WYNIKI ZAWODÓW

Otwarty Puchar Polski Seniorek i Seniorów.
Bytom, 14-15.5.2011


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy
2. Rasińska Maja KS Gwardia Bielsko-Biała
3. Bergier Agnieszka KS Budowlani Sosnowiec
3. Stankiewicz Joanna UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka
5. Kubicka Kinga WKS "Flota" Gdynia
5. Pastuszak Karolina AZS UW Warszawa
7. Kamińska Justyna KS Gwardia Bielsko-Biała
7. Wojciechowska Karolina Polonia Rybnik

kobiety, waga: 52kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Martynowicz Martyna TS Gwardia Opole
2. Znojek Natalia TS Gwardia Opole
3. Dawczak Paulina GKS Czarni Bytom
3. Zawadzka Paulina AZS UW Warszawa
5. Mazurkiewicz Karolina TS Gwardia Opole
5. Siwek Julianna UKS Grot Kraków
7. Kurdziel Katarzyna MKS Chełm
7. Rzeżnik Magdalena UKS "SPARTAKUS" Lublin

kobiety, waga: 57kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubań Marta WKS Gwardia Warszawa
2. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
3. Karpała Justyna Klub Judo AZS Opole
3. Rudawiec(Smołka) Hanna Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Korfanty Magdalena GKS Czarni Bytom
5. Podolak Arleta AZS UW Warszawa
7. Lorenc Patrycja Klub Judo DRAKO Warszawa
7. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock Płock

kobiety, waga: 63kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozdoba Agata Klub Judo AZS Opole
2. Mirus Barbara TS Wisła Kraków
3. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Skoczylas Anna KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Książek Anna KS AZS AWF Wrocław
5. Łapińska Katarzyna UKS Narew Łapy
7. Citko Aneta AZS UW Warszawa
7. Langiewicz Aleksandra KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: 70kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rainczuk Beata GKS Czarni Bytom
2. Tałach-Gast Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Herdzik Izabela Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Tracz Małgorzata TS Wisła Kraków
5. Bensz Elżbieta TS Gwardia Opole
5. Nowak Alicja GKS Czarni Bytom
7. Maleta Karolina PUKS Makowiec Skaryszew

kobiety, waga: 78kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Wtorkowska Katarzyna AZS UW Warszawa
3. Kaps Agnieszka AZS AWF Katowice
3. Osajda Anna TS Wisła Kraków
5. Eibin Katarzyna KS AZS AWF Wrocław
5. Gazda Małgorzata MKS CM Jordan Kraków
7. Podkówka Agnieszka KS AZS AWF Wrocław
7. Szlendak Katarzyna MKS Chełm

kobiety, waga: +78kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sadkowska Urszula TS Gwardia Opole
2. Bank Monika TS Gwardia Opole
3. Lampkowska Karolina GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 60kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
2. Sojka Sebastian KS Gwardia Bielsko-Biała
3. Smorzewski Łukasz MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Wala Adrian Polonia Rybnik
5. Dobranowski Bartosz T.S.MOSiR Bochnia
5. Stępak Filip UKS Grot Kraków
7. Lewicki Jędrzej Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Strychacki Michał WKS "Flota" Gdynia

mężczyźni, waga: 66kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kręcielewski Marek WKS Gwardia Warszawa
2. Rudawiec Ignacy Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Malczewski Jacek Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom
5. Maciołowski Antoni TS Wisła Kraków
5. Woźniak Michał MMKS Wojownik Skierniewice
7. Janicki Sebastian WKS Śląsk Wrocław
7. ZIĘĆ Jakub AZS UW Warszawa

mężczyźni, waga: 73kg - 33 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalski Tomasz Klub Judo AZS Opole
2. Kubieniec Michał GKS Czarni Bytom
3. Lewiński Grzegorz UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Ozdoba Tomasz Klub Judo AZS Opole
5. Kowalski Aleksander Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Kurkiewicz Jakub AZS UW Warszawa
7. Brysz Adam GKS Czarni Bytom
7. Górak Piotr WKS Śląsk Wrocław

mężczyźni, waga: 81kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Trześniewski Mikołaj WKS Gwardia Warszawa
2. Lisowski Marek UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
3. Tondera Dawid TS Wisła Kraków
3. Urban Paweł MKS ŻAK Ełk
5. Partyka Marcin GKS Czarni Bytom
5. Sosnowski Krzysztof MKS ŻAK Ełk
7. Krajewski Paweł TS Gwardia Opole
7. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole

mężczyźni, waga: 90kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dzierżanowski Igor UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice
3. Ciszewski Krzysztof MMKS Wojownik Skierniewice
3. Wiśniowski Bartosz AZS AWF Warszawa
5. Rycak Mateusz GKS Czarni Bytom
5. Tworzydło Maciej Klub Judo AZS Opole
7. Knapik Maciej TS Gwardia Opole
7. Riss Rafał KS Budowlani Sosnowiec

mężczyźni, waga: 100kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matyjaszek Przemysław GKS Czarni Bytom
2. Krawczyk Wincenty GKS Czarni Bytom
3. Larem Kacper WKS Gwardia Warszawa
3. Wójcik Jakub Gwardia Wrocław
5. Rzemieniecki Bartosz GKS Czarni Bytom
5. Szyprowski Bartosz AZS AWF Warszawa
7. Janik Patryk WKS Śląsk Wrocław
7. Tworzydło Wojciech AZS AWF Warszawa

mężczyźni, waga: +100kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom
2. Romaniuk Oskar TS Wisła Kraków
3. Grabowski Bartłomiej GKS Czarni Bytom
3. Rosa Michał WKS "Flota" Gdynia
5. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
5. Tyc Artur Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Kapral Jerzy GKS Czarni Bytom
7. Kusz Marcin Gwardia Wrocław

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom222
2WKS Gwardia Warszawa201
3TS Wisła Kraków111
4Klub Judo AZS Opole101
5UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa101
6Klub Środowiskowy AZS Gliwice011
7MMKS Wojownik Skierniewice011
8KS Gwardia Bielsko-Biała010
9UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin010
10AZS AWF Warszawa001
11Gwardia Wrocław001
12MKS Olimpijczyk Włocławek001
13MKS ŻAK Ełk001
14Polonia Rybnik001
15WKS "Flota" Gdynia001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1TS Gwardia Opole220
2SGKS Wybrzeże Gdańsk111
3GKS Czarni Bytom102
4Klub Judo AZS Opole101
5UKS Narew Łapy100
6WKS Gwardia Warszawa100
7TS Wisła Kraków012
8AZS UW Warszawa011
9KS Gwardia Bielsko-Biała011
10UKS Judo Wolbrom010
11Klub Środowiskowy AZS Gliwice002
12AZS AWF Katowice001
13KS Budowlani Sosnowiec001
14UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom324
2WKS Gwardia Warszawa301
3TS Gwardia Opole220
4Klub Judo AZS Opole202
5TS Wisła Kraków123
6SGKS Wybrzeże Gdańsk111
7UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa101
8UKS Narew Łapy100
9KS Gwardia Bielsko-Biała021
10Klub Środowiskowy AZS Gliwice013
11AZS UW Warszawa011
12MMKS Wojownik Skierniewice011
13UKS Judo Wolbrom010
14UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin010
15AZS AWF Katowice001
16AZS AWF Warszawa001
17Gwardia Wrocław001
18KS Budowlani Sosnowiec001
19MKS Olimpijczyk Włocławek001
20MKS ŻAK Ełk001
21Polonia Rybnik001
22UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka001
23WKS "Flota" Gdynia001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom60.0
2TS Wisła Kraków25.0
3WKS Gwardia Warszawa23.5
4Klub Środowiskowy AZS Gliwice21.0
5Klub Judo AZS Opole19.5
6MMKS Wojownik Skierniewice16.0
7UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa14.5
8AZS AWF Warszawa10.5
9MKS ŻAK Ełk9.0
10Gwardia Wrocław7.0
11KS Gwardia Bielsko-Biała7.0
12UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin7.0
13WKS "Flota" Gdynia7.0
14MKS Olimpijczyk Włocławek5.5
15Polonia Rybnik5.5
16AZS UW Warszawa5.0
17WKS Śląsk Wrocław4.5
18T.S.MOSiR Bochnia3.5
19UKS Grot Kraków3.5
20UKS Narew Łapy3.5
21TS Gwardia Opole3.0
22KS Budowlani Sosnowiec1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1TS Gwardia Opole29.0
2GKS Czarni Bytom22.5
3SGKS Wybrzeże Gdańsk21.5
4AZS UW Warszawa21.0
5TS Wisła Kraków18.0
6Klub Judo AZS Opole14.5
7KS Gwardia Bielsko-Biała14.0
8Klub Środowiskowy AZS Gliwice11.0
9UKS Narew Łapy9.0
10WKS Gwardia Warszawa9.0
11KS AZS AWF Wrocław8.5
12UKS Judo Wolbrom7.0
13AZS AWF Katowice5.5
14KS Budowlani Sosnowiec5.5
15UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka5.5
16MKS CM Jordan Kraków3.5
17UKS Grot Kraków3.5
18WKS "Flota" Gdynia3.5
19MKS Chełm3.0
20KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój1.5
21Klub Judo DRAKO Warszawa1.5
22Polonia Rybnik1.5
23PUKS Makowiec Skaryszew1.5
24UKS "SPARTAKUS" Lublin1.5
25UKS Judo Sensei Płock Płock1.5