WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Młodzieży
Mosina (koło Poznania), 07.5.2016


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rasińska Maja Gwardia Bielsko-Biała
2. Siwek Julianna UKS Grot Krakòw Kraków
3. Andrusiewicz Martyna MKS Juvenia Wrocław
3. Łuczaj Edyta UKS Narew Łapy
5. Bazak Marta Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Kuryś Maja Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Lis Agnieszka Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Strzeżyńska Kinga Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 52kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. RERUTKO Żaneta AZS UW Warszawa
2. Busse Kamila Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Giec Magdalena KS Budowlani Sosnowiec
3. PONICHTERA Gabriela AZS UW Warszawa
5. Mickiewicz Emanuela AZS AWF Gorzów Wlkp.
5. Sikora Weronika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
7. Pozorska Marta Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Szyk Marta Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 57kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Borowska Anna Polonia Rybnik
2. DOBROWOLSKA Martyna AZS UW Warszawa
3. Cholewińska Anna UKS Conrad Gdańsk
3. DUDEK Dominika AZS UW Warszawa
5. Maja Lemańczyk AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Szczepańczyk Klaudia Gwardia Bielsko-Biała
7. Gramse Weronika Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Skowron Agata UKJ Legion Zamość

kobiety, waga: 63kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
2. Daśko Ilona UKS Conrad Gdańsk
3. Matyszczuk Martyna KJ Samuraj Koszalin
3. Zbrzyzna Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Jezierska Anita AZS-WSPiA Poznań
5. Kubiak Paulina KJ Samuraj Koszalin
7. Lazar Dominika Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Machowicz Weronika Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 70kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaźmierczak Martyna KS "Gwardia" Łódź
2. Mioducka Eliza UKS Kodokan Toruń
3. Liber Sonja Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Ulińska Aleksandra AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Łaban Natalia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Szymkowiak Agata AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
7. Młynarczyk Martyna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Tomczak Alicja Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 78kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
2. LICKUN Sandra AZS UW Warszawa
3. Nogaj Karolina AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Żółtowska Aleksandra Klub SportowyJudo Koch Szczecin
5. Hofman Urszula MKS Juvenia Wrocław
5. Lempe Weronika Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Niedzielska Paulina Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: +78kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
2. Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew
3. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
3. Wanatowska Katarzyna MKS Truso Elbląg
5. Patyk Justyna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Sobczak Ewa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Kralka Angelika Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Lichońska Barbara KS AZS AWFiS Gdańsk

mężczyźni, waga: 60kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wala Adrian AZS AWF Katowice
2. Rogoża Sebastian UKJ Millenium Rzeszów
3. WAWRZKIEWICZ MAREK Gwardia Wrocław
4. Grygiel Patryk UKS Junior w Lipnie Lipno
5. Jankowiak Paweł Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

mężczyźni, waga: 66kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzyczek Patryk AZS AWF Katowice
2. Dobranowski Bartosz Klub Judo AZS Opole
3. Kotlik Łukasz UKS Conrad Gdańsk
3. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
5. Jasłowski Igor UKS "6" Piła
5. ŚWIDEREK DAMIAN Gwardia Wrocław
7. PIOTROWSKI TOMASZ Gwardia Wrocław
7. Wiśniewski Michał UKS Junior w Lipnie Lipno

mężczyźni, waga: 73kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mrówczyński Wiktor AZS AWF Katowice
2. Gwóźdź Sebastian GKS Czarni Bytom
3. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
3. Puzyr Tobiasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Borowicz Paweł GKS Czarni Bytom
5. Radgowski Paweł Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
7. Gajór Grzegorz UKJ Millenium Rzeszów
7. Zacheja Bartek WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. STĘPIEŃ Damian AZS UW Warszawa
2. Słowak Bartłomiej UMKS Żak Kielce
3. Szerszeniewski Przemysław AZS AWF Warszawa
3. Wrona Aleksander TS Wisła Kraków
5. Brot Paweł KS "Gwardia" Łódź
5. Świczerewski Adrian UKJ Millenium Rzeszów
7. Klimek Adam WKS Gwardia Warszawa
7. STOLARCZYK ADAM Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 90kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kozłowski Rafał Gwardia Wrocław
2. Kłoczko Grzegorz GKS Czarni Bytom
3. PAŃKO MICHAŁ Gwardia Wrocław
3. Szyszkowski Arkadiusz Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. JAMUŁA BRUNO Gwardia Wrocław
5. Maglewski Hubert GKS Czarni Bytom
7. Klima Jakub UKS "Szóstka" Rawicz
7. Staszczak Wojciech TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: 100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Krueger Mariusz WKS Gwardia Warszawa
2. Marek Leszek WKS "Flota" Gdynia
3. Gołębiowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
3. Słabiak Grzegorz GKS Czarni Bytom
5. Fliszkiewicz Wojciech KS Start Radom
5. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń
7. Kempiak Bartosz UKS Junior w Lipnie Lipno
7. Wolski Paweł Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: +100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kwiatkowski Mateusz Gwardia Wrocław
2. Gugała Maciej WKS "Flota" Gdynia
3. Kroc Kamil MMKS Wojownik Skierniewice
3. Zalewski Dominik KS "Gwardia" Białystok Białystok
5. Rutkowski Adrian UKS "Szóstka" Rawicz
5. Ziólkowski Krzysztof TKS "Judo" Toruń
7. Frąckowiak Piotr AZS-WSPiA Poznań
7. Kroc Piotr MMKS Wojownik Skierniewice

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Katowice300
2Gwardia Wrocław203
3AZS UW Warszawa100
4WKS Gwardia Warszawa100
5GKS Czarni Bytom021
6WKS "Flota" Gdynia020
7UMKS Żak Kielce011
8Klub Judo AZS Opole010
9UKJ Millenium Rzeszów010
10MMKS Wojownik Skierniewice002
11AZS AWF Warszawa001
12Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
13KS "Gwardia" Białystok Białystok001
14SGKS Wybrzeże Gdańsk001
15TS Wisła Kraków001
16UKS Conrad Gdańsk001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom200
2AZS UW Warszawa122
3Gwardia Bielsko-Biała100
4KS "Gwardia" Łódź100
5Polonia Rybnik100
6TKS "Judo" Toruń100
7Klub Sportowy Akademia Judo Poznań011
8UKS Conrad Gdańsk011
9UKS Kodokan Toruń011
10PUKS Makowiec Skaryszew010
11UKS Grot Krakòw Kraków010
12AZS Organizacja Środowiskowa Poznań002
13KJ Samuraj Koszalin001
14Klub SportowyJudo Koch Szczecin001
15KS AZS AWFiS Gdańsk001
16KS Budowlani Sosnowiec001
17MKS Juvenia Wrocław001
18MKS Truso Elbląg001
19UKS Narew Łapy001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Katowice300
2AZS UW Warszawa222
3GKS Czarni Bytom221
4Gwardia Wrocław203
5Gwardia Bielsko-Biała100
6KS "Gwardia" Łódź100
7Polonia Rybnik100
8TKS "Judo" Toruń100
9WKS Gwardia Warszawa100
10WKS "Flota" Gdynia020
11UKS Conrad Gdańsk012
12Klub Sportowy Akademia Judo Poznań011
13UKS Kodokan Toruń011
14UMKS Żak Kielce011
15Klub Judo AZS Opole010
16PUKS Makowiec Skaryszew010
17UKJ Millenium Rzeszów010
18UKS Grot Krakòw Kraków010
19AZS Organizacja Środowiskowa Poznań002
20MMKS Wojownik Skierniewice002
21AZS AWF Warszawa001
22KJ Samuraj Koszalin001
23Klub SportowyJudo Koch Szczecin001
24Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
25KS "Gwardia" Białystok Białystok001
26KS AZS AWFiS Gdańsk001
27KS Budowlani Sosnowiec001
28MKS Juvenia Wrocław001
29MKS Truso Elbląg001
30SGKS Wybrzeże Gdańsk001
31TS Wisła Kraków001
32UKS Narew Łapy001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Gwardia Wrocław43.5
2GKS Czarni Bytom26.5
3AZS AWF Katowice24.0
4WKS "Flota" Gdynia14.0
5MMKS Wojownik Skierniewice12.5
6UMKS Żak Kielce12.5
7WKS Gwardia Warszawa12.0
8AZS UW Warszawa9.0
9UKJ Millenium Rzeszów9.0
10Klub Judo AZS Opole7.0
11TS Wisła Kraków7.0
12AZS AWF Warszawa5.5
13Klub Środowiskowy AZS Gliwice5.5
14KS "Gwardia" Białystok Białystok5.5
15SGKS Wybrzeże Gdańsk5.5
16UKS Conrad Gdańsk5.5
17UKS "Szóstka" Rawicz5.0
18UKS Junior w Lipnie Lipno5.0
19Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok3.5
20KS "Gwardia" Łódź3.5
21KS Start Radom3.5
22TKS "Judo" Toruń3.5
23UKS "6" Piła3.5
24UKS Kodokan Toruń3.5
25Klub Sportowy Akademia Judo Poznań2.5
26AZS-WSPiA Poznań1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1Klub Sportowy Akademia Judo Poznań41.5
2AZS UW Warszawa34.0
3AZS Organizacja Środowiskowa Poznań28.5
4GKS Czarni Bytom18.0
5Gwardia Bielsko-Biała12.5
6UKS Conrad Gdańsk12.5
7UKS Kodokan Toruń12.5
8KJ Samuraj Koszalin9.0
9KS "Gwardia" Łódź9.0
10MKS Juvenia Wrocław9.0
11Polonia Rybnik9.0
12TKS "Judo" Toruń9.0
13KS AZS AWFiS Gdańsk7.0
14PUKS Makowiec Skaryszew7.0
15UKS Grot Krakòw Kraków7.0
16Klub SportowyJudo Koch Szczecin5.5
17KS Budowlani Sosnowiec5.5
18MKS Truso Elbląg5.5
19UKS Narew Łapy5.5
20AZS AWF Gorzów Wlkp.3.5
21AZS-WSPiA Poznań3.5
22UKJ Legion Zamość1.5