WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Wrocław, 27-28.3.2010


Listy zawodników:
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 44kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tronina Magdalena PTS Walter Rzeszów
2. Witkowska Joanna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Błasiak Dominika Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
3. Trzcińska Martyna MOS Zatoka Braniewo
5. Majda Monika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Sadłowska Paulina UKS Olimp Nowa Sól
7. Kuśmierz Dorota UKJ Legion Zamość
7. Petrow Marita AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: 48kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Stankiewicz Joanna UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka
3. Bergier Agnieszka KS Budowlani Sosnowiec
3. Grabowicz Adriana AKS Strzegom
5. Kryk Weronika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Wojciechowska Karolina Polonia Rybnik
7. Piotrowska Kamila Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Zając Magda UKS Opty Gdynia

kobiety, waga: 52kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pawlikowska Zuzanna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Kurzej Klaudia MKS Juvenia Wrocław
3. Gnich Dominika UKJ "AON Warszawa" Warszawa
3. Iwanow Aurelia MKS Truso Elbląg
5. Sosnowska Izabela Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Tabak Dominika GKS Czarni Bytom
7. Bernacik Joanna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
7. Jach Klaudia MKS CM Jordan Kraków

kobiety, waga: 57kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podolak Arleta UKJ Legion Zamość
2. Mirus Izabela TS Wisła Kraków
3. Kowalczyk Magdalena TKS "Judo" Toruń
3. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
5. Jańczak Aneta KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Karbowiak Stefania AZS UW Warszawa
7. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock
7. Szymczak Agnieszka Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 63kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Augustowska Monika PTS Gwardia Bydgoszcz
3. Brysz Anna GKS Czarni Bytom
5. Krysiak Olga UKS Bushi Łódź
5. Zygmuntowska Katarzyna SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Cal Katarzyna AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
7. Stańczyk Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: 70kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Rycak Monika GKS Czarni Bytom
3. Misztal Jagoda AZS UW Warszawa
3. Tracz Małgorzata TS Wisła Kraków
5. Kusior Iwona UKS Junior Lipno
5. Tytonik Joanna UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
7. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
7. Sasin Adrianna UKS Ósemka Nowa Sól

kobiety, waga: 78kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Anderwald Maria KS "Gwardia" Łódź
2. Szwiec Emilia MKS Juvenia Wrocław
3. Lorenc Patrycja Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Osajda Anna TS Wisła Kraków
5. Korzystka Izabela UKS-GKJ Głogów
5. Piszczatowska Sylwia UKS Narew Łapy
7. Dziubińska Katarzyna Klub Judo DRAKO Warszawa
7. Sobczak Marta Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: +78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bank Monika TS Gwardia Opole
2. Wasek Kamila MKS Juvenia Wrocław
3. Kukuczka Nicole Polonia Rybnik
3. Rózga Marta KS "Gwardia" Łódź
5. Dziurawiec Justyna UKS Wolania Wola Rzędzińska
5. Łoboda Katarzyna Gwardia Bielsko-Biała
7. Wiśniewska Natalia UKS "Orkan" Sochaczew

mężczyźni, waga: 55kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Feliga Konrad UKS Siódemka Sochaczew
2. KOT Bartłomiej AZS UW Warszawa
3. KIEŁBUS Krzysztof Gwardia Wrocław
3. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań
5. Ciesielski Krzysztof Gwardia Wrocław
5. Ligęza Maciej UKS Ippon MDK Kutno
7. Natkaniec Krzysztof UKS Judo Wolbrom
7. Wereszczak Kamil WKS "Flota" Gdynia

mężczyźni, waga: 60kg - 35 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom
2. ZIĘĆ Jakub AZS UW Warszawa
3. Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa
3. Strychacki Michał WKS "Flota" Gdynia
5. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
5. Pawelec Przemysław UKS "Orkan" Sochaczew
7. Kowalewicz Jakub UKJ 225 Warszawa
7. Sojka Sebastian Gwardia Bielsko-Biała

mężczyźni, waga: 66kg - 52 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lewiński Grzegorz UKJ "AON Warszawa" Warszawa
2. Beta Aleksander KS "Gwardia" Łódź
3. Szewczyk Łukasz Gwardia Wrocław
3. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
5. Wituś Rafał Gwardia Wrocław
5. Zacheja Maciej WKS Gwardia Warszawa
7. Bartusik Michał PTS Walter Rzeszów
7. Józwik Bogdan WKS Śląsk Wrocław

mężczyźni, waga: 73kg - 55 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Przybysz Sebastian KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Płoński Piotr Gwardia Wrocław
3. Puzyr Filip SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Witkowski Marcin UKJ 225 Warszawa
5. Chrapkiewicz Marek Gwardia Bielsko-Biała
5. Masiukiewicz Paweł WKS Gwardia Warszawa
7. Kurzej Karol Gwardia Wrocław
7. Mrozek Krzysztof TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: 81kg - 44 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Trześniewski Mikołaj WKS Gwardia Warszawa
2. Lisowski Marek UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
3. Gajerski Grzegorz Gwardia Wrocław
3. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
5. Kusza Patryk UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Włosiński Maciej TS Wisła Kraków
7. Majewski Piotr UKS Tomita Elbląg
7. Pojawa Piotr MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: 90kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rycak Mateusz GKS Czarni Bytom
2. Tworzydło Maciej T.S.MOSiR Bochnia
3. Latocha Krzysztof Gwardia Wrocław
3. Wacikowski Paweł AZS AWF Warszawa
5. Niedziela Kamil Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Romaniuk Oliwier TS Wisła Kraków
7. Olczak Bartłomiej Gwardia Wrocław
7. Żeleński-Olczak Piotr KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: 100kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zakrzewski Jakub KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Kubicki Maciej Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty
3. Pintal Kajetan TS Wisła Kraków
3. Witkowski Kacper TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
5. Kusz Marcin Gwardia Wrocław
5. Piekarz Robert Gwardia Wrocław
7. Bielecki Daniel KS "Gwardia" Łódź
7. Zdrojewski Karol AZS-UKW Bydgoszcz

mężczyźni, waga: +100kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Kissk Kevin UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
3. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Tomaszewski Karol AZS-UKW Bydgoszcz
5. Paszkiewicz Marcin KS AZS AWF Wrocław
5. Romaniuk Oskar TS Wisła Kraków
7. Krasnostawski Michał Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
7. Nitek Aleksander UKS 3 Piła