WYNIKI ZAWODÓW
Mistrzostwa Polski Młodzieży
Kąty Wrocławskie, 06.4.2013
kobiety, waga: 48kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Stankiewicz Joanna |
AZS AWF Warszawa |
2. |
Bergier Agnieszka |
KS Budowlani Sosnowiec |
3. |
Chruszcz Ilona |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
3. |
Witkowska Joanna |
PGE Akademia Judo Poznań |
5. |
Góral Ewelina |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice |
5. |
Zabrocka Monika |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
7. |
Godlewska Patrycja |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Piotrowska Kamila |
PGE Akademia Judo Poznań |
kobiety, waga: 52kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Pawlikowska Zuzanna |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
2. |
Smorzewska Dorota |
UKS Judo Sensei Płock |
3. |
Adamska Dorota |
UKS Narew Łapy |
3. |
Kurzej Klaudia |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Gnich Dominika |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
5. |
Kunicka Magdalena |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Kaczmarek Zuzanna |
UKS-GKJ Głogów |
7. |
Majda Monika |
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań |
kobiety, waga: 57kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Pepera Beata |
UKS Judo Wolbrom |
2. |
Karpała Justyna |
KS AZS AWF Wrocław |
3. |
Krześlak Dominika |
Klub Judo DRAKO Warszawa |
3. |
Różańska Lena |
KS AZS AWF Wrocław |
5. |
Dopierała Aleksandra |
Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Gorzów Wlkp. |
5. |
Gołaszewska Alicja |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
Lipska Adriana |
KS AZS AWF Wrocław |
7. |
Łukasz Patrycja |
UKS "SPARTAKUS" Lublin |
kobiety, waga: 63kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Mohamed-Seghir Halima |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
2. |
Błach Dominika |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Cal Agata |
AZS Łódź Łódź |
3. |
Citko Aneta |
AZS UW Warszawa |
5. |
Kowalczyk Magdalena |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
5. |
Skoczylas Anna |
KS AZS AWF Wrocław |
7. |
Szafczyk Anita |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
von Buccow Mercedes |
KS AZS AWF Katowice |
kobiety, waga: 70kg - 7 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Tałach-Gast Karolina |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
2. |
Misztela (Tytonik) Joanna |
Klub Sportowy UNIA JIU JITSU Szczecin |
3. |
Szwiec Emilia |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Tracz Małgorzata |
TS Wisła Kraków |
5. |
Misztal Jagoda |
AZS UW Warszawa |
5. |
Woźniak Katarzyna |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
Korzystka Izabela |
UKS-GKJ Głogów |
kobiety, waga: 78kg - 6 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Lorenc Patrycja |
Klub Judo DRAKO Warszawa |
2. |
Anderwald Maria |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Kusior Iwona |
UKS Junior w Lipnie Lipno |
3. |
Kwiatkowska Patrycja |
UKS Ronin-Team Warszawa |
5. |
Sobczak Marta |
PGE Akademia Judo Poznań |
5. |
Wawrzyniak Ewa |
PGE Akademia Judo Poznań |
kobiety, waga: +78kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Rózga Marta |
KS "Gwardia" Łódź |
2. |
Wasek Kamila |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Bank Monika |
TS Gwardia Opole |
3. |
Dziurawiec Justyna |
UKS Wolania Wola Rzędzińska |
5. |
Piechota Joanna |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Wiśniewska Natalia |
UKS "Orkan" Sochaczew |
7. |
Kriese Teresa |
UKS-GKJ Głogów |
7. |
Matlosz Katarzyna |
UKS-GKJ Głogów |
mężczyźni, waga: 60kg - 11 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kiełbasiński Łukasz |
UKJ Ryś Warszawa |
2. |
Garbacik Bartłomiej |
TS Wisła Kraków |
3. |
Sojka Sebastian |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
3. |
Wydrzyński Marcin |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Wereszczak Kamil |
WKS "Flota" Gdynia |
5. |
Wituś Rafał |
Gwardia Wrocław |
7. |
Buda Mateusz |
UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka |
7. |
Chrzanowski Dominik |
UKJ Ryś Warszawa |
mężczyźni, waga: 66kg - 11 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Lewiński Grzegorz |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
2. |
Golus Łukasz |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Beta Aleksander |
KS "Gwardia" Łódź |
3. |
ZIĘĆ Jakub |
AZS UW Warszawa |
5. |
Pawelec Przemysław |
UKS "Orkan" Sochaczew |
5. |
Popiel Damian |
KS "Gwardia" Łódź |
7. |
Feliga Dawid |
UKS Siódemka Sochaczew |
7. |
Zacheja Maciej |
TS Gwardia Warszawa |
mężczyźni, waga: 73kg - 17 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Płoński Piotr |
Gwardia Wrocław |
2. |
Kuganda Mateusz |
UKS Judo Wolbrom |
3. |
Chlebik Sebastian |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Jatowtt Antoni |
WKS Śląsk Wrocław |
5. |
Orczykowski Daniel |
AZS-WSPiA Poznań |
5. |
Pojawa Piotr |
MMKS Wojownik Skierniewice |
7. |
Jatowtt Aleksander |
KS AZS AWF Wrocław |
7. |
Klimek Artur |
TS Gwardia Warszawa |
mężczyźni, waga: 81kg - 10 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Lisowski Marek |
UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin |
2. |
Przybysz Sebastian |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Kurkiewicz Bartosz |
UKJ Ryś Warszawa |
3. |
Kwiatkowski Tomasz |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Gajerski Grzegorz |
Gwardia Wrocław |
5. |
Kordyasz Łukasz |
AZS UW Warszawa |
7. |
Chrapkiewicz Marek |
KS AZS AWF Katowice |
7. |
Gast Daniel |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
mężczyźni, waga: 90kg - 12 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Zarzeczny Jakub |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
2. |
BŁOŃSKI ROMAN |
WKS "Flota" Gdynia |
3. |
Rycak Mateusz |
KS AZS AWF Katowice |
3. |
Tworzydło Maciej |
Klub Judo AZS Opole |
5. |
Knapik Maciej |
TS Gwardia Opole |
5. |
Olczak Bartłomiej |
Gwardia Wrocław |
7. |
Adamiak Lubomir |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
7. |
Kusza Patryk |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
mężczyźni, waga: 100kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Pintal Kajetan |
TS Wisła Kraków |
2. |
Niedziela Kamil |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
3. |
Latocha Krzysztof |
Gwardia Wrocław |
3. |
Żeleński-Olczak Piotr |
KS "Gwardia" Łódź |
5. |
Chojnowski Rafał |
UKS Narew Łapy |
5. |
Kubicki Maciej |
Gwardia Wrocław |
7. |
Bocianowski Wojciech |
AZS UW Warszawa |
7. |
Tomaszewski Karol |
AZS-UKW Bydgoszcz |
mężczyźni, waga: +100kg - 10 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Tałach Tomasz |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
2. |
Grabowski Kamil |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Nasiadko Damian |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
3. |
Pujszo Artur |
UKS 10 Bydgoszcz |
5. |
Kusz Marcin |
Gwardia Wrocław |
5. |
Rochowiak Marcin |
AZS-WSPiA Poznań |
7. |
Kałużny Przemysław |
UKS Junior w Lipnie Lipno |
7. |
Makowski Filip |
Gwardia Piła |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 2 | 0 | 1 |
2 | TS Wisła Kraków | 1 | 1 | 0 |
3 | Gwardia Wrocław | 1 | 0 | 1 |
4 | UKJ Ryś Warszawa | 1 | 0 | 1 |
5 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 1 | 0 | 0 |
6 | UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin | 1 | 0 | 0 |
7 | GKS Czarni Bytom | 0 | 2 | 3 |
8 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 1 | 0 |
9 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | 1 | 0 |
10 | UKS Judo Wolbrom | 0 | 1 | 0 |
11 | WKS "Flota" Gdynia | 0 | 1 | 0 |
12 | KS "Gwardia" Łódź | 0 | 0 | 2 |
13 | AZS UW Warszawa | 0 | 0 | 1 |
14 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 0 | 1 |
15 | KS AZS AWF Katowice | 0 | 0 | 1 |
16 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 0 | 0 | 1 |
17 | UKS 10 Bydgoszcz | 0 | 0 | 1 |
18 | WKS Śląsk Wrocław | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 2 | 0 | 0 |
2 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 1 | 2 | 0 |
3 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 1 | 0 | 1 |
4 | AZS AWF Warszawa | 1 | 0 | 0 |
5 | KS "Gwardia" Łódź | 1 | 0 | 0 |
6 | UKS Judo Wolbrom | 1 | 0 | 0 |
7 | MKS Juvenia Wrocław | 0 | 1 | 2 |
8 | KS AZS AWF Wrocław | 0 | 1 | 1 |
9 | Klub Sportowy UNIA JIU JITSU Szczecin | 0 | 1 | 0 |
10 | KS Budowlani Sosnowiec | 0 | 1 | 0 |
11 | UKS Judo Sensei Płock | 0 | 1 | 0 |
12 | AZS Łódź Łódź | 0 | 0 | 1 |
13 | AZS UW Warszawa | 0 | 0 | 1 |
14 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 0 | 0 | 1 |
15 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 0 | 1 |
16 | TS Gwardia Opole | 0 | 0 | 1 |
17 | TS Wisła Kraków | 0 | 0 | 1 |
18 | UKS Junior w Lipnie Lipno | 0 | 0 | 1 |
19 | UKS Narew Łapy | 0 | 0 | 1 |
20 | UKS Ronin-Team Warszawa | 0 | 0 | 1 |
21 | UKS Wolania Wola Rzędzińska | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 4 | 0 | 1 |
2 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 1 | 3 | 0 |
3 | TS Wisła Kraków | 1 | 1 | 1 |
4 | UKS Judo Wolbrom | 1 | 1 | 0 |
5 | KS "Gwardia" Łódź | 1 | 0 | 2 |
6 | Gwardia Wrocław | 1 | 0 | 1 |
7 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 1 | 0 | 1 |
8 | UKJ Ryś Warszawa | 1 | 0 | 1 |
9 | AZS AWF Warszawa | 1 | 0 | 0 |
10 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 1 | 0 | 0 |
11 | UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin | 1 | 0 | 0 |
12 | GKS Czarni Bytom | 0 | 2 | 3 |
13 | MKS Juvenia Wrocław | 0 | 1 | 2 |
14 | KS AZS AWF Wrocław | 0 | 1 | 1 |
15 | Klub Sportowy UNIA JIU JITSU Szczecin | 0 | 1 | 0 |
16 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 1 | 0 |
17 | KS Budowlani Sosnowiec | 0 | 1 | 0 |
18 | UKS Judo Sensei Płock | 0 | 1 | 0 |
19 | WKS "Flota" Gdynia | 0 | 1 | 0 |
20 | AZS UW Warszawa | 0 | 0 | 2 |
21 | AZS Łódź Łódź | 0 | 0 | 1 |
22 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 0 | 1 |
23 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 0 | 0 | 1 |
24 | KS AZS AWF Katowice | 0 | 0 | 1 |
25 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 0 | 0 | 1 |
26 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 0 | 1 |
27 | TS Gwardia Opole | 0 | 0 | 1 |
28 | UKS 10 Bydgoszcz | 0 | 0 | 1 |
29 | UKS Junior w Lipnie Lipno | 0 | 0 | 1 |
30 | UKS Narew Łapy | 0 | 0 | 1 |
31 | UKS Ronin-Team Warszawa | 0 | 0 | 1 |
32 | UKS Wolania Wola Rzędzińska | 0 | 0 | 1 |
33 | WKS Śląsk Wrocław | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | Gwardia Wrocław | 32.0 |
2 | GKS Czarni Bytom | 30.5 |
3 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 25.0 |
4 | TS Wisła Kraków | 16.0 |
5 | UKJ Ryś Warszawa | 16.0 |
6 | KS "Gwardia" Łódź | 14.5 |
7 | AZS UW Warszawa | 10.5 |
8 | WKS "Flota" Gdynia | 10.5 |
9 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 9.0 |
10 | UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin | 9.0 |
11 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 8.5 |
12 | AZS-WSPiA Poznań | 7.0 |
13 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 7.0 |
14 | KS AZS AWF Katowice | 7.0 |
15 | UKS Judo Wolbrom | 7.0 |
16 | Klub Judo AZS Opole | 5.5 |
17 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 5.5 |
18 | UKS 10 Bydgoszcz | 5.5 |
19 | WKS Śląsk Wrocław | 5.5 |
20 | MKS Juvenia Wrocław | 3.5 |
21 | MMKS Wojownik Skierniewice | 3.5 |
22 | TS Gwardia Opole | 3.5 |
23 | UKS "Orkan" Sochaczew | 3.5 |
24 | UKS Narew Łapy | 3.5 |
25 | TS Gwardia Warszawa | 3.0 |
26 | AZS-UKW Bydgoszcz | 1.5 |
27 | Gwardia Piła | 1.5 |
28 | KS AZS AWF Wrocław | 1.5 |
29 | UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka | 1.5 |
30 | UKS Gimnazjon Suchy Las | 1.5 |
31 | UKS Junior w Lipnie Lipno | 1.5 |
32 | UKS Siódemka Sochaczew | 1.5 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 26.5 |
2 | MKS Juvenia Wrocław | 23.0 |
3 | PGE Akademia Judo Poznań | 22.5 |
4 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 18.0 |
5 | KS AZS AWF Wrocław | 17.5 |
6 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 14.5 |
7 | AZS AWF Warszawa | 9.0 |
8 | AZS UW Warszawa | 9.0 |
9 | KS "Gwardia" Łódź | 9.0 |
10 | UKS Judo Wolbrom | 9.0 |
11 | Klub Sportowy UNIA JIU JITSU Szczecin | 7.0 |
12 | KS Budowlani Sosnowiec | 7.0 |
13 | UKS Judo Sensei Płock | 7.0 |
14 | UKS-GKJ Głogów | 6.0 |
15 | AZS Łódź Łódź | 5.5 |
16 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 5.5 |
17 | TS Gwardia Opole | 5.5 |
18 | TS Wisła Kraków | 5.5 |
19 | UKS Junior w Lipnie Lipno | 5.5 |
20 | UKS Narew Łapy | 5.5 |
21 | UKS Ronin-Team Warszawa | 5.5 |
22 | UKS Wolania Wola Rzędzińska | 5.5 |
23 | Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Gorzów Wlkp. | 3.5 |
24 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 3.5 |
25 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 3.5 |
26 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 3.5 |
27 | UKS "Orkan" Sochaczew | 3.5 |
28 | AZS Organizacja Środowiskowa Poznań | 1.5 |
29 | KS AZS AWF Katowice | 1.5 |
30 | UKS "SPARTAKUS" Lublin | 1.5 |
|