WYNIKI ZAWODÓW

X Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo - OPP Juniorek i Juniorów Młodszych
Suchy Las, 24.3.2013


Listy zawodników:
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (HTML):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (PDF):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg

kobiety, waga: 40kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nocula Joanna UKS "ASW-Judo" Jasło
2. Wróbel Karolina MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Przewoźnik Klaudia UKS "ASW-Judo" Jasło

kobiety, waga: 44kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nowicka Dominika Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
2. Bobilewicz Karolina TS Wisła Kraków
3. Gos Karolina UKJ 225 Warszawa
3. Zasada Wiktoria Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
5. Bąk Lidia UKS 10 Bydgoszcz
5. Wiktor Emilia UKS "Shizoku" Ostróda
7. Apraksin Martyna Białostocki KS Hetman Białystok
7. Kaliska Alwksandra UKS SPARTA SŁAWA Sława

kobiety, waga: 48kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
3. Banaszek Weronika UKS Judo Fight Club Warszawa
3. Olejnik Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Śliwa Barbara UKS "MOSiR" JASŁO Jasło
5. Zelek Aleksandra T.S.MOSiR Bochnia
7. Filipek Marika UKS "Shizoku" Ostróda
7. Sowa Marta UKS Conrad Gdańsk

kobiety, waga: 52kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Walkowiak Anna PKS "OLIMPIA" Poznań
2. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
3. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Mówińska Agnieszka MOS Zatoka Braniewo
5. Stańczyk Marta PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Eszer Weronika UKS Ósemka Nowa Sól
7. Górczyńska Ilona UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.

kobiety, waga: 57kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. KASZA Katarzyna AZS UW Warszawa
2. Milej Joanna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław
3. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
5. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Witasik Agnieszka Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty
7. Grasza Joanna UKS Pohl Judo Przemęt
7. Polak Magdalena UKS "Katana" Sułkowice

kobiety, waga: 63kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rams Zuzanna UKS Judo Wolbrom
2. Isenko Anna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
3. Szewczyk Justyna UKS Siódemka Sochaczew
5. Grochowska Karolina AZS UW Warszawa
5. Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Pieczyńska Dżesika UKS Górnik Konin
7. wilk paulina UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin

kobiety, waga: 70kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz
2. Bień Aleksandra TS Wisła Kraków
3. Cieśla Karolina UKS Olimp Nowa Sól
3. Gzowska Emilia AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
5. Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom
5. Sobalska Karolina TS Wisła Kraków
7. Maruszczak Klara UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Otolińska Patrycja UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.

kobiety, waga: +70kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pasternak Kamila MKS Juvenia Wrocław
2. Madajewska Katarzyna MOS Zatoka Braniewo
3. Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom
3. Poźniak Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól
5. Klimowska Natalia MKS Juvenia Wrocław
5. Rutkowska Anna UKS SAKURA Judo Płock Płock
7. Konieczna Weronika UKS "HAJIME" Bytom Odrzański

mężczyźni, waga: 46kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szołtysek Filip MKS Pałac Młodzieży Katowice
2. Śmiegel Szymon UKS 10 Bydgoszcz
3. Gmurkowski Patryk UKS Olimp Nowa Sól
3. Wróbel Kacper MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Lehwark Michał UKS Gimnazjon Suchy Las
5. ŁAWNICZEK DAWID UKS Ósemka Nowa Sól
7. Rudnicki Adam TKS "Judo" Toruń

mężczyźni, waga: 50kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błoński Tomasz TS Judo Gryf Słupsk
2. Dyba Michał K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Gurczyński Szymon MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Kaliś Adrian UKS Conrad Gdańsk
5. Barańczyk Adrian MMKS Wojownik Skierniewice
5. SZYMANEK IGOR MKS Juvenia Wrocław
7. Boś Kamil UKS Ósemka Nowa Sól
7. Jankowiak Tomasz Power Duck Akademia Judo Poznań

mężczyźni, waga: 55kg - 31 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Karaś Bartosz TS Wisła Kraków
2. Wilk Maciej UKJ Millenium Rzeszów
3. Korolewicz Kamil K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Włdarski Kacper UKS Siódemka Sochaczew
5. Granicki Paweł TS Judo Gryf Słupsk
5. Łagosz Przemysław UKJ " Mosty" Kosakowo
7. Kozak Krzysztof T.S.MOSiR Bochnia
7. szczot damian UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin

mężczyźni, waga: 60kg - 41 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bukojemski Wojciech UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Chromiński Sebastian UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Kastner Patryk TS Judo Gryf Słupsk
3. Skocz Sławomir TS Wisła Kraków
5. Siedlikowski Jakub TS Judo Gryf Słupsk
5. TOMASZEWSKI STANISŁAW MKS Juvenia Wrocław
7. Bugaj Mateusz UKS Judo Sensei Płock Płock
7. PUNDA WOJCIECH MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 66kg - 41 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. CZERNIAWSKI Tomasz AZS UW Warszawa
2. Philipiul Evgieniy Judo Kaliningrad Rosja
3. Kawalec Dariusz UKS Ósemka Nowa Sól
3. Tylek Sebastian TS Wisła Kraków
5. Szymkowski Dawid UKS "ASW-Judo" Jasło
5. Wachowicz Dawid UKS Judo Sensei Płock Płock
7. Sokół Dawid UKS Judo Wolbrom
7. Zych Aleksander UKS Gimnazjon Suchy Las

mężczyźni, waga: 73kg - 35 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ponichtera Bartosz UKS Siódemka Sochaczew
2. Winiarski Michał UKS Gimnazjon Suchy Las
3. Kalinowski Patryk MKS Juvenia Wrocław
3. Litwin Paweł MKS Juvenia Wrocław
5. Kotlik Kamil UKS Conrad Gdańsk
5. Paduch Damian UKS Siódemka Sochaczew
7. GOŁĘBIEWSKI Michał MMKS Wojownik Skierniewice
7. Kochanowicz Wojciech UKS Kodokan Toruń

mężczyźni, waga: 81kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pękala Miłosz KS Błękitni Tarnów
2. Biedrzyński Krystian K.S. WroX Gym Wrocław
3. Kasprzyk Radosław PKS "OLIMPIA" Poznań
3. SUCHECKI Bogusz MMKS Wojownik Skierniewice
5. Kowalewski Jakub UKJ Ryś Warszawa
5. Pruffer Łukasz UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
7. CEPUCH MICHAŁ MKS Juvenia Wrocław
7. Renke Mikołaj SSW Judo Koch Szczecin

mężczyźni, waga: 90kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PROCHASKA Adrian MMKS Wojownik Skierniewice
2. Matlakowski Arkadiusz UKS Galeon Gdynia
3. Cendrowski Bartosz TKS "Judo" Toruń
3. Gruda Marcin AZS UW Warszawa
5. Armatowski Szymon UKS Conrad Gdańsk
5. Janiszewski Michał UKS Judo Fight Club Warszawa
7. Cierpich Michał WKS Śląsk Wrocław
7. Frąckowiak Piotr UKS Dwunastka Leszno

mężczyźni, waga: +90kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szaran Bartosz MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
2. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
3. Bogacz Kamil UKS 10 Bydgoszcz
3. Wolski Rafał MKS Juvenia Wrocław
5. Pabich Piotr UKS Pohl Judo Przemęt
5. Pawlak Hubert UKS Górnik Konin

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa110
2TS Wisła Kraków102
3AZS UW Warszawa101
4MKS Pałac Młodzieży Katowice101
5MMKS Wojownik Skierniewice101
6TS Judo Gryf Słupsk101
7UKS Siódemka Sochaczew101
8KS Błękitni Tarnów100
9MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź100
10K.S. MaKo Judo Wrocław011
11TKS "Judo" Toruń011
12UKS 10 Bydgoszcz011
13Judo Kaliningrad Rosja010
14K.S. WroX Gym Wrocław010
15UKJ Millenium Rzeszów010
16UKS Galeon Gdynia010
17UKS Gimnazjon Suchy Las010
18MKS Juvenia Wrocław003
19UKS Olimp Nowa Sól002
20MKS Olimpijczyk Włocławek001
21PKS "OLIMPIA" Poznań001
22UKS Conrad Gdańsk001
23UKS Ósemka Nowa Sól001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Olimpijczyk Włocławek120
2UKS Judo Wolbrom112
3MKS Juvenia Wrocław101
4UKS "ASW-Judo" Jasło101
5AZS UW Warszawa100
6AZS-UKW Bydgoszcz100
7PKS "OLIMPIA" Poznań100
8Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice100
9TS Wisła Kraków020
10AZS Organizacja Środowiskowa Poznań010
11KS AZS AWFiS Gdańsk010
12MOS Zatoka Braniewo010
13UKJ 225 Warszawa002
14AZS Uniwersytet Łódzki Łódź001
15Klub Judo DRAKO Warszawa001
16UKS Gimnazjon Suchy Las001
17UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001
18UKS Judo Fight Club Warszawa001
19UKS Ósemka Nowa Sól001
20UKS Siódemka Sochaczew001
21Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS UW Warszawa201
2TS Wisła Kraków122
3MKS Olimpijczyk Włocławek121
4UKS Judo Wolbrom112
5UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa110
6MKS Juvenia Wrocław104
7UKS Siódemka Sochaczew102
8MKS Pałac Młodzieży Katowice101
9MMKS Wojownik Skierniewice101
10PKS "OLIMPIA" Poznań101
11TS Judo Gryf Słupsk101
12UKS "ASW-Judo" Jasło101
13AZS-UKW Bydgoszcz100
14KS Błękitni Tarnów100
15MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź100
16Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice100
17K.S. MaKo Judo Wrocław011
18TKS "Judo" Toruń011
19UKS 10 Bydgoszcz011
20UKS Gimnazjon Suchy Las011
21AZS Organizacja Środowiskowa Poznań010
22Judo Kaliningrad Rosja010
23K.S. WroX Gym Wrocław010
24KS AZS AWFiS Gdańsk010
25MOS Zatoka Braniewo010
26UKJ Millenium Rzeszów010
27UKS Galeon Gdynia010
28UKJ 225 Warszawa002
29UKS Olimp Nowa Sól002
30UKS Ósemka Nowa Sól002
31AZS Uniwersytet Łódzki Łódź001
32Klub Judo DRAKO Warszawa001
33UKS Conrad Gdańsk001
34UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001
35UKS Judo Fight Club Warszawa001
36Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław26.5
2TS Judo Gryf Słupsk21.5
3TS Wisła Kraków20.0
4MMKS Wojownik Skierniewice19.5
5UKS Siódemka Sochaczew18.0
6UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa16.0
7UKS 10 Bydgoszcz16.0
8AZS UW Warszawa14.5
9MKS Pałac Młodzieży Katowice14.5
10TKS "Judo" Toruń14.0
11K.S. MaKo Judo Wrocław12.5
12UKS Conrad Gdańsk12.5
13UKS Gimnazjon Suchy Las12.0
14UKS Olimp Nowa Sól11.0
15UKS Ósemka Nowa Sól10.5
16KS Błękitni Tarnów9.0
17MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź9.0
18Judo Kaliningrad Rosja7.0
19K.S. WroX Gym Wrocław7.0
20UKJ Millenium Rzeszów7.0
21UKS Galeon Gdynia7.0
22MKS Olimpijczyk Włocławek5.5
23PKS "OLIMPIA" Poznań5.5
24UKS Judo Sensei Płock Płock5.0
25UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin5.0
26UKJ " Mosty" Kosakowo3.5
27UKJ Ryś Warszawa3.5
28UKS "ASW-Judo" Jasło3.5
29UKS Górnik Konin3.5
30UKS Judo Fight Club Warszawa3.5
31UKS Pohl Judo Przemęt3.5
32Power Duck Akademia Judo Poznań1.5
33SSW Judo Koch Szczecin1.5
34T.S.MOSiR Bochnia1.5
35UKS Dwunastka Leszno1.5
36UKS Judo Wolbrom1.5
37UKS Kodokan Toruń1.5
38WKS Śląsk Wrocław1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1UKS Judo Wolbrom30.5
2MKS Juvenia Wrocław18.0
3MKS Olimpijczyk Włocławek18.0
4TS Wisła Kraków17.5
5AZS UW Warszawa12.5
6PKS "OLIMPIA" Poznań12.5
7UKJ 225 Warszawa11.0
8KS AZS AWFiS Gdańsk10.5
9MOS Zatoka Braniewo10.5
10AZS-UKW Bydgoszcz9.0
11Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice9.0
12AZS Organizacja Środowiskowa Poznań7.0
13UKS Gimnazjon Suchy Las7.0
14UKS Ósemka Nowa Sól7.0
15AZS Uniwersytet Łódzki Łódź5.5
16Klub Judo DRAKO Warszawa5.5
17UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki5.5
18UKS Judo Fight Club Warszawa5.5
19UKS Siódemka Sochaczew5.5
20Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek5.5
21UKS "ASW-Judo" Jasło5.0
22UKS "Shizoku" Ostróda5.0
23Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty3.5
24T.S.MOSiR Bochnia3.5
25UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa3.5
26UKS "MOSiR" JASŁO Jasło3.5
27UKS SAKURA Judo Płock Płock3.5
28UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.3.0
29Białostocki KS Hetman Białystok1.5
30UKS SPARTA SŁAWA Sława1.5
31UKS "HAJIME" Bytom Odrzański1.5
32UKS "Katana" Sułkowice1.5
33UKS Conrad Gdańsk1.5
34UKS Górnik Konin1.5
35UKS Pohl Judo Przemęt1.5
36UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin1.5