WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych
Piaseczno, 27.9.2020


Listy zawodników:
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (HTML):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (PDF):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg

kobiety, waga: -44kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Onysk Oliwia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Budzisz Amelia GKS Czarni Bytom
3. Kożuch Oliwia GKS Czarni Bytom
4. Galicka Natalia Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom Wolbrom
5. Babczyńska Aleksandra UKS Jasiołeczka Świerzowa Polska

kobiety, waga: -48kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. SZULC Aleksandra Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
2. Ślązok Wiktoria GKS Czarni Bytom
3. Kocimska Julia UKS Judo Tuliszków
3. Rosa Karolina GKS Czarni Bytom
5. Chmielewska Kinga GKS Czarni Bytom
5. Rozenbaum Magdalena GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: -52kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kutyła Oliwia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. WENZEL Aleksandra AZS UW Warszawa
3. Klimczak Kinga MKS Juvenia Wrocław
3. Świtniewska Anna Klub Judo AZS Opole
5. Podolak Natalia UKJ Legion Zamość
5. Syska Agata KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Stojek Nina UKS Judo Wolbrom
7. Wałęsa Alicja UKJ "Lemur" Warszawa

kobiety, waga: -57kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Badura Daniela GKS Czarni Bytom
2. Wątorek Oliwia T.S.MOSiR Bochnia
3. Dryjańska Jadwiga UKJ "Lemur" Warszawa
3. Sywanycz Maria SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Bulanda Julia GKS Czarni Bytom
5. Konfisz Amelia Klub Judo AZS Opole
7. Bilińska Wiktoria MKS Juvenia Wrocław
7. Twardowska Marta MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: -63kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Glubiak Martyna GKS Czarni Bytom
2. Pontek Agata AZS AWF Katowice
3. Bednarz Anna UKS 15 Krosno
3. ŁUKASZEWICZ Natalia AZS UW Warszawa
5. Szafrańska Oliwia PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Wołoszyn Monika UKS Tomita Elbląg
7. Hynek Nina MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. KNITER KINGA MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: -70kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalewska Aleksandra Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
2. Kuźma-Ebel Dominika UKS Galeon Gdynia
3. BANASZEK Zuzanna AZS UW Warszawa
3. Olbrich Krystyna GKS Czarni Bytom
5. Baron Wiktoria GKS Czarni Bytom
5. Ciesielska Nina UKS SPARTA SŁAWA Sława
7. Rosińska Julia UKS 10 Bydgoszcz
7. Szaniawska Martyna KS AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: +70kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gonsior Emilia Klub Judo AZS Opole
2. Muszyńska Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Mikołajczak Zuzanna Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
3. Turek Aleksandra UKS Judo Kraków Kraków
5. Horzela Natalia UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
5. Nyga Dorota KUMA Judo Warszawa
7. Grudzińska Joanna TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn

mężczyźni, waga: -50kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa
2. Leontiev Vladyslav KS "Gwardia" Łódź
3. Małolepszy Adam UKS Halinów Team Halinów
3. Wiwatowski Bartosz UKS Kodokan Toruń
5. Alwaqedi Mukhtar MKS Truso Elbląg
5. Surdel Paweł UKJ Millenium Rzeszów
7. Astramowicz Piotr TS Wisła Kraków
7. Kluszczyk Mateusz UKS "ASW-Judo" Jasło

mężczyźni, waga: -55kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kulinych Danylo KS "Gwardia" Łódź
2. Zdanowski Eryk UKJ ARCUS Warszawa
3. Michna Kamil GKS Czarni Bytom
3. Nowok Oliwier Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Biedrzycki Hubert UKS Conrad Gdańsk
5. Fityka Mateusz GKS Czarni Bytom
7. Hryniewicz Adam Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole
7. Zawadzki Patryk GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -60kg - 44 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ignasiak Ksawery UKS Conrad Gdańsk
2. PITNER ALEX MKS Juvenia Wrocław
3. Kustrzycki Kamil Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
3. Naczyński Bartosz UKS Dwójka Rydułtowy
5. Mohylnyi Dawid GKS Czarni Bytom
5. Vrublevskyi Daniil MKS Juvenia Wrocław
7. Golędzinowski Jakub UKJ "Lemur" Warszawa
7. Okuniewicz Jakub GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -66kg - 51 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Koziołek Wojciech UKS Dwójka Rydułtowy
2. Pec Jakub UKJ Yuko Józefów Józefów
3. Kuczyński Jakub UKS Conrad Gdańsk
3. Popal Adrian UKS Judo Panda Warszawa
5. Babirecki Grzegorz Klub Judo Samuraj Koszalin
5. Jesiotr Michał UKJ Yuko Józefów Józefów
7. Jesionek Bruno MUKS KOKORO Łódź
7. Krzysztof Klimkiewicz UKS Judo Kraków Kraków

mężczyźni, waga: -73kg - 45 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wąsikowski Michał Judo Legia Warszawa Warszawa
2. Rogalski Oskar Judo Legia Warszawa Warszawa
3. Małecki Adam Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
3. Szulik Dawid Polonia Rybnik
5. DANIELUK PIOTR Klub Judo Shamo Ełk Ełk
5. Siemoński Miłosz KS Yawara Warszawa
7. Mizin Vladyslav KS "Gwardia" Łódź
7. Szadejko Bartłomiej UKS Conrad Gdańsk

mężczyźni, waga: -81kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Losiak Norbert UKS Olimp Nowa Sól
2. Zawidzki Jan UKJ Ryś Warszawa
3. Kielesiński Jakub Judo Legia Warszawa Warszawa
3. Zawistowski Franek UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Matykiewicz Wiktor T.S.MOSiR Bochnia
5. Zieliński Jacek Judo Legia Warszawa Warszawa
7. Majewski Adam UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. SMAGA Jakub MKS Pałac Młodzieży Katowice

mężczyźni, waga: -90kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sojak Łukasz KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Oleksy Mateusz GKS Czarni Bytom
3. Bęben Filip UKS 15 Krosno
3. Nowakowski Jakub UKS Kodokan Toruń
5. Baczyński Bartosz UKS Wisła Centrum Wisła
5. GOŁASZEWSKI Paweł UKSJ "NIPPON" Olsztyn
7. Bernatowicz Maciej KS Judo Tigers Wrocław
7. Mika Wiktor KS Judo Tigers Wrocław

mężczyźni, waga: +90kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sordyl Jakub UKS Galeon Gdynia
2. Radzik Andrzej Klub Judo AZS Opole
3. Jankowski Wiktor KS Start Radom
3. Teresiński Grzegorz KUMA Judo Warszawa
5. Bentkowski Łukasz Yamabushi Zakopane
5. SZULC Wojciech Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
7. Dziamski Michał UKS Dwunastka Leszno
7. Tarczewski Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Judo Legia Warszawa Warszawa111
2KS "Gwardia" Łódź110
3UKS Conrad Gdańsk101
4UKS Dwójka Rydułtowy101
5UKS Judo Panda Warszawa101
6KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój100
7UKS Galeon Gdynia100
8UKS Olimp Nowa Sól100
9GKS Czarni Bytom011
10UKJ Yuko Józefów Józefów011
11Klub Judo AZS Opole010
12MKS Juvenia Wrocław010
13UKJ ARCUS Warszawa010
14UKJ Ryś Warszawa010
15Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin002
16UKS Kodokan Toruń002
17Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
18KS Start Radom001
19KUMA Judo Warszawa001
20Polonia Rybnik001
21UKS 15 Krosno001
22UKS Halinów Team Halinów001
23UKS Judo Tuliszków001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom223
2KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój200
3Klub Judo AZS Opole101
4Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin101
5Klub Sportowy Nastula Club Warszawa100
6AZS UW Warszawa012
7SGKS Wybrzeże Gdańsk011
8AZS AWF Katowice010
9T.S.MOSiR Bochnia010
10UKS Galeon Gdynia010
11MKS Juvenia Wrocław001
12UKJ "Lemur" Warszawa001
13UKS 15 Krosno001
14UKS Judo Kraków Kraków001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój300
2GKS Czarni Bytom234
3Judo Legia Warszawa Warszawa111
4Klub Judo AZS Opole111
5KS "Gwardia" Łódź110
6UKS Galeon Gdynia110
7Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin103
8UKS Conrad Gdańsk101
9UKS Dwójka Rydułtowy101
10UKS Judo Panda Warszawa101
11Klub Sportowy Nastula Club Warszawa100
12UKS Olimp Nowa Sól100
13AZS UW Warszawa012
14MKS Juvenia Wrocław011
15SGKS Wybrzeże Gdańsk011
16UKJ Yuko Józefów Józefów011
17AZS AWF Katowice010
18T.S.MOSiR Bochnia010
19UKJ ARCUS Warszawa010
20UKJ Ryś Warszawa010
21UKS 15 Krosno002
22UKS Kodokan Toruń002
23Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
24KS Start Radom001
25KUMA Judo Warszawa001
26Polonia Rybnik001
27UKJ "Lemur" Warszawa001
28UKS Halinów Team Halinów001
29UKS Judo Tuliszków001
30UKS Judo Kraków Kraków001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Judo Legia Warszawa Warszawa25.0
2GKS Czarni Bytom22.5
3UKS Conrad Gdańsk19.5
4KS "Gwardia" Łódź17.5
5UKJ Yuko Józefów Józefów16.0
6Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin14.5
7UKS Dwójka Rydułtowy14.5
8UKS Judo Panda Warszawa14.5
9UKS Kodokan Toruń11.0
10MKS Juvenia Wrocław10.5
11KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój9.0
12UKS Galeon Gdynia9.0
13UKS Olimp Nowa Sól9.0
14Klub Judo AZS Opole7.0
15UKJ ARCUS Warszawa7.0
16UKJ Ryś Warszawa7.0
17Klub Środowiskowy AZS Gliwice5.5
18KS Start Radom5.5
19KUMA Judo Warszawa5.5
20Polonia Rybnik5.5
21UKS 15 Krosno5.5
22UKS Halinów Team Halinów5.5
23UKS Judo Tuliszków5.5
24Klub Judo Samuraj Koszalin3.5
25Klub Judo Shamo Ełk Ełk3.5
26KS Yawara Warszawa3.5
27MKS Truso Elbląg3.5
28T.S.MOSiR Bochnia3.5
29UKJ Millenium Rzeszów3.5
30UKS Wisła Centrum Wisła3.5
31UKSJ "NIPPON" Olsztyn3.5
32Yamabushi Zakopane3.5
33KS Judo Tigers Wrocław3.0
34Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom Wolbrom2.0
35Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole1.5
36MKS Pałac Młodzieży Katowice1.5
37MUKS KOKORO Łódź1.5
38SGKS Wybrzeże Gdańsk1.5
39TS Wisła Kraków1.5
40UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa1.5
41UKJ "Lemur" Warszawa1.5
42UKS "ASW-Judo" Jasło1.5
43UKS Dwunastka Leszno1.5
44UKS Judo Kraków Kraków1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom57.0
2AZS UW Warszawa18.0
3Klub Judo AZS Opole18.0
4KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój15.0
5Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin14.5
6SGKS Wybrzeże Gdańsk12.5
7MKS Juvenia Wrocław10.0
8Klub Sportowy Nastula Club Warszawa9.0
9AZS AWF Katowice7.0
10T.S.MOSiR Bochnia7.0
11UKJ "Lemur" Warszawa7.0
12UKS Galeon Gdynia7.0
13UKS 15 Krosno5.5
14UKS Judo Kraków Kraków5.5
15KS AZS AWFiS Gdańsk5.0
16KUMA Judo Warszawa3.5
17PKS "OLIMPIA" Poznań3.5
18UKJ Legion Zamość3.5
19UKS SPARTA SŁAWA Sława3.5
20UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry3.5
21UKS Tomita Elbląg3.5
22MKS Pałac Młodzieży Tarnów1.5
23TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn1.5
24UKS 10 Bydgoszcz1.5
25UKS Judo Wolbrom1.5
26UKS Jasiołeczka Świerzowa Polska1.0