WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek
Bochnia, 20-21.4.2013


Listy zawodników:
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg
Listy walk (HTML):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg
Listy walk (PDF):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg

kobiety, waga: 36kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróbel Karolina MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Kolbusz Katarzyna UKS "ASW-Judo" Jasło
3. Gajecka Adriana UKS "MOSiR" Jasło
3. Szlachta Paulina TS Wisła Kraków
5. Bober Anna Polonia Rybnik
5. Kosakowska Weronika UKJ 225 Warszawa
7. Brągiel Oliwia UKS "ASW-Judo" Jasło
7. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom

kobiety, waga: 40kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nocula Joanna UKS "ASW-Judo" Jasło
2. Kawecka Aleksandra AKS Strzegom
3. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
3. Matejko Natalia GKS Czarni Bytom
5. Głuśniewska Aleksandra UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Walczyk Wiktoria GKS Czarni Bytom
7. Przewoźnik Klaudia UKS "ASW-Judo" Jasło
7. Suchecka Gabriela MMKS Wojownik Skierniewice

kobiety, waga: 44kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kamińska Anna SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Cichy Karolina GKS Czarni Bytom
3. Butlewska Aleksandra SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Szczepanik Monika MKS Pałac Młodzieży Tarnów
5. Dyba Anna K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Przyczyna Katarzyna UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. BARANOWSKA Weronika UKJ Legion Zamość
7. Paszkowska Dagmara KJ Samuraj Koszalin

kobiety, waga: 48kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Wróblewska Eliza Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Górniak Paulina UKS "ASW-Judo" Jasło
3. Ukuś Agnieszka GKS Czarni Bytom
5. Kostyra Maryla UKS Narew Łapy
5. Pers Wiktoria T.S.MOSiR Bochnia
7. Baniak Karolina T.S.MOSiR Bochnia
7. Krawczyk Marta T.S.MOSiR Bochnia

kobiety, waga: 52kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Sadowska Emilia UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Fałtynowicz Barbara SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Sienkiewicz Wiktoria K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Kuczera Wioletta Polonia Rybnik
5. ZYGMUNT Agata UKJ Legion Zamość
7. Klimek Zuzanna TS Wisła Kraków
7. Kucharska Małgorzata SGKS Wybrzeże Gdańsk

kobiety, waga: 57kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dudek Alicja SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Pogłódek Justyna UKS Judo Wolbrom
3. Maciąg Weronika UKS Judo Wolbrom
3. Szewczak Alicja MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski
5. Gunia Jagoda UKS 15 Krosno
5. Wojtelewicz Patrycja UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Duszak Patrycja AKS Strzegom
7. Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: 63kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matczak Aneta UKJ 225 Warszawa
2. Perić Viktoria Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Jarkowska Magdalena MUKS KOKORO Łódź
3. Martynów Rozalia UKS Olimp Nowa Sól
5. Bąbelewska Nicol MOS Zatoka Braniewo
5. Głogowska Karolina GKS Czarni Bytom
7. Mieszczak Martyna GKS Czarni Bytom
7. Urban Sylwia UKS 15 Krosno

kobiety, waga: 70kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woźniak Oliwia GKS Czarni Bytom
2. Jaśkiewicz Julia UKS Conrad Gdańsk
3. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
3. Woźny Kamila UKJ Millenium Rzeszów
5. Proksa Gabrielle UKS "ASW-Judo" Jasło
5. Samonek Magdalena Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Bagrowska Dagmara Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
7. Jabłońska Karolina UKS Narew Łapy

kobiety, waga: +70kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Setlak Magdalena Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
2. Zietara Agnieszka PTS Gwardia Bydgoszcz
3. Rutkowska Anna UKS SAKURA Judo Płock Płock
3. Świątkiewicz Julia UKJ "Lemur" Warszawa
5. Górska Klaudia KS Budowlani Sosnowiec
5. Maruszczak Klara UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Redmann Paulina UKS 10 Bydgoszcz
7. Winiarska Klaudia UKS Ronin-Team Warszawa

mężczyźni, waga: 38kg - 36 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pankowski Jakub Klub Judo AZS Opole
2. Jasiński Aleksander UKS Galeon Gdynia
3. Matysik Marcin KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Osiak Mateusz Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
5. NOWAK DANIEL MDK KRAKÓW Kraków
5. Pieczyński Hubert UKS Górnik Konin
7. Penkala Damian Polonia Rybnik
7. SUJKOWSKI OSKAR WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 42kg - 39 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Samólnik Kamil MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski
2. Binek Jakub UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
3. Tomecki Przemysław UKS Siódemka Sochaczew
3. Zielski Tomasz UKS Galeon Gdynia
5. MICHALSKI MICHAŁ MKS Juvenia Wrocław
5. Płonka Grzegorz PTS Gwardia Bydgoszcz
7. Moskal Michał TS Wisła Kraków
7. Wróbel Wiktor UKS 15 Krosno

mężczyźni, waga: 46kg - 46 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróbel Kacper MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Szołtysek Filip MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Kokosza Piotr KS Budowlani Sosnowiec
3. Wójcik Jakub K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Dymek Mateusz UKS Judo Sensei Płock
5. Kumidor Wiktor MOS Zatoka Braniewo
7. Czarnecki Miłosz GKS Czarni Bytom
7. Dabrowski Łukasz UKS Judo Fight Club Warszawa

mężczyźni, waga: 50kg - 48 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuckowski Igor UKJ Ryś Warszawa
2. Wala Łukasz Polonia Rybnik
3. Karpiński Adrian WKS Gwardia Warszawa
3. Makowski Sebastian UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
5. Aghajanyan Gurgen UKS 15 Krosno
5. Drąg Arkadiusz UKJ Millenium Rzeszów
7. Jesionek Jan Klub Judo AZS Opole
7. Sławek Bartosz UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: 55kg - 42 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kozak Krzysztof T.S.MOSiR Bochnia
2. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
3. Dyas Michał GKS Czarni Bytom
3. Zarzycki Karol UKJ 225 Warszawa
5. Litwin Przemysław K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Rek Marcel KS "Gwardia" Łódź
7. Hoppe Aleks Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
7. Pogoda Wiktor Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Gorzów Wlkp.

mężczyźni, waga: 60kg - 31 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zajączkowski Dawid T.S.MOSiR Bochnia
2. Korgol Jakub TS Wisła Kraków
3. Kostuniak Patryk MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Rajewski Rafał UKS Szogun Piaseczno
5. Jurkiewicz Bartek KS Błękitni Tarnów
5. Raputa Dawid WKS Śląsk Wrocław
7. Bołoz Jacek SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. ZAJĄCZKOWSKI Łukasz UKS Targówek Warszawa

mężczyźni, waga: 66kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sokół Dawid UKS Judo Wolbrom
2. Kowalski Konrad UKJ 225 Warszawa
3. Krauze Mateusz SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Kurek Łukasz UKJ "Lemur" Warszawa
5. Karkotka Michał TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
5. Ołdak Sebastian UKJ ARCUS Warszawa
7. Dyr Sambor GKS Czarni Bytom
7. Mika Kajetan Polonia Rybnik

mężczyźni, waga: 73kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wieczorkiewicz Piotr MOS Zatoka Braniewo
2. Górski Artur MKS Pałac Młodzieży Tarnów
3. GIZLER ŁUKASZ MKS Juvenia Wrocław
3. Majewski Mateusz AZS-WSPiA Poznań
5. Kwiatkowski Szymon K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Walotek Paweł KS Budowlani Sosnowiec
7. Jakliński Wojciech UKS Wolania Wola Rzędzińska
7. SKOCZYLAS SZYMON MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 81kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Górczyński Adrian MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Grzegorzek Miłosz Gwardia Bielsko-Biała
3. Jakubek Paweł GKS Czarni Bytom
3. Sadło Kacper K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Niedźwiedzki Dominik UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
5. Salachna Damian MKS Juvenia Wrocław
7. Gładysz Jakub KS "Gwardia" Łódź
7. Kowalczyk Mikołaj MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: +81kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. GRYGIEL MATEUSZ MKS Juvenia Wrocław
2. Cieślak Arkadiusz MKS Truso Elbląg
3. Grodecki Artur GKS Czarni Bytom
3. Kućmierz Adam Klub Judo AZS Opole
5. Koziołek Bartosz MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. Piszcz Michał UKS Judo Fight Club Warszawa
7. Rajca Marcin UKS Błyskawica Mietków
7. Stachowski Arkadiusz UKS Olimp Rawicz

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Olimpijczyk Włocławek201
2T.S.MOSiR Bochnia200
3Klub Judo AZS Opole101
4MKS Juvenia Wrocław101
5MOS Zatoka Braniewo100
6MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski100
7UKJ Ryś Warszawa100
8UKS Judo Wolbrom100
9MKS Pałac Młodzieży Tarnów011
10UKJ 225 Warszawa011
11UKS Galeon Gdynia011
12Gwardia Bielsko-Biała010
13MKS Pałac Młodzieży Katowice010
14MKS Truso Elbląg010
15Polonia Rybnik010
16TS Wisła Kraków010
17UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry010
18UKS Leśnik Kaczory010
19GKS Czarni Bytom003
20UKJ "Lemur" Warszawa002
21AZS-WSPiA Poznań001
22K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
23K.S. MaKo Judo Wrocław001
24KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
25KS Budowlani Sosnowiec001
26SGKS Wybrzeże Gdańsk001
27Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
28UKS "Olimpia-Judo" Elbląg001
29UKS Siódemka Sochaczew001
30UKS Szogun Piaseczno001
31WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Olimpijczyk Włocławek300
2SGKS Wybrzeże Gdańsk202
3GKS Czarni Bytom113
4UKS "ASW-Judo" Jasło111
5Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin110
6UKJ 225 Warszawa100
7UKS Judo Wolbrom011
8AKS Strzegom010
9Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
10PTS Gwardia Bydgoszcz010
11UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa010
12UKS Conrad Gdańsk010
13K.S. MaKo Judo Wrocław001
14MUKS KOKORO Łódź001
15MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski001
16TS Wisła Kraków001
17UKJ Millenium Rzeszów001
18UKS "MOSiR" Jasło001
19UKS Olimp Nowa Sól001
20UKS SAKURA Judo Płock Płock001
21WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Olimpijczyk Włocławek501
2SGKS Wybrzeże Gdańsk203
3T.S.MOSiR Bochnia200
4GKS Czarni Bytom116
5UKJ 225 Warszawa111
6UKS "ASW-Judo" Jasło111
7UKS Judo Wolbrom111
8Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin110
9Klub Judo AZS Opole101
10MKS Juvenia Wrocław101
11MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski101
12MOS Zatoka Braniewo100
13UKJ Ryś Warszawa100
14MKS Pałac Młodzieży Tarnów011
15TS Wisła Kraków011
16UKS Galeon Gdynia011
17AKS Strzegom010
18Gwardia Bielsko-Biała010
19Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
20MKS Pałac Młodzieży Katowice010
21MKS Truso Elbląg010
22Polonia Rybnik010
23PTS Gwardia Bydgoszcz010
24UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa010
25UKS Conrad Gdańsk010
26UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry010
27UKS Leśnik Kaczory010
28K.S. MaKo Judo Wrocław002
29UKJ "Lemur" Warszawa002
30WKS Gwardia Warszawa002
31AZS-WSPiA Poznań001
32K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
33KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
34KS Budowlani Sosnowiec001
35MUKS KOKORO Łódź001
36Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
37UKJ Millenium Rzeszów001
38UKS "MOSiR" Jasło001
39UKS "Olimpia-Judo" Elbląg001
40UKS Olimp Nowa Sól001
41UKS SAKURA Judo Płock Płock001
42UKS Siódemka Sochaczew001
43UKS Szogun Piaseczno001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1MKS Olimpijczyk Włocławek23.5
2MKS Juvenia Wrocław23.0
3GKS Czarni Bytom19.5
4T.S.MOSiR Bochnia18.0
5Klub Judo AZS Opole16.0
6K.S. MaKo Judo Wrocław12.5
7MKS Pałac Młodzieży Tarnów12.5
8MOS Zatoka Braniewo12.5
9UKJ 225 Warszawa12.5
10UKS Galeon Gdynia12.5
11UKJ "Lemur" Warszawa11.0
12MKS Pałac Młodzieży Katowice10.5
13UKJ Ryś Warszawa10.5
14Polonia Rybnik10.0
15KS Budowlani Sosnowiec9.0
16MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski9.0
17UKS "Olimpia-Judo" Elbląg9.0
18UKS Judo Wolbrom9.0
19TS Wisła Kraków8.5
20Gwardia Bielsko-Biała7.0
21MKS Truso Elbląg7.0
22SGKS Wybrzeże Gdańsk7.0
23UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry7.0
24UKS Leśnik Kaczory7.0
25WKS Gwardia Warszawa7.0
26AZS-WSPiA Poznań5.5
27K.S. Judo Czechowice-Dziedzice5.5
28KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój5.5
29Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice5.5
30UKS Siódemka Sochaczew5.5
31UKS Szogun Piaseczno5.5
32KS "Gwardia" Łódź5.0
33UKS 15 Krosno5.0
34UKS Judo Fight Club Warszawa5.0
35KS Błękitni Tarnów3.5
36MDK KRAKÓW Kraków3.5
37PTS Gwardia Bydgoszcz3.5
38TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn3.5
39UKJ ARCUS Warszawa3.5
40UKJ Millenium Rzeszów3.5
41UKS Górnik Konin3.5
42UKS Judo Sensei Płock3.5
43WKS Śląsk Wrocław3.5
44Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Gorzów Wlkp.1.5
45Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin1.5
46MMKS Wojownik Skierniewice1.5
47UKS Błyskawica Mietków1.5
48UKS Olimp Rawicz1.5
49UKS Targówek Warszawa1.5
50UKS Wolania Wola Rzędzińska1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom41.0
2SGKS Wybrzeże Gdańsk30.5
3UKS "ASW-Judo" Jasło28.0
4MKS Olimpijczyk Włocławek27.0
5Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin17.5
6UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa14.0
7UKS Judo Wolbrom14.0
8UKJ 225 Warszawa12.5
9K.S. MaKo Judo Wrocław9.0
10AKS Strzegom8.5
11Klub Sportowy Akademia Judo Poznań7.0
12Polonia Rybnik7.0
13PTS Gwardia Bydgoszcz7.0
14TS Wisła Kraków7.0
15UKS Conrad Gdańsk7.0
16UKS Olimp Nowa Sól7.0
17T.S.MOSiR Bochnia6.5
18MUKS KOKORO Łódź5.5
19MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski5.5
20UKJ Millenium Rzeszów5.5
21UKS "MOSiR" Jasło5.5
22UKS SAKURA Judo Płock Płock5.5
23WKS Gwardia Warszawa5.5
24UKJ Legion Zamość5.0
25UKS 15 Krosno5.0
26UKS Narew Łapy5.0
27Klub Środowiskowy AZS Gliwice3.5
28KS Budowlani Sosnowiec3.5
29MOS Zatoka Braniewo3.5
30UKS Gimnazjon Suchy Las3.5
31UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki3.5
32KJ Samuraj Koszalin1.5
33MMKS Wojownik Skierniewice1.5
34UKS 10 Bydgoszcz1.5
35UKS Ronin-Team Warszawa1.5