WYNIKI ZAWODÓW


, ..


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg OPEN 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg OPEN
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg OPEN 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg OPEN
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg OPEN 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg OPEN

kobiety, waga: 48kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy
2. Kamińska Małgorzata AZS AWF Warszawa
3. Kubicka Kinga AZS Kielce
3. Martynowicz Martyna TS Gwardia Opole
5. Konieczny Ewa GKS Czarni Bytom
5. Zabrocka Agnieszka KS AZS AWF Wrocław
7. Boguszewska Katarzyna AZS AWF Warszawa
7. Konkol Anna UKS Opty Gdynia

kobiety, waga: 52kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Machałek Iwona KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Wróbel Paulina KJ Samuraj Koszalin
3. Karbowiak Weronika AZS UW Warszawa
3. Pasternak Katarzyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Basińska Ewelina KJ Samuraj Koszalin
5. Dikow - Iwanow Monika Gwardia Bielsko-Biała
7. Kubań Marta WKS Gwardia Warszawa
7. Maciej Joanna Klub Judo AZS Opole

kobiety, waga: 57kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bielak Małgorzata KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Wyrzykowska Marta KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Chróścielewska Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kołodziej Inga WKS Gwardia Warszawa
5. Kalemba Agata Polonia Rybnik
5. Letka Barbara WKS Śląsk Wrocław
7. Merchelska Agata MKS ŻAK Ełk
7. Ozdoba Agata Klub Judo AZS Opole

kobiety, waga: 63kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepańska Aneta MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Iwańska-Wiwatowska Ewa MKS "Zryw" Toruń
3. Panek Sylwia KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Wolska Beata KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Stanczewska Ewelina Polonia Rybnik
5. Szostało Małgorzata AZS AWF Warszawa
7. Dębogórska Daria GKS Czarni Bytom
7. Twardzik Adriana Polonia Rybnik

kobiety, waga: 70kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rainczuk Beata GKS Czarni Bytom
2. Rainczuk Paulina KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Adamczyk Izabela Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
3. Wójtowicz Katarzyna WKS Śląsk Wrocław
5. Kłys Katarzyna K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Radecka Justyna MKS ŻAK Ełk
7. Kmetko Anna MKS Juvenia Wrocław
7. Wtorkowska Katarzyna AZS UW Warszawa

kobiety, waga: 78kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Czepukojć Agnieszka KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Chlipała Agnieszka Gwardia Bielsko-Biała
3. Lampkowska Karolina GKS Czarni Bytom
3. Zakolska Katarzyna KS AZS AWF Wrocław
5. Łazarska Anna Białostocki KS Hetman Białystok
5. Tomczyk Paulina WKS "Flota" Gdynia
7. Atrachimowicz Ewelina UKS-GKJ Głogów
7. Maciak Aleksandra AZS AWF Warszawa

kobiety, waga: +78kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Górnicka Małgorzata KS AZS AWF Wrocław
2. Nasiadko Wioletta SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Kozioł Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
3. SADKOWSKA URSZULA UKSJ "NIPPON" Olsztyn
5. Makuła Marzena KS AZS AWF Wrocław
5. Oziero Anna KJ Samuraj Koszalin
7. Rulka Emilia UKSJ "NIPPON" Olsztyn
7. Szymura Agnieszka Polonia Rybnik

kobiety, waga: OPEN - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Makuła Marzena KS AZS AWF Wrocław
2. Nasiadko Wioletta SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Kozioł Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Wójtowicz Katarzyna WKS Śląsk Wrocław
5. Rulka Emilia UKSJ "NIPPON" Olsztyn
5. Szymura Agnieszka Polonia Rybnik
7. Adamczyk Izabela Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
7. Ogórek Magdalena KS AZS AWF Wrocław

mężczyźni, waga: 60kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rowicki Mariusz UKJ Ryś Warszawa
2. Kostrzewa Maciej KS AZS AWF Wrocław
3. Buczak Tomasz Gwardia Wrocław
3. Wandor Robert Gwardia Bielsko-Biała
5. Pintara Marcin WKS Gwardia Warszawa
5. Sułek Kamil WKS Gwardia Warszawa
7. Adamek Juliusz TS Gwardia Opole
7. Wieczorek Mateusz TS Olimpia Poznań

mężczyźni, waga: 66kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Michałek Mateusz GKS Czarni Bytom
2. Kręcielewski Marek WKS Gwardia Warszawa
3. Rudawiec Ignacy Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Zachara Bartosz AZS UW Warszawa
5. Kowalik Jan KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Zagrodnik Paweł GKS Czarni Bytom
7. Boguszewski Dariusz AZS AWF Warszawa
7. Pszonak Grzegorz GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 73kg - 51 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wiłkomirski Krzysztof AZS UW Warszawa
2. Piekarczyk Wojciech TS Gwardia Opole
3. Kowalski Marcin UKJ Ryś Warszawa
3. Kręcielewski Tomasz WKS Gwardia Warszawa
5. Garsztecki Bartosz Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Umański Andrzej MMKS Wojownik Skierniewice
7. Kostrzewa Maciej MKS Pałac Młodzieży Katowice
7. Szot Bartłomiej WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg - 34 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Krawczyk Robert GKS Czarni Bytom
2. Bałanda Łukasz AZS UW Warszawa
3. Błach Łukasz Gwardia Wrocław
3. Mróz Daniel KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Czajka Grzegorz GKS Czarni Bytom
5. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice
7. Skórkowski Tomasz KS AZS AWF Wrocław
7. Urban Paweł AZS AWF Warszawa

mężczyźni, waga: 90kg - 33 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Węglarz Krzysztof TS Wisła Kraków
2. Koleśnik Łukasz Gwardia Wrocław
3. Czaplicki Paweł KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Janik Patryk WKS Śląsk Wrocław
5. Larem Kacper WKS Gwardia Warszawa
5. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
7. Karwowski Radosław AZS AWF Warszawa
7. Kośniewski Marcin Klub Judo AZS Opole

mężczyźni, waga: 100kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Panek Kamil KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Smoliniec Paweł KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Sarnacki Maciej AZS AWF Warszawa
3. Sitarski Paweł WKS Gwardia Warszawa
5. Ciemieniewski Jarosław KS "Gwardia" Łódź
5. Jaroszewski Przemysław WKS Gwardia Warszawa
7. Anderwald Bartłomiej KS "Gwardia" Łódź
7. Zieniawa Michał UKS Budokan Gdańsk

mężczyźni, waga: +100kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom
2. Pytliński Paweł TS Wisła Kraków
3. Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa
3. Rutkowski Rafał KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Kwaśnik Michał KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Orocz Michał KS AZS AWF Wrocław
7. Cichowski Janusz SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław

mężczyźni, waga: OPEN - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom
2. Krawczyk Robert GKS Czarni Bytom
3. Buksiński Marcin SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Smoliniec Paweł KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Tomczak Sławomir KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
7. Cichowski Janusz SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Janik Patryk WKS Śląsk Wrocław

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom300
2KS AZS AWFiS Gdańsk113
3AZS UW Warszawa111
4TS Wisła Kraków110
5UKJ Ryś Warszawa101
6WKS Gwardia Warszawa013
7Gwardia Wrocław012
8KS AZS AWF Wrocław010
9TS Gwardia Opole010
10AZS AWF Warszawa001
11Gwardia Bielsko-Biała001
12Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
13WKS Śląsk Wrocław001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk324
2GKS Czarni Bytom101
3KS AZS AWF Wrocław101
4MKS Olimpijczyk Włocławek100
5UKS Narew Łapy100
6AZS AWF Warszawa010
7Gwardia Bielsko-Biała010
8KJ Samuraj Koszalin010
9MKS "Zryw" Toruń010
10SGKS Wybrzeże Gdańsk010
11AZS Kielce001
12AZS UW Warszawa001
13TS Gwardia Opole001
14Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
15UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
16UKSJ "NIPPON" Olsztyn001
17WKS Gwardia Warszawa001
18WKS Śląsk Wrocław001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk437
2GKS Czarni Bytom401
3AZS UW Warszawa112
4KS AZS AWF Wrocław111
5TS Wisła Kraków110
6UKJ Ryś Warszawa101
7MKS Olimpijczyk Włocławek100
8UKS Narew Łapy100
9WKS Gwardia Warszawa014
10Gwardia Wrocław012
11AZS AWF Warszawa011
12Gwardia Bielsko-Biała011
13TS Gwardia Opole011
14KJ Samuraj Koszalin010
15MKS "Zryw" Toruń010
16SGKS Wybrzeże Gdańsk010
17WKS Śląsk Wrocław002
18AZS Kielce001
19Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
20Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
21UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
22UKSJ "NIPPON" Olsztyn001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWFiS Gdańsk39.5
2WKS Gwardia Warszawa39.0
3GKS Czarni Bytom35.5
4AZS UW Warszawa21.5
5Gwardia Wrocław18.0
6TS Wisła Kraków16.0
7UKJ Ryś Warszawa14.5
8AZS AWF Warszawa13.5
9KS AZS AWF Wrocław12.0
10Klub Środowiskowy AZS Gliwice9.0
11TS Gwardia Opole8.5
12MMKS Wojownik Skierniewice7.0
13WKS Śląsk Wrocław7.0
14Gwardia Bielsko-Biała5.5
15KS "Gwardia" Łódź5.0
16Klub Judo AZS Opole1.5
17MKS Pałac Młodzieży Katowice1.5
18SGKS Wybrzeże Gdańsk1.5
19TS Olimpia Poznań1.5
20UKS Budokan Gdańsk1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWFiS Gdańsk63.0
2KS AZS AWF Wrocław21.5
3GKS Czarni Bytom19.5
4KJ Samuraj Koszalin14.0
5AZS AWF Warszawa13.5
6Gwardia Bielsko-Biała10.5
7Polonia Rybnik10.0
8MKS Olimpijczyk Włocławek9.0
9UKS Narew Łapy9.0
10WKS Śląsk Wrocław9.0
11AZS UW Warszawa7.0
12MKS "Zryw" Toruń7.0
13SGKS Wybrzeże Gdańsk7.0
14UKSJ "NIPPON" Olsztyn7.0
15WKS Gwardia Warszawa7.0
16AZS Kielce5.5
17TS Gwardia Opole5.5
18Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice5.5
19UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
20MKS ŻAK Ełk5.0
21Białostocki KS Hetman Białystok3.5
22K.S. Judo Czechowice-Dziedzice3.5
23WKS "Flota" Gdynia3.5
24Klub Judo AZS Opole3.0
25MKS Juvenia Wrocław1.5
26UKS Opty Gdynia1.5
27UKS-GKJ Głogów1.5