WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów.
Koszalin, 24-26.9.2010


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg openkg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg openkg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg openkg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg openkg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg openkg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg openkg

kobiety, waga: 48kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy
2. Kubicka Kinga WKS "Flota" Gdynia
3. Konieczny Ewa GKS Czarni Bytom
3. Stankiewicz Joanna UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka
5. Grabowicz Adriana AKS Strzegom
5. Kojro Justyna KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Pastuszak Karolina AZS UW Warszawa
7. Szypowicz Wiktoria KS AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: 52kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pawlikowska Zuzanna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Cabaj Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kubań Marta WKS Gwardia Warszawa
3. Martynowicz Martyna TS Gwardia Opole
5. Basińska Ewelina Klub Judo Samuraj Koszalin
5. Wilczyńska Katarzyna AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
7. Nowakowska Małgorzata Klub Judo Samuraj Koszalin
7. Podolak Arleta AZS UW Warszawa

kobiety, waga: 57kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Perenc Agata Polonia Rybnik
2. Karpała Justyna Klub Judo AZS Opole
3. Bielak Małgorzata Klub Judo Samuraj Koszalin
3. Mirus Izabela TS Wisła Kraków
5. Korfanty Magdalena GKS Czarni Bytom
5. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock Płock
7. Kempka Ewa Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Wróbel Paulina Klub Judo Samuraj Koszalin

kobiety, waga: 63kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Mirus Barbara TS Wisła Kraków
3. Brysz Anna GKS Czarni Bytom
3. Węglarz Paulina TS Wisła Kraków
5. Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Mielcarek Weronika KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Herdzik Izabela Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Kumorowska Izabela AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: 70kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kłys Katarzyna TS Wisła Kraków
2. Rainczuk Beata GKS Czarni Bytom
3. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
3. Las Hanna KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Iwańska-Wiwatowska Ewa UKS Kodokan Toruń
5. Tałach-Gast Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Bezrączko Agnieszka GKS Czarni Bytom
7. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las

kobiety, waga: 78kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Wójtowicz Katarzyna WKS Śląsk Wrocław
3. Furmanek Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Podkówka Agnieszka KS AZS AWF Wrocław
5. Anderwald Maria KS "Gwardia" Łódź
5. Wtorkowska Katarzyna AZS UW Warszawa
7. Eibin Katarzyna KS AZS AWF Wrocław
7. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: +78kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sadkowska Urszula TS Gwardia Opole
2. Lampkowska Karolina GKS Czarni Bytom
3. Bank Monika TS Gwardia Opole
3. Jaworska Joanna KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Ślebocka Małgorzata AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
5. Wasek Kamila MKS Juvenia Wrocław
7. Oziero Anna Klub Judo Samuraj Koszalin

kobiety, waga: openkg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sadkowska Urszula TS Gwardia Opole
2. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Rainczuk Beata GKS Czarni Bytom
3. Wójtowicz Katarzyna WKS Śląsk Wrocław
5. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
5. Oziero Anna Klub Judo Samuraj Koszalin
7. Bezrączko Agnieszka GKS Czarni Bytom
7. Krzisczyk Agnieszka GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 60kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Janicki Sebastian WKS Śląsk Wrocław
2. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom
3. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
3. Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa
5. Kuśka Ariel Polonia Rybnik
5. Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom
7. Kłys Artur TS Wisła Kraków
7. Sojka Sebastian KS Gwardia Bielsko-Biała

mężczyźni, waga: 66kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalski Tomasz Klub Judo AZS Opole
2. Zagrodnik Paweł GKS Czarni Bytom
3. Lewiński Grzegorz UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Rudawiec Ignacy Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Janicki Mariusz WKS Śląsk Wrocław
5. Raczyński Jakub GKS Czarni Bytom
7. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
7. Wituś Paweł Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 73kg - 36 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Adamiec Tomasz UKJ Ryś Warszawa
2. Kurkiewicz Piotr UKJ Ryś Warszawa
3. Brysz Adam GKS Czarni Bytom
3. Czyż Adam UKJ Ryś Warszawa
5. Kowalski Aleksander Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Kręcielewski Tomasz WKS Gwardia Warszawa
7. Kubieniec Michał GKS Czarni Bytom
7. Płoński Piotr Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 81kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błach Łukasz KS AZS AWF Wrocław
2. Lisowski Tomasz GKS Czarni Bytom
3. Kubieniec Jakub GKS Czarni Bytom
3. Partyka Marcin GKS Czarni Bytom
5. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
5. Zamęcki Radosław KS AZS AWF Wrocław
7. Szczepaniak Jarosław UKJ Ryś Warszawa
7. Urban Paweł MKS ŻAK Ełk

mężczyźni, waga: 90kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Węglarz Krzysztof TS Wisła Kraków
2. Krawczyk Robert GKS Czarni Bytom
3. Koleśnik Łukasz KS AZS AWF Wrocław
3. Kośniewski Marcin Klub Judo AZS Opole
5. Rycak Mateusz GKS Czarni Bytom
5. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
7. Dzierżanowski Igor UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Płoński Paweł AZS AWF Warszawa

mężczyźni, waga: 100kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matyjaszek Przemysław GKS Czarni Bytom
2. Wójcik Jakub Gwardia Wrocław
3. Domański Tomasz KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Krawczyk Wincenty GKS Czarni Bytom
5. Janik Patryk WKS Śląsk Wrocław
5. Pintal Kajetan TS Wisła Kraków
7. Panek Kamil KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Tworzydło Wojciech AZS AWF Warszawa

mężczyźni, waga: +100kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sarnacki Maciej AZS AWF Warszawa
2. Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom
3. Cichowski Janusz SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Smoliniec Paweł KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Deka Piotr KS "Gwardia" Łódź
5. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Jaroszewski Przemysław UKS Narew Łapy
7. Tyc Artur Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: openkg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matyjaszek Przemysław GKS Czarni Bytom
2. Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom
3. Jaroszewski Przemysław UKS Narew Łapy
3. Koleśnik Łukasz KS AZS AWF Wrocław
5. Sarnacki Maciej AZS AWF Warszawa
5. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
7. Grabowski Bartłomiej GKS Czarni Bytom
7. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom265
2UKJ Ryś Warszawa112
3KS AZS AWF Wrocław102
4Klub Judo AZS Opole101
5AZS AWF Warszawa100
6TS Wisła Kraków100
7WKS Śląsk Wrocław100
8Gwardia Wrocław010
9KS AZS AWFiS Gdańsk002
10Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
11SGKS Wybrzeże Gdańsk001
12UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
13UKS Narew Łapy001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1SGKS Wybrzeże Gdańsk210
2TS Gwardia Opole202
3KS AZS AWFiS Gdańsk113
4TS Wisła Kraków112
5Polonia Rybnik100
6UKS Narew Łapy100
7GKS Czarni Bytom024
8WKS Śląsk Wrocław011
9Klub Judo AZS Opole010
10WKS "Flota" Gdynia010
11Klub Judo Samuraj Koszalin001
12KS AZS AWF Wrocław001
13UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka001
14WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom289
2TS Wisła Kraków212
3SGKS Wybrzeże Gdańsk211
4TS Gwardia Opole202
5KS AZS AWFiS Gdańsk115
6UKJ Ryś Warszawa112
7Klub Judo AZS Opole111
8WKS Śląsk Wrocław111
9KS AZS AWF Wrocław103
10UKS Narew Łapy101
11AZS AWF Warszawa100
12Polonia Rybnik100
13Gwardia Wrocław010
14WKS "Flota" Gdynia010
15Klub Judo Samuraj Koszalin001
16Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
17UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
18UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka001
19WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom101.0
2UKJ Ryś Warszawa28.5
3AZS AWF Warszawa26.0
4KS AZS AWF Wrocław23.5
5WKS Śląsk Wrocław16.0
6Klub Judo AZS Opole14.5
7TS Wisła Kraków14.0
8KS AZS AWFiS Gdańsk12.5
9Gwardia Wrocław11.5
10Klub Środowiskowy AZS Gliwice10.5
11SGKS Wybrzeże Gdańsk9.0
12UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa7.0
13UKS Narew Łapy7.0
14KS "Gwardia" Łódź3.5
15Polonia Rybnik3.5
16WKS Gwardia Warszawa3.5
17KS Gwardia Bielsko-Biała1.5
18MKS ŻAK Ełk1.5
19MMKS Wojownik Skierniewice1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom47.5
2KS AZS AWFiS Gdańsk44.5
3TS Gwardia Opole29.0
4SGKS Wybrzeże Gdańsk28.5
5TS Wisła Kraków27.0
6Klub Judo Samuraj Koszalin17.0
7WKS Śląsk Wrocław12.5
8Polonia Rybnik9.0
9UKS Narew Łapy9.0
10AZS Uniwersytet Łódzki Łódź7.0
11Klub Judo AZS Opole7.0
12KS AZS AWF Wrocław7.0
13WKS "Flota" Gdynia7.0
14AZS UW Warszawa6.5
15UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka5.5
16WKS Gwardia Warszawa5.5
17AKS Strzegom3.5
18KS "Gwardia" Łódź3.5
19MKS Juvenia Wrocław3.5
20UKS Judo Sensei Płock Płock3.5
21UKS Kodokan Toruń3.5
22AZS-WSPiA Poznań3.0
23Klub Środowiskowy AZS Gliwice3.0
24UKS Gimnazjon Suchy Las1.5