia |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Gazda Małgorzata |
MKS CM Jordan Kraków |
kobiety, waga: +78kg - 4 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Jaworska Joanna |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
2. |
Szewczyk Agata |
KS "Gwardia" Łódź |
3. |
Papaj Aleksandra |
UKS Judo Wolbrom |
4. |
Bank Monika |
TS Gwardia Opole |
mężczyźni, waga: 60kg - 18 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wieczorek Grzegorz |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Golus Łukasz |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Garbacik Bartłomiej |
TS Wisła Kraków |
3. |
Szymczyk Andrzej |
MKS CM Jordan Kraków |
5. |
Birke Przemysław |
AZS AWF Warszawa |
5. |
Chełminiak Dariusz |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
7. |
Kowalewicz Jakub |
UKJ 225 Warszawa |
7. |
Sojka Sebastian |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
mężczyźni, waga: 66kg - 31 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Lewiński Grzegorz |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
2. |
Szwarnowiecki Damian |
Gwardia Wrocław |
3. |
Końca Rafał |
KS "Gwardia" Łódź |
3. |
Raczyński Jakub |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Jurowski Krystian |
TS Gwardia Opole |
5. |
ZIĘĆ Jakub |
AZS UW Warszawa |
7. |
Feliga Dawid |
UKS Siódemka Sochaczew |
7. |
Malczewski Jacek |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
mężczyźni, waga: 73kg - 34 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kurkiewicz Piotr |
UKJ Ryś Warszawa |
2. |
Rybicki Piotr |
UKJ Ryś Warszawa |
3. |
Nowak Łukasz |
TS Gwardia Opole |
3. |
Płoński Piotr |
Gwardia Wrocław |
5. |
Brysz Jacek |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Koszela Paweł |
AZS UAM Poznań |
7. |
Czyż Adam |
UKJ Ryś Warszawa |
7. |
Kreft Jacek |
UKS Opty Gdynia |
mężczyźni, waga: 81kg - 16 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Mielcarek Błażej |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
2. |
Kozłowski Kamil |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Partyka Marcin |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Trześniewski Mikołaj |
TS Gwardia Warszawa |
5. |
Pojawa Piotr |
MMKS Wojownik Skierniewice |
5. |
Rajda Kacper |
TS Gwardia Opole |
7. |
Koszczyński Radosław |
AZS AWF Warszawa |
7. |
Szczepaniak Tomasz |
Klub Judo AZS Opole |
mężczyźni, waga: 90kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Karolkowski Piotr |
AZS AWF Warszawa |
2. |
Dzierżanowski Igor |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
3. |
Płoński Paweł |
AZS AWF Warszawa |
3. |
Rycak Mateusz |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Ciechomski Patryk |
MMKS Jutrzenka Płock Płock |
5. |
Szyprowski Bartosz |
AZS AWF Warszawa |
7. |
Niedziela Kamil |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
7. |
Stróżek Marek |
MKS CM Jordan Kraków |
mężczyźni, waga: 100kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Filek Rafał |
TS Wisła Kraków |
2. |
Wójcik Jakub |
Gwardia Wrocław |
3. |
Domański Tomasz |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Rudnicki Mateusz |
Gwardia Wrocław |
5. |
Lechniuk Paweł |
UKS Galeon Gdynia |
5. |
Pintal Kajetan |
TS Wisła Kraków |
7. |
Bielecki Daniel |
KS "Gwardia" Łódź |
mężczyźni, waga: +100kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Tyc Artur |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
2. |
Tałach Tomasz |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
3. |
Łabucki Maciej |
UKJ Ryś Warszawa |
3. |
Nasiadko Damian |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
5. |
Rosa Michał |
WKS "Flota" Gdynia |
5. |
Woźniak Krzysztof |
PKS GWARDIA Szczytno |
7. |
Grabowski Bartłomiej |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Wójciak Kamil |
WKS Śląsk Wrocław |
|