WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych
Piaseczno, 05.3.2022


Listy zawodników:
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (HTML):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (PDF):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg

kobiety, waga: 40kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bartnik Natalia K.S. MaKo Judo Wrocław
2. Uchymiak Alicja UKJ Legion Zamość

kobiety, waga: 44kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. POTOK NATASZA Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie Tuchów
2. Kożuch Oliwia GKS Czarni Bytom
3. Czerwińska - Kowar Roksana UKS Judo Fight Club Warszawa
3. Żak Nadia KS Budowlani Sosnowiec
5. Sznajder-Wituś Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
5. Zgliczyńska Alicja "KS CIESZYN" Cieszyn

kobiety, waga: 48kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ślązok Wiktoria GKS Czarni Bytom
2. Jędrzejek Lidia SAFARI 152 Warszawa
3. Czyż Maja "KS CIESZYN" Cieszyn
3. Kwapis Kinga UKS "GRIZZLY" Koszęcin Koszęcin
5. Jakóbczyk Maria KUMA Judo Warszawa
5. Nowak Kinga KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Markiewicz Dominika UKS Siódemka Sochaczew
7. Zabłocka Krystyna Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa

kobiety, waga: 52kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Siennicka Karolina SAFARI 152 Warszawa
2. Żmuda Maja MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Gałek Martyna GKS Czarni Bytom
3. Kucharz Maja GKS Czarni Bytom
5. Czupkowska Liwia MKS Juvenia Wrocław
5. Kocimska Julia UKS Judo Tuliszków
7. Guzińska Hanna WKS Śląsk Wrocław
7. Kołakowska Zuzanna UKS Judo Panda Warszawa

kobiety, waga: 57kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bulanda Julia GKS Czarni Bytom
2. Chmielewska Kinga GKS Czarni Bytom
3. Bielawska Emilia HATO JUDO Warszawa
3. Zozulińska Kalina HATO JUDO Warszawa
5. Drywa Judyta UKS Galeon Gdynia
5. Brygoła Alicja GKS Czarni Bytom
7. Bednarz Joanna UKS 15 Krosno
7. Skorupińska Martyna UKS Pohl Judo Przemęt

kobiety, waga: 63kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Starczyńska Zuzanna MKS Pałac Młodzieży Katowice
2. Glubiak Magda GKS Czarni Bytom
3. Shramko Myroslava PGE Akademia Judo Poznań
3. Wołkowicz Emilia Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Pietrzak Gabriela Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
5. Szymańska Maja MKS Juvenia Wrocław
7. Bagniewska Amelia UKS Kodokan Toruń
7. Ptasińska Amelia UKS Halinów Team Halinów

kobiety, waga: 70kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Witkowska Wiktoria Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
2. Nowak Renata UKS 15 Krosno
3. Pikosz Nicole PGE Akademia Judo Poznań
3. Sałek Natalia UKS Judo Wolbrom
5. Stefaniuk Patrycja UKS Ippon Tychy
5. SZYMANIAK Julia AZS UW Warszawa
7. Wijatkowska Matylda UKS Olimp Nowa Sól
7. Wiśniewska Oliwia HATO JUDO Warszawa

kobiety, waga: +70kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Banaszewska Zuzanna Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
2. Ziewalicz Oliwia UKS SKORPION Judo Krosno Krosno
3. Kuźma-Ebel Dominika UKS Galeon Gdynia
3. Widłak Nicole GKS Czarni Bytom
5. Klimkiewicz Katarzyna KS KUZUSHI Kielce
5. Znamirowska Katarzyna SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Hupert Oliwia UKS "Orkan" Sochaczew
7. Nowaczewska Aleksandra AZS-UKW Bydgoszcz

mężczyźni, waga: 46kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PRYSZCZ MIKOŁAJ Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
2. Zdanowski Konrad Sochaczewskie Centrum Sportów Sochaczew
3. Sielski Jakub UKS Tomita Elbląg
3. Ziółkowski Krystian UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
5. Błażewicz Kacper UKS Narew Łapy
5. MARTYNETS YEHOR KS "Gwardia" Łódź
7. Sarwas Tomasz UKJ CHAMPION Warszawa

mężczyźni, waga: 50kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lic Tymoteusz UKS Tomita Elbląg
2. Sikorski Sergiusz KS Błękitni Tarnów
3. Bartkov Artem KS "Gwardia" Łódź
3. Kolondra Jan KS "Akademia Sparta" Skoczów
5. Wójcik Bartosz UKS "SPARTAKUS" Lublin
5. Wójcik Marcel Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom
7. Jarosik Krystian KS "Gwardia" Łódź
7. Rychlewski Radosław HATO JUDO Warszawa

mężczyźni, waga: 55kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. KUROWSKI JAKUB Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
2. Resiak Marcel MKS Juvenia Wrocław
3. Lampart Szymon UKJ Millenium Rzeszów
3. Michalak Franciszek UKJ CHAMPION Warszawa
5. Gajcy Nikodem UKJ MEIYO Warszawa
5. Tyl Oskar K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Czarnecki Karol UKJ CHAMPION Warszawa
7. Pilka Oleh PGE Akademia Judo Poznań

mężczyźni, waga: 60kg - 45 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Michna Kamil GKS Czarni Bytom
2. Koźlik Franciszek KS AZS AWF Katowice
3. Biedrzycki Hubert UKS Conrad Gdańsk
3. Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa
5. Gawłowski Oliwier UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Rudzinskii Danill Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe Winner Wrocław
7. Bochenek Mateusz MKS Juvenia Wrocław
7. Manowski Dawid Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa

mężczyźni, waga: 66kg - 47 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kustrzycki Kamil Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
2. Stecki Paweł GKS Czarni Bytom
3. Brzuszczyński SZYMON UKJ 225 Warszawa
3. Skórka Filip UKS Judo Panda Warszawa
5. Aksamit Krzysztof MKS Pałac Młodzieży Tarnów
5. Łaskowski Filip UKS Tomita Elbląg
7. Lubasiński Gracjan Klub Judo AZS Opole
7. Waga Eryk MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź

mężczyźni, waga: 73kg - 50 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bouatia Kamil UKJ Ryś Warszawa
2. Kaczorek Mikołaj GKS Czarni Bytom
3. Bondarenko Daniil KS "Gwardia" Łódź
3. Sawicki Mateusz MKS Juvenia Wrocław
5. Kazimierczak Adam KS Yawara Warszawa
5. KHYZHNII OLEH KS "Gwardia" Łódź
7. Giszczak Piotr UKS Judo Sensei Płock
7. Zieliński Miłosz UKS Kodokan Toruń

mężczyźni, waga: 81kg - 34 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tarkowski Fabrycjusz Klub Judo AZS Opole
2. Lewandowski Franciszek GKS Czarni Bytom
3. Klimko Michał UKJ Millenium Rzeszów
3. KUMOR MACIEJ T.S.MOSiR Bochnia
5. Grześkowiak Adam PKS "OLIMPIA" Poznań
5. LUDZIA Franciszek AZS UW Warszawa
7. Baran Jakub GKS Czarni Bytom
7. Pawlik Igor GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 90kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubiak Damian PGE Akademia Judo Poznań
2. Oleksy Mateusz GKS Czarni Bytom
3. Chamerski Daniel UKS Sakura Warszawa
3. Wenerski wiktor UKJ ARCUS Warszawa
5. BUTYŃSKI RAFAŁ Klub Judo Shamo Ełk Ełk
5. Niewiadomy Ksawery HATO JUDO Warszawa
7. Abrahamyan Sahak KS KUZUSHI Kielce
7. Ners Wiktor UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice

mężczyźni, waga: +90kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. HOLOBORODKO KHRYSTOFOR KS "Gwardia" Łódź
2. Dobrian Marcel MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Kurowski Jan TS Gwardia Warszawa
3. Siudek Dawid UKS Halinów Team Halinów
5. Góralczyk Kacper Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
5. Łoboda Dawid KS Start Radom
7. Manecki Dawid GKS Czarni Bytom
7. PŁATEK OLAF Klub Judo Shamo Ełk Ełk

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała200
2GKS Czarni Bytom140
3KS "Gwardia" Łódź102
4UKS Tomita Elbląg101
5Klub Judo AZS Opole100
6Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin100
7PGE Akademia Judo Poznań100
8UKJ Ryś Warszawa100
9MKS Juvenia Wrocław011
10KS AZS AWF Katowice010
11KS Błękitni Tarnów010
12MKS Olimpijczyk Włocławek010
13Sochaczewskie Centrum Sportów Sochaczew010
14UKJ Millenium Rzeszów002
15UKS Judo Panda Warszawa002
16KS "Akademia Sparta" Skoczów001
17T.S.MOSiR Bochnia001
18TS Gwardia Warszawa001
19UKJ 225 Warszawa001
20UKJ ARCUS Warszawa001
21UKJ CHAMPION Warszawa001
22UKS Conrad Gdańsk001
23UKS Halinów Team Halinów001
24UKS Sakura Warszawa001
25UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom233
2Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa200
3MKS Pałac Młodzieży Katowice110
4SAFARI 152 Warszawa110
5K.S. MaKo Judo Wrocław100
6Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie Tuchów100
7UKJ Legion Zamość010
8UKS 15 Krosno010
9UKS SKORPION Judo Krosno Krosno010
10HATO JUDO Warszawa002
11PGE Akademia Judo Poznań002
12"KS CIESZYN" Cieszyn001
13Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
14KS Budowlani Sosnowiec001
15UKS "GRIZZLY" Koszęcin Koszęcin001
16UKS Galeon Gdynia001
17UKS Judo Wolbrom001
18UKS Judo Fight Club Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom373
2Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała200
3Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa200
4MKS Pałac Młodzieży Katowice110
5SAFARI 152 Warszawa110
6KS "Gwardia" Łódź102
7PGE Akademia Judo Poznań102
8UKS Tomita Elbląg101
9K.S. MaKo Judo Wrocław100
10Klub Judo AZS Opole100
11Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin100
12Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie Tuchów100
13UKJ Ryś Warszawa100
14MKS Juvenia Wrocław011
15KS AZS AWF Katowice010
16KS Błękitni Tarnów010
17MKS Olimpijczyk Włocławek010
18Sochaczewskie Centrum Sportów Sochaczew010
19UKJ Legion Zamość010
20UKS 15 Krosno010
21UKS SKORPION Judo Krosno Krosno010
22HATO JUDO Warszawa002
23UKJ Millenium Rzeszów002
24UKS Judo Panda Warszawa002
25"KS CIESZYN" Cieszyn001
26Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
27KS "Akademia Sparta" Skoczów001
28KS Budowlani Sosnowiec001
29T.S.MOSiR Bochnia001
30TS Gwardia Warszawa001
31UKJ 225 Warszawa001
32UKJ ARCUS Warszawa001
33UKJ CHAMPION Warszawa001
34UKS "GRIZZLY" Koszęcin Koszęcin001
35UKS Conrad Gdańsk001
36UKS Galeon Gdynia001
37UKS Halinów Team Halinów001
38UKS Judo Wolbrom001
39UKS Judo Fight Club Warszawa001
40UKS Sakura Warszawa001
41UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom41.5
2KS "Gwardia" Łódź28.5
3Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała18.0
4UKS Tomita Elbląg18.0
5MKS Juvenia Wrocław17.5
6UKJ Millenium Rzeszów11.0
7UKS Judo Panda Warszawa11.0
8Klub Judo AZS Opole10.5
9PGE Akademia Judo Poznań10.5
10Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin9.0
11UKJ Ryś Warszawa9.0
12UKJ CHAMPION Warszawa8.5
13KS AZS AWF Katowice7.0
14KS Błękitni Tarnów7.0
15MKS Olimpijczyk Włocławek7.0
16Sochaczewskie Centrum Sportów Sochaczew7.0
17KS "Akademia Sparta" Skoczów5.5
18T.S.MOSiR Bochnia5.5
19TS Gwardia Warszawa5.5
20UKJ 225 Warszawa5.5
21UKJ ARCUS Warszawa5.5
22UKS Conrad Gdańsk5.5
23UKS Halinów Team Halinów5.5
24UKS Sakura Warszawa5.5
25UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.5.5
26HATO JUDO Warszawa5.0
27Klub Judo Shamo Ełk Ełk5.0
28AZS UW Warszawa3.5
29K.S. Judo Czechowice-Dziedzice3.5
30KS Start Radom3.5
31KS Yawara Warszawa3.5
32MKS Pałac Młodzieży Tarnów3.5
33PKS "OLIMPIA" Poznań3.5
34Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec3.5
35Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom3.5
36UKJ MEIYO Warszawa3.5
37UKJ Yuko Józefów Józefów3.5
38UKS "SPARTAKUS" Lublin3.5
39UKS Judo Tuliszków3.5
40UKS Narew Łapy3.5
41Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe Winner Wrocław3.5
42KS KUZUSHI Kielce1.5
43MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź1.5
44Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa1.5
45UKS Judo Sensei Płock1.5
46UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice1.5
47UKS Kodokan Toruń1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom59.0
2Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa23.0
3MKS Pałac Młodzieży Katowice16.0
4SAFARI 152 Warszawa16.0
5HATO JUDO Warszawa12.5
6PGE Akademia Judo Poznań11.0
7"KS CIESZYN" Cieszyn9.0
8Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie Tuchów9.0
9UKS Galeon Gdynia9.0
10UKS 15 Krosno8.5
11MKS Juvenia Wrocław7.0
12UKS SKORPION Judo Krosno Krosno7.0
13Klub Środowiskowy AZS Gliwice5.5
14KS Budowlani Sosnowiec5.5
15UKS "GRIZZLY" Koszęcin Koszęcin5.5
16UKS Judo Wolbrom5.5
17UKS Judo Fight Club Warszawa5.5
18AZS UW Warszawa3.5
19KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój3.5
20KS KUZUSHI Kielce3.5
21KUMA Judo Warszawa3.5
22SGKS Wybrzeże Gdańsk3.5
23UKS Ippon Tychy3.5
24K.S. MaKo Judo Wrocław3.0
25AZS-UKW Bydgoszcz1.5
26UKS "Orkan" Sochaczew1.5
27UKS Halinów Team Halinów1.5
28UKS Judo Panda Warszawa1.5
29UKS Kodokan Toruń1.5
30UKS Olimp Nowa Sól1.5
31UKS Pohl Judo Przemęt1.5
32UKS Siódemka Sochaczew1.5
33WKS Śląsk Wrocław1.5
34UKJ Legion Zamość0.0