WYNIKI ZAWODÓW

Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów i Juniorek (U20)
Wrocław, 13.10.2013


Listy zawodników:
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 44kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuna Justyna UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów
2. Niedośpiał Magdalena MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 48kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bołoz Dajana SGKS Wybrzeże Gdańsk

kobiety, waga: 52kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Andrusiewicz Martyna KS Błękitni Tarnów
2. Busse Kamila AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Jańczak Aleksandra UKS Conrad Gdańsk
3. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Siwek Julianna TS Wisła Kraków
5. Sowa Marta UKS Conrad Gdańsk
7. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom

kobiety, waga: 57kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Havlíčková Marketa Czech Republic .
2. Glass Ebba National Team, Sweden
3. Gajdek Karolina KS "CIESZYN" Cieszyn
3. Łukasiak Marta KS Start Radom
5. Avesson Tilda National Team, Sweden
5. Szczepańczyk Klaudia Gwardia Bielsko-Biała
7. Cholewińska Anna UKS Conrad Gdańsk
7. Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole

kobiety, waga: 63kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Merklová Sabina Czech Republic .
2. Szarzecova Adela Czech Republic .
3. Brostrom Elin National Team, Sweden
3. Swiatkiewicz Agata AZS UW Warszawa
5. Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Włodarczyk Paulina Gwardia Bielsko-Biała
7. DUDEK Dominika AZS UW Warszawa
7. Lindstrom Camilla National Team, Sweden

kobiety, waga: 70kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
2. Hofman Aleksandra MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Usenko Olena TS Wisła Kraków
2. Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom
3. Koralewska Justyna AZS-WSPiA Poznań
4. Mioducka Eliza UKS Kodokan Toruń

mężczyźni, waga: 55kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błoński Tomasz TS Judo Gryf Słupsk
2. Pawłowski Filip UMKS Żak Kielce
3. Dyba Michał K.S. MaKo Judo Wrocław
3. WILCZYŃSKI JAKUB MKS Juvenia Wrocław
5. Barczyk Wiktor UKS Judo Wolbrom
5. Sternicki Tomasz UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Bitarisvili Ilja Kario Kelio Litwa

mężczyźni, waga: 60kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom
2. Ślusarski Patryk Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Puszczyński Maciej KS Start Radom
3. TOMASZEWSKI STANISŁAW MKS Juvenia Wrocław
5. Nordstrőm Johan Sweden .
5. ŚWIDEREK DAMIAN Gwardia Wrocław
7. Korolewicz Kamil K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Skoglund Viktor Karlstad JK Sweden

mężczyźni, waga: 66kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lindquist Andeas National Team, Sweden
2. Shokohi Hamon National Team, Sweden
3. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
3. Tylek Sebastian TS Wisła Kraków
5. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa
5. Vaitkus Lukas Kario Kelio Litwa
7. Erlingsson Mattias National Team, Sweden
7. Richter Edvinas Kario Kelio Litwa

mężczyźni, waga: 73kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Busch Victor National Team, Sweden
2. Šmehlík Frantisek Czech Republic .
3. Allansson Victor National Team, Sweden
3. Calka Motiejus Kario Kelio Litwa
5. Borghesi Alex National Team, Sweden
5. Vitkauskas Kestutis Kario Kelio Litwa
7. Feliszek Daniel MKS Juvenia Wrocław
7. Zacheja Bartek WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. IWASZKIEWICZ PATRYK Gwardia Wrocław
2. Pękala Wojciech Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
3. Bjorktorp Jonas National Team, Sweden
3. Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom
5. Głowacki Michał Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Hurtig Patrik National Team, Sweden
7. Brot Paweł KS "Gwardia" Łódź
7. PARKA DAMIAN Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 90kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PAŃKO MICHAŁ Gwardia Wrocław
2. Kozłowski Rafał Gwardia Wrocław
3. Gmurek Marcin AZS AWF Warszawa
3. Pozzi Dawide Włochy włochy
5. Kroc Kamil MMKS Wojownik Skierniewice
5. Rybczyński Robert UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Fagerhill Jonathan National Team, Sweden
7. Nilsson Martin Karlstad JK Sweden

mężczyźni, waga: 100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Vaskovicius Martynas Kario Kelio Litwa
2. Mrva Michal Czech Republic .
3. Lubiński Marcin K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń
5. Kłoczko Grzegorz GKS Czarni Bytom
5. Kwiatkowski Mateusz Gwardia Wrocław
7. Frąckowiak Piotr AZS-WSPiA Poznań
7. Ziólkowski Krzysztof TKS "Judo" Toruń

mężczyźni, waga: +100kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stanek Jan Czech Republic .
2. KAZIMIEROWICZ KACPER Gwardia Wrocław
3. Chmurski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
4. Miłowski Łukasz UKS Kodokan Toruń
5. Wolski Rafał MKS Juvenia Wrocław

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Gwardia Wrocław221
2National Team, Sweden212
3Czech Republic .120
4Kario Kelio Litwa 101
5UKS Judo Wolbrom101
6TS Judo Gryf Słupsk100
7Klub Środowiskowy AZS Gliwice010
8Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała010
9UMKS Żak Kielce010
10MKS Juvenia Wrocław002
11AZS AWF Warszawa001
12K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
13K.S. MaKo Judo Wrocław001
14KS Start Radom001
15MMKS Wojownik Skierniewice001
16TS Wisła Kraków001
17UKS Kodokan Toruń001
18Włochy włochy001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Czech Republic .210
2KS Błękitni Tarnów100
3SGKS Wybrzeże Gdańsk100
4TS Wisła Kraków100
5UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów100
6UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki100
7MKS Juvenia Wrocław020
8National Team, Sweden011
9AZS Organizacja Środowiskowa Poznań010
10UKS Judo Wolbrom010
11AZS UW Warszawa001
12AZS-WSPiA Poznań001
13Klub Judo DRAKO Warszawa001
14KS "CIESZYN" Cieszyn001
15KS Start Radom001
16UKS Conrad Gdańsk001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Czech Republic .330
2National Team, Sweden223
3Gwardia Wrocław221
4UKS Judo Wolbrom111
5Kario Kelio Litwa 101
6TS Wisła Kraków101
7KS Błękitni Tarnów100
8SGKS Wybrzeże Gdańsk100
9TS Judo Gryf Słupsk100
10UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów100
11UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki100
12MKS Juvenia Wrocław022
13AZS Organizacja Środowiskowa Poznań010
14Klub Środowiskowy AZS Gliwice010
15Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała010
16UMKS Żak Kielce010
17KS Start Radom002
18AZS AWF Warszawa001
19AZS UW Warszawa001
20AZS-WSPiA Poznań001
21K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
22K.S. MaKo Judo Wrocław001
23Klub Judo DRAKO Warszawa001
24KS "CIESZYN" Cieszyn001
25MMKS Wojownik Skierniewice001
26UKS Conrad Gdańsk001
27UKS Kodokan Toruń001
28Włochy włochy001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1National Team, Sweden46.0
2Gwardia Wrocław43.0
3Kario Kelio Litwa 24.5
4Czech Republic .20.0
5UKS Judo Wolbrom14.5
6MKS Juvenia Wrocław13.5
7Klub Środowiskowy AZS Gliwice10.5
8TS Judo Gryf Słupsk9.0
9UKS Kodokan Toruń7.5
10K.S. MaKo Judo Wrocław7.0
11Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała7.0
12UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki7.0
13UMKS Żak Kielce7.0
14MMKS Wojownik Skierniewice6.5
15AZS AWF Warszawa5.5
16K.S. Judo Czechowice-Dziedzice5.5
17KS Start Radom5.5
18TS Wisła Kraków5.5
19Włochy włochy5.5
20GKS Czarni Bytom3.5
21Sweden .3.5
22UKJ Ryś Warszawa3.5
23Karlstad JK Sweden3.0
24AZS-WSPiA Poznań1.5
25KS "Gwardia" Łódź1.5
26TKS "Judo" Toruń1.5
27WKS Gwardia Warszawa1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1Czech Republic .25.0
2National Team, Sweden17.5
3UKS Conrad Gdańsk10.5
4TS Wisła Kraków9.5
5KS Błękitni Tarnów9.0
6UKS Judo Wolbrom9.0
7AZS Organizacja Środowiskowa Poznań7.0
8AZS UW Warszawa7.0
9Gwardia Bielsko-Biała7.0
10UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki6.0
11Klub Judo DRAKO Warszawa5.5
12KS "CIESZYN" Cieszyn5.5
13KS Start Radom5.5
14SGKS Wybrzeże Gdańsk5.0
15MKS Juvenia Wrocław4.0
16KS AZS AWFiS Gdańsk3.5
17AZS-WSPiA Poznań3.0
18UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów3.0
19UKS Kodokan Toruń2.0
20TS Gwardia Opole1.5