WYNIKI ZAWODÓW

V Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta
Sochaczew, 07.9.2013


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wiszniewska Katarzyna UKS "6" Piła
2. Janeczko Joanna AZS AWF Warszawa
3. Zasada Wiktoria Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
4. Maślanka Martyna UKS Eljot Płock

kobiety, waga: 52kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepańczyk Klaudia KS Gwardia Bielsko-Biała
2. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Łosoś Roksana UKS "6" Piła
3. Wolny Oliwia KS AZS AWF Katowice
5. Busse Kamila AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź
7. Banaszek Weronika UKS Judo Fight Club Warszawa
7. Kuczmarska Milena UKS Eljot Płock

kobiety, waga: 57kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podolak Arleta GKS Czarni Bytom
2. Dobrowolska Martyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
3. Łukasiak Marta KS Start Radom
5. Daśko Ilona UKS Conrad Gdańsk
5. Jezierska Anita AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: 63kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Prus Agnieszka TS Gwardia Warszawa
2. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Rams Zuzanna UKS Judo Wolbrom
3. Włodarczyk Paulina KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Matyszczuk Martyna Klub Judo Samuraj Koszalin
5. Szewczyk Justyna UKS Siódemka Sochaczew
7. Szelkowska Dorota UKS Eljot Płock
7. Wichan Beata KS "Gwardia" Łódź

kobiety, waga: 70kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaźmierczak Martyna KS "Gwardia" Łódź
2. Maleta Karolina PUKS Makowiec Skaryszew
3. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz
4. Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom

kobiety, waga: 78kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań
2. Lichońska Barbara KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom
3. Jakubiec Agnieszka KS Budowlani Sosnowiec
5. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
5. Tymann Daria GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: +78kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
2. Formela Anita GKS Żukowo
3. Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew
3. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
5. Dziembowska Monika UKS Judo Sensei Płock
5. Wanatowska Katarzyna MKS Truso Elbląg

mężczyźni, waga: 55kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzkiewicz Marek UKS "6" Piła
2. Salisz Mariusz GKS Czarni Bytom
3. Barczyk Wiktor UKS Judo Wolbrom
3. Lewandowski Adrian Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Drzymał Paweł GKS Czarni Bytom
5. Sternicki Tomasz UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

mężczyźni, waga: 60kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grzyb Maciej Klub Judo DRAKO Warszawa
2. Gawryluk Oleg Nadvirna Ukraina
3. Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom
3. Lewicki Jędrzej Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Godek Patryk GKS Czarni Bytom
5. Zasada Marcel Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
7. Jasłowski Igor UKS "6" Piła
7. Ślusarski Patryk Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: 66kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa
2. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań
3. Brodowski Kuba UKJ 225 Warszawa
3. Rybicki Paweł UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Kurtyka Paweł GKS Czarni Bytom
5. Skórka Szymon GKS Czarni Bytom
7. Chromiński Sebastian UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa

mężczyźni, waga: 73kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stępień Damian UMKS Żak Kielce
2. Wrona Aleksander TS Wisła Kraków
3. Ponichtera Bartosz UKS Siódemka Sochaczew
3. Szerszeniewski Przemysław AZS AWF Warszawa
5. Borowicz Paweł GKS Czarni Bytom
5. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
7. Bardecki Krzysztof UKJ Ryś Warszawa
7. Gwóźdź Sebastian GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 81kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pozhar Yuriy Nadvirna Ukraina
2. Leśniak Michał T.S.MOSiR Bochnia
3. Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom
3. Świczerewski Adrian AZS-UKW Bydgoszcz
5. Brot Paweł KS "Gwardia" Łódź
5. Pękala Wojciech Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
7. Łątka Filip TS Wisła Kraków
7. Woźniak Szymon TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: 90kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Banaszek Dominik UKJ 225 Warszawa
2. Krueger Mariusz TS Gwardia Warszawa
3. Ozimek Jakub AZS AWF Warszawa
3. Rybczyński Robert UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Kroc Kamil MMKS Wojownik Skierniewice
5. SUCHECKI Bogusz MMKS Wojownik Skierniewice
7. Cirillo Fasomo Kodokan Lucania Brienza Włochy
7. Zawadzki Bartłomiej AZS AWF Warszawa

mężczyźni, waga: 100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lesiak Damian MMKS Wojownik Skierniewice
2. Lovin Volodymyr Nadvirna Ukraina
3. Frąckowiak Piotr AZS-WSPiA Poznań
3. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń
5. Dobrzyński Tomasz KS Budowlani Sosnowiec
5. Rusin Patryk Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
7. Kroc Piotr MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: +100kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jackiewicz Jan UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Łoś Adrian UKS Tomita Elbląg
3. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
4. Gołębiowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
5. Chmurski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Nadvirna Ukraina120
2UKJ 225 Warszawa101
3Klub Judo DRAKO Warszawa100
4MMKS Wojownik Skierniewice100
5UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
6UKJ Ryś Warszawa100
7UKS "6" Piła100
8UMKS Żak Kielce100
9AZS-WSPiA Poznań011
10GKS Czarni Bytom010
11T.S.MOSiR Bochnia010
12TS Gwardia Warszawa010
13TS Wisła Kraków010
14UKS Tomita Elbląg010
15AZS AWF Warszawa002
16Klub Środowiskowy AZS Gliwice002
17UKS Judo Wolbrom002
18AZS-UKW Bydgoszcz001
19TKS "Judo" Toruń001
20UKJ Yuko Józefów Józefów001
21UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001
22UKS Kodokan Toruń001
23UKS Siódemka Sochaczew001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS Gwardia Bielsko-Biała101
2UKS "6" Piła101
3AZS-WSPiA Poznań100
4GKS Czarni Bytom100
5KS "Gwardia" Łódź100
6TKS "Judo" Toruń100
7TS Gwardia Warszawa100
8UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa020
9PUKS Makowiec Skaryszew011
10AZS AWF Warszawa010
11GKS Żukowo010
12Klub Judo DRAKO Warszawa010
13KS AZS AWFiS Gdańsk010
14UKS Judo Wolbrom003
15AZS-UKW Bydgoszcz001
16KS AZS AWF Katowice001
17KS Budowlani Sosnowiec001
18KS Start Radom001
19UKJ 225 Warszawa001
20UKS Kodokan Toruń001
21Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS "6" Piła201
2Nadvirna Ukraina120
3UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa120
4AZS-WSPiA Poznań111
5GKS Czarni Bytom110
6Klub Judo DRAKO Warszawa110
7TS Gwardia Warszawa110
8UKJ 225 Warszawa102
9KS Gwardia Bielsko-Biała101
10TKS "Judo" Toruń101
11KS "Gwardia" Łódź100
12MMKS Wojownik Skierniewice100
13UKJ Ryś Warszawa100
14UMKS Żak Kielce100
15AZS AWF Warszawa012
16PUKS Makowiec Skaryszew011
17GKS Żukowo010
18KS AZS AWFiS Gdańsk010
19T.S.MOSiR Bochnia010
20TS Wisła Kraków010
21UKS Tomita Elbląg010
22UKS Judo Wolbrom005
23AZS-UKW Bydgoszcz002
24Klub Środowiskowy AZS Gliwice002
25UKS Kodokan Toruń002
26KS AZS AWF Katowice001
27KS Budowlani Sosnowiec001
28KS Start Radom001
29UKJ Yuko Józefów Józefów001
30UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001
31UKS Siódemka Sochaczew001
32Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom26.0
2Nadvirna Ukraina23.0
3MMKS Wojownik Skierniewice20.5
4UKJ 225 Warszawa16.0
5AZS AWF Warszawa12.5
6AZS-WSPiA Poznań12.5
7Klub Środowiskowy AZS Gliwice12.5
8UMKS Żak Kielce12.5
9UKS Judo Wolbrom11.0
10UKJ Ryś Warszawa10.5
11UKS "6" Piła10.5
12TS Wisła Kraków10.0
13Klub Judo DRAKO Warszawa9.0
14UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki9.0
15UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa7.5
16T.S.MOSiR Bochnia7.0
17TS Gwardia Warszawa7.0
18AZS-UKW Bydgoszcz5.5
19UKJ Yuko Józefów Józefów5.5
20UKS Kodokan Toruń5.5
21UKS Siódemka Sochaczew5.5
22UKS Tomita Elbląg4.0
23Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin3.5
24KS "Gwardia" Łódź3.5
25KS Budowlani Sosnowiec3.5
26Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała3.5
27Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek3.5
28TKS "Judo" Toruń3.0
29Kodokan Lucania Brienza Włochy1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1UKS Judo Wolbrom18.5
2AZS-WSPiA Poznań16.0
3KS Gwardia Bielsko-Biała14.5
4UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa14.0
5GKS Czarni Bytom12.5
6KS "Gwardia" Łódź11.0
7UKS "6" Piła10.5
8PUKS Makowiec Skaryszew9.5
9TKS "Judo" Toruń9.0
10TS Gwardia Warszawa9.0
11GKS Żukowo7.0
12Klub Judo DRAKO Warszawa7.0
13KS AZS AWFiS Gdańsk7.0
14KS AZS AWF Katowice5.5
15KS Budowlani Sosnowiec5.5
16KS Start Radom5.5
17UKJ 225 Warszawa5.5
18UKS Kodokan Toruń5.5
19UKS Eljot Płock4.0
20AZS Organizacja Środowiskowa Poznań3.5
21Klub Judo Samuraj Koszalin3.5
22MKS Truso Elbląg3.5
23UKS Conrad Gdańsk3.5
24UKS Judo Sensei Płock3.5
25UKS Siódemka Sochaczew3.5
26AZS AWF Warszawa3.0
27AZS-UKW Bydgoszcz3.0
28Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek2.0
29UKS Judo Fight Club Warszawa1.5