WYNIKI ZAWODÓW

IX Memoriał Jigoro Kano - PP Juniorek i juniorów młodszych
Poznań, 29.10.2017


Listy zawodników:
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (HTML):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (PDF):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg

kobiety, waga: -44kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. POLKOWSKA Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
2. SZULC Aleksandra Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Jarmuż Olga Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
4. Alwaqedi Nada MKS Truso Elbląg

kobiety, waga: -48kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łukaszewicz Natalia UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
2. Nogaj Weronika ULKS Judo Kowala Kowala
3. Lenarciak Justyna UKS Opty Gdynia
3. Linkowska Karolina MKS Juvenia Wrocław
5. Łukaszewicz Julia Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Smolińska Wiktoria Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Cygan Hanna KJ Samuraj Koszalin
7. Styrcz Weronika UKS Arashi Łódź

kobiety, waga: -52kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pietrzak Klaudia UKS "FENIKS" Bytom Bytom
2. Walczak Zuzanna Victoria Judo Poznań
3. Rychert Kamila UKS Conrad Gdańsk
3. Twardowska Marta Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
5. Bóttcher Kumberly VfL Stade Germany
5. Jakubowska Julia KJ Samuraj Koszalin
7. BUZALSKA Marta TKS "Judo" Toruń
7. Halke Maja AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: -57kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wołoszyn Monika UKS Tomita Elbląg
2. Łozińska Anika KJ Samuraj Koszalin
3. Konfisz Amelia Klub Judo AZS Opole
3. KWIATEK Karina TKS "Judo" Toruń
5. Kowalska Emilia ULKS Judo Kowala Kowala
5. Malcharczyk Miriam UKS "FENIKS" Bytom Bytom
7. Bady Amelie VfL Stade Germany
7. Radzicka Zuzanna UKS Gimnazjon Suchy Las

kobiety, waga: -63kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. SOBIERAJSKA Katarzyna AZS UW Warszawa
2. Wszołek Natalia WKS Śląsk Wrocław
3. Ciesielska Nina UKS SPARTA SŁAWA Sława
3. Matlakowska Weronika UKS Galeon Gdynia
5. Białecka Kinga Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Żochowska Zuzanna UKS Conrad Gdańsk
7. Woźnicka Nina UKS Halinów Team Halinów
7. Wójcicka Melania ULKS Judo Kowala Kowala

kobiety, waga: -70kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. JAROSZEWSKA JULIA MKS Juvenia Wrocław
2. Kobus Natalia UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Engler Jasmin PSV Frankfurt Germany
3. Kajoch Martyna UKS Junior w Lipnie Lipno
5. Krystek Julia UKS Pohl Judo Przemęt
5. Napieralska Oliwia UKS Ósemka Nowa Sól

kobiety, waga: +70kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Chobot Klaudia ULKS Judo Kowala Kowala
2. CEBIENIAK Oliwia UKS "6" Piła
3. Gawlikowska Dominika UKS Ippon Tychy
3. Jaworska Weronika Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. JANOCHA Natalia UKS "6" Piła
5. Torchinava Tamara UKS Team Superstar Wrocław

mężczyźni, waga: -46kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bieliński Filip Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
2. Filipchuk Mikita K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź
3. Durski Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Westphal Jorgen PSV Frankfurt Germany
5. Atout Sophiane Bondy Francja
5. Malinowski Jakub Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław
7. Alwaqedi Mukhtar MKS Truso Elbląg
7. Boukhlouf Mohamed Bondy Francja

mężczyźni, waga: -50kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hypta Dawid MKS Juvenia Wrocław
2. Błaszczak Igor MKS Juvenia Wrocław
3. Gabor Kacper TS Wisła Kraków
3. Owsiany Wiktor MKS Juvenia Wrocław
5. Babirecki Grzegorz KJ Samuraj Koszalin
5. Pavlovskij Maksim K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź
7. Pyziak Denis UKS SPARTA SŁAWA Sława
7. Seredyński Jakub MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: -55kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Köhler Nick PSV Frankfurt Germany
2. Jesionek Bruno Judoclub Eberswalde Germany/Niemcy
3. Ninus Kiel RSV Eintracht Germany
3. Waniszewski Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław
5. Raczek Aleksander MKS Juvenia Wrocław
5. SZLEJA Gracjan MKS Truso Elbląg
7. Białowąs Wiktor UKS Gimnazjon Suchy Las
7. WYSOCKI KRZYSZTOF MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: -60kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Olay-Fernandez Adam UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
2. SZAŁACHA DAMIAN MKS Juvenia Wrocław
3. Majewski Adam UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. ZENDER PIOTR MKS Juvenia Wrocław
5. Loska Olaf Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
5. Pyznarski Konrad K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź
7. Pietras Dawid MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
7. Wilczewski Maciej UKS Opty Gdynia

mężczyźni, waga: -66kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kobierski Jakub UKS Halinów Team Halinów
2. Kubiak Filip Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Pintara Radosław UKJ Ryś Warszawa
3. Studnicki Ignacy AZS AWF Gorzów Wlkp.
5. Białas Jakub UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin
5. Rutkowski Paweł MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. Filipowicz Dominik UKS Tomita Elbląg
7. Witkowski Jakub Judo Legia Warszawa Warszawa

mężczyźni, waga: -73kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Białecki Damian Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
2. Ignaszak Kacper Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Bunkiewicz Adam Klub Judo AZS Opole
3. KOTWICKI CEZARY MKS Juvenia Wrocław
5. Błeszyński Igor ULKS Judo Kowala Kowala
5. GRZEGORCZYK KACPER MKS Juvenia Wrocław
7. Borysiak Jakub UKS Kodokan Toruń
7. EIDUKS Aleksander AZS UW Warszawa

mężczyźni, waga: -81kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kocioł Albin TS Wisła Kraków
2. GWIAZDA Jakub AZS UW Warszawa
3. Bogdaniuk Jakub UKS Halinów Team Halinów
3. Lubicki Daniel Klub Judo AZS Opole
5. Gorzelak Jan UKS Team Superstar Wrocław
5. LENKIEWICZ ŁUKASZ MKS Juvenia Wrocław
7. Leśniewski Alessio ULKS Judo Kowala Kowala
7. Popielarz Dominik UKS "FENIKS" Bytom Bytom

mężczyźni, waga: -90kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Karczyk Filip UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
2. Paziewski Mikołaj TKS "Judo" Toruń
3. Ratajczak Norbert UKS Junior w Lipnie Lipno
3. Wojciechowski Kacper UKS Tomita Elbląg
5. Grzybek Mateusz UKS NAKANO Pogwizdów
5. SZULC Wojciech Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
7. Mosiej Julian AZS AWF Gorzów Wlkp.

mężczyźni, waga: +90kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jędrzejewski Daniel Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
2. Gaumer Michał UKS Junior w Lipnie Lipno
3. JADCZYK JEDRZEJ UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
3. Kostrzewa Remigiusz UKS SPARTA SŁAWA Sława
5. Chełmiński Piotr ULKS Judo Kowala Kowala
5. Wichłacz Jakub Bytowski Klub Sportów Walki Bytów
7. KAPUSCINSKI MARCIN UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
7. Lipiński Patryk ULKS Judo Kowala Kowala

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin300
2UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa201
3MKS Juvenia Wrocław124
4PSV Frankfurt Germany101
5TS Wisła Kraków101
6UKS Halinów Team Halinów101
7Klub Sportowy Akademia Judo Poznań020
8UKS Junior w Lipnie Lipno011
9AZS UW Warszawa010
10Judoclub Eberswalde Germany/Niemcy010
11K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź010
12TKS "Judo" Toruń010
13Klub Judo AZS Opole002
14AZS AWF Gorzów Wlkp.001
15AZS Organizacja Środowiskowa Poznań001
16RSV Eintracht Germany001
17UKJ Ryś Warszawa001
18UKS SPARTA SŁAWA Sława001
19UKS Tomita Elbląg001
20UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki200
2ULKS Judo Kowala Kowala110
3MKS Juvenia Wrocław101
4AZS UW Warszawa100
5UKS "FENIKS" Bytom Bytom100
6UKS Tomita Elbląg100
7Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin011
8KJ Samuraj Koszalin010
9UKS "6" Piła010
10UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa010
11Victoria Judo Poznań010
12WKS Śląsk Wrocław010
13Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz001
14Klub Judo AZS Opole001
15Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
16PSV Frankfurt Germany001
17TKS "Judo" Toruń001
18UKS SPARTA SŁAWA Sława001
19UKS Conrad Gdańsk001
20UKS Galeon Gdynia001
21UKS Ippon Tychy001
22UKS Junior w Lipnie Lipno001
23UKS Opty Gdynia001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin311
2MKS Juvenia Wrocław225
3UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa211
4UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki200
5AZS UW Warszawa110
6ULKS Judo Kowala Kowala110
7PSV Frankfurt Germany102
8TS Wisła Kraków101
9UKS Halinów Team Halinów101
10UKS Tomita Elbląg101
11UKS "FENIKS" Bytom Bytom100
12Klub Sportowy Akademia Judo Poznań021
13UKS Junior w Lipnie Lipno012
14TKS "Judo" Toruń011
15Judoclub Eberswalde Germany/Niemcy010
16K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź010
17KJ Samuraj Koszalin010
18UKS "6" Piła010
19Victoria Judo Poznań010
20WKS Śląsk Wrocław010
21Klub Judo AZS Opole003
22UKS SPARTA SŁAWA Sława002
23AZS AWF Gorzów Wlkp.001
24AZS Organizacja Środowiskowa Poznań001
25Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz001
26RSV Eintracht Germany001
27UKJ Ryś Warszawa001
28UKS Conrad Gdańsk001
29UKS Galeon Gdynia001
30UKS Ippon Tychy001
31UKS Opty Gdynia001
32UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław58.5
2Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin30.5
3UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa23.5
4PSV Frankfurt Germany14.5
5TS Wisła Kraków14.5
6UKS Halinów Team Halinów14.5
7K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź14.0
8Klub Sportowy Akademia Judo Poznań14.0
9UKS Junior w Lipnie Lipno12.5
10Klub Judo AZS Opole11.0
11ULKS Judo Kowala Kowala10.0
12AZS UW Warszawa8.5
13AZS AWF Gorzów Wlkp.7.0
14Judoclub Eberswalde Germany/Niemcy7.0
15TKS "Judo" Toruń7.0
16UKS SPARTA SŁAWA Sława7.0
17UKS Tomita Elbląg7.0
18UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin7.0
19AZS Organizacja Środowiskowa Poznań5.5
20RSV Eintracht Germany5.5
21UKJ Ryś Warszawa5.5
22Bondy Francja5.0
23MKS Truso Elbląg5.0
24Bytowski Klub Sportów Walki Bytów3.5
25KJ Samuraj Koszalin3.5
26MKS Pałac Młodzieży Tarnów3.5
27Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała3.5
28UKS Conrad Gdańsk3.5
29UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin3.5
30UKS NAKANO Pogwizdów3.5
31UKS Team Superstar Wrocław3.5
32Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław3.5
33Judo Legia Warszawa Warszawa1.5
34MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź1.5
35UKS "FENIKS" Bytom Bytom1.5
36UKS Gimnazjon Suchy Las1.5
37UKS Kodokan Toruń1.5
38UKS Opty Gdynia1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1ULKS Judo Kowala Kowala21.0
2MKS Juvenia Wrocław14.5
3UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki14.0
4UKS "FENIKS" Bytom Bytom12.5
5KJ Samuraj Koszalin12.0
6Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin12.0
7UKS "6" Piła10.5
8AZS UW Warszawa9.0
9Klub Sportowy Akademia Judo Poznań9.0
10UKS Tomita Elbląg9.0
11TKS "Judo" Toruń7.0
12UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa7.0
13Victoria Judo Poznań7.0
14WKS Śląsk Wrocław7.0
15Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz5.5
16Klub Judo AZS Opole5.5
17PSV Frankfurt Germany5.5
18UKS SPARTA SŁAWA Sława5.5
19UKS Conrad Gdańsk5.5
20UKS Galeon Gdynia5.5
21UKS Ippon Tychy5.5
22UKS Junior w Lipnie Lipno5.5
23UKS Opty Gdynia5.5
24VfL Stade Germany5.0
25UKS Ósemka Nowa Sól3.5
26UKS Pohl Judo Przemęt3.5
27UKS Team Superstar Wrocław3.5
28AZS Organizacja Środowiskowa Poznań1.5
29UKS Arashi Łódź1.5
30UKS Gimnazjon Suchy Las1.5
31UKS Halinów Team Halinów1.5
32MKS Truso Elbląg1.0