WYNIKI ZAWODÓW

Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów
Wrocław - Kąty Wrocławskie, 10-11.3.2012


Listy zawodników:
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (HTML):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (PDF):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg

kobiety, waga: -44kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Maślanka Martyna UKS Eljot Płock
2. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
3. Roszkowska Agata UKS Narew Łapy

kobiety, waga: -48kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Andrusiewicz Martyna KS Błękitni Tarnów
2. Bołoz Dajana SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Busse Kamila AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
4. Janusz Aleksandra T.S.MOSiR Bochnia
5. Kuśmierz Dorota UKJ Legion Zamość

kobiety, waga: -52kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Szczepańczyk Klaudia KS Gwardia Bielsko-Biała
3. Łukasiak Marta KS Start Radom
3. Siwek Julianna UKS Grot Kraków
5. Liber Sonja PGE Akademia Judo Poznań
5. PONICHTERA Gabriela AZS UW Warszawa
7. Jankowiak Zuzanna MKS Juvenia Wrocław
7. Mazurkiewicz Karolina TS Gwardia Opole

kobiety, waga: -57kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podolak Arleta AZS UW Warszawa
2. Matracka Agnieszka AZS UW Warszawa
3. Dobrowolska Martyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Zbrzyzna Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Język Monika MKS Pałac Młodzieży Tarnów
5. Popielawska Magdalena GKS Czarni Bytom
7. Bartyzel Paulina T.S.MOSiR Bochnia
7. Hulalka Ewelina K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

kobiety, waga: -63kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Cal Katarzyna AZS Łódź Łódź
2. Niedźwiedź Agnieszka MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Latusek Monika UKS Dwójka Tarnowskie Góry
3. Lickun Sandra Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. Czaplicka Natalia KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Langiewicz Aleksandra KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Augustowska Monika PTS Gwardia Bydgoszcz
7. Sziwa Angelika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: -70kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rycak Monika GKS Czarni Bytom
2. Nowak Alicja GKS Czarni Bytom
3. Hofman Urszula MKS Juvenia Wrocław
3. Wołosik Ewelina Białostocki KS Hetman Białystok
5. Jabłońska Aleksandra KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Kaźmierczak Martyna KS "Gwardia" Łódź
7. Gawron Oliwia PGE Akademia Judo Poznań
7. Matyszczuk Martyna Klub Judo Samuraj Koszalin

kobiety, waga: -78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pasternak Kamila MKS Juvenia Wrocław
2. Porwoł Anna Polonia Rybnik
3. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
3. Lichońska Barbara KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Bączek Paula UKS Ósemka Nowa Sól
5. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań
7. Gzowska Aleksandra AZS Łódź Łódź
7. Koralewska Justyna AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: +78kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
2. Kułaga Paula TDK Trzcianka
3. Mendruń Barbara Stowarzyszenie Sportowe Altius Wrocław
3. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
5. Dziurawiec Iwona UKS Wolania Wola Rzędzińska
5. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
7. Wanatowska Katarzyna MKS Truso Elbląg

mężczyźni, waga: -55kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szypowicz Wiktor KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Lewicki Jędrzej Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Godek Patryk GKS Czarni Bytom
3. Grzyb Maciej Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Roszkowski Mateusz Białostocki KS Hetman Białystok
5. Wawrzkiewicz Marek UKS "6" Piła
7. Rogoza Sebastian UKJ Legion Zamość
7. ŚWIDEREK DAMIAN Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: -60kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzyczek Patryk KS Gwardia Bielsko-Biała
2. KIEŁBUS Krzysztof Gwardia Wrocław
3. Kot Bartłomiej MKS Chełm
3. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań
5. Feliga Konrad UKS Siódemka Sochaczew
5. Matejko Krystian AZS UW Warszawa
7. Wala Adrian Polonia Rybnik
7. Ziembikiewicz Patryk AZS-WSPiA Poznań

mężczyźni, waga: -66kg - 44 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. DĄBROWSKI Stanisław AZS UW Warszawa
2. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
3. Drogowski Artur KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa
5. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
5. Wierzba Norbert UMKS Żak Kielce
7. Dobranowski Bartosz Klub Judo AZS Opole
7. Rybicki Paweł UKJ Yuko Józefów Józefów

mężczyźni, waga: -73kg - 44 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pękala Szymon UKS "Sokół" Pisarzowice
2. Galaś Krzysztof AZS AWF Warszawa
3. Stępień Damian UMKS Żak Kielce
3. SZEWCZYK ŁUKASZ Gwardia Wrocław
5. Bogucki Patryk UKS Siódemka Sochaczew
5. Brot Paweł KS "Gwardia" Łódź
7. Wiktorek Seweryn UKS Ippon MDK Kutno
7. Woźniak Szymon UKS Grot Kraków

mężczyźni, waga: -81kg - 38 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
2. IWASZKIEWICZ PATRYK Gwardia Wrocław
3. Kurzej Karol Gwardia Wrocław
3. Witkowski Marcin UKJ 225 Warszawa
5. JELONEK WOJCIECH Gwardia Wrocław
5. Kuczera Piotr Polonia Rybnik
7. Pruszkowski Damian MMKS Wojownik Skierniewice
7. Szyszkowski Arkadiusz Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: -90kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ciechomski Patryk MMKS Jutrzenka Płock Płock
2. Gmurek Marcin AZS AWF Warszawa
3. Krueger Mariusz WKS Gwardia Warszawa
3. Majewski Piotr UKS Tomita Elbląg
5. Łukasik Rafał UKJ Millenium Rzeszów
5. Mielcarek Patryk UKS "6" Piła
7. Jabłoński Michał KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Lesiak Damian MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: -100kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Romaniuk Oliwier TS Wisła Kraków
2. Słabiak Grzegorz K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Kłoczko Grzegorz GKS Czarni Bytom
3. Stróżek Marek UKS Grot Kraków
5. Skorzec Paweł GKS Czarni Bytom
5. Zakrzewski Piotr KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Frąckowiak Piotr AZS-WSPiA Poznań
7. Kozłowski Adam AZS-UKW Bydgoszcz

mężczyźni, waga: +100kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
2. Kwiatkowski Mateusz Gwardia Wrocław
3. Chmurski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
3. Jackiewicz Jan UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Gołębiowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
5. Górski Mikołaj GKS Czarni Bytom
7. Kempiak Bartosz UKS Junior w Lipnie Lipno

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Warszawa120
2GKS Czarni Bytom102
3AZS UW Warszawa100
4Klub Judo AZS Opole100
5KS AZS AWFiS Gdańsk100
6KS Gwardia Bielsko-Biała100
7MMKS Jutrzenka Płock Płock100
8TS Wisła Kraków100
9UKS "Sokół" Pisarzowice100
10Gwardia Wrocław032
11K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
12Klub Środowiskowy AZS Gliwice010
13UKJ Millenium Rzeszów010
14UKJ 225 Warszawa002
15AZS-WSPiA Poznań001
16KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
17Klub Judo DRAKO Warszawa001
18MKS Chełm001
19MMKS Wojownik Skierniewice001
20UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
21UKS Grot Kraków001
22UKS Tomita Elbląg001
23UMKS Żak Kielce001
24WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS UW Warszawa210
2MKS Juvenia Wrocław111
3GKS Czarni Bytom110
4AZS Łódź Łódź100
5KS Błękitni Tarnów100
6UKS Eljot Płock100
7KS Gwardia Bielsko-Biała010
8MKS Pałac Młodzieży Katowice010
9Polonia Rybnik010
10SGKS Wybrzeże Gdańsk010
11TDK Trzcianka010
12KS AZS AWFiS Gdańsk002
13AZS Organizacja Środowiskowa Poznań001
14AZS-WSPiA Poznań001
15Białostocki KS Hetman Białystok001
16Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin001
17KS Start Radom001
18Stowarzyszenie Sportowe Altius Wrocław001
19UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
20UKS Dwójka Tarnowskie Góry001
21UKS Grot Kraków001
22UKS Kodokan Toruń001
23UKS Narew Łapy001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS UW Warszawa310
2GKS Czarni Bytom212
3AZS AWF Warszawa120
4MKS Juvenia Wrocław111
5KS Gwardia Bielsko-Biała110
6KS AZS AWFiS Gdańsk102
7AZS Łódź Łódź100
8Klub Judo AZS Opole100
9KS Błękitni Tarnów100
10MMKS Jutrzenka Płock Płock100
11TS Wisła Kraków100
12UKS "Sokół" Pisarzowice100
13UKS Eljot Płock100
14Gwardia Wrocław032
15K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
16Klub Środowiskowy AZS Gliwice010
17MKS Pałac Młodzieży Katowice010
18Polonia Rybnik010
19SGKS Wybrzeże Gdańsk010
20TDK Trzcianka010
21UKJ Millenium Rzeszów010
22AZS-WSPiA Poznań002
23UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa002
24UKJ 225 Warszawa002
25UKS Grot Kraków002
26AZS Organizacja Środowiskowa Poznań001
27Białostocki KS Hetman Białystok001
28KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
29Klub Judo DRAKO Warszawa001
30Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin001
31KS Start Radom001
32MKS Chełm001
33MMKS Wojownik Skierniewice001
34Stowarzyszenie Sportowe Altius Wrocław001
35UKS Dwójka Tarnowskie Góry001
36UKS Kodokan Toruń001
37UKS Narew Łapy001
38UKS Tomita Elbląg001
39UMKS Żak Kielce001
40WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Gwardia Wrocław37.0
2GKS Czarni Bytom27.0
3AZS AWF Warszawa23.0
4KS AZS AWFiS Gdańsk14.0
5AZS UW Warszawa12.5
6UMKS Żak Kielce12.5
7MMKS Wojownik Skierniewice12.0
8UKJ 225 Warszawa11.0
9Klub Judo AZS Opole10.5
10UKJ Millenium Rzeszów10.5
11KS Gwardia Bielsko-Biała9.0
12MMKS Jutrzenka Płock Płock9.0
13TS Wisła Kraków9.0
14UKS "Sokół" Pisarzowice9.0
15AZS-WSPiA Poznań8.5
16Klub Środowiskowy AZS Gliwice8.5
17K.S. Judo Czechowice-Dziedzice7.0
18UKS "6" Piła7.0
19UKS Grot Kraków7.0
20UKS Siódemka Sochaczew7.0
21KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój5.5
22Klub Judo DRAKO Warszawa5.5
23MKS Chełm5.5
24UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
25UKS Tomita Elbląg5.5
26WKS Gwardia Warszawa5.5
27Polonia Rybnik5.0
28Białostocki KS Hetman Białystok3.5
29KS "Gwardia" Łódź3.5
30AZS-UKW Bydgoszcz1.5
31UKJ Legion Zamość1.5
32UKJ Yuko Józefów Józefów1.5
33UKS Ippon MDK Kutno1.5
34UKS Junior w Lipnie Lipno1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1AZS UW Warszawa28.5
2GKS Czarni Bytom19.5
3KS AZS AWFiS Gdańsk18.0
4MKS Juvenia Wrocław18.0
5AZS Łódź Łódź10.5
6AZS-WSPiA Poznań10.5
7KS Gwardia Bielsko-Biała7.0
8MKS Pałac Młodzieży Katowice7.0
9Polonia Rybnik7.0
10TDK Trzcianka7.0
11KS Błękitni Tarnów6.0
12Białostocki KS Hetman Białystok5.5
13Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin5.5
14KS Start Radom5.5
15Stowarzyszenie Sportowe Altius Wrocław5.5
16UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
17UKS Dwójka Tarnowskie Góry5.5
18UKS Grot Kraków5.5
19UKS Kodokan Toruń5.5
20PGE Akademia Judo Poznań5.0
21AZS Organizacja Środowiskowa Poznań4.5
22SGKS Wybrzeże Gdańsk4.0
23UKS Eljot Płock4.0
24KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój3.5
25KS "Gwardia" Łódź3.5
26MKS Pałac Młodzieży Tarnów3.5
27T.S.MOSiR Bochnia3.5
28TKS "Judo" Toruń3.5
29UKS Ósemka Nowa Sól3.5
30UKS Wolania Wola Rzędzińska3.5
31K.S. Judo Czechowice-Dziedzice1.5
32Klub Judo Samuraj Koszalin1.5
33MKS Truso Elbląg1.5
34PTS Gwardia Bydgoszcz1.5
35TS Gwardia Opole1.5
36UKJ Legion Zamość1.0
37UKS Narew Łapy1.0