WYNIKI ZAWODÓW
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów.
Wrocław, 01-02.4.2011
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, 73 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
Abramowicz Bartosz
1 KYU
Gwardia Wrocław
2
Badyła Łukasz
3 KYU
UKS Opty Gdynia
3
Balwierz Aleksander
2 KYU
TS Wisła Kraków
4
Banaszek Dominik
1 DAN
UKJ 225 Warszawa
5
Baran Kamil
2 KYU
T.S. MOSiR Bochnia
6
Bartoszewski Damian
2 KYU
TS "Gwardia" Olsztyn
7
Bieliński Maciej
3 KYU
TS Gwardia Opole
8
Błoński Rafał
1 DAN
TS Judo Gryf Słupsk
9
Bogucki Patryk
1 KYU
UKS Siódemka Sochaczew
10
Boryniak Patryk
2 KYU
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
11
Chołuj Dawid
4 KYU
UKJ Siódemka Mława
12
Cichocki Maciej
1 DAN
UKS "Orkan" Sochaczew
13
Ciesielski Mateusz
2 KYU
KS AZS AWFiS Gdańsk
14
Czubak Rafał
1 DAN
AZS UW Warszawa
15
Galaś Krzysztof
1 KYU
AZS AWF Warszawa
16
Górski Mateusz
1 DAN
UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin
17
JAMUŁA BRUNO
1 KYU
Gwardia Wrocław
18
Klimek Artur
1 DAN
TS Gwardia Warszawa
19
Kowalczyk Rafał
1 DAN
Polonia Rybnik
20
Kowalewski Oskar
1 KYU
Gwardia Wrocław
21
Leśniak Michał
2 KYU
T.S. MOSiR Bochnia
22
Miller Paweł
2 KYU
KS AZS AWFiS Gdańsk
23
Mrozek Krzysztof
1 KYU
TS Wisła Kraków
24
Odroniec Mateusz
3 KYU
MKS Pałac Młodzieży Tarnów
25
PAŁAC MATEUSZ
2 KYU
Gwardia Wrocław
26
PARKA DAMIAN
1 KYU
Gwardia Wrocław
27
Pazdaj Mateusz
2 KYU
UKS "6" Piła
28
Pękala Szymon
1 KYU
UKS "Sokół" Pisarzowice
29
Piórkowski Kamil
1 DAN
UKS Tomita Elbląg
30
Płoński Piotr
1 DAN
Gwardia Wrocław
31
Pruszkowski Damian
1 KYU
MMKS Wojownik Skierniewice
32
Różański Adrian
1 DAN
UKS Opty Gdynia
33
Rydwański Łukasz
2 KYU
AKS Strzegom
34
Rydwański Michał
1 KYU
AKS Strzegom
35
Seregiet Arkadiusz
3 KYU
TKS "Judo" Toruń
36
Sporys Mateusz
1 DAN
KS Budowlani Sosnowiec
37
Stanek David
1 KYU
KS Błękitni Tarnów
38
Stanicki Tomasz
1 DAN
UKS Tomita Elbląg
39
Stankiewicz Bartłomiej
1 DAN
UKS De La Salle gdańsk
40
Stankiewicz Karol
3 KYU
UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka
41
Stasiecki Piotr
1 DAN
AZS UW Warszawa
42
Stępień Damian
1 DAN
UMKS Żak Kielce
43
Stiller Paweł
3 KYU
UKS Opty Gdynia
44
Szafran Łukasz
1 KYU
TS Olimpia Poznań
45
Tarnawski Sebastian
2 KYU
AZS AWF Gorzów Wlkp.
46
Tyszkiewicz Tomasz
2 KYU
UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin
47
Ursel Karol
1 KYU
TS "Gwardia" Olsztyn
48
Wiktorek Seweryn
1 KYU
UKS Ippon MDK Kutno
49
Wiśniewski Dariusz
2 KYU
UKS De La Salle gdańsk
50
Wojdon Igor
2 KYU
UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
51
Wojtas Piotr
2 KYU
T.S. MOSiR Bochnia
52
Wojtczyk Michał
2 KYU
KS Budowlani Sosnowiec
53
Wszołek Andrzej
3 KYU
UKS Grot Kraków