WYNIKI ZAWODÓW

Otwarty Puchar Polski Seniorów i Seniorek
Opole, 23.3.2013


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rasińska Maja Gwardia Bielsko-Biała
2. Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy
3. Kubicka Kinga WKS "Flota" Gdynia
3. Stankiewicz Joanna AZS AWF Warszawa
5. Czarnocka Alicja WKS Gwardia Warszawa
5. Werner Katarzyna AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: 52kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Rerutko Żaneta WKS Gwardia Warszawa
3. Martynowicz Martyna TS Gwardia Opole
3. Szczepańczyk Klaudia Gwardia Bielsko-Biała
5. Gnich Dominika UKJ "AON Warszawa" Warszawa
5. Habarta Marta Gwardia Bielsko-Biała
7. Giec Magdalena KS Budowlani Sosnowiec
7. Siwek Julianna TS Wisła Kraków

kobiety, waga: 57kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Korfanty Magdalena AZS AWF Katowice
2. Chróścielewska Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
3. Zbrzyzna Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Dobrowolska Martyna UKJ "AON Warszawa" Warszawa
5. Grochowska Ewa AZS UW Warszawa
7. Grzywacz Katarzyna KS Budowlani Sosnowiec
7. Znojek Natalia TS Gwardia Opole

kobiety, waga: 63kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Kowalczyk Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Mirus Barbara TS Wisła Kraków
5. Mirus Izabela TS Wisła Kraków
5. Niedźwiedź Agnieszka AZS AWF Katowice
7. Bezrączko Agnieszka AZS AWF Katowice
7. Skoczylas Anna KS AZS AWF Wrocław

kobiety, waga: 70kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Jabłońska Aleksandra KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
3. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Rycak Monika GKS Czarni Bytom
5. Tracz Małgorzata TS Wisła Kraków
7. Kaźmierczak Martyna KS "Gwardia" Łódź
7. Maleta Karolina PUKS Makowiec Skaryszew

kobiety, waga: 78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
2. Wtorkowska Katarzyna AZS UW Warszawa
3. Lichońska Barbara KS AZS AWFiS Gdańsk

mężczyźni, waga: 60kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
2. Wawrzyczek Patryk Gwardia Bielsko-Biała
3. Feliga Konrad UKS Siódemka Sochaczew
3. Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom
5. Kuśka Ariel Polonia Rybnik
5. Piotrkowski Michał KS "Gwardia" Łódź
7. Chruszcz Łukasz KJ Samuraj Koszalin
7. DĄBROWSKI Franciszek AZS UW Warszawa

mężczyźni, waga: 66kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Beta Aleksander KS "Gwardia" Łódź
2. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom
3. Janicki Mariusz WKS Śląsk Wrocław
3. Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
5. Malczewski Jacek Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Woźniak Michał MMKS Wojownik Skierniewice
7. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
7. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: 73kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Brysz Jacek AZS AWF Katowice
2. BRYSZ ADAM AZS AWF Katowice
3. Borowicz Paweł GKS Czarni Bytom
3. Pękala Szymon Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
5. Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom
5. Lewiński Grzegorz UKJ "AON Warszawa" Warszawa
7. Cieślik Sebastian TS Wisła Kraków
7. Kręcielewski Tomasz WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubieniec Jakub AZS AWF Katowice
2. Urban Paweł MKS Żak Ełk
3. Czyż Adam UKJ Ryś Warszawa
3. Lisowski Marek UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
5. Mielcarek Błażej KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Przybysz Sebastian KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Jatowtt Aleksander KS AZS AWF Wrocław
7. Łątka Filip TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: 90kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dzierżanowski Igor UKJ "AON Warszawa" Warszawa
2. Płoński Paweł AZS AWF Warszawa
3. BŁOŃSKI ROMAN WKS "Flota" Gdynia
3. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice
5. BIKOSHVILI BEKA AZS PW Warszawa
5. Kozłowski Kamil TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Rycak Mateusz AZS AWF Katowice
7. Zamęcki Michał KS AZS AWF Wrocław

mężczyźni, waga: 100kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
2. Węglarz Krzysztof TS Wisła Kraków
3. Pintal Kajetan TS Wisła Kraków
3. Zakrzewski Jakub KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Słabiak Grzegorz GKS Czarni Bytom
5. Szostak Mikołaj TS Wisła Kraków
7. Kubicki Maciej Gwardia Wrocław
7. Qaddourah Bahjat GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: +100kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sarnacki Maciej TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
2. Tyc Artur Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
3. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
5. Biegaj Robert UKS Judo Wolbrom
5. Witkowski Kacper TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Grabowski Bartłomiej GKS Czarni Bytom
7. Kapral Jerzy GKS Czarni Bytom

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Katowice210
2AZS AWF Warszawa111
3TS Wisła Kraków111
4KS "Gwardia" Łódź100
5TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn100
6UKJ "AON Warszawa" Warszawa100
7GKS Czarni Bytom013
8Gwardia Bielsko-Biała010
9Klub Środowiskowy AZS Gliwice010
10MKS Żak Ełk010
11MMKS Wojownik Skierniewice002
12KS AZS AWFiS Gdańsk001
13Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała001
14UKJ Ryś Warszawa001
15UKS Siódemka Sochaczew001
16UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin001
17WKS "Flota" Gdynia001
18WKS Śląsk Wrocław001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1SGKS Wybrzeże Gdańsk200
2AZS UW Warszawa110
3GKS Czarni Bytom101
4Gwardia Bielsko-Biała101
5AZS AWF Katowice100
6KS AZS AWFiS Gdańsk033
7UKS Narew Łapy010
8WKS Gwardia Warszawa010
9AZS AWF Warszawa001
10TS Gwardia Opole001
11TS Wisła Kraków001
12UKS Gimnazjon Suchy Las001
13UKS Judo Wolbrom001
14WKS "Flota" Gdynia001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Katowice310
2SGKS Wybrzeże Gdańsk200
3GKS Czarni Bytom114
4AZS AWF Warszawa112
5TS Wisła Kraków112
6Gwardia Bielsko-Biała111
7AZS UW Warszawa110
8KS "Gwardia" Łódź100
9TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn100
10UKJ "AON Warszawa" Warszawa100
11KS AZS AWFiS Gdańsk034
12Klub Środowiskowy AZS Gliwice010
13MKS Żak Ełk010
14UKS Narew Łapy010
15WKS Gwardia Warszawa010
16MMKS Wojownik Skierniewice002
17WKS "Flota" Gdynia002
18Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała001
19TS Gwardia Opole001
20UKJ Ryś Warszawa001
21UKS Gimnazjon Suchy Las001
22UKS Judo Wolbrom001
23UKS Siódemka Sochaczew001
24UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin001
25WKS Śląsk Wrocław001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom33.0
2TS Wisła Kraków28.0
3AZS AWF Katowice26.5
4AZS AWF Warszawa21.5
5TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn16.0
6MMKS Wojownik Skierniewice14.5
7KS "Gwardia" Łódź14.0
8KS AZS AWFiS Gdańsk12.5
9UKJ "AON Warszawa" Warszawa12.5
10Klub Środowiskowy AZS Gliwice10.5
11Gwardia Bielsko-Biała7.0
12MKS Żak Ełk7.0
13Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała5.5
14UKJ Ryś Warszawa5.5
15UKS Siódemka Sochaczew5.5
16UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin5.5
17WKS "Flota" Gdynia5.5
18WKS Śląsk Wrocław5.5
19AZS PW Warszawa3.5
20Polonia Rybnik3.5
21UKS Judo Wolbrom3.5
22KS AZS AWF Wrocław3.0
23AZS UW Warszawa1.5
24Gwardia Wrocław1.5
25KJ Samuraj Koszalin1.5
26WKS Gwardia Warszawa1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWFiS Gdańsk34.0
2Gwardia Bielsko-Biała18.0
3SGKS Wybrzeże Gdańsk18.0
4AZS UW Warszawa15.5
5AZS AWF Katowice14.0
6GKS Czarni Bytom14.0
7TS Wisła Kraków14.0
8WKS Gwardia Warszawa10.5
9UKS Judo Wolbrom9.0
10TS Gwardia Opole7.0
11UKJ "AON Warszawa" Warszawa7.0
12UKS Narew Łapy7.0
13AZS AWF Warszawa5.5
14UKS Gimnazjon Suchy Las5.5
15WKS "Flota" Gdynia5.5
16AZS-WSPiA Poznań3.5
17KS Budowlani Sosnowiec3.0
18KS "Gwardia" Łódź1.5
19KS AZS AWF Wrocław1.5
20PUKS Makowiec Skaryszew1.5