WYNIKI ZAWODÓW

Otwarty Puchar Polski Seniorek i Seniorów
Kąty Wrocławskie , 17.3.2012


Listy zawodników:
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (HTML):
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (PDF):
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg

kobiety, waga: -48kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konieczny Ewa GKS Czarni Bytom
2. Kubicka Kinga WKS "Flota" Gdynia
3. Gnich Dominika UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Stankiewicz Joanna AZS AWF Warszawa
5. Busse Kamila AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Zabrocka Monika KS Gwardia Bielsko-Biała
7. Nowakowska Małgorzata Klub Judo Samuraj Koszalin
7. Witkowska Joanna Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: -52kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Szczepańczyk Klaudia KS Gwardia Bielsko-Biała
3. Kurzej Klaudia MKS Juvenia Wrocław
3. Witoń Patrycja AZS-WSPiA Poznań
5. Chruszcz Ilona Klub Judo Samuraj Koszalin
5. Kurdziel Katarzyna MKS Chełm
7. Rzeżnik Magdalena UKS "SPARTAKUS" Lublin
7. Siwek Julianna UKS Grot Kraków

kobiety, waga: -57kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubań Marta WKS Gwardia Warszawa
2. Korfanty Magdalena GKS Czarni Bytom
3. Chróścielewska Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Karpała Justyna KS AZS AWF Wrocław
5. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
5. Zbrzyzna Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Książek Anna KS AZS AWF Wrocław
7. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock Płock

kobiety, waga: -63kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mirus Barbara TS Wisła Kraków
2. Skoczylas Anna KS AZS AWF Wrocław
3. Bezrączko Agnieszka GKS Czarni Bytom
3. Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Cal Agata AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
5. Kowalczyk Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Czaplicka Natalia KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Sziwa Angelika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: -70kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
2. Szwiec Emilia MKS Juvenia Wrocław
3. Jabłońska Aleksandra KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Lampkowska Karolina GKS Czarni Bytom
5. Herdzik Izabela Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Rycak Monika GKS Czarni Bytom
7. Misztal Jagoda AZS UW Warszawa
7. Stanios Martyna PUKS Makowiec Skaryszew

kobiety, waga: -78kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wtorkowska Katarzyna AZS UW Warszawa
2. Kaps Agnieszka AZS AWF Katowice
3. Eibin Katarzyna KS AZS AWF Wrocław
3. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań
5. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
5. Lichońska Barbara KS AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: +78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jaworska Joanna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Rózga Marta KS "Gwardia" Łódź
3. Luboń Katarzyna AZS-WSPiA Poznań

mężczyźni, waga: -60kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom
2. Birke Przemysław UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
3. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
5. Sojka Sebastian KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Wawrzyczek Patryk KS Gwardia Bielsko-Biała
7. DĄBROWSKI Franciszek AZS UW Warszawa
7. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań

mężczyźni, waga: -66kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lewiński Grzegorz UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom
3. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
3. Maciołowski Antoni TS Wisła Kraków
5. Beta Aleksander KS "Gwardia" Łódź
5. Końca Rafał KS "Gwardia" Łódź
7. Jurowski Krystian TS Gwardia Opole
7. Kuganda Mateusz UKS Judo Wolbrom

mężczyźni, waga: -73kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Brysz Jacek GKS Czarni Bytom
2. SZEWCZYK ŁUKASZ Gwardia Wrocław
3. Janicki Mariusz WKS Śląsk Wrocław
3. Ozdoba Tomasz Klub Judo AZS Opole
5. BRYSZ ADAM AZS AWF Katowice
5. Kubieniec Michał AZS AWF Katowice
7. Jatowtt Aleksander KS AZS AWF Wrocław
7. Jatowtt Antoni WKS Śląsk Wrocław

mężczyźni, waga: -81kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubieniec Jakub GKS Czarni Bytom
2. Przybysz Sebastian KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Szczepaniak Jarosław UKJ Ryś Warszawa
3. Zamęcki Radosław KS AZS AWF Wrocław
5. Lisowski Marek UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
5. Urban Paweł MKS ŻAK Ełk
7. IWASZKIEWICZ PATRYK Gwardia Wrocław
7. Kurzej Karol Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: -90kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Koleśnik Łukasz KS AZS AWF Wrocław
2. Partyka Marcin GKS Czarni Bytom
3. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice
3. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
5. Knapik Maciej TS Gwardia Opole
5. Trześniewski Mikołaj WKS Gwardia Warszawa
7. Dzierżanowski Igor UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Rycak Mateusz GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -100kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wójcik Jakub KS AZS AWF Wrocław
2. Larem Kacper WKS Gwardia Warszawa
3. Pintal Kajetan TS Wisła Kraków
3. Tworzydło Wojciech AZS AWF Warszawa
5. Kubicki Maciej Gwardia Wrocław
5. Szyprowski Bartosz AZS AWF Warszawa
7. Szostak Mikołaj TS Wisła Kraków
7. Zakrzewski Jakub KS AZS AWFiS Gdańsk

mężczyźni, waga: +100kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Cichowski Janusz SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Biegaj Robert UKS Judo Wolbrom
3. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
5. Grabowski Bartłomiej GKS Czarni Bytom
5. Romaniuk Oskar TS Wisła Kraków
7. Kwiatkowski Mateusz Gwardia Wrocław
7. Pujszo Artur KS AZS AWFiS Gdańsk

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom321
2KS AZS AWF Wrocław201
3SGKS Wybrzeże Gdańsk110
4UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa110
5Gwardia Wrocław010
6KS AZS AWFiS Gdańsk010
7WKS Gwardia Warszawa010
8AZS AWF Warszawa003
9TS Wisła Kraków003
10Klub Judo AZS Opole001
11MMKS Wojownik Skierniewice001
12UKJ Millenium Rzeszów001
13UKJ Ryś Warszawa001
14UKS Judo Wolbrom001
15WKS Śląsk Wrocław001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS UW Warszawa200
2GKS Czarni Bytom112
3KS AZS AWFiS Gdańsk103
4TS Wisła Kraków100
5UKS Gimnazjon Suchy Las100
6WKS Gwardia Warszawa100
7KS AZS AWF Wrocław012
8MKS Juvenia Wrocław011
9AZS AWF Katowice010
10KS "Gwardia" Łódź010
11KS Gwardia Bielsko-Biała010
12WKS "Flota" Gdynia010
13AZS-WSPiA Poznań003
14AZS AWF Warszawa001
15UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom433
2KS AZS AWF Wrocław213
3AZS UW Warszawa200
4KS AZS AWFiS Gdańsk113
5UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa111
6SGKS Wybrzeże Gdańsk110
7WKS Gwardia Warszawa110
8TS Wisła Kraków103
9UKS Gimnazjon Suchy Las100
10MKS Juvenia Wrocław011
11AZS AWF Katowice010
12Gwardia Wrocław010
13KS "Gwardia" Łódź010
14KS Gwardia Bielsko-Biała010
15WKS "Flota" Gdynia010
16AZS AWF Warszawa004
17AZS-WSPiA Poznań003
18Klub Judo AZS Opole001
19MMKS Wojownik Skierniewice001
20UKJ Millenium Rzeszów001
21UKJ Ryś Warszawa001
22UKS Judo Wolbrom001
23WKS Śląsk Wrocław001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom55.0
2KS AZS AWF Wrocław25.0
3TS Wisła Kraków21.5
4AZS AWF Warszawa20.0
5UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa17.5
6SGKS Wybrzeże Gdańsk16.0
7Gwardia Wrocław15.0
8WKS Gwardia Warszawa10.5
9KS AZS AWFiS Gdańsk10.0
10AZS AWF Katowice7.0
11KS "Gwardia" Łódź7.0
12KS Gwardia Bielsko-Biała7.0
13UKS Judo Wolbrom7.0
14WKS Śląsk Wrocław7.0
15Klub Judo AZS Opole5.5
16MMKS Wojownik Skierniewice5.5
17UKJ Millenium Rzeszów5.5
18UKJ Ryś Warszawa5.5
19TS Gwardia Opole5.0
20MKS ŻAK Ełk3.5
21UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin3.5
22AZS UW Warszawa1.5
23AZS-WSPiA Poznań1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWFiS Gdańsk32.5
2GKS Czarni Bytom27.0
3AZS UW Warszawa19.5
4KS AZS AWF Wrocław19.5
5AZS-WSPiA Poznań15.5
6MKS Juvenia Wrocław12.5
7KS Gwardia Bielsko-Biała10.5
8TS Wisła Kraków9.0
9UKS Gimnazjon Suchy Las9.0
10WKS Gwardia Warszawa9.0
11AZS AWF Katowice7.0
12WKS "Flota" Gdynia7.0
13AZS AWF Warszawa5.5
14UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
15AZS Organizacja Środowiskowa Poznań5.0
16Klub Judo Samuraj Koszalin5.0
17AZS Uniwersytet Łódzki Łódź3.5
18Klub Środowiskowy AZS Gliwice3.5
19MKS Chełm3.5
20UKS Judo Wolbrom3.5
21KS "Gwardia" Łódź2.0
22Akademia Judo Poznań1.5
23PUKS Makowiec Skaryszew1.5
24UKS "SPARTAKUS" Lublin1.5
25UKS Grot Kraków1.5
26UKS Judo Sensei Płock Płock1.5