WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych
Suchy Las, 29.3.2015


Listy zawodników:
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (HTML):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (PDF):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg

kobiety, waga: 40kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gajecka Marlena UKS "MOSiR" JASŁO Jasło
2. Malcharczyk Miriam UKS "FENIKS" Bytom Bytom
3. Nocula Natalia UKS "ASW-Judo" Jasło
3. Pietrzak Klaudia UKS "FENIKS" Bytom Bytom
5. Gowarzewska Alicja Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
5. Jarmuż Olga Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 44kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szlachta Paulina TS Wisła Kraków
2. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
3. Potrykus Karolina UKS Galeon Gdynia
3. Tąta Jagoda UKS Judo Pawłowice
5. KWAŚNY Gabriela UKS "MOSiR" JASŁO Jasło
5. Potocka Marta Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Wszołek Izabela T.S.MOSiR Bochnia

kobiety, waga: 48kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
2. Majcher Danuta UKS Grot Kraków
3. Matejko Natalia GKS Czarni Bytom
3. Walczyk Wiktoria GKS Czarni Bytom
5. Gajecka Adriana UKS "MOSiR" JASŁO Jasło
5. Mrosek Maria Judoclub Eberswalde Germany/Niemcy
7. Głuśniewska Aleksandra UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Kuna Justyna UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów

kobiety, waga: 52kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Machnicka Vanessa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
3. Nowicka Dominika Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
3. Paszkowska Dagmara KJ Samuraj Koszalin
5. Kostyra Maryla UKS Narew Łapy
5. Pers Wiktoria T.S.MOSiR Bochnia
7. Ukuś Agnieszka GKS Czarni Bytom
7. Wilk Oliwia GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 57kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
3. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Cichy Karolina GKS Czarni Bytom
5. Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól
7. Eszer Weronika UKS Ósemka Nowa Sól
7. Gos Karolina UKJ 225 Warszawa

kobiety, waga: 63kg - 31 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróblewska Eliza Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. Martynów Rozalia UKS Olimp Nowa Sól
3. Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole
3. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
5. Górska Magdalena MKS Pałac Młodzieży Tarnów
5. Niemczyk Alicja K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław
7. Marciniak Wiktoria GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 70kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bień Aleksandra TS Wisła Kraków
2. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
3. Cieśla Karolina UKS Olimp Nowa Sól
3. Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
5. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Głogowska Karolina GKS Czarni Bytom
7. Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk

kobiety, waga: +70kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. LIS Wiktoria KS Budowlani Sosnowiec
2. Świątkiewicz Julia UKJ "Lemur" Warszawa
3. Gołąb Justyna GKS Czarni Bytom
3. Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom
5. Gaj Aleksandra UKS 15 Krosno
5. Olizar Agnieszka UKS Junior w Lipnie Lipno
7. Chojnowska Julia Klub Judo DRAKO Warszawa
7. Redmann Paulina UKS 10 Bydgoszcz

mężczyźni, waga: 46kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Biedrzycki Jakub UKS Conrad Gdańsk
2. Penkala Damian Polonia Rybnik
3. Duź Dominik MKS Pałac Młodzieży Tarnów
3. Jasiński Aleksander UKS Galeon Gdynia
5. Matysik Marcin KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Zaborowski Piotr UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Kowalski Marcin UKJ "Lemur" Warszawa
7. Stańczyk Maciej MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 50kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Binek Jakub GKS Czarni Bytom
2. PODEMSKI BENIAMIN UKS "6" Piła
3. Pieczyński Hubert UKS Górnik Konin
3. Rudnicki Adam TKS "Judo" Toruń
5. Pankowski Jakub Klub Judo AZS Opole
5. Słowikowski Kacper MKS Truso Elbląg
7. Jaroszewicz Jakub UKS Judo Wolbrom
7. Włodarczyk Michał KJ Samuraj Koszalin

mężczyźni, waga: 55kg - 40 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom
2. Zielski Tomasz UKS Galeon Gdynia
3. Kocima Filip Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
3. Śmiegel Szymon UKS 10 Bydgoszcz
5. Andrzejewski Bartosz Polonia Rybnik
5. Dąbrowski Kamil MKS Juvenia Wrocław
7. Osiak Mateusz KS Budowlani Sosnowiec
7. Wójcik Konrad UKS "SPARTAKUS" Lublin

mężczyźni, waga: 60kg - 48 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaczor Kacper GKS Czarni Bytom
2. Litwin Przemysław K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Kokosza Piotr KS Budowlani Sosnowiec
3. Makowski Sebastian UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
5. Kozak Krzysztof T.S.MOSiR Bochnia
5. MICHALSKI MICHAŁ MKS Juvenia Wrocław
7. Majchrzak Jakub Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
7. Świetlik Paweł UKS 10 Bydgoszcz

mężczyźni, waga: 66kg - 54 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stecki Jędrzej SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Tchórzewski Cezary SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Karaś Bartosz TS Wisła Kraków
3. Leśniak Patryk KS "Gwardia" Łódź
5. Gniady Michał Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Skocz Sławomir TS Wisła Kraków
7. IEFIMENKO DENIS The Judo Federation of Dnepropetrovsk Ukraina
7. Zarzycki Karol Klub Judo DRAKO Warszawa

mężczyźni, waga: 73kg - 50 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa
2. ZAJĄCZKOWSKI Łukasz UKS Targówek Warszawa
3. Dziarmaga Arkadiusz KS Błękitni Tarnów
3. Wiśniewski Radosław MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Drzymał Paweł GKS Czarni Bytom
5. Hoppe Aleks Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
7. Bogdał Maksymin UKS Conrad Gdańsk
7. Siedlikowski Jakub TS Judo Gryf Słupsk

mężczyźni, waga: 81kg - 36 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ołdak Sebastian AZS AWF Warszawa
2. Baraniewski Iwo UKJ 225 Warszawa
3. Jackiewicz Michał UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Jewtuch Konrad UKS Dwunastka Leszno
5. Przyborek Krystian Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Sowa Albert UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Knap Paweł GKS Czarni Bytom
7. Ouerfelli Kerim UKS Grot Kraków

mężczyźni, waga: 90kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. RYCIAK Eryk AZS UW Warszawa
2. Kejza Paweł Polonia Rybnik
3. Frąckowiak Patryk UKS Conrad Gdańsk
3. Sadło Kacper K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Grodecki Artur GKS Czarni Bytom
5. Korzeniowski Jakub UKS Galeon Gdynia
7. Moliński Tomasz MKS Juvenia Wrocław
7. SURMA PRZEMYSŁAW UKS SPARTA SŁAWA Sława

mężczyźni, waga: +90kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
2. Sawiniec Bartosz TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
3. Cieślak Arkadiusz MKS Truso Elbląg
3. lukasik kacper UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
5. MICHAŁKIEWICZ Michal UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
5. Sworowski Filip GKS ,,Olimpia" Grudziądz
7. Gaumer Michał UKS Junior w Lipnie Lipno
7. Piecyk Jan KS Start Radom

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom300
2SGKS Wybrzeże Gdańsk110
3UKJ 225 Warszawa110
4TKS "Judo" Toruń101
5UKS Conrad Gdańsk101
6AZS AWF Warszawa100
7AZS UW Warszawa100
8Polonia Rybnik020
9K.S. MaKo Judo Wrocław011
10UKS Galeon Gdynia011
11TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn010
12UKS "6" Piła010
13UKS Targówek Warszawa010
14KS "Gwardia" Łódź001
15KS Błękitni Tarnów001
16KS Budowlani Sosnowiec001
17MKS Olimpijczyk Włocławek001
18MKS Pałac Młodzieży Tarnów001
19MKS Truso Elbląg001
20TS Wisła Kraków001
21Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
22UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
23UKS 10 Bydgoszcz001
24UKS "Olimpia-Judo" Elbląg001
25UKS Dwunastka Leszno001
26UKS Górnik Konin001
27UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Klub Sportowy Akademia Judo Poznań200
2TS Wisła Kraków200
3GKS Czarni Bytom113
4MKS Olimpijczyk Włocławek101
5KS Budowlani Sosnowiec100
6UKS "MOSiR" JASŁO Jasło100
7UKS Judo Wolbrom021
8UKS "FENIKS" Bytom Bytom011
9UKS Olimp Nowa Sól011
10MKS Juvenia Wrocław010
11UKJ "Lemur" Warszawa010
12UKS Grot Kraków010
13KJ Samuraj Koszalin001
14Klub Judo DRAKO Warszawa001
15KS AZS AWFiS Gdańsk001
16TS Gwardia Opole001
17Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
18UKJ 225 Warszawa001
19UKS "ASW-Judo" Jasło001
20UKS Galeon Gdynia001
21UKS Judo Pawłowice001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom413
2TS Wisła Kraków201
3Klub Sportowy Akademia Judo Poznań200
4UKJ 225 Warszawa111
5SGKS Wybrzeże Gdańsk110
6MKS Olimpijczyk Włocławek102
7KS Budowlani Sosnowiec101
8TKS "Judo" Toruń101
9UKS Conrad Gdańsk101
10AZS AWF Warszawa100
11AZS UW Warszawa100
12UKS "MOSiR" JASŁO Jasło100
13UKS Judo Wolbrom021
14Polonia Rybnik020
15UKS Galeon Gdynia012
16K.S. MaKo Judo Wrocław011
17UKS "FENIKS" Bytom Bytom011
18UKS Olimp Nowa Sól011
19MKS Juvenia Wrocław010
20TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn010
21UKJ "Lemur" Warszawa010
22UKS "6" Piła010
23UKS Grot Kraków010
24UKS Targówek Warszawa010
25Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice002
26KJ Samuraj Koszalin001
27Klub Judo DRAKO Warszawa001
28KS "Gwardia" Łódź001
29KS AZS AWFiS Gdańsk001
30KS Błękitni Tarnów001
31MKS Pałac Młodzieży Tarnów001
32MKS Truso Elbląg001
33TS Gwardia Opole001
34UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
35UKS 10 Bydgoszcz001
36UKS "ASW-Judo" Jasło001
37UKS "Olimpia-Judo" Elbląg001
38UKS Dwunastka Leszno001
39UKS Górnik Konin001
40UKS Judo Pawłowice001
41UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom35.5
2Polonia Rybnik17.5
3SGKS Wybrzeże Gdańsk16.0
4UKJ 225 Warszawa16.0
5UKS Conrad Gdańsk16.0
6UKS Galeon Gdynia16.0
7TKS "Judo" Toruń14.5
8K.S. MaKo Judo Wrocław12.5
9UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa12.5
10Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin10.5
11MKS Juvenia Wrocław10.0
12AZS AWF Warszawa9.0
13AZS UW Warszawa9.0
14MKS Truso Elbląg9.0
15TS Wisła Kraków9.0
16UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin9.0
17KS Budowlani Sosnowiec7.0
18TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn7.0
19Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice7.0
20UKS 10 Bydgoszcz7.0
21UKS "6" Piła7.0
22UKS Targówek Warszawa7.0
23KS "Gwardia" Łódź5.5
24KS Błękitni Tarnów5.5
25MKS Olimpijczyk Włocławek5.5
26MKS Pałac Młodzieży Tarnów5.5
27UKS "Olimpia-Judo" Elbląg5.5
28UKS Dwunastka Leszno5.5
29UKS Górnik Konin5.5
30GKS ,,Olimpia" Grudziądz3.5
31KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój3.5
32Klub Judo AZS Opole3.5
33T.S.MOSiR Bochnia3.5
34KJ Samuraj Koszalin1.5
35Klub Judo DRAKO Warszawa1.5
36KS Start Radom1.5
37The Judo Federation of Dnepropetrovsk Ukraina1.5
38TS Judo Gryf Słupsk1.5
39UKJ "Lemur" Warszawa1.5
40UKS SPARTA SŁAWA Sława1.5
41UKS "SPARTAKUS" Lublin1.5
42UKS Grot Kraków1.5
43UKS Judo Wolbrom1.5
44UKS Junior w Lipnie Lipno1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom42.0
2Klub Sportowy Akademia Judo Poznań25.0
3UKS Judo Wolbrom19.5
4TS Wisła Kraków18.0
5UKS "MOSiR" JASŁO Jasło16.0
6UKS Olimp Nowa Sól16.0
7MKS Olimpijczyk Włocławek14.5
8UKS "FENIKS" Bytom Bytom12.5
9KS Budowlani Sosnowiec9.0
10Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice9.0
11MKS Juvenia Wrocław8.5
12Klub Judo DRAKO Warszawa7.0
13UKJ "Lemur" Warszawa7.0
14UKJ 225 Warszawa7.0
15UKS Grot Kraków7.0
16KJ Samuraj Koszalin5.5
17KS AZS AWFiS Gdańsk5.5
18TS Gwardia Opole5.5
19UKS "ASW-Judo" Jasło5.5
20UKS Galeon Gdynia5.5
21UKS Judo Pawłowice5.5
22T.S.MOSiR Bochnia5.0
23UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.0
24Judoclub Eberswalde Germany/Niemcy3.5
25K.S. Judo Czechowice-Dziedzice3.5
26MKS Pałac Młodzieży Tarnów3.5
27UKS 15 Krosno3.5
28UKS Junior w Lipnie Lipno3.5
29UKS Narew Łapy3.5
30WKS Gwardia Warszawa3.5
31SGKS Wybrzeże Gdańsk1.5
32UKS 10 Bydgoszcz1.5
33UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów1.5
34UKS Ósemka Nowa Sól1.5