WYNIKI ZAWODÓW
X Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo - OPP Juniorek i Juniorów Młodszych
Suchy Las, 24.3.2013
kobiety, waga: 40kg - 4 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Nocula Joanna |
UKS "ASW-Judo" Jasło |
2. |
Wróbel Karolina |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
3. |
Przewoźnik Klaudia |
UKS "ASW-Judo" Jasło |
kobiety, waga: 44kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Nowicka Dominika |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice |
2. |
Bobilewicz Karolina |
TS Wisła Kraków |
3. |
Gos Karolina |
UKJ 225 Warszawa |
3. |
Zasada Wiktoria |
Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek |
5. |
Bąk Lidia |
UKS 10 Bydgoszcz |
5. |
Wiktor Emilia |
UKS "Shizoku" Ostróda |
7. |
Apraksin Martyna |
Białostocki KS Hetman Białystok |
7. |
Kaliska Aleksandra |
UKS SPARTA SŁAWA Sława |
kobiety, waga: 48kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Tomczak Wiktoria |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
2. |
Cieślik Klaudia |
UKS Judo Wolbrom |
3. |
Banaszek Weronika |
UKS Judo Fight Club Warszawa |
3. |
Olejnik Anna |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
5. |
Śliwa Barbara |
UKS "MOSiR" JASŁO Jasło |
5. |
Zelek Aleksandra |
T.S. MOSiR Bochnia |
7. |
Filipek Marika |
UKS "Shizoku" Ostróda |
7. |
Sowa Marta |
UKS Conrad Gdańsk |
kobiety, waga: 52kg - 16 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Walkowiak Anna |
PKS "OLIMPIA" Poznań |
2. |
Szymańska Angelika |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
3. |
Kaleta Aleksandra |
UKS Judo Wolbrom |
3. |
Mróz Dominika |
Klub Judo DRAKO Warszawa |
5. |
Mówińska Agnieszka |
MOS Zatoka Braniewo |
5. |
Stańczyk Marta |
PKS "OLIMPIA" Poznań |
7. |
Eszer Weronika |
UKS Ósemka Nowa Sól |
7. |
Górczyńska Ilona |
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. |
kobiety, waga: 57kg - 21 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
KASZA Katarzyna |
AZS UW Warszawa |
2. |
Milej Joanna |
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań |
3. |
Kotwicka Stefania |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Kulik Barbara |
UKJ 225 Warszawa |
5. |
Śliwa Justyna |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
5. |
Witasik Agnieszka |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty |
7. |
Grasza Joanna |
UKS Pohl Judo Przemęt |
7. |
Polak Magdalena |
UKS "Katana" Sułkowice |
kobiety, waga: 63kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Rams Zuzanna |
UKS Judo Wolbrom |
2. |
Isenko Anna |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Przyczyna Paulina |
UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki |
3. |
Szewczyk Justyna |
UKS Siódemka Sochaczew |
5. |
Grochowska Karolina |
AZS UW Warszawa |
5. |
Miller Karolina |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
7. |
Pieczyńska Dżesika |
UKS Górnik Konin |
7. |
wilk paulina |
UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin |
kobiety, waga: 70kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Hanelt Kasandra |
AZS-UKW Bydgoszcz |
2. |
Bień Aleksandra |
TS Wisła Kraków |
3. |
Cieśla Karolina |
UKS Olimp Nowa Sól |
3. |
Gzowska Emilia |
AZS Łódź Łódź |
5. |
Osmęda Karolina |
UKS Judo Wolbrom |
5. |
Sobalska Karolina |
TS Wisła Kraków |
7. |
Maruszczak Klara |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
7. |
Otolińska Patrycja |
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. |
kobiety, waga: +70kg - 7 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Pasternak Kamila |
MKS Juvenia Wrocław |
2. |
Madajewska Katarzyna |
MOS Zatoka Braniewo |
3. |
Haberka Karolina |
UKS Judo Wolbrom |
3. |
Poźniak Wiktoria |
UKS Ósemka Nowa Sól |
5. |
Klimowska Natalia |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Rutkowska Anna |
UKS SAKURA Judo Płock Płock |
7. |
Konieczna Weronika |
UKS "HAJIME". Bytom Odrzański |
mężczyźni, waga: 46kg - 7 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Szołtysek Filip |
MKS Pałac Młodzieży Katowice |
2. |
Śmiegel Szymon |
UKS 10 Bydgoszcz |
3. |
Gmurkowski Patryk |
UKS Olimp Nowa Sól |
3. |
Wróbel Kacper |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
5. |
Lehwark Michał |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
5. |
ŁAWNICZEK DAWID |
UKS Ósemka Nowa Sól |
7. |
Rudnicki Adam |
TKS "Judo" Toruń |
mężczyźni, waga: 50kg - 17 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Błoński Tomasz |
TS Judo Gryf Słupsk |
2. |
Dyba Michał |
K.S. MaKo Judo Wrocław |
3. |
Gurczyński Szymon |
MKS Pałac Młodzieży Katowice |
3. |
Kaliś Adrian |
UKS Conrad Gdańsk |
5. |
Barańczyk Adrian |
MMKS Wojownik Skierniewice |
5. |
SZYMANEK IGOR |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Boś Kamil |
UKS Ósemka Nowa Sól |
7. |
Jankowiak Tomasz |
PGE Akademia Judo Poznań |
mężczyźni, waga: 55kg - 31 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Karaś Bartosz |
TS Wisła Kraków |
2. |
Wilk Maciej |
UKJ Millenium Rzeszów |
3. |
Korolewicz Kamil |
K.S. MaKo Judo Wrocław |
3. |
Włdarski Kacper |
UKS Siódemka Sochaczew |
5. |
Granicki Paweł |
TS Judo Gryf Słupsk |
5. |
Łagosz Przemysław |
UKJ " Mosty" Kosakowo |
7. |
Kozak Krzysztof |
T.S. MOSiR Bochnia |
7. |
szczot damian |
UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin |
mężczyźni, waga: 60kg - 41 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Bukojemski Wojciech |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
2. |
Chromiński Sebastian |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
3. |
Kastner Patryk |
TS Judo Gryf Słupsk |
3. |
Skocz Sławomir |
TS Wisła Kraków |
5. |
Siedlikowski Jakub |
TS Judo Gryf Słupsk |
5. |
TOMASZEWSKI STANISŁAW |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Bugaj Mateusz |
UKS Judo Sensei Płock |
7. |
PUNDA WOJCIECH |
MKS Juvenia Wrocław |
mężczyźni, waga: 66kg - 41 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
CZERNIAWSKI Tomasz |
AZS UW Warszawa |
2. |
Philipiul Evgieniy |
Judo Kaliningrad Rosja |
3. |
Kawalec Dariusz |
UKS Ósemka Nowa Sól |
3. |
Tylek Sebastian |
TS Wisła Kraków |
5. |
Szymkowski Dawid |
UKS "ASW-Judo" Jasło |
5. |
Wachowicz Dawid |
UKS Judo Sensei Płock |
7. |
Sokół Dawid |
UKS Judo Wolbrom |
7. |
Zych Aleksander |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
mężczyźni, waga: 73kg - 35 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Ponichtera Bartosz |
UKS Siódemka Sochaczew |
2. |
Winiarski Michał |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
3. |
Kalinowski Patryk |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Litwin Paweł |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Kotlik Kamil |
UKS Conrad Gdańsk |
5. |
Paduch Damian |
UKS Siódemka Sochaczew |
7. |
GOŁĘBIEWSKI Michał |
MMKS Wojownik Skierniewice |
7. |
Kochanowicz Wojciech |
UKS Kodokan Toruń |
mężczyźni, waga: 81kg - 25 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Pękala Miłosz |
KS Błękitni Tarnów |
2. |
Biedrzyński Krystian |
K.S. WroX Gym Wrocław |
3. |
Kasprzyk Radosław |
PKS "OLIMPIA" Poznań |
3. |
SUCHECKI Bogusz |
MMKS Wojownik Skierniewice |
5. |
Kowalewski Jakub |
UKJ Ryś Warszawa |
5. |
Pruffer Łukasz |
UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin |
7. |
CEPUCH MICHAŁ |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Renke Mikołaj |
SSW Judo Koch Szczecin |
mężczyźni, waga: 90kg - 12 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
PROCHASKA Adrian |
MMKS Wojownik Skierniewice |
2. |
Matlakowski Arkadiusz |
UKS Galeon Gdynia |
3. |
Cendrowski Bartosz |
TKS "Judo" Toruń |
3. |
Gruda Marcin |
AZS UW Warszawa |
5. |
Armatowski Szymon |
UKS Conrad Gdańsk |
5. |
Janiszewski Michał |
UKS Judo Fight Club Warszawa |
7. |
Cierpich Michał |
WKS Śląsk Wrocław |
7. |
Frąckowiak Piotr |
UKS Dwunastka Leszno |
mężczyźni, waga: +90kg - 7 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Szaran Bartosz |
MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź |
2. |
Załęczny Krzysztof |
TKS "Judo" Toruń |
3. |
Bogacz Kamil |
UKS 10 Bydgoszcz |
3. |
Wolski Rafał |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Pabich Piotr |
UKS Pohl Judo Przemęt |
5. |
Pawlak Hubert |
UKS Górnik Konin |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 1 | 1 | 0 |
2 | TS Wisła Kraków | 1 | 0 | 2 |
3 | AZS UW Warszawa | 1 | 0 | 1 |
4 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 1 | 0 | 1 |
5 | MMKS Wojownik Skierniewice | 1 | 0 | 1 |
6 | TS Judo Gryf Słupsk | 1 | 0 | 1 |
7 | UKS Siódemka Sochaczew | 1 | 0 | 1 |
8 | KS Błękitni Tarnów | 1 | 0 | 0 |
9 | MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź | 1 | 0 | 0 |
10 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 0 | 1 | 1 |
11 | TKS "Judo" Toruń | 0 | 1 | 1 |
12 | UKS 10 Bydgoszcz | 0 | 1 | 1 |
13 | Judo Kaliningrad Rosja | 0 | 1 | 0 |
14 | K.S. WroX Gym Wrocław | 0 | 1 | 0 |
15 | UKJ Millenium Rzeszów | 0 | 1 | 0 |
16 | UKS Galeon Gdynia | 0 | 1 | 0 |
17 | UKS Gimnazjon Suchy Las | 0 | 1 | 0 |
18 | MKS Juvenia Wrocław | 0 | 0 | 3 |
19 | UKS Olimp Nowa Sól | 0 | 0 | 2 |
20 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 0 | 0 | 1 |
21 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 0 | 0 | 1 |
22 | UKS Conrad Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
23 | UKS Ósemka Nowa Sól | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 1 | 2 | 0 |
2 | UKS Judo Wolbrom | 1 | 1 | 2 |
3 | MKS Juvenia Wrocław | 1 | 0 | 1 |
4 | UKS "ASW-Judo" Jasło | 1 | 0 | 1 |
5 | AZS UW Warszawa | 1 | 0 | 0 |
6 | AZS-UKW Bydgoszcz | 1 | 0 | 0 |
7 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 1 | 0 | 0 |
8 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 1 | 0 | 0 |
9 | TS Wisła Kraków | 0 | 2 | 0 |
10 | AZS Organizacja Środowiskowa Poznań | 0 | 1 | 0 |
11 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | 1 | 0 |
12 | MOS Zatoka Braniewo | 0 | 1 | 0 |
13 | UKJ 225 Warszawa | 0 | 0 | 2 |
14 | AZS Łódź Łódź | 0 | 0 | 1 |
15 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 0 | 0 | 1 |
16 | UKS Gimnazjon Suchy Las | 0 | 0 | 1 |
17 | UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki | 0 | 0 | 1 |
18 | UKS Judo Fight Club Warszawa | 0 | 0 | 1 |
19 | UKS Ósemka Nowa Sól | 0 | 0 | 1 |
20 | UKS Siódemka Sochaczew | 0 | 0 | 1 |
21 | Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | AZS UW Warszawa | 2 | 0 | 1 |
2 | TS Wisła Kraków | 1 | 2 | 2 |
3 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 1 | 2 | 1 |
4 | UKS Judo Wolbrom | 1 | 1 | 2 |
5 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 1 | 1 | 0 |
6 | MKS Juvenia Wrocław | 1 | 0 | 4 |
7 | UKS Siódemka Sochaczew | 1 | 0 | 2 |
8 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 1 | 0 | 1 |
9 | MMKS Wojownik Skierniewice | 1 | 0 | 1 |
10 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 1 | 0 | 1 |
11 | TS Judo Gryf Słupsk | 1 | 0 | 1 |
12 | UKS "ASW-Judo" Jasło | 1 | 0 | 1 |
13 | AZS-UKW Bydgoszcz | 1 | 0 | 0 |
14 | KS Błękitni Tarnów | 1 | 0 | 0 |
15 | MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź | 1 | 0 | 0 |
16 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 1 | 0 | 0 |
17 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 0 | 1 | 1 |
18 | TKS "Judo" Toruń | 0 | 1 | 1 |
19 | UKS 10 Bydgoszcz | 0 | 1 | 1 |
20 | UKS Gimnazjon Suchy Las | 0 | 1 | 1 |
21 | AZS Organizacja Środowiskowa Poznań | 0 | 1 | 0 |
22 | Judo Kaliningrad Rosja | 0 | 1 | 0 |
23 | K.S. WroX Gym Wrocław | 0 | 1 | 0 |
24 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | 1 | 0 |
25 | MOS Zatoka Braniewo | 0 | 1 | 0 |
26 | UKJ Millenium Rzeszów | 0 | 1 | 0 |
27 | UKS Galeon Gdynia | 0 | 1 | 0 |
28 | UKJ 225 Warszawa | 0 | 0 | 2 |
29 | UKS Olimp Nowa Sól | 0 | 0 | 2 |
30 | UKS Ósemka Nowa Sól | 0 | 0 | 2 |
31 | AZS Łódź Łódź | 0 | 0 | 1 |
32 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 0 | 0 | 1 |
33 | UKS Conrad Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
34 | UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki | 0 | 0 | 1 |
35 | UKS Judo Fight Club Warszawa | 0 | 0 | 1 |
36 | Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | MKS Juvenia Wrocław | 26.5 |
2 | TS Judo Gryf Słupsk | 21.5 |
3 | TS Wisła Kraków | 20.0 |
4 | MMKS Wojownik Skierniewice | 19.5 |
5 | UKS Siódemka Sochaczew | 18.0 |
6 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 16.0 |
7 | UKS 10 Bydgoszcz | 16.0 |
8 | AZS UW Warszawa | 14.5 |
9 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 14.5 |
10 | TKS "Judo" Toruń | 14.0 |
11 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 12.5 |
12 | UKS Conrad Gdańsk | 12.5 |
13 | UKS Gimnazjon Suchy Las | 12.0 |
14 | UKS Olimp Nowa Sól | 11.0 |
15 | UKS Ósemka Nowa Sól | 10.5 |
16 | KS Błękitni Tarnów | 9.0 |
17 | MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź | 9.0 |
18 | Judo Kaliningrad Rosja | 7.0 |
19 | K.S. WroX Gym Wrocław | 7.0 |
20 | UKJ Millenium Rzeszów | 7.0 |
21 | UKS Galeon Gdynia | 7.0 |
22 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 5.5 |
23 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 5.5 |
24 | UKS Judo Sensei Płock | 5.0 |
25 | UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin | 5.0 |
26 | UKJ " Mosty" Kosakowo | 3.5 |
27 | UKJ Ryś Warszawa | 3.5 |
28 | UKS "ASW-Judo" Jasło | 3.5 |
29 | UKS Górnik Konin | 3.5 |
30 | UKS Judo Fight Club Warszawa | 3.5 |
31 | UKS Pohl Judo Przemęt | 3.5 |
32 | PGE Akademia Judo Poznań | 1.5 |
33 | SSW Judo Koch Szczecin | 1.5 |
34 | T.S. MOSiR Bochnia | 1.5 |
35 | UKS Dwunastka Leszno | 1.5 |
36 | UKS Judo Wolbrom | 1.5 |
37 | UKS Kodokan Toruń | 1.5 |
38 | WKS Śląsk Wrocław | 1.5 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | UKS Judo Wolbrom | 30.5 |
2 | MKS Juvenia Wrocław | 18.0 |
3 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 18.0 |
4 | TS Wisła Kraków | 17.5 |
5 | AZS UW Warszawa | 12.5 |
6 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 12.5 |
7 | UKJ 225 Warszawa | 11.0 |
8 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 10.5 |
9 | MOS Zatoka Braniewo | 10.5 |
10 | AZS-UKW Bydgoszcz | 9.0 |
11 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 9.0 |
12 | AZS Organizacja Środowiskowa Poznań | 7.0 |
13 | UKS Gimnazjon Suchy Las | 7.0 |
14 | UKS Ósemka Nowa Sól | 7.0 |
15 | AZS Łódź Łódź | 5.5 |
16 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 5.5 |
17 | UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki | 5.5 |
18 | UKS Judo Fight Club Warszawa | 5.5 |
19 | UKS Siódemka Sochaczew | 5.5 |
20 | Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek | 5.5 |
21 | UKS "ASW-Judo" Jasło | 5.0 |
22 | UKS "Shizoku" Ostróda | 5.0 |
23 | Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty | 3.5 |
24 | T.S. MOSiR Bochnia | 3.5 |
25 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 3.5 |
26 | UKS "MOSiR" JASŁO Jasło | 3.5 |
27 | UKS SAKURA Judo Płock Płock | 3.5 |
28 | UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. | 3.0 |
29 | Białostocki KS Hetman Białystok | 1.5 |
30 | UKS SPARTA SŁAWA Sława | 1.5 |
31 | UKS "HAJIME". Bytom Odrzański | 1.5 |
32 | UKS "Katana" Sułkowice | 1.5 |
33 | UKS Conrad Gdańsk | 1.5 |
34 | UKS Górnik Konin | 1.5 |
35 | UKS Pohl Judo Przemęt | 1.5 |
36 | UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin | 1.5 |
|