WYNIKI ZAWODÓW
Puchar Polski Juniorów i Juniorek młodszych (Limity do OOM)
Suchy Las, 26-27.4.2014
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, 60 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
Barańczyk Adrian
1 KYU
MMKS Wojownik Skierniewice
2
Barczyk Karol
1 KYU
UKS Judo Wolbrom
3
BUDA PIOTR
2 KYU
MKS Juvenia Wrocław
4
Ciepał Grzegorz
3 KYU
UKS Judo Wolbrom
5
Drąg Arkadiusz
2 KYU
WKS Śląsk Wrocław
6
Drzymał Paweł
1 DAN
GKS Czarni Bytom
7
Garlacz Krzysztof
3 KYU
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty
8
Gemza Łukasz
1 KYU
GKS Czarni Bytom
9
Górecki Kamil
1 KYU
MKS Juvenia Wrocław
10
Gurczyński Szymon
1 KYU
MKS Pałac Młodzieży Katowice
11
Jarosiński Karol
3 KYU
TS Wisła Kraków
12
Jesionek Stanisław
3 KYU
Klub Judo AZS Opole
13
Kaliś Adrian
3 KYU
UKS Conrad Gdańsk
14
Kastner Patryk
2 KYU
TS Judo Gryf Słupsk
15
Konecki Jakub
2 KYU
TS Judo Gryf Słupsk
16
Kowalczyk A.
5 KYU
MKS Juvenia Wrocław
17
Kozak Krzysztof
1 KYU
T.S. MOSiR Bochnia
18
Krysiek Bartłomiej
2 KYU
UKS Olimp Nowa Sól
19
Kuckowski Igor
1 KYU
UKJ Ryś Warszawa
20
Leśniak Patryk
1 KYU
KS "Gwardia" Łódź
21
ŁAŹNIOWSKI MARCEL
3 KYU
MKS Juvenia Wrocław
22
Nawrot Jakub
1 KYU
TS Judo Gryf Słupsk
23
Pauch Arkadiusz
1 DAN
UKS Dwunastka Leszno
24
Pawłowski Filip
2 KYU
UMKS Żak Kielce
25
Pyrda Bemiamin
4 KYU
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty
26
Raputa Dawid
2 KYU
WKS Śląsk Wrocław
27
Rybak Dawid
3 KYU
UKS Conrad Gdańsk
28
Rybiński Marcel
3 KYU
UKS Smecz Pobiedziska
29
Skorupski Stanisław
3 KYU
Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
30
Spychała Bartosz
2 KYU
Stowarzyszenie "ARRACHION" Olsztyn
31
Stecki Jędrzej
1 KYU
SGKS Wybrzeże Gdańsk
32
Stodolski Adam
1 KYU
UKS Leśnik Kaczory
33
Ślusarski Patryk
2 KYU
GKS Czarni Bytom
34
Świetlik Paweł
2 KYU
UKS 10 Bydgoszcz
35
Tchórzewski Cezary
1 KYU
SGKS Wybrzeże Gdańsk
36
Walczyk Patryk
1 DAN
GKS Czarni Bytom
37
Wanke Jan
3 KYU
UKS Górnik Konin
38
Winiarczyk Mateusz
1 KYU
UKS Piast Wrzeście Wrzeście
39
Wszołek Rafał
3 KYU
WKS Śląsk Wrocław
40
Zambrzycki Jakub
1 KYU
UKS Judo Orzeł Żyrardów Żyrardów
41
Zarębski Szymon
3 KYU
MMKS Wojownik Skierniewice
42
Zasada Marcel
2 KYU
Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
43
Zych Adam
1 KYU
UKS Gimnazjon Suchy Las
44
Żbik Gracjan
2 KYU
Klub Judo Samuraj Koszalin
45
Życzyński Konrad
1 KYU
Polonia Rybnik