WYNIKI ZAWODÓW
Mistrzostwa Polski Młodzieży
Mosina (koło Poznania), 07.5.2016
kobiety, waga: 48kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Rasińska Maja |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
2. |
Siwek Julianna |
UKS Grot Kraków |
3. |
Andrusiewicz Martyna |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Łuczaj Edyta |
UKS Narew Łapy |
5. |
Bazak Marta |
PGE Akademia Judo Poznań |
5. |
Kuryś Maja |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
Lis Agnieszka |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
Strzeżyńska Kinga |
PGE Akademia Judo Poznań |
kobiety, waga: 52kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
RERUTKO Żaneta |
AZS UW Warszawa |
2. |
Busse Kamila |
PGE Akademia Judo Poznań |
3. |
Giec Magdalena |
KS Budowlani Sosnowiec |
3. |
PONICHTERA Gabriela |
AZS UW Warszawa |
5. |
Mickiewicz Emanuela |
AZS AWF Gorzów Wlkp. |
5. |
Sikora Weronika |
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań |
7. |
Pozorska Marta |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
Szyk Marta |
PGE Akademia Judo Poznań |
kobiety, waga: 57kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Borowska Anna |
Polonia Rybnik |
2. |
DOBROWOLSKA Martyna |
AZS UW Warszawa |
3. |
Cholewińska Anna |
UKS Conrad Gdańsk |
3. |
DUDEK Dominika |
AZS UW Warszawa |
5. |
Lemańczyk Maja |
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań |
5. |
Szczepańczyk Klaudia |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
7. |
Gramse Weronika |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
Skowron Agata |
UKJ Legion Zamość |
kobiety, waga: 63kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Lniany Sonia |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Daśko Ilona |
UKS Conrad Gdańsk |
3. |
Matyszczuk Martyna |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
3. |
Zbrzyzna Magdalena |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
5. |
Jezierska Anita |
AZS-WSPiA Poznań |
5. |
Kubiak Paulina |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
7. |
Lazar Dominika |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
Machowicz Weronika |
PGE Akademia Judo Poznań |
kobiety, waga: 70kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kaźmierczak Martyna |
KS "Gwardia" Łódź |
2. |
Mioducka Eliza |
UKS Kodokan Toruń |
3. |
Liber Sonja |
PGE Akademia Judo Poznań |
3. |
Ulińska Aleksandra |
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań |
5. |
Łaban Natalia |
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań |
5. |
Szymkowiak Agata |
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań |
7. |
Młynarczyk Martyna |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
Tomczak Alicja |
PGE Akademia Judo Poznań |
kobiety, waga: 78kg - 7 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Pacut Beata |
GKS Czarni Bytom |
2. |
LICKUN Sandra |
AZS UW Warszawa |
3. |
Nogaj Karolina |
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań |
3. |
Żółtowska Aleksandra |
Klub Sportowy UNIA JIU JITSU Szczecin |
5. |
Hofman Urszula |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Lempe Weronika |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
Niedzielska Paulina |
PGE Akademia Judo Poznań |
kobiety, waga: +78kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Załęczna Anna |
TKS "Judo" Toruń |
2. |
Oleksiewicz Wiktoria |
PUKS Makowiec Skaryszew |
3. |
Pilarczyk Natalia |
UKS Kodokan Toruń |
3. |
Wanatowska Katarzyna |
MKS Truso Elbląg |
5. |
Patyk Justyna |
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań |
5. |
Sobczak Ewa |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
Kralka Angelika |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
Lichońska Barbara |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
mężczyźni, waga: 60kg - 5 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wala Adrian |
KS AZS AWF Katowice |
2. |
Rogoża Sebastian |
UKJ Millenium Rzeszów |
3. |
WAWRZKIEWICZ MAREK |
Gwardia Wrocław |
4. |
Grygiel Patryk |
UKS Junior w Lipnie Lipno |
5. |
Jankowiak Paweł |
PGE Akademia Judo Poznań |
mężczyźni, waga: 66kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wawrzyczek Patryk |
KS AZS AWF Katowice |
2. |
Dobranowski Bartosz |
Klub Judo AZS Opole |
3. |
Kotlik Łukasz |
UKS Conrad Gdańsk |
3. |
MAKAREWICZ ARKADIUSZ |
Gwardia Wrocław |
5. |
Jasłowski Igor |
UKS "6" Piła |
5. |
ŚWIDEREK DAMIAN |
Gwardia Wrocław |
7. |
PIOTROWSKI TOMASZ |
Gwardia Wrocław |
7. |
Wiśniewski Michał |
UKS Junior w Lipnie Lipno |
mężczyźni, waga: 73kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Mrówczyński Wiktor |
KS AZS AWF Katowice |
2. |
Gwóźdź Sebastian |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Garbacz Mateusz |
UMKS Żak Kielce |
3. |
Puzyr Tobiasz |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
5. |
Borowicz Paweł |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Radgowski Paweł |
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok |
7. |
Gajór Grzegorz |
UKJ Millenium Rzeszów |
7. |
Zacheja Bartek |
TS Gwardia Warszawa |
mężczyźni, waga: 81kg - 22 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
STĘPIEŃ Damian |
AZS UW Warszawa |
2. |
Słowak Bartłomiej |
UMKS Żak Kielce |
3. |
Szerszeniewski Przemysław |
AZS AWF Warszawa |
3. |
Wrona Aleksander |
TS Wisła Kraków |
5. |
Brot Paweł |
KS "Gwardia" Łódź |
5. |
Świczerewski Adrian |
UKJ Millenium Rzeszów |
7. |
Klimek Adam |
TS Gwardia Warszawa |
7. |
STOLARCZYK ADAM |
Gwardia Wrocław |
mężczyźni, waga: 90kg - 12 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kozłowski Rafał |
Gwardia Wrocław |
2. |
Kłoczko Grzegorz |
GKS Czarni Bytom |
3. |
PAŃKO MICHAŁ |
Gwardia Wrocław |
3. |
Szyszkowski Arkadiusz |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
5. |
JAMUŁA BRUNO |
Gwardia Wrocław |
5. |
Maglewski Hubert |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Klima Jakub |
UKS "Szóstka" Rawicz |
7. |
Staszczak Wojciech |
TS Wisła Kraków |
mężczyźni, waga: 100kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Krueger Mariusz |
TS Gwardia Warszawa |
2. |
Marek Leszek |
WKS "Flota" Gdynia |
3. |
Gołębiowski Mateusz |
MMKS Wojownik Skierniewice |
3. |
Słabiak Grzegorz |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Fliszkiewicz Wojciech |
KS Start Radom |
5. |
Moskal Daniel |
UKS Kodokan Toruń |
7. |
Kempiak Bartosz |
UKS Junior w Lipnie Lipno |
7. |
Wolski Paweł |
Gwardia Wrocław |
mężczyźni, waga: +100kg - 11 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kwiatkowski Mateusz |
Gwardia Wrocław |
2. |
Gugała Maciej |
WKS "Flota" Gdynia |
3. |
Kroc Kamil |
MMKS Wojownik Skierniewice |
3. |
Zalewski Dominik |
KS "Gwardia" Białystok Białystok |
5. |
Rutkowski Adrian |
UKS "Szóstka" Rawicz |
5. |
Ziólkowski Krzysztof |
TKS "Judo" Toruń |
7. |
Frąckowiak Piotr |
AZS-WSPiA Poznań |
7. |
Kroc Piotr |
MMKS Wojownik Skierniewice |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | KS AZS AWF Katowice | 3 | 0 | 0 |
2 | Gwardia Wrocław | 2 | 0 | 3 |
3 | AZS UW Warszawa | 1 | 0 | 0 |
4 | TS Gwardia Warszawa | 1 | 0 | 0 |
5 | GKS Czarni Bytom | 0 | 2 | 1 |
6 | WKS "Flota" Gdynia | 0 | 2 | 0 |
7 | UMKS Żak Kielce | 0 | 1 | 1 |
8 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 1 | 0 |
9 | UKJ Millenium Rzeszów | 0 | 1 | 0 |
10 | MMKS Wojownik Skierniewice | 0 | 0 | 2 |
11 | AZS AWF Warszawa | 0 | 0 | 1 |
12 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 0 | 1 |
13 | KS "Gwardia" Białystok Białystok | 0 | 0 | 1 |
14 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
15 | TS Wisła Kraków | 0 | 0 | 1 |
16 | UKS Conrad Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 2 | 0 | 0 |
2 | AZS UW Warszawa | 1 | 2 | 2 |
3 | KS "Gwardia" Łódź | 1 | 0 | 0 |
4 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 1 | 0 | 0 |
5 | Polonia Rybnik | 1 | 0 | 0 |
6 | TKS "Judo" Toruń | 1 | 0 | 0 |
7 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 1 | 1 |
8 | UKS Conrad Gdańsk | 0 | 1 | 1 |
9 | UKS Kodokan Toruń | 0 | 1 | 1 |
10 | PUKS Makowiec Skaryszew | 0 | 1 | 0 |
11 | UKS Grot Kraków | 0 | 1 | 0 |
12 | AZS Organizacja Środowiskowa Poznań | 0 | 0 | 2 |
13 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 0 | 0 | 1 |
14 | Klub Sportowy UNIA JIU JITSU Szczecin | 0 | 0 | 1 |
15 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
16 | KS Budowlani Sosnowiec | 0 | 0 | 1 |
17 | MKS Juvenia Wrocław | 0 | 0 | 1 |
18 | MKS Truso Elbląg | 0 | 0 | 1 |
19 | UKS Narew Łapy | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | KS AZS AWF Katowice | 3 | 0 | 0 |
2 | AZS UW Warszawa | 2 | 2 | 2 |
3 | GKS Czarni Bytom | 2 | 2 | 1 |
4 | Gwardia Wrocław | 2 | 0 | 3 |
5 | KS "Gwardia" Łódź | 1 | 0 | 0 |
6 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 1 | 0 | 0 |
7 | Polonia Rybnik | 1 | 0 | 0 |
8 | TKS "Judo" Toruń | 1 | 0 | 0 |
9 | TS Gwardia Warszawa | 1 | 0 | 0 |
10 | WKS "Flota" Gdynia | 0 | 2 | 0 |
11 | UKS Conrad Gdańsk | 0 | 1 | 2 |
12 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 1 | 1 |
13 | UKS Kodokan Toruń | 0 | 1 | 1 |
14 | UMKS Żak Kielce | 0 | 1 | 1 |
15 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 1 | 0 |
16 | PUKS Makowiec Skaryszew | 0 | 1 | 0 |
17 | UKJ Millenium Rzeszów | 0 | 1 | 0 |
18 | UKS Grot Kraków | 0 | 1 | 0 |
19 | AZS Organizacja Środowiskowa Poznań | 0 | 0 | 2 |
20 | MMKS Wojownik Skierniewice | 0 | 0 | 2 |
21 | AZS AWF Warszawa | 0 | 0 | 1 |
22 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 0 | 0 | 1 |
23 | Klub Sportowy UNIA JIU JITSU Szczecin | 0 | 0 | 1 |
24 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 0 | 1 |
25 | KS "Gwardia" Białystok Białystok | 0 | 0 | 1 |
26 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
27 | KS Budowlani Sosnowiec | 0 | 0 | 1 |
28 | MKS Juvenia Wrocław | 0 | 0 | 1 |
29 | MKS Truso Elbląg | 0 | 0 | 1 |
30 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
31 | TS Wisła Kraków | 0 | 0 | 1 |
32 | UKS Narew Łapy | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | Gwardia Wrocław | 43.5 |
2 | GKS Czarni Bytom | 26.5 |
3 | KS AZS AWF Katowice | 24.0 |
4 | WKS "Flota" Gdynia | 14.0 |
5 | MMKS Wojownik Skierniewice | 12.5 |
6 | UMKS Żak Kielce | 12.5 |
7 | TS Gwardia Warszawa | 12.0 |
8 | AZS UW Warszawa | 9.0 |
9 | UKJ Millenium Rzeszów | 9.0 |
10 | Klub Judo AZS Opole | 7.0 |
11 | TS Wisła Kraków | 7.0 |
12 | AZS AWF Warszawa | 5.5 |
13 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 5.5 |
14 | KS "Gwardia" Białystok Białystok | 5.5 |
15 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 5.5 |
16 | UKS Conrad Gdańsk | 5.5 |
17 | UKS "Szóstka" Rawicz | 5.0 |
18 | UKS Junior w Lipnie Lipno | 5.0 |
19 | Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok | 3.5 |
20 | KS "Gwardia" Łódź | 3.5 |
21 | KS Start Radom | 3.5 |
22 | TKS "Judo" Toruń | 3.5 |
23 | UKS "6" Piła | 3.5 |
24 | UKS Kodokan Toruń | 3.5 |
25 | PGE Akademia Judo Poznań | 2.5 |
26 | AZS-WSPiA Poznań | 1.5 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | PGE Akademia Judo Poznań | 41.5 |
2 | AZS UW Warszawa | 34.0 |
3 | AZS Organizacja Środowiskowa Poznań | 28.5 |
4 | GKS Czarni Bytom | 18.0 |
5 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 12.5 |
6 | UKS Conrad Gdańsk | 12.5 |
7 | UKS Kodokan Toruń | 12.5 |
8 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 9.0 |
9 | KS "Gwardia" Łódź | 9.0 |
10 | MKS Juvenia Wrocław | 9.0 |
11 | Polonia Rybnik | 9.0 |
12 | TKS "Judo" Toruń | 9.0 |
13 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 7.0 |
14 | PUKS Makowiec Skaryszew | 7.0 |
15 | UKS Grot Kraków | 7.0 |
16 | Klub Sportowy UNIA JIU JITSU Szczecin | 5.5 |
17 | KS Budowlani Sosnowiec | 5.5 |
18 | MKS Truso Elbląg | 5.5 |
19 | UKS Narew Łapy | 5.5 |
20 | AZS AWF Gorzów Wlkp. | 3.5 |
21 | AZS-WSPiA Poznań | 3.5 |
22 | UKJ Legion Zamość | 1.5 |
|