WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Młodzików
Poznań, 24.3.2019


Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, 50 kg.

Lp. Imię i nazwisko Stopień Klub
1 Arseniy Shteyblik YarClub Rosja
2 ARTYSZUK MAREK 3 KYU UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin
3 Bochenek Mateusz 3 KYU MKS Juvenia Wrocław
4 Bogdański Teodor 3 KYU MKS Juvenia Wrocław
5 Chudzik Maksymilian 3 KYU Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław
6 Ciechelski Eryk 4 KYU UKS SIMBA REDA Reda
7 Demchenko Taras KS "Gwardia" Łódź
8 Drygała Grzegorz 3 KYU UKS "6" Piła
9 Dziga Jan 4 KYU MKS Pałac Młodzieży Tarnów
10 Fuchs Paweł MKS Pałac Młodzieży Katowice
11 Gardian Marcin 3 KYU Polonia Rybnik
12 Gleb Kurilov YarClub Rosja
13 Gronostaj Łukasz 5 KYU UKS Gimnazjon Suchy Las
14 Harasimiuk Łukasz 3 KYU LUKS Jusport Justynów
15 Hliantsev Tymur KS "Gwardia" Łódź
16 Jagusz Dominik 3 KYU Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
17 Karkulowski Jan 3 KYU K.S. MaKo Judo Wrocław
18 Kohut Nazar KS "Gwardia" Łódź
19 Kozik Igor 3 KYU Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
20 Krzynówek Oskar 3 KYU UKS Galeon Gdynia
21 Kupczyński Gracjan 4 KYU KS Judo Tigers Wrocław
22 Kushnir Vladyslav Olimpia Ukraina
23 Kustrzycki Kamil 3 KYU Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
24 Lewczuk Mateusz MKS Truso Elbląg
25 Lis Batłomiej 3 KYU UKJ "Lemur" Warszawa
26 Lynnyk Rostyslav KS "Gwardia" Łódź
27 Małolepszy Adam 3 KYU UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
28 Manucharyan Dawid 3 KYU PTS Gwardia Bydgoszcz
29 Michna Kamil GKS Czarni Bytom
30 Pancner Martin Czech National Team
31 Petniunas Maksymilian TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
32 Płachecki Kacper 4 KYU UKS GRIZZLY Gdańsk
33 Pulo Tomas Czech National Team
34 Romanik Stanisław 3 KYU KS Judo Tigers Wrocław
35 Stecki Paweł GKS Czarni Bytom
36 Szulik Szymon 3 KYU Polonia Rybnik
37 Trojan Michał 4 KYU T.S.MOSiR Bochnia
38 Tykhonov Anatolii 3 KYU UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin
39 Walkiewicz Aleksander 3 KYU JUDO TORA Wierzchosławice
40 Waraczyński Mikołaj 5 KYU AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
41 WOŁOSZYN MATEUSZ 4 KYU UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
42 Zdanowski Eryk 3 KYU Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
43 Żochowski Tymek 3 KYU UKS Conrad Gdańsk