WYNIKI ZAWODÓW

OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
Gorzów Wielkopolski, 05-06.5.2017


Listy zawodników:
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (HTML):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (PDF):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg

kobiety, waga: -40kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gowarzewska Alicja Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
2. Stokłosa Natalia MUKS KOKORO Łódź
3. Klimczak Kinga MKS Juvenia Wrocław
3. Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól
5. Jarmuż Olga Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Mendel Paulina UKS SameJudo Ząbki
7. Grzywacz Karina KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: -44kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szlachta Nikola UKS Judo Wolbrom
2. POLKOWSKA Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
3. Ihas Martyna Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
3. SZULC Aleksandra Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Gajdamakin Kaja UKS "FENIKS" Bytom Bytom
5. Gawrońska Dominika UKS SameJudo Ząbki
7. Bielecka Alicja MKS "Zryw" Łowicz
7. Jęczmionka Paulina Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: -48kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
2. Szlachta Paulina UKS Judo Wolbrom
3. Janeczko Aleksandra UKJ ARCUS Warszawa
3. Tąta Jagoda UKS Judo Pawłowice
5. OLEJNIK Monika AZS-AWF Poznań
5. Sienkiewicz Iga K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Kicek Angelika UKS Olimp Nowa Sól
7. Pietrzak Klaudia UKS "FENIKS" Bytom Bytom

kobiety, waga: -52kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pałka Agata UKS Olimp Nowa Sól
2. Matejko Natalia GKS Czarni Bytom
3. Kolbusz Katarzyna GKS Czarni Bytom
3. Niemiec Wiktoria MMKS Wojownik Skierniewice
5. Jezierska-Suwińska Adela WKS Gwardia Warszawa
5. Walczak Zuzanna Victoria Judo Poznań
7. Kostyra Maryla UKS Narew Łapy
7. Suchecka Gabriela MMKS Wojownik Skierniewice

kobiety, waga: -57kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
2. Socha Izabella K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. KWIATEK Karina TKS "Judo" Toruń
3. Łozińska Anika KJ Samuraj Koszalin
5. Kozłowska Natalia UKS Judo Wolbrom
5. Paszkowska Dagmara KJ Samuraj Koszalin
7. Łogożna Zuzanna Polonia Rybnik
7. Nędzyk Weronika PKS "OLIMPIA" Poznań

kobiety, waga: -63kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Paś Anna UKS Judo Wolbrom
2. Kaleta Anna UKS Judo Wolbrom
3. Skipiała Michalina UKJ "Lemur" Warszawa
3. Szafran Agata Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Palow Marcelina MKS Juvenia Wrocław
5. Szafran Agata Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Woźniak Paulina MKS Juvenia Wrocław
7. Wszołek Natalia WKS Śląsk Wrocław

kobiety, waga: -70kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Głogowska Karolina GKS Czarni Bytom
2. Martynów Rozalia UKS Olimp Nowa Sól
3. Dyba Anna K.S. MaKo Judo Wrocław
3. JAROSZEWSKA JULIA MKS Juvenia Wrocław
5. Nolewajka Martyna GKS Czarni Bytom
5. Perajska Konstancja UKS Narew Łapy
7. Kędzierska Aleksandra TKS "Judo" Toruń
7. Wieczorek Dominika Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec

kobiety, waga: +70kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wolszczak Kinga WKS Śląsk Wrocław
2. Gaj Aleksandra GKS Czarni Bytom
3. DEMSKA KATARZYNA MKS Juvenia Wrocław
3. Pietraszewska Alicja UKS Ronin-Team Warszawa
5. KSIĘŻYK Julia MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. Sokołowska Alicja UKJ Yuko Józefów
7. CEBIENIAK Oliwia UKS 3 Piła
7. Kotlarska Dominika UMKS Żak Kielce

mężczyźni, waga: -46kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gabor Kacper TS Wisła Kraków
2. Bieliński Filip Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Hypta Dawid AKS Strzegom
3. Szołtysik Łukasz UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
5. Błaszczak Igor MKS Juvenia Wrocław
5. Substelny Jakub UKS Judo Wolbrom
7. Frączyk Michał UKS Judo Fight Club Warszawa
7. Wójcik Michał UKS "SPARTAKUS" Lublin

mężczyźni, waga: -50kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pieczyński Hubert UKS Górnik Konin
2. Rombel Maciej UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Kondzielski Kornel UKJ Ryś Warszawa
3. SZLEJA Gracjan MKS Truso Elbląg
5. Dyr Dorian GKS Czarni Bytom
5. Kubicki Jakub UKS Olimp Nowa Sól
7. Grubba Michał UKS Kodokan Toruń
7. Kazimierczak Wojciech KS Yawara Warszawa

mężczyźni, waga: -55kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymański Szymon UKJ Yuko Józefów
2. Matysik Marcin KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Olay-Fernandez Adam UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Tylek Paweł TS Wisła Kraków
5. Olkowski Artur PTS Gwardia Bydgoszcz
5. Rola Kacper KS Start Radom
7. Marcinkowski Dominik UKS Conrad Gdańsk
7. Woś Jakub GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -60kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Biedrzycki Jakub UKS Conrad Gdańsk
2. Kocima Filip Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
3. Matusiak Igor UKJ Yuko Józefów
3. Witalis Wojciech GKS Czarni Bytom
5. Dampc Mateusz UKS Conrad Gdańsk
5. Penkala Damian Polonia Rybnik
7. DRYGAŁA Wojciech UKS 3 Piła
7. Kowalczyk Michał UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: -66kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pankowski Jakub Klub Judo AZS Opole
2. Binek Jakub GKS Czarni Bytom
3. Borzęcki Bartosz UKJ Ryś Warszawa
3. Makowski Sebastian UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
5. Reneson Dawid KS Błękitni Tarnów
5. Włodarski Hubert MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. Król Dominik UKS Judo Wolbrom
7. Plombon Aleksander TS Judo Gryf Słupsk

mężczyźni, waga: -73kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
2. Nawrot Jakub TS Judo Gryf Słupsk
3. Drąg Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław
3. Kozłowski Mateusz Klub Judo AZS Opole
5. Adamczyk Maciej TS Wisła Kraków
5. Karaś Filip UKS Grot Kraków
7. Bunkiewicz Adam Klub Judo AZS Opole
7. Płochocki Oskar UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

mężczyźni, waga: -81kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dolaziński Stanisław UKJ "Lemur" Warszawa
2. Szaniawski Bartosz TS Judo Gryf Słupsk
3. Chryst Bartosz GKS Czarni Bytom
3. Krempeć Daniel UKJ Millenium Rzeszów
5. Jewtuch Karol PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Kasprzyński Szymon GKS Czarni Bytom
7. Kapusta Paweł UKS De La Salle Gdańsk
7. Żbikowski Hubert UKJ Yuko Józefów

mężczyźni, waga: -90kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sokół Jakub UKS Judo Wolbrom
2. Kubiak Kacper Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Szewczyk MATEUSZ GKS Czarni Bytom
3. Węsierski Jakub GKS ,,Olimpia" Grudziądz
5. Popko Piotr UKS Tomita Elbląg
5. STROJEC SZYMON MKS Juvenia Wrocław
7. Dondalski Piotr TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. GOZDEK Jan UKS Targówek Warszawa

mężczyźni, waga: +90kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sowa Albert UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Mazurczak Wiktor UMKS Żak Kielce
3. Kordyalik Wojciech WKS Śląsk Wrocław
3. Kućmierz Adam Klub Judo AZS Opole
5. Jędrzejewski Daniel Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Kowalski Fabian AZS AWF Katowice
7. Lewandowicz Amadeusz UKS Olimp Nowa Sól
7. Ślusarz Norbert KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa110
2Klub Judo AZS Opole102
3TS Wisła Kraków101
4UKJ Yuko Józefów101
5UKJ "Lemur" Warszawa100
6UKS Conrad Gdańsk100
7UKS Górnik Konin100
8UKS Judo Wolbrom100
9UKS Leśnik Kaczory100
10TS Judo Gryf Słupsk020
11GKS Czarni Bytom013
12KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój010
13Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
14Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin010
15Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice010
16UMKS Żak Kielce010
17UKJ Ryś Warszawa002
18WKS Śląsk Wrocław002
19AKS Strzegom001
20GKS ,,Olimpia" Grudziądz001
21MKS Truso Elbląg001
22UKJ Millenium Rzeszów001
23UKS "Olimpia-Judo" Elbląg001
24UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
25UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Judo Wolbrom320
2GKS Czarni Bytom221
3UKS Olimp Nowa Sól111
4Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice100
5WKS Śląsk Wrocław100
6K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
7MUKS KOKORO Łódź010
8UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki010
9MKS Juvenia Wrocław003
10K.S. MaKo Judo Wrocław001
11KJ Samuraj Koszalin001
12Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
13Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
14MMKS Wojownik Skierniewice001
15Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec001
16TKS "Judo" Toruń001
17UKJ "Lemur" Warszawa001
18UKJ ARCUS Warszawa001
19UKS Judo Pawłowice001
20UKS Ronin-Team Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Judo Wolbrom420
2GKS Czarni Bytom234
3UKS Olimp Nowa Sól111
4Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice110
5UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa110
6Klub Judo AZS Opole102
7WKS Śląsk Wrocław102
8TS Wisła Kraków101
9UKJ "Lemur" Warszawa101
10UKJ Yuko Józefów101
11UKS Conrad Gdańsk100
12UKS Górnik Konin100
13UKS Leśnik Kaczory100
14TS Judo Gryf Słupsk020
15Klub Sportowy Akademia Judo Poznań011
16Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin011
17K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
18KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój010
19MUKS KOKORO Łódź010
20UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki010
21UMKS Żak Kielce010
22MKS Juvenia Wrocław003
23UKJ Ryś Warszawa002
24AKS Strzegom001
25GKS ,,Olimpia" Grudziądz001
26K.S. MaKo Judo Wrocław001
27KJ Samuraj Koszalin001
28MKS Truso Elbląg001
29MMKS Wojownik Skierniewice001
30Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec001
31TKS "Judo" Toruń001
32UKJ ARCUS Warszawa001
33UKJ Millenium Rzeszów001
34UKS "Olimpia-Judo" Elbląg001
35UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
36UKS Judo Pawłowice001
37UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry001
38UKS Ronin-Team Warszawa001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom32.0
2Klub Judo AZS Opole21.5
3TS Wisła Kraków18.0
4UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa17.5
5UKJ Yuko Józefów16.0
6TS Judo Gryf Słupsk15.5
7UKS Conrad Gdańsk14.0
8UKS Judo Wolbrom14.0
9UKJ Ryś Warszawa12.5
10WKS Śląsk Wrocław11.0
11Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin10.5
12UKJ "Lemur" Warszawa9.0
13UKS Górnik Konin9.0
14UKS Leśnik Kaczory9.0
15KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój8.5
16Klub Sportowy Akademia Judo Poznań7.0
17MKS Juvenia Wrocław7.0
18Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice7.0
19UMKS Żak Kielce7.0
20AKS Strzegom5.5
21GKS ,,Olimpia" Grudziądz5.5
22MKS Truso Elbląg5.5
23UKJ Millenium Rzeszów5.5
24UKS "Olimpia-Judo" Elbląg5.5
25UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa5.5
26UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry5.5
27UKS Olimp Nowa Sól5.0
28AZS AWF Katowice3.5
29KS Błękitni Tarnów3.5
30KS Start Radom3.5
31MKS Pałac Młodzieży Tarnów3.5
32PKS "OLIMPIA" Poznań3.5
33Polonia Rybnik3.5
34PTS Gwardia Bydgoszcz3.5
35UKS Grot Kraków3.5
36UKS Tomita Elbląg3.5
37KS Yawara Warszawa1.5
38TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn1.5
39UKS 3 Piła1.5
40UKS "SPARTAKUS" Lublin1.5
41UKS De La Salle Gdańsk1.5
42UKS Judo Fight Club Warszawa1.5
43UKS Kodokan Toruń1.5
44UKS Targówek Warszawa1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1UKS Judo Wolbrom44.5
2GKS Czarni Bytom41.0
3UKS Olimp Nowa Sól23.0
4MKS Juvenia Wrocław21.5
5Klub Sportowy Akademia Judo Poznań14.0
6WKS Śląsk Wrocław10.5
7K.S. MaKo Judo Wrocław9.0
8KJ Samuraj Koszalin9.0
9Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice9.0
10K.S. Judo Czechowice-Dziedzice7.0
11MMKS Wojownik Skierniewice7.0
12MUKS KOKORO Łódź7.0
13Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec7.0
14TKS "Judo" Toruń7.0
15UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki7.0
16UKS SameJudo Ząbki7.0
17Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin5.5
18UKJ "Lemur" Warszawa5.5
19UKJ ARCUS Warszawa5.5
20UKS Judo Pawłowice5.5
21UKS Ronin-Team Warszawa5.5
22UKS "FENIKS" Bytom Bytom5.0
23UKS Narew Łapy5.0
24AZS-AWF Poznań3.5
25MKS Pałac Młodzieży Katowice3.5
26UKJ Yuko Józefów3.5
27Victoria Judo Poznań3.5
28WKS Gwardia Warszawa3.5
29KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój1.5
30MKS "Zryw" Łowicz1.5
31PKS "OLIMPIA" Poznań1.5
32Polonia Rybnik1.5
33UKS 3 Piła1.5
34UMKS Żak Kielce1.5