WYNIKI ZAWODÓW

IV Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta
Sochaczew, 08-09.9.2012


Listy zawodników:
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (HTML):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (PDF):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg

kobiety, waga: -44kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Banaszek Weronika UKS Judo Fight Club Warszawa
2. Maślanka Martyna UKS Eljot Płock
3. Adamiak Aneta UKS "Orkan" Sochaczew

kobiety, waga: -48kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
2. Kamińska Justyna Gwardia Bielsko-Biała
3. Adamczyk Dagmara UKS Judo Wolbrom
3. Wiszniewska Katarzyna UKS 3 Piła
5. Habarta Marta Gwardia Bielsko-Biała
5. Stobiecka Natalia UKS Siódemka Sochaczew
7. Rasińska Maja Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: -52kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepańczyk Klaudia Gwardia Bielsko-Biała
2. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
3. Płachcińska Patrycja Białostocki KS Hetman Białystok
3. PONICHTERA Gabriela AZS UW Warszawa
5. Cygan Klaudia KJ Samuraj Koszalin
5. Łukasiak Marta KS Start Radom
7. Andrusiewicz Martyna KS Błękitni Tarnów

kobiety, waga: -57kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dobrowolska Martyna UKJ "AON Warszawa" Warszawa
2. Milej Joanna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Borowska Anna Polonia Rybnik
3. Język Monika MKS Pałac Młodzieży Tarnów
5. Rams Zuzanna UKS Judo Wolbrom
5. Walkowiak Anna PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole
7. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

kobiety, waga: -63kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
2. Piela Anna Gwardia Bielsko-Biała
3. Dutka Snishana Nadvirna Ukraina
3. Latusek Monika UKS Dwójka Tarnowskie Góry
5. Szewczyk Justyna UKS Siódemka Sochaczew
5. Włodarczyk Paulina Gwardia Bielsko-Biała
7. Matyszczuk Martyna KJ Samuraj Koszalin
7. Szelkowska Dorota UKS Eljot Płock

kobiety, waga: -70kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hofman Urszula MKS Juvenia Wrocław
2. Nowak Alicja GKS Czarni Bytom
3. Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom
3. Szachłowicz Klaudia Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: -78kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lichońska Barbara KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Mioducka Eliza UKS Kodokan Toruń
3. Litwin Dominika MKS Pałac Młodzieży Katowice

kobiety, waga: +78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kułaga Paula TDK Trzcianka
2. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
3. Formela Anita GKS Żukowo
3. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
5. Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew
5. Wanatowska Katarzyna MKS Truso Elbląg

mężczyźni, waga: -55kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grzyb Maciej Klub Judo DRAKO Warszawa
2. Pękala Dawid UKS "Sokół" Pisarzowice
3. Gawryluk Oleg Nadvirna Ukraina
3. Godek Patryk GKS Czarni Bytom
5. Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom
5. Barczyk Wiktor UKS Judo Wolbrom
7. Jasłowski Igor UKS 3 Piła
7. Wawrzkiewicz Marek UKS 3 Piła

mężczyźni, waga: -60kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
2. Wawrzyczek Patryk Gwardia Bielsko-Biała
3. IWAŃSKI Jakub UKS "OLIMP" Skaryszew
3. Kurtyka Paweł GKS Czarni Bytom
5. Babiński Artur SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Mamedow Emil MKS Żak Ełk
7. Łoziński Karol KJ Samuraj Koszalin
7. Milczarski Hubert UKS Judo Sensei Płock

mężczyźni, waga: -66kg - 34 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. CZERNIAWSKI Tomasz AZS UW Warszawa
2. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
3. Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
3. Rybicki Paweł UKJ Yuko Józefów
5. Migacz Paweł AZS AWF Warszawa
5. Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa
7. Kotlik Łukasz UKS Conrad Gdańsk
7. Krzymiński Eryk Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin

mężczyźni, waga: -73kg - 39 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stępień Damian UMKS Żak Kielce
2. STOLARCZYK ADAM Gwardia Wrocław
3. Kwiatkowski Marcin Gwardia Wrocław
3. Woźniak Szymon TS Wisła Kraków
5. Sordyl Mateusz TS Wisła Kraków
5. Stanek David KS Błękitni Tarnów
7. Lota Tomasz KS "Gwardia" Łódź
7. Wierzba Norbert UMKS Żak Kielce

mężczyźni, waga: -81kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Banaszek Sebastian UKJ 225 Warszawa
2. IWASZKIEWICZ PATRYK Gwardia Wrocław
3. Leśniak Michał T.S.MOSiR Bochnia
3. PARKA DAMIAN Gwardia Wrocław
5. Błoński Rafał TS Judo Gryf Słupsk
5. JELONEK WOJCIECH Gwardia Wrocław
7. Gąsiorowski Przemysław Gwardia Wrocław
7. Szyszkowski Arkadiusz Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: -90kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kozłowski Rafał Gwardia Wrocław
2. Gmurek Marcin AZS AWF Warszawa
3. Kroc Kamil MMKS Wojownik Skierniewice
3. PAŃKO MICHAŁ Gwardia Wrocław
5. Kuczera Piotr Polonia Rybnik
5. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń
7. GALI ALEKSANDER Gwardia Wrocław
7. Górecki Marcin AZS AWF Warszawa

mężczyźni, waga: -100kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Słabiak Grzegorz K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Kłoczko Grzegorz GKS Czarni Bytom
3. Dudek Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Ziólkowski Krzysztof TKS "Judo" Toruń

mężczyźni, waga: +100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łoś Adrian UKS Tomita Elbląg
2. Kwiatkowski Mateusz Gwardia Wrocław
3. Chmurski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
3. Jackiewicz Jan UKJ "AON Warszawa" Warszawa

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Gwardia Wrocław233
2UMKS Żak Kielce110
3AZS UW Warszawa100
4K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
5Klub Judo DRAKO Warszawa100
6UKJ 225 Warszawa100
7UKS Tomita Elbląg100
8GKS Czarni Bytom012
9AZS AWF Warszawa010
10Gwardia Bielsko-Biała010
11UKS "Sokół" Pisarzowice010
12MMKS Wojownik Skierniewice003
13Nadvirna Ukraina001
14SGKS Wybrzeże Gdańsk001
15T.S.MOSiR Bochnia001
16TKS "Judo" Toruń001
17TS Wisła Kraków001
18UKJ "AON Warszawa" Warszawa001
19UKJ Yuko Józefów001
20UKS "OLIMP" Skaryszew001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Gwardia Bielsko-Biała121
2UKS Judo Wolbrom112
3GKS Czarni Bytom110
4KS AZS AWFiS Gdańsk100
5MKS Juvenia Wrocław100
6TDK Trzcianka100
7UKJ "AON Warszawa" Warszawa100
8UKS Judo Fight Club Warszawa100
9UKS Kodokan Toruń011
10AZS Organizacja Środowiskowa Poznań010
11TKS "Judo" Toruń010
12UKS Eljot Płock010
13AZS UW Warszawa001
14Białostocki KS Hetman Białystok001
15GKS Żukowo001
16MKS Pałac Młodzieży Katowice001
17MKS Pałac Młodzieży Tarnów001
18Nadvirna Ukraina001
19Polonia Rybnik001
20UKS 3 Piła001
21UKS "Orkan" Sochaczew001
22UKS Dwójka Tarnowskie Góry001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Gwardia Wrocław233
2Gwardia Bielsko-Biała131
3GKS Czarni Bytom122
4UKS Judo Wolbrom112
5UMKS Żak Kielce110
6AZS UW Warszawa101
7UKJ "AON Warszawa" Warszawa101
8K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
9Klub Judo DRAKO Warszawa100
10KS AZS AWFiS Gdańsk100
11MKS Juvenia Wrocław100
12TDK Trzcianka100
13UKJ 225 Warszawa100
14UKS Judo Fight Club Warszawa100
15UKS Tomita Elbląg100
16TKS "Judo" Toruń011
17UKS Kodokan Toruń011
18AZS AWF Warszawa010
19AZS Organizacja Środowiskowa Poznań010
20UKS "Sokół" Pisarzowice010
21UKS Eljot Płock010
22MMKS Wojownik Skierniewice003
23Nadvirna Ukraina002
24Białostocki KS Hetman Białystok001
25GKS Żukowo001
26MKS Pałac Młodzieży Katowice001
27MKS Pałac Młodzieży Tarnów001
28Polonia Rybnik001
29SGKS Wybrzeże Gdańsk001
30T.S.MOSiR Bochnia001
31TS Wisła Kraków001
32UKJ Yuko Józefów001
33UKS 3 Piła001
34UKS "OLIMP" Skaryszew001
35UKS "Orkan" Sochaczew001
36UKS Dwójka Tarnowskie Góry001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Gwardia Wrocław62.0
2GKS Czarni Bytom18.0
3UMKS Żak Kielce17.5
4MMKS Wojownik Skierniewice16.5
5UKJ 225 Warszawa12.5
6AZS AWF Warszawa12.0
7AZS UW Warszawa9.0
8K.S. Judo Czechowice-Dziedzice9.0
9Klub Judo DRAKO Warszawa9.0
10SGKS Wybrzeże Gdańsk9.0
11TS Wisła Kraków9.0
12UKS Tomita Elbląg9.0
13Gwardia Bielsko-Biała7.0
14UKS "Sokół" Pisarzowice7.0
15Nadvirna Ukraina5.5
16T.S.MOSiR Bochnia5.5
17TKS "Judo" Toruń5.5
18UKJ "AON Warszawa" Warszawa5.5
19UKJ Yuko Józefów5.5
20UKS "OLIMP" Skaryszew5.5
21KS Błękitni Tarnów3.5
22MKS Żak Ełk3.5
23Polonia Rybnik3.5
24TS Judo Gryf Słupsk3.5
25UKS Judo Wolbrom3.5
26UKS Kodokan Toruń3.5
27UKS 3 Piła3.0
28KJ Samuraj Koszalin1.5
29Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin1.5
30Klub Środowiskowy AZS Gliwice1.5
31KS "Gwardia" Łódź1.5
32UKS Conrad Gdańsk1.5
33UKS Judo Sensei Płock1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1Gwardia Bielsko-Biała37.0
2UKS Judo Wolbrom34.0
3GKS Czarni Bytom16.0
4MKS Juvenia Wrocław9.0
5TDK Trzcianka9.0
6UKJ "AON Warszawa" Warszawa9.0
7UKS Kodokan Toruń8.5
8AZS Organizacja Środowiskowa Poznań7.0
9TKS "Judo" Toruń7.0
10UKS Siódemka Sochaczew7.0
11AZS UW Warszawa5.5
12Białostocki KS Hetman Białystok5.5
13GKS Żukowo5.5
14MKS Pałac Młodzieży Tarnów5.5
15Nadvirna Ukraina5.5
16Polonia Rybnik5.5
17UKS 3 Piła5.5
18UKS Dwójka Tarnowskie Góry5.5
19KJ Samuraj Koszalin5.0
20KS AZS AWFiS Gdańsk5.0
21UKS Judo Fight Club Warszawa4.0
22KS Start Radom3.5
23MKS Truso Elbląg3.5
24PKS "OLIMPIA" Poznań3.5
25PUKS Makowiec Skaryszew3.5
26UKS Eljot Płock3.5
27MKS Pałac Młodzieży Katowice2.0
28KS Błękitni Tarnów1.5
29TS Gwardia Opole1.5
30UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki1.5
31UKS "Orkan" Sochaczew1.0