WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorów i Juniorek młodszych (Limity do OOM)
Suchy Las, 26-27.4.2014


Listy zawodników:
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (HTML):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (PDF):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg

kobiety, waga: 40kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Potrykus Karolina UKS Galeon Gdynia
2. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
3. Szlachta Paulina TS Wisła Kraków
4. Potocka Marta Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Makosz Dominika GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 44kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
2. Kawecka Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
3. Kucharska Natalia SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Matejko Natalia GKS Czarni Bytom
5. Budniok Marina Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
5. Orzeszek Daria UKS "Orkan" Sochaczew

kobiety, waga: 48kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nowicka Dominika Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
2. Bobilewicz Karolina TS Wisła Kraków
3. Cichy Karolina GKS Czarni Bytom
3. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
5. Majcher Danuta MKS CM Jordan Kraków
5. Paszkowska Dagmara KJ Samuraj Koszalin
7. Apraksin Martyna Białostocki KS Hetman Białystok
7. Kałczewska Ewa AZS AWF Warszawa

kobiety, waga: 52kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
2. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
3. Mazur Aleksandra UKS Tomita Elbląg
3. Socha Izabella K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Gliszczyńska Karina MKS Juvenia Wrocław
5. Kamińska Anna SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Fałtynowicz Barbara SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Mówińska Agnieszka MKS Truso Elbląg

kobiety, waga: 57kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
3. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
3. Komarek Zuzanna Polonia Rybnik
5. Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole
5. Łosoś Roksana UKS 3 Piła
7. Czerepko Alicja UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
7. Klimczak Marta GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 63kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. KASZA Katarzyna AZS UW Warszawa
2. Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław
3. Lewandowska Alicja Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Śliwa Justyna UKJ "AON Warszawa" Warszawa
5. Wojtelewicz Patrycja UKJ "AON Warszawa" Warszawa
7. Jarkowska Magdalena MUKS KOKORO Łódź
7. Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 70kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pękala Natalia UKS "Sokół" Pisarzowice
2. Cieśla Karolina UKS Olimp Nowa Sól
3. Bień Aleksandra TS Wisła Kraków
3. Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Gawron Oliwia Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom
7. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
7. Woźniak Oliwia GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: +70kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pasternak Kamila MKS Juvenia Wrocław
2. Madajewska Katarzyna MOS Zatoka Braniewo
3. Poźniak Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól
3. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
5. Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom
5. Stobińska Natalia UKS Ippon MDK Kutno
7. Rutkowska Anna UKS SAKURA Judo Płock Płock
7. Winiarska Klaudia UKS Ronin-Team Warszawa

mężczyźni, waga: 46kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kiereś Piotr MKS Truso Elbląg
2. Pieczyński Hubert UKS Górnik Konin
3. Słowikowski Kacper MKS Truso Elbląg
3. Zielski Tomasz UKS Galeon Gdynia
5. Binek Jakub UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
5. KLIMENTOWSKI KRZYSZTOF MKS Juvenia Wrocław
7. Buczkowski Stanisław UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Rudnicki Adam TKS "Judo" Toruń

mężczyźni, waga: 50kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom
2. Salisz Mateusz GKS Czarni Bytom
3. Szołtysek Filip MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Wilczyński Jakub K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Lehwark Michał UKS Gimnazjon Suchy Las
5. MICHALSKI MICHAŁ MKS Juvenia Wrocław
7. Osiak Mateusz Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
7. Wójcik Konrad UKS "SPARTAKUS" Lublin

mężczyźni, waga: 55kg - 36 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dyba Michał K.S. MaKo Judo Wrocław
2. Barczyk Wiktor UKS Judo Wolbrom
3. Błoński Tomasz TS Judo Gryf Słupsk
3. Wójcik Jakub K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Salisz Mariusz GKS Czarni Bytom
5. Śmiegel Szymon UKS 10 Bydgoszcz
7. Gęsikowski Michał TS Gwardia Opole
7. Plombon Aleksander TS Judo Gryf Słupsk

mężczyźni, waga: 60kg - 45 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom
2. Stecki Jędrzej SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Tchórzewski Cezary SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
5. Ślusarski Patryk GKS Czarni Bytom
5. Winiarczyk Mateusz UKS Piast Wrzeście Słupsk
7. Drzymał Paweł GKS Czarni Bytom
7. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory

mężczyźni, waga: 66kg - 56 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bukojemski Wojciech UKJ "AON Warszawa" Warszawa
2. STROKA RADOSŁAW MKS Juvenia Wrocław
3. Skocz Sławomir TS Wisła Kraków
3. Stolarek Jan Klub Judo AZS Opole
5. Grąziowski Michał PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Wilk Kacper UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
7. Burzyk Oskar GKS Czarni Bytom
7. WYROŚLAK Gracjan UKS 3 Piła

mężczyźni, waga: 73kg - 55 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kurtyka Paweł GKS Czarni Bytom
2. SZUBA Mikołaj AZS UW Warszawa
3. Kuczborski Przemysław UKJ 225 Warszawa
3. Marcinkiewicz Sebastian MKS Juvenia Wrocław
5. Rajtar Jakub MKS Juvenia Wrocław
5. Wiśniewski Radosław MKS Olimpijczyk Włocławek
7. Rosijski Dawid GKS Czarni Bytom
7. Sokół Dawid UKS Judo Wolbrom

mężczyźni, waga: 81kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Drzewiecki Tomasz UKS 3 Piła
2. Kotlik Kamil UKS Conrad Gdańsk
3. Popek Łukasz Akademia Judo KS Warszawa
3. RYCIAK Eryk AZS UW Warszawa
5. Jackiewicz Michał UKJ "AON Warszawa" Warszawa
5. Sadło Kacper K.S. MaKo Judo Wrocław
7. LIPIŃSKI TOMASZ MKS Juvenia Wrocław
7. Wnęk Wojciech UKS Conrad Gdańsk

mężczyźni, waga: 90kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozimek Jakub AZS AWF Warszawa
2. Kejza Paweł Polonia Rybnik
3. CEPUCH MICHAŁ MKS Juvenia Wrocław
3. Jakubek Paweł GKS Czarni Bytom
5. Grzegorzek Miłosz Gwardia Bielsko-Biała
5. Maj Mikołaj Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
7. Grodecki Artur GKS Czarni Bytom
7. Pająk Miron KS Start Radom

mężczyźni, waga: +90kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szaran Bartosz MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
2. Majowski Dominik GKS Czarni Bytom
3. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
3. Zawadzki Bartłomiej AZS AWF Warszawa
5. Cieślak Arkadiusz MKS Truso Elbląg
5. Górski Mikołaj GKS Czarni Bytom
7. Misztal Dawid GKS Czarni Bytom
7. Szuta Przemysław UKS Galeon Gdynia

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom222
2UKS Judo Wolbrom110
3AZS AWF Warszawa101
4K.S. MaKo Judo Wrocław101
5MKS Truso Elbląg101
6MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź100
7UKJ "AON Warszawa" Warszawa100
8UKS 3 Piła100
9MKS Juvenia Wrocław012
10AZS UW Warszawa011
11SGKS Wybrzeże Gdańsk011
12Polonia Rybnik010
13UKS Conrad Gdańsk010
14UKS Górnik Konin010
15Akademia Judo KS Warszawa001
16K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
17Klub Judo AZS Opole001
18MKS Pałac Młodzieży Katowice001
19TKS "Judo" Toruń001
20TS Judo Gryf Słupsk001
21TS Wisła Kraków001
22UKJ 225 Warszawa001
23UKS Galeon Gdynia001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Juvenia Wrocław122
2UKS Judo Wolbrom120
3GKS Czarni Bytom103
4AZS UW Warszawa100
5MKS Olimpijczyk Włocławek100
6Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice100
7UKS "Sokół" Pisarzowice100
8UKS Galeon Gdynia100
9TS Wisła Kraków012
10MOS Zatoka Braniewo010
11UKJ 225 Warszawa010
12UKS Olimp Nowa Sól010
13SGKS Wybrzeże Gdańsk002
14K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
15Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
16KS AZS AWFiS Gdańsk001
17Polonia Rybnik001
18UKS Ósemka Nowa Sól001
19UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom325
2UKS Judo Wolbrom230
3MKS Juvenia Wrocław134
4AZS UW Warszawa111
5AZS AWF Warszawa101
6K.S. MaKo Judo Wrocław101
7MKS Truso Elbląg101
8UKS Galeon Gdynia101
9MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź100
10MKS Olimpijczyk Włocławek100
11Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice100
12UKJ "AON Warszawa" Warszawa100
13UKS "Sokół" Pisarzowice100
14UKS 3 Piła100
15SGKS Wybrzeże Gdańsk013
16TS Wisła Kraków013
17Polonia Rybnik011
18UKJ 225 Warszawa011
19MOS Zatoka Braniewo010
20UKS Conrad Gdańsk010
21UKS Górnik Konin010
22UKS Olimp Nowa Sól010
23K.S. Judo Czechowice-Dziedzice002
24Akademia Judo KS Warszawa001
25Klub Judo AZS Opole001
26Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
27KS AZS AWFiS Gdańsk001
28MKS Pałac Młodzieży Katowice001
29TKS "Judo" Toruń001
30TS Judo Gryf Słupsk001
31UKS Ósemka Nowa Sól001
32UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom61.0
2MKS Juvenia Wrocław30.0
3K.S. MaKo Judo Wrocław18.0
4MKS Truso Elbląg18.0
5UKS Judo Wolbrom17.5
6AZS AWF Warszawa14.5
7AZS UW Warszawa12.5
8SGKS Wybrzeże Gdańsk12.5
9UKJ "AON Warszawa" Warszawa12.5
10UKS 3 Piła10.5
11MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź9.0
12UKS Conrad Gdańsk8.5
13Polonia Rybnik7.0
14TKS "Judo" Toruń7.0
15TS Judo Gryf Słupsk7.0
16UKS Galeon Gdynia7.0
17UKS Górnik Konin7.0
18Akademia Judo KS Warszawa5.5
19K.S. Judo Czechowice-Dziedzice5.5
20Klub Judo AZS Opole5.5
21MKS Pałac Młodzieży Katowice5.5
22TS Wisła Kraków5.5
23UKJ 225 Warszawa5.5
24UKS Gimnazjon Suchy Las5.0
25Gwardia Bielsko-Biała3.5
26Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin3.5
27MKS Olimpijczyk Włocławek3.5
28PKS "OLIMPIA" Poznań3.5
29UKS 10 Bydgoszcz3.5
30UKS "Olimpia-Judo" Elbląg3.5
31UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry3.5
32UKS Piast Wrzeście Słupsk3.5
33KS Start Radom1.5
34TS Gwardia Opole1.5
35Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice1.5
36UKS "SPARTAKUS" Lublin1.5
37UKS Leśnik Kaczory1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław37.5
2GKS Czarni Bytom31.0
3UKS Judo Wolbrom27.0
4SGKS Wybrzeże Gdańsk16.0
5TS Wisła Kraków15.5
6AZS UW Warszawa9.0
7MKS Olimpijczyk Włocławek9.0
8Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice9.0
9UKS "Sokół" Pisarzowice9.0
10MOS Zatoka Braniewo7.0
11UKJ "AON Warszawa" Warszawa7.0
12UKJ 225 Warszawa7.0
13UKS Olimp Nowa Sól7.0
14UKS Galeon Gdynia6.0
15K.S. Judo Czechowice-Dziedzice5.5
16Klub Sportowy Akademia Judo Poznań5.5
17Klub Środowiskowy AZS Gliwice5.5
18KS AZS AWFiS Gdańsk5.5
19Polonia Rybnik5.5
20UKS Ósemka Nowa Sól5.5
21UKS Tomita Elbląg5.5
22KJ Samuraj Koszalin3.5
23MKS CM Jordan Kraków3.5
24Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała3.5
25TS Gwardia Opole3.5
26UKS 3 Piła3.5
27UKS "Orkan" Sochaczew3.5
28UKS Ippon MDK Kutno3.5
29AZS AWF Warszawa1.5
30Białostocki KS Hetman Białystok1.5
31MKS Truso Elbląg1.5
32MUKS KOKORO Łódź1.5
33UKS "Olimpia-Judo" Elbląg1.5
34UKS Ronin-Team Warszawa1.5
35UKS SAKURA Judo Płock Płock1.5
36WKS Gwardia Warszawa1.5