WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Seniorek i Seniorów
Suchy Las, 10.5.2014


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubicka Kinga WKS "Flota" Gdynia
2. Stankiewicz Joanna AZS AWF Warszawa
3. Rojek Edyta UKS "SPARTAKUS" Lublin

kobiety, waga: 52kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Wolny Oliwia KS AZS AWF Katowice
3. Szczepańczyk Klaudia KS Gwardia Bielsko-Biała
4. Gdańska Barbara KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Siwek Julianna TS Wisła Kraków

kobiety, waga: 57kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błach Dominika TS Gwardia Opole
2. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
3. Witoń Patrycja AZS-WSPiA Poznań
3. Znojek Natalia TS Gwardia Opole
5. Krześlak Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Przybysz Magda UKS Opty Gdynia

kobiety, waga: 63kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Bezrączko Agnieszka KS AZS AWF Katowice
3. Misztela (Tytonik) Joanna Klub Sportowy Judo Koch Szczecin
4. Książek Anna KS AZS AWF Wrocław
5. Liber Sonja PGE Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 70kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach-Gast Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
3. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
4. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz

kobiety, waga: 78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
3. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
4. Lorenc Patrycja Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: +78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rózga Marta KS "Gwardia" Łódź
2. Kusior Iwona UKS Junior w Lipnie Lipno
3. Luboń Katarzyna AZS-WSPiA Poznań
4. Dziurawiec Justyna UKS Wolania Wola Rzędzińska
5. Staniewska Monika UKS Gimnazjon Suchy Las

mężczyźni, waga: 60kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sojka Sebastian KS Gwardia Bielsko-Biała
2. DĄBROWSKI Franciszek AZS UW Warszawa
3. Chrzanowski Dominik UKJ Ryś Warszawa
3. Ziembikiewicz Patryk AZS-WSPiA Poznań
5. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
5. Pintara Marcin WKS Gwardia Warszawa
7. FRANCZUK Marcin UKS Targówek Warszawa

mężczyźni, waga: 66kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
2. Malczewski Jacek Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Beta Aleksander KS "Gwardia" Łódź
3. Zacheja Maciej WKS Gwardia Warszawa
5. Kręcielewski Marek WKS Gwardia Warszawa
5. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź
7. Drogowski Artur KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Jurowski Krystian TS Gwardia Opole

mężczyźni, waga: 73kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lewiński Grzegorz UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. BRYSZ ADAM KS AZS AWF Katowice
3. Cieślik Sebastian TS Wisła Kraków
3. Kuganda Mateusz UKS Judo Wolbrom
5. Brysz Jacek KS AZS AWF Katowice
5. Kubicki Patryk Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Chlebik Sebastian GKS Czarni Bytom
7. Janicki Sebastian WKS Śląsk Wrocław

mężczyźni, waga: 81kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
2. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
3. Fiutka Grzegorz AZS-WSPiA Poznań
3. LISOWSKI Marek Klub Sportowy Judo Koch Szczecin
5. Czyż Adam UKJ Ryś Warszawa
5. Kubieniec Jakub KS AZS AWF Katowice
7. Panek Jakub PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Żamojda Norbert WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 90kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ciechomski Patryk MMKS Jutrzenka Płock Płock
2. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice
3. BIKOSHVILI BEKA AZS PW Warszawa
3. Kozłowski Kamil TS "Gwardia" Olsztyn
5. BŁOŃSKI ROMAN WKS "Flota" Gdynia
5. Tworzydło Maciej Klub Judo AZS Opole
7. Dzierżanowski Igor UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Kusza Patryk UKS Gimnazjon Suchy Las

mężczyźni, waga: 100kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wójcik Jakub KS AZS AWF Wrocław
2. Filek Rafał TS Wisła Kraków
3. Niedziela Kamil Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Zarzeczny Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
5. Gnitecki Maciej SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. KISSK KEVIN Gwardia Wrocław
7. Mączyński Rafał KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

mężczyźni, waga: +100kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sarnacki Maciej TS "Gwardia" Olsztyn
2. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Jaroszewski Przemysław UKS Narew Łapy
4. Gramała Artur AZS-WSPiA Poznań
5. Szostak Mikołaj TS Wisła Kraków

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1TS "Gwardia" Olsztyn101
2AZS AWF Warszawa100
3GKS Czarni Bytom100
4KS AZS AWF Wrocław100
5KS Gwardia Bielsko-Biała100
6MMKS Jutrzenka Płock Płock100
7UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
8Klub Środowiskowy AZS Gliwice011
9SGKS Wybrzeże Gdańsk011
10TS Wisła Kraków011
11AZS UW Warszawa010
12Klub Judo AZS Opole010
13KS AZS AWF Katowice010
14MMKS Wojownik Skierniewice010
15AZS-WSPiA Poznań002
16AZS PW Warszawa001
17Klub Sportowy Judo Koch Szczecin001
18KS "Gwardia" Łódź001
19UKJ Ryś Warszawa001
20UKS Judo Wolbrom001
21UKS Narew Łapy001
22WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1SGKS Wybrzeże Gdańsk300
2TS Gwardia Opole101
3AZS UW Warszawa100
4KS "Gwardia" Łódź100
5WKS "Flota" Gdynia100
6GKS Czarni Bytom020
7KS AZS AWF Katowice020
8AZS AWF Warszawa010
9UKS Judo Wolbrom010
10UKS Junior w Lipnie Lipno010
11AZS-WSPiA Poznań002
12Klub Sportowy Judo Koch Szczecin001
13KS Gwardia Bielsko-Biała001
14MKS Chełm001
15UKS "SPARTAKUS" Lublin001
16UKS Gimnazjon Suchy Las001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1SGKS Wybrzeże Gdańsk311
2GKS Czarni Bytom120
3AZS AWF Warszawa110
4AZS UW Warszawa110
5KS "Gwardia" Łódź101
6KS Gwardia Bielsko-Biała101
7TS "Gwardia" Olsztyn101
8TS Gwardia Opole101
9KS AZS AWF Wrocław100
10MMKS Jutrzenka Płock Płock100
11UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
12WKS "Flota" Gdynia100
13KS AZS AWF Katowice030
14Klub Środowiskowy AZS Gliwice011
15TS Wisła Kraków011
16UKS Judo Wolbrom011
17Klub Judo AZS Opole010
18MMKS Wojownik Skierniewice010
19UKS Junior w Lipnie Lipno010
20AZS-WSPiA Poznań004
21Klub Sportowy Judo Koch Szczecin002
22AZS PW Warszawa001
23MKS Chełm001
24UKJ Ryś Warszawa001
25UKS "SPARTAKUS" Lublin001
26UKS Gimnazjon Suchy Las001
27UKS Narew Łapy001
28WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1TS Wisła Kraków17.0
2Klub Środowiskowy AZS Gliwice16.0
3KS AZS AWF Katowice14.0
4WKS Gwardia Warszawa14.0
5AZS-WSPiA Poznań13.0
6SGKS Wybrzeże Gdańsk13.0
7AZS AWF Warszawa12.5
8TS "Gwardia" Olsztyn11.5
9GKS Czarni Bytom10.5
10Klub Judo AZS Opole10.5
11UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa10.5
12KS "Gwardia" Łódź9.0
13KS AZS AWF Wrocław9.0
14KS Gwardia Bielsko-Biała9.0
15MMKS Jutrzenka Płock Płock9.0
16UKJ Ryś Warszawa9.0
17AZS UW Warszawa7.0
18MMKS Wojownik Skierniewice7.0
19AZS PW Warszawa5.5
20Klub Sportowy Judo Koch Szczecin5.5
21UKS Judo Wolbrom5.5
22WKS "Flota" Gdynia3.5
23KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój3.0
24UKS Narew Łapy3.0
25Gwardia Wrocław1.5
26PKS "OLIMPIA" Poznań1.5
27TS Gwardia Opole1.5
28UKS Gimnazjon Suchy Las1.5
29UKS Targówek Warszawa1.5
30WKS Śląsk Wrocław1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1SGKS Wybrzeże Gdańsk17.0
2TS Gwardia Opole14.5
3AZS-WSPiA Poznań9.5
4KS AZS AWF Katowice8.0
5GKS Czarni Bytom7.0
6UKS Judo Wolbrom7.0
7AZS UW Warszawa6.0
8KS "Gwardia" Łódź6.0
9Klub Judo DRAKO Warszawa5.5
10KS Gwardia Bielsko-Biała5.0
11UKS Junior w Lipnie Lipno4.0
12WKS "Flota" Gdynia4.0
13UKS Opty Gdynia3.5
14Klub Sportowy Judo Koch Szczecin3.0
15MKS Chełm3.0
16UKS Gimnazjon Suchy Las3.0
17AZS AWF Warszawa2.0
18KS AZS AWF Wrocław2.0
19UKS Wolania Wola Rzędzińska2.0
20AZS-UKW Bydgoszcz1.0
21PGE Akademia Judo Poznań1.0
22TS Wisła Kraków1.0
23UKS "SPARTAKUS" Lublin1.0