WYNIKI ZAWODÓW

Otwarty Puchar Polski 9 Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów
Łódź, 27.5.2012


Listy zawodników:
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (HTML):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (PDF):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg

kobiety, waga: -44kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stobiecka Natalia UKS Siódemka Sochaczew
2. Maślanka Martyna UKS Eljot Płock

kobiety, waga: -48kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Habarta Marta Gwardia Bielsko-Biała
2. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
3. Busse Kamila AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Czarnocka Alicja WKS Gwardia Warszawa
5. Bołoz Dajana SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Davydzik Kseniya Belarus ,
7. Kantsavaya Natallia Belarus ,
7. Wiszniewska Katarzyna UKS "6" Piła

kobiety, waga: -52kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Rerutko Żaneta WKS Gwardia Warszawa
3. PONICHTERA Gabriela AZS UW Warszawa
3. VENTSHENKO TATIANA Belarus ,
5. Łukasiak Marta KS Start Radom
5. Siwek Julianna UKS Grot Kraków
7. Mamedow Amelia MKS ŻAK Ełk
7. Puszcz Sylwia MKS Truso Elbląg

kobiety, waga: -57kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podolak Arleta AZS UW Warszawa
2. Matracka Agnieszka AZS UW Warszawa
3. Dobrowolska Martyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Zbrzyzna Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
5. IVANTSHIK JULIA Belarus ,
5. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Język Monika MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. Walkowiak Anna PKS "OLIMPIA" Poznań

kobiety, waga: -63kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Langiewicz Aleksandra KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Sziwa Angelika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Cal Katarzyna AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
3. Latusek Monika UKS Dwójka Tarnowskie Góry
5. Czaplicka Natalia KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
7. Marchewka Beata KS Start Radom
7. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź

kobiety, waga: -70kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hofman Urszula MKS Juvenia Wrocław
2. Rycak Monika GKS Czarni Bytom
3. Jabłońska Aleksandra KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Wichan Beata KS "Gwardia" Łódź
5. STĘPKA MARTA UKS "6" Piła
5. Szachłowicz Klaudia Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: -78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
2. Lichońska Barbara KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań
4. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
5. Gzowska Aleksandra AZS Uniwersytet Łódzki Łódź

kobiety, waga: +78kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
2. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
3. Formela Anita GKS Żukowo

mężczyźni, waga: -55kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Godek Patryk GKS Czarni Bytom
2. Lewicki Jędrzej Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. SUROV ANDRYEY Belarus ,
3. Wawrzkiewicz Marek UKS "6" Piła
5. Roszkowski Mateusz Białostocki KS Hetman Białystok
5. SUROV VLADISLAV Belarus ,
7. Jarząbek Kamil KS Yawara Warszawa
7. Kulik Michał UKJ 225 Warszawa

mężczyźni, waga: -60kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Feliga Konrad UKS Siódemka Sochaczew
2. Wawrzyczek Patryk Gwardia Bielsko-Biała
3. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
3. Onufrak Vasyl Nadvirna Ukraina
5. Mamedow Emil MKS ŻAK Ełk
5. Milczarski Hubert UKS Judo Sensei Płock Płock
7. Świtała Szymon UKS Dwunastka Leszno

mężczyźni, waga: -66kg - 38 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
2. DĄBROWSKI Stanisław AZS UW Warszawa
3. CZERNIAWSKI Tomasz AZS UW Warszawa
3. Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
5. Mykytyn Andriy Nadvirna Ukraina
5. Skórka Szymon GKS Czarni Bytom
7. Drogowski Adam KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Szerszeniewski Przemysław AZS AWF Warszawa

mężczyźni, waga: -73kg - 35 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szafran Łukasz PKS "OLIMPIA" Poznań
2. Semyan Arsen Judo Kaliningrad Rosja
3. Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom
3. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
5. Kwiatkowski Marcin Gwardia Wrocław
5. SMOLSKI WADIM Belarus ,
7. Bogacki Maciej AZS AWF Warszawa
7. Galaś Krzysztof AZS AWF Warszawa

mężczyźni, waga: -81kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Witkowski Marcin UKJ 225 Warszawa
2. Kisielewicz Arkadiusz Gwardia Wrocław
3. Długosz Piotr TS Gwardia Opole
3. SUCHECKI Bogusz MMKS Wojownik Skierniewice
5. Banaszek Dominik UKJ 225 Warszawa
5. Rybczyński Robert UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Gąsiorowski Przemysław Gwardia Wrocław
7. Świczerewski Adrian AZS-UKW Bydgoszcz

mężczyźni, waga: -90kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gmurek Marcin AZS AWF Warszawa
2. Ciechomski Patryk MMKS Jutrzenka Płock Płock
3. Krueger Mariusz WKS Gwardia Warszawa
3. Majewski Piotr UKS Tomita Elbląg
5. Lesiak Damian MMKS Wojownik Skierniewice
5. Lovin Volodymyr Nadvirna Ukraina
7. Łukasik Rafał UKJ Millenium Rzeszów
7. Maglewski Hubert HKS Żubr Hajnówka

mężczyźni, waga: -100kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Słabiak Grzegorz K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Romaniuk Oliwier TS Wisła Kraków
3. Kłoczko Grzegorz GKS Czarni Bytom
3. Stróżek Marek UKS Grot Kraków
5. Zakrzewski Piotr KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Ziólkowski Krzysztof TKS "Judo" Toruń
7. Frąckowiak Piotr AZS-WSPiA Poznań
7. Skorzec Paweł GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: +100kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
2. Jackiewicz Jan UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Kwiatkowski Mateusz Gwardia Wrocław
3. Łoś Adrian UKS Tomita Elbląg
5. Gołębiowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
5. Turek Mateusz K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Pasternak Maciej KS Start Radom
7. Paszko Dawid UKS De La Salle gdańsk

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Warszawa200
2GKS Czarni Bytom101
3K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
4PKS "OLIMPIA" Poznań100
5UKJ 225 Warszawa100
6UKJ Millenium Rzeszów100
7UKS Siódemka Sochaczew100
8Gwardia Wrocław013
9AZS UW Warszawa011
10Gwardia Bielsko-Biała010
11Judo Kaliningrad Rosja010
12Klub Środowiskowy AZS Gliwice010
13MMKS Jutrzenka Płock Płock010
14TS Wisła Kraków010
15UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa010
16MMKS Wojownik Skierniewice002
17UKS Tomita Elbląg002
18Belarus ,001
19Nadvirna Ukraina001
20TS Gwardia Opole001
21UKS "6" Piła001
22UKS Grot Kraków001
23WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS UW Warszawa211
2GKS Czarni Bytom110
3Gwardia Bielsko-Biała100
4KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój100
5MKS Juvenia Wrocław100
6TKS "Judo" Toruń100
7UKS Siódemka Sochaczew100
8KS AZS AWFiS Gdańsk012
9AZS Organizacja Środowiskowa Poznań011
10UKS Judo Wolbrom011
11WKS Gwardia Warszawa011
12UKS Eljot Płock010
13UKS Kodokan Toruń010
14AZS Uniwersytet Łódzki Łódź001
15AZS-WSPiA Poznań001
16Belarus ,001
17GKS Żukowo001
18KS "Gwardia" Łódź001
19UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
20UKS Dwójka Tarnowskie Góry001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS UW Warszawa222
2GKS Czarni Bytom211
3AZS AWF Warszawa200
4UKS Siódemka Sochaczew200
5Gwardia Bielsko-Biała110
6K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
7KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój100
8MKS Juvenia Wrocław100
9PKS "OLIMPIA" Poznań100
10TKS "Judo" Toruń100
11UKJ 225 Warszawa100
12UKJ Millenium Rzeszów100
13Gwardia Wrocław013
14KS AZS AWFiS Gdańsk012
15WKS Gwardia Warszawa012
16AZS Organizacja Środowiskowa Poznań011
17UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa011
18UKS Judo Wolbrom011
19Judo Kaliningrad Rosja010
20Klub Środowiskowy AZS Gliwice010
21MMKS Jutrzenka Płock Płock010
22TS Wisła Kraków010
23UKS Eljot Płock010
24UKS Kodokan Toruń010
25Belarus ,002
26MMKS Wojownik Skierniewice002
27UKS Tomita Elbląg002
28AZS Uniwersytet Łódzki Łódź001
29AZS-WSPiA Poznań001
30GKS Żukowo001
31KS "Gwardia" Łódź001
32Nadvirna Ukraina001
33TS Gwardia Opole001
34UKS "6" Piła001
35UKS Dwójka Tarnowskie Góry001
36UKS Grot Kraków001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Gwardia Wrocław28.5
2AZS AWF Warszawa22.5
3GKS Czarni Bytom19.5
4MMKS Wojownik Skierniewice18.0
5Belarus ,17.5
6UKJ 225 Warszawa14.0
7AZS UW Warszawa12.5
8K.S. Judo Czechowice-Dziedzice12.5
9Nadvirna Ukraina12.5
10UKS Tomita Elbląg11.0
11UKJ Millenium Rzeszów10.5
12PKS "OLIMPIA" Poznań9.0
13UKS Siódemka Sochaczew9.0
14Gwardia Bielsko-Biała7.0
15Judo Kaliningrad Rosja7.0
16Klub Środowiskowy AZS Gliwice7.0
17MMKS Jutrzenka Płock Płock7.0
18TS Wisła Kraków7.0
19UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa7.0
20TS Gwardia Opole5.5
21UKS "6" Piła5.5
22UKS Grot Kraków5.5
23WKS Gwardia Warszawa5.5
24Białostocki KS Hetman Białystok3.5
25KS AZS AWFiS Gdańsk3.5
26MKS ŻAK Ełk3.5
27TKS "Judo" Toruń3.5
28UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki3.5
29UKS Judo Sensei Płock Płock3.5
30AZS-UKW Bydgoszcz1.5
31AZS-WSPiA Poznań1.5
32HKS Żubr Hajnówka1.5
33KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój1.5
34KS Start Radom1.5
35KS Yawara Warszawa1.5
36UKS De La Salle gdańsk1.5
37UKS Dwunastka Leszno1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1AZS UW Warszawa30.5
2KS AZS AWFiS Gdańsk18.5
3GKS Czarni Bytom16.5
4AZS Organizacja Środowiskowa Poznań12.5
5Gwardia Bielsko-Biała12.5
6UKS Judo Wolbrom12.5
7WKS Gwardia Warszawa12.5
8Belarus ,9.0
9KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój9.0
10MKS Juvenia Wrocław9.0
11KS "Gwardia" Łódź7.0
12AZS Uniwersytet Łódzki Łódź6.5
13UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
14UKS Dwójka Tarnowskie Góry5.5
15AZS-WSPiA Poznań5.0
16KS Start Radom5.0
17UKS "6" Piła5.0
18TKS "Judo" Toruń4.0
19SGKS Wybrzeże Gdańsk3.5
20UKS Grot Kraków3.5
21UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki3.5
22UKS Siódemka Sochaczew3.0
23UKS Kodokan Toruń2.0
24MKS Pałac Młodzieży Tarnów1.5
25MKS Truso Elbląg1.5
26MKS ŻAK Ełk1.5
27PKS "OLIMPIA" Poznań1.5
28GKS Żukowo1.0
29UKS Eljot Płock0.0