WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Młodzieży
Kąty Wrocławskie, 06.4.2013


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stankiewicz Joanna AZS AWF Warszawa
2. Bergier Agnieszka KS Budowlani Sosnowiec
3. Chruszcz Ilona KJ Samuraj Koszalin
3. Witkowska Joanna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Góral Ewelina Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
5. Zabrocka Monika Gwardia Bielsko-Biała
7. Godlewska Patrycja MKS Juvenia Wrocław
7. Piotrowska Kamila Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 52kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pawlikowska Zuzanna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock
3. Adamska Dorota UKS Narew Łapy
3. Kurzej Klaudia MKS Juvenia Wrocław
5. Gnich Dominika UKJ "AON Warszawa" Warszawa
5. Kunicka Magdalena MKS Juvenia Wrocław
7. Kaczmarek Zuzanna UKS-GKJ Głogów
7. Majda Monika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: 57kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
2. Karpała Justyna KS AZS AWF Wrocław
3. Krześlak Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Różańska Lena KS AZS AWF Wrocław
5. Dopierała Aleksandra Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Gorzów Wlkp.
5. Gołaszewska Alicja Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Lipska Adriana KS AZS AWF Wrocław
7. Łukasz Patrycja UKS "SPARTAKUS" Lublin

kobiety, waga: 63kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Cal Agata AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
3. CITKO Aneta AZS UW Warszawa
5. Kowalczyk Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Skoczylas Anna KS AZS AWF Wrocław
7. Szafczyk Anita Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. von Buccow Mercedes AZS AWF Katowice

kobiety, waga: 70kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Misztela (Tytonik) Joanna Klub SportowyJudo Koch Szczecin
3. Szwiec Emilia MKS Juvenia Wrocław
3. Tracz Małgorzata TS Wisła Kraków
5. Misztal Jagoda AZS UW Warszawa
5. Woźniak Katarzyna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Korzystka Izabela UKS-GKJ Głogów

kobiety, waga: 78kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lorenc Patrycja Klub Judo DRAKO Warszawa
2. Anderwald Maria KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kusior Iwona UKS Junior Lipno
3. Kwiatkowska Patrycja UKS Ronin-Team Warszawa
5. Sobczak Marta Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Wawrzyniak Ewa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: +78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rózga Marta KS "Gwardia" Łódź
2. Wasek Kamila MKS Juvenia Wrocław
3. Bank Monika TS Gwardia Opole
3. Dziurawiec Justyna UKS Wolania Wola Rzędzińska
5. Piechota Joanna MKS Juvenia Wrocław
5. Wiśniewska Natalia UKS "Orkan" Sochaczew
7. Kriese Teresa UKS-GKJ Głogów
7. Matlosz Katarzyna UKS-GKJ Głogów

mężczyźni, waga: 60kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa
2. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
3. Sojka Sebastian Gwardia Bielsko-Biała
3. Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom
5. Wereszczak Kamil WKS "Flota" Gdynia
5. Wituś Rafał Gwardia Wrocław
7. Buda Mateusz UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka
7. Chrzanowski Dominik UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: 66kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lewiński Grzegorz UKJ "AON Warszawa" Warszawa
2. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
3. Beta Aleksander KS "Gwardia" Łódź
3. ZIĘĆ Jakub AZS UW Warszawa
5. Pawelec Przemysław UKS "Orkan" Sochaczew
5. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź
7. Feliga Dawid UKS Siódemka Sochaczew
7. Zacheja Maciej WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 73kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Płoński Piotr Gwardia Wrocław
2. Kuganda Mateusz UKS Judo Wolbrom
3. Chlebik Sebastian GKS Czarni Bytom
3. Jatowtt Antoni WKS Śląsk Wrocław
5. Orczykowski Daniel AZS-WSPiA Poznań
5. Pojawa Piotr MMKS Wojownik Skierniewice
7. Jatowtt Aleksander KS AZS AWF Wrocław
7. Klimek Artur WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lisowski Marek UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
2. Przybysz Sebastian KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kurkiewicz Bartosz UKJ Ryś Warszawa
3. Kwiatkowski Tomasz GKS Czarni Bytom
5. Gajerski Grzegorz Gwardia Wrocław
5. Kordyasz Łukasz AZS UW Warszawa
7. Chrapkiewicz Marek AZS AWF Katowice
7. Gast Daniel SGKS Wybrzeże Gdańsk

mężczyźni, waga: 90kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zarzeczny Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. BŁOŃSKI ROMAN WKS "Flota" Gdynia
3. Rycak Mateusz AZS AWF Katowice
3. Tworzydło Maciej Klub Judo AZS Opole
5. Knapik Maciej TS Gwardia Opole
5. Olczak Bartłomiej Gwardia Wrocław
7. Adamiak Lubomir KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Kusza Patryk UKS Gimnazjon Suchy Las

mężczyźni, waga: 100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pintal Kajetan TS Wisła Kraków
2. Niedziela Kamil Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Latocha Krzysztof Gwardia Wrocław
3. Żeleński-Olczak Piotr KS "Gwardia" Łódź
5. Chojnowski Rafał UKS Narew Łapy
5. Kubicki Maciej Gwardia Wrocław
7. Bocianowski Wojciech AZS UW Warszawa
7. Tomaszewski Karol AZS-UKW Bydgoszcz

mężczyźni, waga: +100kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
3. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Pujszo Artur UKS 10 Bydgoszcz
5. Kusz Marcin Gwardia Wrocław
5. Rochowiak Marcin AZS-WSPiA Poznań
7. Kałużny Przemysław UKS Junior Lipno
7. Makowski Filip Gwardia Piła

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1SGKS Wybrzeże Gdańsk201
2TS Wisła Kraków110
3Gwardia Wrocław101
4UKJ Ryś Warszawa101
5UKJ "AON Warszawa" Warszawa100
6UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin100
7GKS Czarni Bytom023
8Klub Środowiskowy AZS Gliwice010
9KS AZS AWFiS Gdańsk010
10UKS Judo Wolbrom010
11WKS "Flota" Gdynia010
12KS "Gwardia" Łódź002
13AZS AWF Katowice001
14AZS UW Warszawa001
15Gwardia Bielsko-Biała001
16Klub Judo AZS Opole001
17UKS 10 Bydgoszcz001
18WKS Śląsk Wrocław001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1SGKS Wybrzeże Gdańsk200
2KS AZS AWFiS Gdańsk120
3Klub Judo DRAKO Warszawa101
4AZS AWF Warszawa100
5KS "Gwardia" Łódź100
6UKS Judo Wolbrom100
7MKS Juvenia Wrocław012
8KS AZS AWF Wrocław011
9Klub SportowyJudo Koch Szczecin010
10KS Budowlani Sosnowiec010
11UKS Judo Sensei Płock010
12AZS Uniwersytet Łódzki Łódź001
13AZS UW Warszawa001
14KJ Samuraj Koszalin001
15Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
16TS Gwardia Opole001
17TS Wisła Kraków001
18UKS Junior Lipno001
19UKS Narew Łapy001
20UKS Ronin-Team Warszawa001
21UKS Wolania Wola Rzędzińska001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1SGKS Wybrzeże Gdańsk401
2KS AZS AWFiS Gdańsk130
3TS Wisła Kraków111
4UKS Judo Wolbrom110
5KS "Gwardia" Łódź102
6Gwardia Wrocław101
7Klub Judo DRAKO Warszawa101
8UKJ Ryś Warszawa101
9AZS AWF Warszawa100
10UKJ "AON Warszawa" Warszawa100
11UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin100
12GKS Czarni Bytom023
13MKS Juvenia Wrocław012
14KS AZS AWF Wrocław011
15Klub SportowyJudo Koch Szczecin010
16Klub Środowiskowy AZS Gliwice010
17KS Budowlani Sosnowiec010
18UKS Judo Sensei Płock010
19WKS "Flota" Gdynia010
20AZS UW Warszawa002
21AZS AWF Katowice001
22AZS Uniwersytet Łódzki Łódź001
23Gwardia Bielsko-Biała001
24KJ Samuraj Koszalin001
25Klub Judo AZS Opole001
26Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
27TS Gwardia Opole001
28UKS 10 Bydgoszcz001
29UKS Junior Lipno001
30UKS Narew Łapy001
31UKS Ronin-Team Warszawa001
32UKS Wolania Wola Rzędzińska001
33WKS Śląsk Wrocław001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Gwardia Wrocław32.0
2GKS Czarni Bytom30.5
3SGKS Wybrzeże Gdańsk25.0
4TS Wisła Kraków16.0
5UKJ Ryś Warszawa16.0
6KS "Gwardia" Łódź14.5
7AZS UW Warszawa10.5
8WKS "Flota" Gdynia10.5
9UKJ "AON Warszawa" Warszawa9.0
10UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin9.0
11KS AZS AWFiS Gdańsk8.5
12AZS AWF Katowice7.0
13AZS-WSPiA Poznań7.0
14Klub Środowiskowy AZS Gliwice7.0
15UKS Judo Wolbrom7.0
16Gwardia Bielsko-Biała5.5
17Klub Judo AZS Opole5.5
18UKS 10 Bydgoszcz5.5
19WKS Śląsk Wrocław5.5
20MKS Juvenia Wrocław3.5
21MMKS Wojownik Skierniewice3.5
22TS Gwardia Opole3.5
23UKS "Orkan" Sochaczew3.5
24UKS Narew Łapy3.5
25WKS Gwardia Warszawa3.0
26AZS-UKW Bydgoszcz1.5
27Gwardia Piła1.5
28KS AZS AWF Wrocław1.5
29UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka1.5
30UKS Gimnazjon Suchy Las1.5
31UKS Junior Lipno1.5
32UKS Siódemka Sochaczew1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWFiS Gdańsk26.5
2MKS Juvenia Wrocław23.0
3Klub Sportowy Akademia Judo Poznań22.5
4SGKS Wybrzeże Gdańsk18.0
5KS AZS AWF Wrocław17.5
6Klub Judo DRAKO Warszawa14.5
7AZS AWF Warszawa9.0
8AZS UW Warszawa9.0
9KS "Gwardia" Łódź9.0
10UKS Judo Wolbrom9.0
11Klub SportowyJudo Koch Szczecin7.0
12KS Budowlani Sosnowiec7.0
13UKS Judo Sensei Płock7.0
14UKS-GKJ Głogów6.0
15AZS Uniwersytet Łódzki Łódź5.5
16KJ Samuraj Koszalin5.5
17TS Gwardia Opole5.5
18TS Wisła Kraków5.5
19UKS Junior Lipno5.5
20UKS Narew Łapy5.5
21UKS Ronin-Team Warszawa5.5
22UKS Wolania Wola Rzędzińska5.5
23Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Gorzów Wlkp.3.5
24Gwardia Bielsko-Biała3.5
25Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice3.5
26UKJ "AON Warszawa" Warszawa3.5
27UKS "Orkan" Sochaczew3.5
28AZS AWF Katowice1.5
29AZS Organizacja Środowiskowa Poznań1.5
30UKS "SPARTAKUS" Lublin1.5