WYNIKI ZAWODÓW
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych
Piaseczno, 27.9.2020
Powrót do ogólnych wyników
Lista zawodników w kategorii:
mężczyźni, -73 kg.
Lp.
Imię i nazwisko
Stopień
Klub
1
Ambroży Bartosz
1 KYU
UKS "Orkan" Sochaczew
2
Arkuszewski Bartosz
2 KYU
UKJ ARCUS Warszawa
3
Bętkowski Antoni
1 KYU
KS KUZUSHI Kielce
4
Bogusz Stanisław
2 KYU
KS Judo Tigers Wrocław
5
Bonanaty Kacper
1 KYU
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
6
Bouatia Kamil
1 KYU
UKJ Ryś Warszawa
7
Cieślak Alan
1 KYU
MKS Truso Elbląg
8
DANIELUK PIOTR
1 KYU
Klub Judo Shamo Ełk Ełk
9
Dereń Adam
1 KYU
UKJ Millenium Rzeszów
10
Drąg Stanisław
1 KYU
UKJ Ryś Warszawa
11
Dżusajew Michał
2 KYU
KS Judo Tigers Wrocław
12
Feliksiak Kajetan
2 KYU
IKIZAMA Judo Klub Warszawa
13
Gawęda Wojciech
2 KYU
TS Wisła Kraków
14
Giembicki Jarosław
1 KYU
PKS "OLIMPIA" Poznań
15
Grendys Mateusz
1 KYU
UKJ Millenium Rzeszów
16
Halstian Edhar
1 KYU
KS "Gwardia" Łódź
17
Jesiołowski Jan
1 KYU
UKS "Orkan" Sochaczew
18
Kałamucki Szymon
1 KYU
MKS Pałac Młodzieży Katowice
19
Kiwior Piotr
4 KYU
UKS Judo Wolbrom
20
Klimko Michał
1 KYU
UKJ Millenium Rzeszów
21
Kliś Adam
2 KYU
UKJ Ryś Warszawa
22
Kos Mateusz
2 KYU
HATO JUDO Warszawa
23
Kuźma-Ebel Krystian
3 KYU
UKS Galeon Gdynia
24
Magdziński Krzysztof
1 KYU
Klub Judo Samuraj Koszalin
25
MAKAL JAKUB
1 KYU
Klub Judo Shamo Ełk Ełk
26
Małecki Adam
1 KYU
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
27
Michalski Jakub
3 KYU
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
28
Mizin Vladyslav
2 KYU
KS "Gwardia" Łódź
29
Nagel Igor
4,5 KYU
GKS ,,Olimpia" Grudziądz
30
Nowak Maksymilian
2 KYU
UKS 10 Bydgoszcz
31
OLSZEWSKI DAWID
2 KYU
MKS Juvenia Wrocław
32
Rogalski Oskar
1 KYU
HATO JUDO Warszawa
33
Romaniec Jan
1 KYU
GKS Czarni Bytom
34
Różycki Damian
3 KYU
UKS Arashi Łódź
35
Siemoński Miłosz
1 KYU
KS Yawara Warszawa
36
Stanczewski Tymoteusz
1 KYU
UKS Kodokan Toruń
37
Stawiński Patryk
1 KYU
K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź
38
Szadejko Bartłomiej
1 KYU
UKS Conrad Gdańsk
39
Szulik Dawid
1 DAN
Polonia Rybnik
40
Trzaszczka Dominik
4 KYU
KS Start Radom
41
Vasyliushko Yaroslav
1 KYU
KS "Gwardia" Łódź
42
Wahl - Maniecki Filip
1 KYU
GKS Czarni Bytom
43
Wąsikowski Michał
1 KYU
HATO JUDO Warszawa
44
Zdanowski Arkadiusz
3 KYU
Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
45
Żakowski Maksymilian
2 KYU
UKS "Orkan" Sochaczew