WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych
Suchy Las, 27.4.2013


Listy zawodników:
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (HTML):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (PDF):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg

kobiety, waga: 40kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróbel Karolina MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
3. Matejko Natalia GKS Czarni Bytom
4. Walczyk Wiktoria GKS Czarni Bytom
5. Nowak Klaudia LKS Wyzwolenie Simoradz

kobiety, waga: 44kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zasada Wiktoria Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
2. Kamińska Anna SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Bobilewicz Karolina TS Wisła Kraków
3. Przyczyna Katarzyna UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Gos Karolina UKJ 225 Warszawa
5. Nowicka Dominika Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
7. Dyba Anna K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Paszkowska Dagmara Klub Judo Samuraj Koszalin

kobiety, waga: 48kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
2. Wróblewska Eliza Power Duck Akademia Judo Poznań
3. Krawczyk Weronika KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Mazur Aleksandra UKS Tomita Elbląg
5. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
5. Karkoszka Monika KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Jańczak Aleksandra UKS Conrad Gdańsk
7. Łosoś Roksana UKS "6" Piła

kobiety, waga: 52kg - 33 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
2. Walkowiak Anna PKS "OLIMPIA" Poznań
3. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
3. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Rejment Karolina UKS Ósemka Nowa Sól
7. Czerepko Alicja UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
7. Kolaczek Magdalena Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec

kobiety, waga: 57kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
2. Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław
3. Dudek Alicja SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Wykupil Marta K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Gajdek Karolina KS CIESZYN Cieszyn
5. Milej Joanna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
7. Jankowiak Zuzanna MKS Juvenia Wrocław
7. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź

kobiety, waga: 63kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Isenko Anna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Rams Zuzanna UKS Judo Wolbrom
3. Porembska Magdalena GKS Czarni Bytom
3. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Lewandowska Alicja Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Walotek Marta KS Budowlani Sosnowiec
7. Czerepko Patrycja UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
7. Dworzyńska Zuzanna ULKS IPPON Jarocin

kobiety, waga: 70kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz
2. Pękala Natalia UKS "Sokół" Pisarzowice
3. Hofman Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
3. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
5. Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom
5. Sitko Justyna KS Budowlani Sosnowiec
7. Jaśkiewicz Julia UKS Conrad Gdańsk
7. Sosnal Gabriela Klub Środowiskowy AZS Gliwice

kobiety, waga: +70kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kułaga Paula TDK Trzcianka
2. Formela Anita GKS Żukowo
3. Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom
3. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
5. Madajewska Katarzyna MOS Zatoka Braniewo
5. Stobińska Natalia UKS Ippon MDK Kutno
7. Astramowicz Helena Klub Judo Samuraj Koszalin
7. KLIMKOWSKA NATALIA MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 46kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróbel Kacper MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Salisz Mateusz GKS Czarni Bytom
3. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom
3. Śmiegel Szymon UKS 10 Bydgoszcz
5. Dymek Mateusz UKS Judo Sensei Płock Płock
5. PODEMSKI BENIAMIN UKS "6" Piła
7. MICHALSKI MICHAŁ MKS Juvenia Wrocław
7. Winiarczyk Adrian UKS Piast Wrzeście Słupsk

mężczyźni, waga: 50kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
2. Gurczyński Szymon MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Dyba Michał K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Nowak Patryk KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Drzymał Paweł GKS Czarni Bytom
5. Majcher Norbert UKJ Millenium Rzeszów
7. Kuckowski Igor UKJ Ryś Warszawa
7. Sławek Bartosz UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: 55kg - 43 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grzywacz Dominik KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Karaś Bartosz TS Wisła Kraków
3. Stecki Jędrzej SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Stolarek Jan Klub Judo AZS Opole
5. Błoński Tomasz TS Judo Gryf Słupsk
5. Tchórzewski Cezary SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Stanuszek Konrad T.S.MOSiR Bochnia
7. Terlecki Rafał Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok

mężczyźni, waga: 60kg - 56 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia
2. Kastner Patryk TS Judo Gryf Słupsk
3. Babiński Artur SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Bukojemski Wojciech UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Spychała Bartosz UKS "Shizoku" Ostróda
5. Wróbel Dawid MKS Olimpijczyk Włocławek
7. Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom
7. STROKA RADOSŁAW MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 66kg - 55 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa
3. Kurtyka Paweł GKS Czarni Bytom
3. Stodolski Tomasz UKS Leśnik Kaczory
5. Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa
5. Sokół Dawid UKS Judo Wolbrom
7. MUCHEWICZ KAMIL K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Wantoch-Rekowski Michał UKS Conrad Gdańsk

mężczyźni, waga: 73kg - 60 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. CZERNIAWSKI Tomasz AZS UW Warszawa
2. Woźniak Szymon TS Wisła Kraków
3. Litwin Paweł MKS Juvenia Wrocław
3. Marcinkiewicz Sebastian MKS Juvenia Wrocław
5. Lipa Arkadiusz KS CIESZYN Cieszyn
5. Sordyl Mateusz TS Wisła Kraków
7. Rosłonowski Jakub UKS Galeon Gdynia
7. Zwierzyński Mikołaj UKJ Yuko Józefów Józefów

mężczyźni, waga: 81kg - 41 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubica Ryszard KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Kuśmierkiewicz Maciej UKS "Orkan" Sochaczew
3. Borowski Paweł Polonia Rybnik
3. Ozimek Jakub AZS AWF Warszawa
5. SUCHECKI Bogusz MMKS Wojownik Skierniewice
5. Woźniak Mateusz ULKS IPPON Jarocin
7. Barczyński Adam TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Słodyczka Grzegorz Yamabushi Zakopane

mężczyźni, waga: 90kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczurowski Kacper Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. Głowacki Michał Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Hatliński Łukasz WKS Gwardia Warszawa
3. PROCHASKA Adrian MMKS Wojownik Skierniewice
5. Gruda Marcin AZS UW Warszawa
5. Pasek Wojciech GKS Czarni Bytom
7. Kejza Daniel Polonia Rybnik
7. Kejza Paweł Polonia Rybnik

mężczyźni, waga: +90kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
2. Lubiński Marcin K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Dudek Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Pawlak Hubert UKS Górnik Konin
5. Górski Mikołaj GKS Czarni Bytom
5. Szaran Bartosz MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
7. Miłowski Łukasz UKS Kodokan Toruń
7. Rusin Patryk Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój201
2GKS Czarni Bytom112
3K.S. Judo Czechowice-Dziedzice110
4Klub Środowiskowy AZS Gliwice110
5AZS UW Warszawa100
6MKS Olimpijczyk Włocławek100
7TKS "Judo" Toruń100
8UKS Galeon Gdynia100
9TS Wisła Kraków020
10MKS Pałac Młodzieży Katowice010
11TS Judo Gryf Słupsk010
12UKJ Ryś Warszawa010
13UKS "Orkan" Sochaczew010
14SGKS Wybrzeże Gdańsk003
15MKS Juvenia Wrocław002
16AZS AWF Warszawa001
17K.S. MaKo Judo Wrocław001
18Klub Judo AZS Opole001
19MMKS Wojownik Skierniewice001
20Polonia Rybnik001
21UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
22UKS 10 Bydgoszcz001
23UKS Górnik Konin001
24UKS Leśnik Kaczory001
25WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Judo Wolbrom112
2MKS Juvenia Wrocław111
3MKS Olimpijczyk Włocławek101
4AZS-UKW Bydgoszcz100
5KS AZS AWFiS Gdańsk100
6Polonia Rybnik100
7TDK Trzcianka100
8Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek100
9GKS Czarni Bytom013
10SGKS Wybrzeże Gdańsk011
11GKS Żukowo010
12PKS "OLIMPIA" Poznań010
13Power Duck Akademia Judo Poznań010
14UKS "Sokół" Pisarzowice010
15UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki002
16K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
17KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
18TS Wisła Kraków001
19UKS Kodokan Toruń001
20UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój202
2MKS Olimpijczyk Włocławek201
3GKS Czarni Bytom125
4MKS Juvenia Wrocław113
5UKS Judo Wolbrom112
6K.S. Judo Czechowice-Dziedzice111
7Klub Środowiskowy AZS Gliwice110
8Polonia Rybnik101
9AZS UW Warszawa100
10AZS-UKW Bydgoszcz100
11KS AZS AWFiS Gdańsk100
12TDK Trzcianka100
13TKS "Judo" Toruń100
14UKS Galeon Gdynia100
15Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek100
16TS Wisła Kraków021
17SGKS Wybrzeże Gdańsk014
18GKS Żukowo010
19MKS Pałac Młodzieży Katowice010
20PKS "OLIMPIA" Poznań010
21Power Duck Akademia Judo Poznań010
22TS Judo Gryf Słupsk010
23UKJ Ryś Warszawa010
24UKS "Sokół" Pisarzowice010
25UKS "Orkan" Sochaczew010
26UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki002
27AZS AWF Warszawa001
28K.S. MaKo Judo Wrocław001
29Klub Judo AZS Opole001
30MMKS Wojownik Skierniewice001
31UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
32UKS 10 Bydgoszcz001
33UKS Górnik Konin001
34UKS Kodokan Toruń001
35UKS Leśnik Kaczory001
36UKS Tomita Elbląg001
37WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom37.5
2KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój23.5
3SGKS Wybrzeże Gdańsk20.0
4K.S. Judo Czechowice-Dziedzice17.5
5TS Wisła Kraków17.5
6Klub Środowiskowy AZS Gliwice16.0
7MKS Juvenia Wrocław14.0
8AZS UW Warszawa12.5
9MKS Olimpijczyk Włocławek12.5
10TS Judo Gryf Słupsk10.5
11UKS Galeon Gdynia10.5
12UKJ Ryś Warszawa10.0
13MMKS Wojownik Skierniewice9.0
14TKS "Judo" Toruń9.0
15Polonia Rybnik8.5
16MKS Pałac Młodzieży Katowice7.0
17UKS "Orkan" Sochaczew7.0
18AZS AWF Warszawa5.5
19K.S. MaKo Judo Wrocław5.5
20Klub Judo AZS Opole5.5
21UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
22UKS 10 Bydgoszcz5.5
23UKS Górnik Konin5.5
24UKS Leśnik Kaczory5.5
25WKS Gwardia Warszawa5.5
26UKS Judo Wolbrom5.0
27KS CIESZYN Cieszyn3.5
28MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź3.5
29UKJ 225 Warszawa3.5
30UKJ Millenium Rzeszów3.5
31UKS "6" Piła3.5
32UKS "Shizoku" Ostróda3.5
33UKS Judo Sensei Płock Płock3.5
34ULKS IPPON Jarocin3.5
35Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok1.5
36Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin1.5
37T.S.MOSiR Bochnia1.5
38TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn1.5
39UKJ Yuko Józefów Józefów1.5
40UKS Conrad Gdańsk1.5
41UKS Kodokan Toruń1.5
42UKS Piast Wrzeście Słupsk1.5
43Yamabushi Zakopane1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1UKS Judo Wolbrom30.5
2MKS Juvenia Wrocław28.0
3GKS Czarni Bytom20.0
4SGKS Wybrzeże Gdańsk12.5
5MKS Olimpijczyk Włocławek11.5
6UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki11.0
7AZS-UKW Bydgoszcz9.0
8KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój9.0
9KS AZS AWFiS Gdańsk9.0
10Polonia Rybnik9.0
11TDK Trzcianka9.0
12Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek9.0
13GKS Żukowo7.0
14KS Budowlani Sosnowiec7.0
15PKS "OLIMPIA" Poznań7.0
16Power Duck Akademia Judo Poznań7.0
17UKS "Sokół" Pisarzowice7.0
18K.S. Judo Czechowice-Dziedzice5.5
19TS Wisła Kraków5.5
20UKS Kodokan Toruń5.5
21UKS Tomita Elbląg5.5
22Klub Środowiskowy AZS Gliwice5.0
23AZS Organizacja Środowiskowa Poznań3.5
24Klub Judo DRAKO Warszawa3.5
25KS CIESZYN Cieszyn3.5
26MOS Zatoka Braniewo3.5
27Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice3.5
28UKJ 225 Warszawa3.5
29UKS Ippon MDK Kutno3.5
30UKS Ósemka Nowa Sól3.5
31Klub Judo Samuraj Koszalin3.0
32UKS "Olimpia-Judo" Elbląg3.0
33UKS Conrad Gdańsk3.0
34K.S. MaKo Judo Wrocław1.5
35KS "Gwardia" Łódź1.5
36Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec1.5
37UKS "6" Piła1.5
38ULKS IPPON Jarocin1.5
39LKS Wyzwolenie Simoradz1.0