WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Młodzieży
Piła, 05.5.2018


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wiszniewska Katarzyna UKS 3 Piła
2. Olejnik Anna UKS Gimnazjon Suchy Las

kobiety, waga: 52kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź
2. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
3. Krawczyk Weronika Klub Judo AZS Opole

kobiety, waga: 57kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
2. Walkowiak Anna PKS "OLIMPIA" Poznań
3. GRASZA JOANNA MKS Juvenia Wrocław
3. Łukasiak Marta KS Start Radom
5. Karkoszka Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Parzonka Kamila TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Szymanowska Maria Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Witkowska Jagoda Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 63kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
2. KASZA Katarzyna AZS UW Warszawa
3. Grochowska Karolina AZS UW Warszawa
3. Wykupil Marta GKS Czarni Bytom
5. Isenko Anna SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Szymańska Agnieszka UKS Junior w Lipnie Lipno

kobiety, waga: 70kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz
2. Milej Joanna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Lewandowska Alicja Klub Judo AZS Opole
3. Walotek Marta KS Budowlani Sosnowiec
5. Jankowiak Zuzanna MKS Juvenia Wrocław
5. Łosoś Roksana UKS 3 Piła
7. Buchwald Paulina Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Dworzyńska Zuzanna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: 78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
2. Przyczyna Paulina KS AZS AWF Wrocław
3. Pękala Natalia Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
4. Kowalczyk Karolina KS Budowlani Sosnowiec
5. Przybył Julianna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: +78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kułaga Paula TDK Trzcianka
2. Sitko Justyna KS Budowlani Sosnowiec
3. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
4. Radoń Klaudia UKS Junior w Lipnie Lipno
5. Nowicka Sara AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

mężczyźni, waga: 60kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dyba Michał KS AZS AWF Wrocław
2. Grzywacz Dominik AZS AWF Katowice
3. Knychała Albert Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

mężczyźni, waga: 66kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia
2. TERLECKI RAFAŁ KS "Gwardia" Białystok Białystok
3. Figarski Piotr KS Start Radom
3. Skórka Szymon GKS Czarni Bytom
5. Kastner Patryk Gwardia Wrocław
5. Lewandowski Adrian Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Wiśnieski Mikołaj UKS Junior w Lipnie Lipno

mężczyźni, waga: 73kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzyczek Paweł AZS AWF Katowice
2. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa
3. CZERNIAWSKI Tomasz AZS UW Warszawa
3. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
5. Tylek Sebastian TS Wisła Kraków
5. Wilk Kacper KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Burzyk Oskar GKS Czarni Bytom
7. Łagosz Przemysław UKS Galeon Gdynia

mężczyźni, waga: 81kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. MARCINKIEWICZ SEBASTIAN Gwardia Wrocław
2. Ponichtera Bartosz MMKS Wojownik Skierniewice
3. Kowalski Maciej KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. RAJTAR JAKUB Gwardia Wrocław
5. Lipa Arkadiusz Klub Sportowy Cieszyn Cieszyn
5. Wilk Maciej UKJ Millenium Rzeszów
7. Kotlik Kamil UKS Conrad Gdańsk
7. Kubica Ryszard KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

mężczyźni, waga: 90kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Drzewiecki Tomasz UKS 3 Piła
2. Sadowski Adam AKS Strzegom
3. Popek Łukasz AZS AWF Warszawa
3. SZUBA Mikołaj AZS UW Warszawa
5. Emche Michal Klub SportowyJudo Koch Szczecin
5. Rosłonowski Jakub UKS Galeon Gdynia
7. Korzeniowski Michał UKS Galeon Gdynia
7. Wnuk Miłosz KS Budowlani Sosnowiec

mężczyźni, waga: 100kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lysenko Oleksii AZS AWF Warszawa
2. Majowski Dominik GKS Czarni Bytom
3. CEPUCH MICHAŁ Gwardia Wrocław
3. Szczurowski Kacper Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Czuliński Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Kochanowicz Wojciech UKS Kodokan Toruń
7. Chodor Piotr Gwardia Piła
7. Guła Mateusz UKS 3 Piła

mężczyźni, waga: +100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dudek Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. PĘKALA MIŁOSZ Gwardia Wrocław
3. CIEŚLAK PATRYK UKS Judo-Kano Płock
3. Szuta Przemysław KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Hetmańczyk Patryk ULKS IPPON Jarocin
5. Rusin Patryk Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
7. Pacanowski Albert UKS Junior w Lipnie Lipno
7. WOLSKI RAFAŁ Gwardia Wrocław

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Gwardia Wrocław112
2AZS AWF Katowice110
3AZS AWF Warszawa101
4KS AZS AWF Wrocław100
5SGKS Wybrzeże Gdańsk100
6UKS 3 Piła100
7UKS Galeon Gdynia100
8GKS Czarni Bytom012
9AKS Strzegom010
10KS "Gwardia" Białystok Białystok010
11MMKS Wojownik Skierniewice010
12UKJ Ryś Warszawa010
13AZS UW Warszawa002
14KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
15Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
16Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
17KS AZS AWFiS Gdańsk001
18KS Start Radom001
19UKS Judo-Kano Płock001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom101
2AZS-UKW Bydgoszcz100
3Klub Judo DRAKO Warszawa100
4KS "Gwardia" Łódź100
5MKS Olimpijczyk Włocławek100
6TDK Trzcianka100
7UKS 3 Piła100
8AZS UW Warszawa011
9KS Budowlani Sosnowiec011
10MKS Juvenia Wrocław011
11Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
12KS AZS AWF Wrocław010
13PKS "OLIMPIA" Poznań010
14UKS Gimnazjon Suchy Las010
15Klub Judo AZS Opole002
16KS Start Radom001
17Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała001
18UKS Kodokan Toruń001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS 3 Piła200
2GKS Czarni Bytom113
3Gwardia Wrocław112
4AZS AWF Katowice110
5KS AZS AWF Wrocław110
6AZS AWF Warszawa101
7AZS-UKW Bydgoszcz100
8Klub Judo DRAKO Warszawa100
9KS "Gwardia" Łódź100
10MKS Olimpijczyk Włocławek100
11SGKS Wybrzeże Gdańsk100
12TDK Trzcianka100
13UKS Galeon Gdynia100
14AZS UW Warszawa013
15Klub Sportowy Akademia Judo Poznań011
16KS Budowlani Sosnowiec011
17MKS Juvenia Wrocław011
18AKS Strzegom010
19KS "Gwardia" Białystok Białystok010
20MMKS Wojownik Skierniewice010
21PKS "OLIMPIA" Poznań010
22UKJ Ryś Warszawa010
23UKS Gimnazjon Suchy Las010
24Klub Judo AZS Opole002
25KS Start Radom002
26KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
27Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
28KS AZS AWFiS Gdańsk001
29Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała001
30UKS Judo-Kano Płock001
31UKS Kodokan Toruń001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Gwardia Wrocław32.0
2GKS Czarni Bytom19.5
3UKS Galeon Gdynia15.5
4AZS AWF Warszawa14.5
5AZS AWF Katowice11.0
6AZS UW Warszawa11.0
7UKS 3 Piła10.5
8Klub Środowiskowy AZS Gliwice9.0
9KS AZS AWFiS Gdańsk9.0
10SGKS Wybrzeże Gdańsk9.0
11AKS Strzegom7.0
12KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój7.0
13KS "Gwardia" Białystok Białystok7.0
14MMKS Wojownik Skierniewice7.0
15UKJ Ryś Warszawa7.0
16KS Start Radom5.5
17UKS Judo-Kano Płock5.5
18KS AZS AWF Wrocław4.0
19AZS Organizacja Środowiskowa Poznań3.5
20Klub Sportowy Cieszyn Cieszyn3.5
21Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin3.5
22Klub SportowyJudo Koch Szczecin3.5
23TS Wisła Kraków3.5
24UKJ Millenium Rzeszów3.5
25UKS Kodokan Toruń3.5
26ULKS IPPON Jarocin3.5
27UKS Junior w Lipnie Lipno3.0
28Gwardia Piła1.5
29KS Budowlani Sosnowiec1.5
30UKS Conrad Gdańsk1.5
31Klub Sportowy Akademia Judo Poznań1.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1AZS UW Warszawa12.5
2Klub Sportowy Akademia Judo Poznań12.5
3GKS Czarni Bytom11.5
4KS Budowlani Sosnowiec11.5
5MKS Juvenia Wrocław11.0
6AZS-UKW Bydgoszcz9.0
7Klub Judo DRAKO Warszawa9.0
8MKS Olimpijczyk Włocławek9.0
9PKS "OLIMPIA" Poznań7.0
10SGKS Wybrzeże Gdańsk7.0
11Klub Judo AZS Opole6.5
12UKS 3 Piła6.5
13TDK Trzcianka6.0
14KS Start Radom5.5
15UKS Junior w Lipnie Lipno5.5
16KS "Gwardia" Łódź4.0
17KS AZS AWF Wrocław4.0
18KS AZS AWFiS Gdańsk3.5
19TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn3.5
20Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała3.0
21UKS Kodokan Toruń3.0
22AZS Organizacja Środowiskowa Poznań2.5
23UKS Gimnazjon Suchy Las0.0