WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Seniorek i Seniorów - II runda.
Opole, 15-16.5.2010


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy
2. Kubicka Kinga WKS "Flota" Gdynia
3. Kojro Justyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Konieczny Ewa GKS Czarni Bytom
5. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
5. Stankiewicz Joanna UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka
7. Nowakowska Małgorzata Klub Judo Samuraj Koszalin
7. Pastuszak Karolina AZS UW Warszawa

kobiety, waga: 52kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Cabaj Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Pawlikowska Zuzanna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Basińska Ewelina Klub Judo Samuraj Koszalin
3. Tabak Dominika GKS Czarni Bytom
5. Dawczak Paulina GKS Czarni Bytom
5. Jazdończyk Paulina UKS Junior w Lipnie Lipno
7. Roszkiewicz Julia AZS-WSPiA Poznań
7. Witoń Patrycja AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: 57kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Perenc Agata Polonia Rybnik
2. Mirus Izabela TS Wisła Kraków
3. Kempka Ewa Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Zawadzka Paulina AZS UW Warszawa
5. Buda Małgorzata AZS AWF Warszawa
5. Karpała Justyna Klub Judo AZS Opole
7. Jańczak Aneta KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Rudawiec(Smołka) Hanna Klub Środowiskowy AZS Gliwice

kobiety, waga: 63kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Węglarz Paulina TS Wisła Kraków
2. Chróścielewska Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Mirus Barbara TS Wisła Kraków
3. Stasiecka Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Kusior Iwona UKS Junior w Lipnie Lipno
7. Koszela Karolina KS AZS AWF Wrocław
7. Mielcarek Weronika KS AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: 70kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rainczuk Beata GKS Czarni Bytom
2. Las Hanna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Bezrączko Agnieszka GKS Czarni Bytom
3. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
5. Bensz Elżbieta TS Gwardia Opole
5. Herdzik Izabela Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Misztal Jagoda AZS UW Warszawa
7. Tracz Małgorzata TS Wisła Kraków

kobiety, waga: 78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podkówka Agnieszka KS AZS AWF Wrocław
2. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
3. Eibin Katarzyna KS AZS AWF Wrocław
3. Wtorkowska Katarzyna AZS UW Warszawa
5. Gazda Małgorzata MKS CM Jordan Kraków
5. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
7. Szwiec Emilia MKS Juvenia Wrocław
7. Tomczyk Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk

kobiety, waga: +78kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sadkowska Urszula TS Gwardia Opole
2. Lampkowska Karolina GKS Czarni Bytom
3. Bank Monika TS Gwardia Opole
3. Oziero Anna Klub Judo Samuraj Koszalin
5. Jaworska Joanna KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Papaj Aleksandra UKS Judo Wolbrom
7. Łoboda Katarzyna KS Gwardia Bielsko-Biała

mężczyźni, waga: 60kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szewczyk Mateusz MKS CM Jordan Kraków
2. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom
3. Nemsadze Aleksandre Akademia Judo KS Warszawa
3. Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom
5. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
5. Kuśka Ariel Polonia Rybnik
7. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
7. Wandor Robert Klub Judo AZS Opole

mężczyźni, waga: 66kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kręcielewski Marek WKS Gwardia Warszawa
2. Wituś Paweł Gwardia Wrocław
3. Janicki Mariusz WKS Śląsk Wrocław
3. Końca Rafał KS "Gwardia" Łódź
5. Maciołowski Antoni TS Wisła Kraków
5. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
7. Orczykowski Daniel AZS-WSPiA Poznań
7. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: 73kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kurkiewicz Jakub UKJ Ryś Warszawa
2. Płoński Piotr Gwardia Wrocław
3. Brysz Adam GKS Czarni Bytom
3. Kowalski Aleksander Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Kubieniec Michał GKS Czarni Bytom
5. Zagrodnik Paweł GKS Czarni Bytom
7. Birkowski Borys KS "Gwardia" Łódź
7. Kurkiewicz Piotr UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kozłowski Kamil KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Czajka Grzegorz GKS Czarni Bytom
3. Mielcarek Błażej KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Partyka Marcin GKS Czarni Bytom
5. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
5. Nowak Piotr KS AZS AWF Wrocław
7. Krajewski Paweł TS Gwardia Opole
7. Lisowski Marek UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin

mężczyźni, waga: 90kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Węglarz Krzysztof TS Wisła Kraków
2. Koleśnik Łukasz KS AZS AWF Wrocław
3. Lisowski Tomasz GKS Czarni Bytom
3. Płoński Paweł AZS AWF Warszawa
5. Karolkowski Piotr AZS AWF Warszawa
5. Kośniewski Marcin Klub Judo AZS Opole
7. Czaplicki Paweł KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: 100kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matyjaszek Przemysław GKS Czarni Bytom
2. Krawczyk Wincenty GKS Czarni Bytom
3. Filek Rafał TS Wisła Kraków
3. Wójcik Jakub Gwardia Wrocław
5. Biegaj Robert UKS Judo Wolbrom
5. Rudnicki Mateusz Gwardia Wrocław
7. Golus Piotr GKS Czarni Bytom
7. Pintal Kajetan TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: +100kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sarnacki Maciej AZS AWF Warszawa
2. Cichowski Janusz SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Deka Piotr KS "Gwardia" Łódź
3. Tyc Artur Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Anderwald Bartłomiej KS "Gwardia" Łódź
5. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Łabucki Maciej UKJ Ryś Warszawa
7. Ryć Szymon Klub Judo AZS Opole

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom134
2AZS AWF Warszawa101
3KS AZS AWFiS Gdańsk101
4TS Wisła Kraków101
5MKS CM Jordan Kraków100
6UKJ Ryś Warszawa100
7WKS Gwardia Warszawa100
8Gwardia Wrocław021
9KS AZS AWF Wrocław010
10SGKS Wybrzeże Gdańsk010
11Klub Środowiskowy AZS Gliwice002
12KS "Gwardia" Łódź002
13Akademia Judo KS Warszawa001
14WKS Śląsk Wrocław001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk132
2GKS Czarni Bytom114
3TS Wisła Kraków111
4KS AZS AWF Wrocław101
5TS Gwardia Opole101
6Polonia Rybnik100
7UKS Narew Łapy100
8UKS Gimnazjon Suchy Las010
9WKS "Flota" Gdynia010
10AZS UW Warszawa002
11Klub Judo Samuraj Koszalin002
12Klub Środowiskowy AZS Gliwice001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom248
2KS AZS AWFiS Gdańsk233
3TS Wisła Kraków212
4KS AZS AWF Wrocław111
5AZS AWF Warszawa101
6TS Gwardia Opole101
7MKS CM Jordan Kraków100
8Polonia Rybnik100
9UKJ Ryś Warszawa100
10UKS Narew Łapy100
11WKS Gwardia Warszawa100
12Gwardia Wrocław021
13SGKS Wybrzeże Gdańsk010
14UKS Gimnazjon Suchy Las010
15WKS "Flota" Gdynia010
16Klub Środowiskowy AZS Gliwice003
17AZS UW Warszawa002
18Klub Judo Samuraj Koszalin002
19KS "Gwardia" Łódź002
20Akademia Judo KS Warszawa001
21WKS Śląsk Wrocław001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom62.0
2Gwardia Wrocław26.5
3TS Wisła Kraków23.0
4AZS AWF Warszawa21.5
5KS "Gwardia" Łódź17.5
6KS AZS AWFiS Gdańsk16.0
7UKJ Ryś Warszawa12.0
8Klub Środowiskowy AZS Gliwice11.0
9KS AZS AWF Wrocław10.5
10SGKS Wybrzeże Gdańsk10.5
11MKS CM Jordan Kraków9.0
12WKS Gwardia Warszawa9.0
13Klub Judo AZS Opole6.5
14Akademia Judo KS Warszawa5.5
15WKS Śląsk Wrocław5.5
16Polonia Rybnik3.5
17UKS Judo Wolbrom3.5
18AZS-WSPiA Poznań1.5
19MMKS Wojownik Skierniewice1.5
20TS Gwardia Opole1.5
21UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWFiS Gdańsk51.0
2GKS Czarni Bytom41.5
3TS Wisła Kraków23.0
4TS Gwardia Opole18.0
5AZS UW Warszawa17.5
6KS AZS AWF Wrocław16.0
7Klub Judo Samuraj Koszalin12.5
8Klub Środowiskowy AZS Gliwice10.5
9Polonia Rybnik9.0
10UKS Narew Łapy9.0
11UKS Gimnazjon Suchy Las7.0
12UKS Junior w Lipnie Lipno7.0
13WKS "Flota" Gdynia7.0
14AZS AWF Warszawa3.5
15Klub Judo AZS Opole3.5
16MKS Chełm3.5
17MKS CM Jordan Kraków3.5
18UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka3.5
19UKS Judo Wolbrom3.5
20AZS-WSPiA Poznań3.0
21KS Gwardia Bielsko-Biała1.5
22MKS Juvenia Wrocław1.5
23SGKS Wybrzeże Gdańsk1.5