WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych
Piaseczno, 13.3.2021


Listy zawodników:
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (HTML):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (PDF):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg

kobiety, waga: -40kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bartnik Natalia K.S. MaKo Judo Wrocław
2. Zakrzewska Anna Akademia Judo Poznań
3. Piechowska Alicja UKS Karkosz Team Mysłowice

kobiety, waga: -44kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Budzisz Amelia GKS Czarni Bytom
2. Kożuch Oliwia GKS Czarni Bytom
3. Babczyńska Aleksandra UKS Jasiołeczka Świerzowa Polska

kobiety, waga: -48kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ślązok Wiktoria GKS Czarni Bytom
2. Chmielewska Kinga GKS Czarni Bytom
3. Jakóbczyk Maria KUMA Judo Warszawa
3. Jędrzejek Lidia UKJ "Lemur" Warszawa
5. Augustyn Emilia MKS Pałac Młodzieży Tarnów
5. Galicka Natalia Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom Wolbrom
7. Krupińska Klaudia GKS ,,Olimpia" Grudziądz
7. Walendzik Julia UKJ "Lemur" Warszawa

kobiety, waga: -52kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jesionek Maria UKJ "Lemur" Warszawa
2. Podolak Natalia UKJ Legion Zamość
3. Klimczak Kinga MKS Juvenia Wrocław
3. Siennicka Karolina SAFARI 152 Warszawa
5. Rosa Karolina GKS Czarni Bytom
5. Świtniewska Anna Klub Judo AZS Opole
7. Rudy Wiktoria K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Wałęsa Alicja UKJ "Lemur" Warszawa

kobiety, waga: -57kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bulanda Julia GKS Czarni Bytom
2. ŁUKASZEWICZ Natalia AZS UW Warszawa
3. Badura Daniela GKS Czarni Bytom
3. Starczyńska Zuzanna MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. GUTOWSKA MAJA Klub Judo Shamo Ełk Ełk
5. Jagiełło Emilia JUDO TORA Wierzchosławice
7. Czyżewska Natalia LUKS Jusport Justynów
7. Kulik Martyna UKS Tomita Elbląg

kobiety, waga: -63kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Witkowska Wiktoria UKJ "Lemur" Warszawa
2. Witkowska Wanessa KS Budowlani Sosnowiec
3. Bednarz Anna UKS 15 Krosno
3. Glubiak Magda GKS Czarni Bytom
5. Hynek Nina MKS Pałac Młodzieży Tarnów
5. Szymańska Maja MKS Juvenia Wrocław
7. Jamroszczyk Julia Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Wołkowicz Emilia Klub Środowiskowy AZS Gliwice

kobiety, waga: -70kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuźma-Ebel Dominika UKS Galeon Gdynia
2. Kowalewska Aleksandra Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
3. Baron Wiktoria GKS Czarni Bytom
3. Romaniuk Marcelina Akademia Judo Poznań
5. Nowak Renata UKS 15 Krosno
5. Olbrich Krystyna GKS Czarni Bytom
7. Klop Amelia GKS Czarni Bytom
7. Sałek Natalia UKS Judo Wolbrom

kobiety, waga: +70kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ziewalicz Oliwia UKS SKORPION Judo Krosno
2. Hupert Oliwia UKS "Orkan" Sochaczew
3. Nowaczewska Aleksandra AZS-UKW Bydgoszcz
3. Stefaniuk Patrycja UKS Ippon Tychy
5. Mikołajczak Zuzanna Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. Znamirowska Katarzyna TS Judo Gryf Słupsk
7. Horzela Natalia UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
7. Piniewska Julia AZS AWF Gorzów Wlkp.

mężczyźni, waga: -46kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lic Tymoteusz UKS Tomita Elbląg
2. Leśniewski Marcin LKS Szubinianka Szubin
3. Jarosik Krystian KS "Gwardia" Łódź
4. Wójcik Bartosz UKS "SPARTAKUS" Lublin

mężczyźni, waga: -50kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gajcy Nikodem UKJ MEIYO Warszawa
2. Galiński Wojciech MKS Truso Elbląg
3. BARTNIKIEWICZ KAMIL MKS Juvenia Wrocław
3. Oleh Pilka Akademia Judo Poznań
5. Hornich Nazar Akademia Judo Poznań
5. Resiak Marcel MKS Juvenia Wrocław
7. Dudzik Kacper UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów
7. Stefański Adrian Polonia Rybnik

mężczyźni, waga: -55kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nowok Oliwier Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. Michna Kamil GKS Czarni Bytom
3. Biedrzycki Hubert UKS Conrad Gdańsk
3. Fityka Mateusz GKS Czarni Bytom
5. Bogdański Teodor MKS Juvenia Wrocław
5. Wiwatowski Bartosz UKS Kodokan Toruń
7. Derkacz Marcel UKJ Ryś Warszawa
7. Małolepszy Adam UKS Halinów Team Halinów

mężczyźni, waga: -60kg - 43 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ignasiak Ksawery UKS Conrad Gdańsk
2. Gruchalski Bartosz Klub Judo AZS Opole
3. Kustrzycki Kamil Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
3. Kuts Bohdan KS "Gwardia" Łódź
5. Okuniewicz Jakub GKS Czarni Bytom
5. Waćko Mateusz UKS "SameJudo" Ząbki
7. Garus Jakub KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Zdanowski Eryk UKJ ARCUS Warszawa

mężczyźni, waga: -66kg - 63 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuczyński Jakub KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Madejczyk Dawid GKS Czarni Bytom
3. CHWISTEK Piotr MKS Juvenia Wrocław
3. Kaczorek Mikołaj GKS Czarni Bytom
5. Grendys Mateusz UKJ Millenium Rzeszów
5. Wantuch Filip MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. Borchenko Artem KS "Gwardia" Łódź
7. Mykhailov Denys KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: -73kg - 46 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szulik Dawid Polonia Rybnik
2. Drąg Stanisław UKJ Ryś Warszawa
3. Bondarenko Daniil KS "Gwardia" Łódź
3. Szadejko Bartłomiej UKS Conrad Gdańsk
5. Guszczin Marcin UKS Galeon Gdynia
5. Wahl - Maniecki Filip GKS Czarni Bytom
7. Lewandowski Franciszek GKS Czarni Bytom
7. Palmowski Mateusz Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek

mężczyźni, waga: -81kg - 38 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kielesiński Jakub HATO JUDO Warszawa
2. Wąsikowski Michał HATO JUDO Warszawa
3. Giembicki Jarosław PKS "OLIMPIA" Poznań
3. Rybicki Sebastian UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
5. Malinowski SZymon UKS Conrad Gdańsk
5. Mizin Vladyslav KS "Gwardia" Łódź
7. BUTYŃSKI RAFAŁ Klub Judo Shamo Ełk Ełk
7. Gawek Marcin Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: -90kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubiak Damian Akademia Judo Poznań
2. Skrodzki Jakub UKS Opty Gdynia
3. Bęben Filip UKS 15 Krosno
3. Oleksy Mateusz GKS Czarni Bytom
5. Łoboda Dawid KS Start Radom
5. Walenciak Marcin MKS Juvenia Wrocław
7. Antoniewicz Jan UKS Judo Tuliszków
7. Karasiewicz Jakub UKJ "Lemur" Warszawa

mężczyźni, waga: +90kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kłos Miłosz UKS "6" Piła
2. Czerniawski Jan Akademia Judo Poznań
3. JANKOWSKI JAKUB TKS "Judo" Toruń
3. Nojek Antoni UKJ CHAMPION Warszawa
5. Lesniak Oleksii Akademia Judo Poznań
5. Olczak Karol LUKS Jusport Justynów
7. Keller Aureliusz K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Żok Bartosz UKS Pohl Judo Przemęt

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Akademia Judo Poznań111
2HATO JUDO Warszawa110
3UKS Conrad Gdańsk102
4Klub Środowiskowy AZS Gliwice100
5KS AZS AWFiS Gdańsk100
6Polonia Rybnik100
7UKJ MEIYO Warszawa100
8UKS "6" Piła100
9UKS Tomita Elbląg100
10GKS Czarni Bytom023
11Klub Judo AZS Opole010
12LKS Szubinianka Szubin010
13MKS Truso Elbląg010
14UKJ Ryś Warszawa010
15UKS Opty Gdynia010
16KS "Gwardia" Łódź003
17MKS Juvenia Wrocław002
18Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin001
19PKS "OLIMPIA" Poznań001
20TKS "Judo" Toruń001
21UKJ CHAMPION Warszawa001
22UKS 15 Krosno001
23UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom323
2UKJ "Lemur" Warszawa201
3K.S. MaKo Judo Wrocław100
4UKS Galeon Gdynia100
5UKS SKORPION Judo Krosno100
6Akademia Judo Poznań011
7AZS UW Warszawa010
8Klub Sportowy Nastula Club Warszawa010
9KS Budowlani Sosnowiec010
10UKJ Legion Zamość010
11UKS "Orkan" Sochaczew010
12AZS-UKW Bydgoszcz001
13KUMA Judo Warszawa001
14MKS Juvenia Wrocław001
15MKS Pałac Młodzieży Katowice001
16SAFARI 152 Warszawa001
17UKS 15 Krosno001
18UKS Ippon Tychy001
19UKS Jasiołeczka Świerzowa Polska001
20UKS Karkosz Team Mysłowice001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom346
2UKJ "Lemur" Warszawa201
3Akademia Judo Poznań122
4HATO JUDO Warszawa110
5UKS Conrad Gdańsk102
6K.S. MaKo Judo Wrocław100
7Klub Środowiskowy AZS Gliwice100
8KS AZS AWFiS Gdańsk100
9Polonia Rybnik100
10UKJ MEIYO Warszawa100
11UKS "6" Piła100
12UKS Galeon Gdynia100
13UKS SKORPION Judo Krosno100
14UKS Tomita Elbląg100
15AZS UW Warszawa010
16Klub Judo AZS Opole010
17Klub Sportowy Nastula Club Warszawa010
18KS Budowlani Sosnowiec010
19LKS Szubinianka Szubin010
20MKS Truso Elbląg010
21UKJ Legion Zamość010
22UKJ Ryś Warszawa010
23UKS "Orkan" Sochaczew010
24UKS Opty Gdynia010
25KS "Gwardia" Łódź003
26MKS Juvenia Wrocław003
27UKS 15 Krosno002
28AZS-UKW Bydgoszcz001
29Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin001
30KUMA Judo Warszawa001
31MKS Pałac Młodzieży Katowice001
32PKS "OLIMPIA" Poznań001
33SAFARI 152 Warszawa001
34TKS "Judo" Toruń001
35UKJ CHAMPION Warszawa001
36UKS Ippon Tychy001
37UKS Jasiołeczka Świerzowa Polska001
38UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice001
39UKS Karkosz Team Mysłowice001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom39.0
2Akademia Judo Poznań28.5
3UKS Conrad Gdańsk23.5
4MKS Juvenia Wrocław21.5
5KS "Gwardia" Łódź19.5
6HATO JUDO Warszawa16.0
7Klub Środowiskowy AZS Gliwice10.5
8Polonia Rybnik10.5
9KS AZS AWFiS Gdańsk9.0
10UKJ MEIYO Warszawa9.0
11UKS "6" Piła9.0
12UKJ Ryś Warszawa8.5
13Klub Judo AZS Opole7.0
14MKS Truso Elbląg7.0
15UKS Opty Gdynia7.0
16Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin5.5
17PKS "OLIMPIA" Poznań5.5
18TKS "Judo" Toruń5.5
19UKJ CHAMPION Warszawa5.5
20UKS 15 Krosno5.5
21UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice5.5
22Klub Judo Shamo Ełk Ełk5.0
23UKS Tomita Elbląg5.0
24KS Start Radom3.5
25LUKS Jusport Justynów3.5
26MKS Pałac Młodzieży Tarnów3.5
27Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom Wolbrom3.5
28UKJ Millenium Rzeszów3.5
29UKS "SameJudo" Ząbki3.5
30UKS Galeon Gdynia3.5
31UKS Kodokan Toruń3.5
32LKS Szubinianka Szubin3.0
33K.S. MaKo Judo Wrocław1.5
34KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój1.5
35UKJ "Lemur" Warszawa1.5
36UKJ ARCUS Warszawa1.5
37UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów1.5
38UKS Halinów Team Halinów1.5
39UKS Judo Tuliszków1.5
40UKS Pohl Judo Przemęt1.5
41Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek1.5
42UKS "SPARTAKUS" Lublin1.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom56.0
2UKJ "Lemur" Warszawa26.5
3MKS Juvenia Wrocław9.0
4UKS 15 Krosno9.0
5UKS Galeon Gdynia9.0
6UKS SKORPION Judo Krosno9.0
7Akademia Judo Poznań7.5
8AZS UW Warszawa7.0
9Klub Sportowy Nastula Club Warszawa7.0
10KS Budowlani Sosnowiec7.0
11MKS Pałac Młodzieży Tarnów7.0
12UKJ Legion Zamość7.0
13UKS "Orkan" Sochaczew7.0
14AZS-UKW Bydgoszcz5.5
15KUMA Judo Warszawa5.5
16MKS Pałac Młodzieży Katowice5.5
17SAFARI 152 Warszawa5.5
18UKS Ippon Tychy5.5
19K.S. MaKo Judo Wrocław4.0
20JUDO TORA Wierzchosławice3.5
21Klub Judo AZS Opole3.5
22Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin3.5
23TS Judo Gryf Słupsk3.5
24Klub Środowiskowy AZS Gliwice3.0
25AZS AWF Gorzów Wlkp.1.5
26GKS ,,Olimpia" Grudziądz1.5
27K.S. Judo Czechowice-Dziedzice1.5
28LUKS Jusport Justynów1.5
29UKS Judo Wolbrom1.5
30UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry1.5
31UKS Tomita Elbląg1.5
32UKS Jasiołeczka Świerzowa Polska1.0
33UKS Karkosz Team Mysłowice1.0