WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek
Jastrzębie - Zdrój, 10-11.4.2015


Listy zawodników:
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 44kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zasada Wiktoria Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
2. Roszkowska Agata UKS Narew Łapy
3. Niedośpiał Magdalena MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 48kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wiszniewska Katarzyna UKS "6" Piła
2. Busse Kamila Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
3. Karkoszka Monika KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Krawczyk Weronika KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Sowa Marta UKS Conrad Gdańsk
7. Kołtunowska Aleksandra UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
7. Maślanka Martyna UKS Eljot Płock

kobiety, waga: 52kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. RERUTKO Żaneta AZS UW Warszawa
2. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
3. Andrusiewicz Martyna MKS Juvenia Wrocław
3. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź
5. Mazur Aleksandra UKS Tomita Elbląg
5. Osica Zuzanna Judo Legia Warszawa Warszawa
7. Gliszczyńska Karina MKS Juvenia Wrocław
7. PŁACHCIŃSKA PATRYCJA KS "Gwardia" Białystok Białystok

kobiety, waga: 57kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
2. DOBROWOLSKA Martyna AZS UW Warszawa
3. Cholewińska Anna UKS Conrad Gdańsk
3. DUDEK Dominika AZS UW Warszawa
5. Pawłowska Klaudia KS Budowlani Sosnowiec
5. Puszcz Sylwia MKS Truso Elbląg

kobiety, waga: 63kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wykupil Marta K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Lewandowska Alicja Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. KASZA Katarzyna AZS UW Warszawa
3. Milej Joanna AZS-WSPiA Poznań
5. Isenko Anna KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Prus Agnieszka WKS Gwardia Warszawa
7. Daśko Ilona UKS Conrad Gdańsk
7. Jankowiak Zuzanna MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. LICKUN Sandra AZS UW Warszawa
2. Hofman Urszula MKS Juvenia Wrocław
3. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz
3. Pękala Natalia Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
5. Kaźmierczak Martyna KS "Gwardia" Łódź
5. Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom
7. Mioducka Eliza UKS Kodokan Toruń
7. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

kobiety, waga: 78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pasternak Kamila MKS Juvenia Wrocław
2. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
3. Gzowska Emilia AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
3. Kułaga Paula TDK Trzcianka
5. Gawron Oliwia Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Koralewska Justyna AZS-WSPiA Poznań
7. Gruszecka Justyna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Michałowska Patrycja UKS Kodokan Toruń

kobiety, waga: +78kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
2. Formela Anita GKS Żukowo
3. Dworakowska Joanna UKS Narew Łapy
3. Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew
5. KLIMKOWSKA NATALIA MKS Juvenia Wrocław
5. SOKOŁOWSKA BARBARA MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 55kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Skrzat Rafał UKJ Millenium Rzeszów
2. Lewandowski Adrian Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. PODEMSKI BENIAMIN UKS "6" Piła
4. Jankowiak Tomasz Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

mężczyźni, waga: 60kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grzyb Maciej Klub Judo DRAKO Warszawa
2. Dyba Michał K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Grzywacz Dominik KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Winiarczyk Mateusz UKS Piast Wrzeście Słupsk
5. Nowak Patryk KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Ślusarski Patryk GKS Czarni Bytom
7. Rogoża Sebastian UKJ Millenium Rzeszów
7. WAWRZKIEWICZ MAREK Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 66kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzyczek Patryk AZS AWF Katowice
2. Stolarek Jan Klub Judo AZS Opole
3. Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom
3. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia
5. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
7. Milczarski Hubert UKS Judo Sensei Płock Płock
7. Zykubek Dawid KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

mężczyźni, waga: 73kg - 40 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
2. Kubań Aleksander WKS Gwardia Warszawa
3. CZERNIAWSKI Tomasz AZS UW Warszawa
3. Gwóźdź Sebastian GKS Czarni Bytom
5. Borowicz Paweł GKS Czarni Bytom
5. Marcinkiewicz Sebastian MKS Juvenia Wrocław
7. Kisielewicz Arkadiusz Gwardia Wrocław
7. Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg - 35 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wrona Aleksander TS Wisła Kraków
2. Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom
3. Kubica Ryszard KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Ponichtera Bartosz MMKS Wojownik Skierniewice
5. TERLECKI HUBERT KS "Gwardia" Białystok Białystok
5. Woźniak Szymon UKS Grot Kraków
7. Drzewiecki Tomasz UKS "6" Piła
7. Rosłonowski Jakub UKS Galeon Gdynia

mężczyźni, waga: 90kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuczera Piotr Polonia Rybnik
2. Kozłowski Rafał Gwardia Wrocław
3. Głowacki Michał Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Ozimek Jakub AZS AWF Warszawa
5. Cebula Bartosz UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
5. Pękala Miłosz KS Błękitni Tarnów
7. Borowski Paweł Polonia Rybnik
7. Korzeniowski Michał UKS Galeon Gdynia

mężczyźni, waga: 100kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń
2. Szczurowski Kacper Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Majowski Dominik GKS Czarni Bytom
3. PROCHASKA Adrian MMKS Wojownik Skierniewice
5. Cendrowski Bartosz TKS "Judo" Toruń
5. Kozak Dawid Gwardia Piła
7. BARANOWSKI Adrian UKJ Legion Zamość
7. Kroc Dominik MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: +100kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jackiewicz Jan UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Kwiatkowski Mateusz Gwardia Wrocław
3. Kroc Kamil MMKS Wojownik Skierniewice
3. Lubiński Marcin K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Szuta Przemysław UKS Galeon Gdynia
5. Ziólkowski Krzysztof TKS "Judo" Toruń
7. Hetmańczyk Patryk AZS-WSPiA Poznań
7. Rusin Patryk Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Katowice100
2Klub Judo DRAKO Warszawa100
3Polonia Rybnik100
4TS Wisła Kraków100
5UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
6UKJ Millenium Rzeszów100
7UKS Kodokan Toruń100
8UMKS Żak Kielce100
9Klub Środowiskowy AZS Gliwice021
10Gwardia Wrocław020
11UKS Judo Wolbrom011
12K.S. MaKo Judo Wrocław010
13Klub Judo AZS Opole010
14WKS Gwardia Warszawa010
15MMKS Wojownik Skierniewice003
16GKS Czarni Bytom002
17K.S. Judo Czechowice-Dziedzice002
18KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój002
19AZS AWF Warszawa001
20AZS UW Warszawa001
21UKS "6" Piła001
22UKS Piast Wrzeście Słupsk001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS UW Warszawa212
2MKS Juvenia Wrocław113
3GKS Czarni Bytom110
4K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
5Polonia Rybnik100
6UKS "6" Piła100
7Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek100
8UKS Narew Łapy011
9GKS Żukowo010
10Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
11Klub Środowiskowy AZS Gliwice010
12UKS Judo Wolbrom010
13AZS Uniwersytet Łódzki Łódź001
14AZS-UKW Bydgoszcz001
15AZS-WSPiA Poznań001
16KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
17KS "Gwardia" Łódź001
18Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała001
19PUKS Makowiec Skaryszew001
20TDK Trzcianka001
21UKS Conrad Gdańsk001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS UW Warszawa213
2Polonia Rybnik200
3MKS Juvenia Wrocław113
4GKS Czarni Bytom112
5K.S. Judo Czechowice-Dziedzice102
6UKS "6" Piła101
7AZS AWF Katowice100
8Klub Judo DRAKO Warszawa100
9TS Wisła Kraków100
10UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
11UKJ Millenium Rzeszów100
12UKS Kodokan Toruń100
13UMKS Żak Kielce100
14Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek100
15Klub Środowiskowy AZS Gliwice031
16UKS Judo Wolbrom021
17Gwardia Wrocław020
18UKS Narew Łapy011
19GKS Żukowo010
20K.S. MaKo Judo Wrocław010
21Klub Judo AZS Opole010
22Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
23WKS Gwardia Warszawa010
24KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój003
25MMKS Wojownik Skierniewice003
26AZS AWF Warszawa001
27AZS Uniwersytet Łódzki Łódź001
28AZS-UKW Bydgoszcz001
29AZS-WSPiA Poznań001
30KS "Gwardia" Łódź001
31Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała001
32PUKS Makowiec Skaryszew001
33TDK Trzcianka001
34UKS Conrad Gdańsk001
35UKS Piast Wrzeście Słupsk001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom21.5
2MMKS Wojownik Skierniewice18.0
3Gwardia Wrocław17.0
4KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój16.0
5Klub Środowiskowy AZS Gliwice15.5
6UKS Judo Wolbrom12.5
7K.S. Judo Czechowice-Dziedzice11.0
8Polonia Rybnik10.5
9UKS Galeon Gdynia10.0
10AZS AWF Katowice9.0
11Klub Judo DRAKO Warszawa9.0
12TS Wisła Kraków9.0
13UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa9.0
14UKS Kodokan Toruń9.0
15UMKS Żak Kielce9.0
16K.S. MaKo Judo Wrocław7.0
17Klub Judo AZS Opole7.0
18TKS "Judo" Toruń7.0
19WKS Gwardia Warszawa7.0
20UKJ Millenium Rzeszów6.5
21AZS AWF Warszawa5.5
22AZS UW Warszawa5.5
23UKS Piast Wrzeście Słupsk5.5
24Gwardia Piła3.5
25KS "Gwardia" Białystok Białystok3.5
26KS Błękitni Tarnów3.5
27MKS Juvenia Wrocław3.5
28UKS "6" Piła3.5
29UKS "Olimpia-Judo" Elbląg3.5
30UKS Grot Kraków3.5
31AZS-WSPiA Poznań1.5
32Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin1.5
33UKJ 225 Warszawa1.5
34UKJ Legion Zamość1.5
35UKS Judo Sensei Płock Płock1.5
36Klub Sportowy Akademia Judo Poznań1.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław38.0
2AZS UW Warszawa36.0
3GKS Czarni Bytom16.0
4Klub Sportowy Akademia Judo Poznań12.0
5UKS Conrad Gdańsk10.5
6UKS Judo Wolbrom10.5
7AZS-WSPiA Poznań9.0
8K.S. Judo Czechowice-Dziedzice9.0
9KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój9.0
10KS "Gwardia" Łódź9.0
11Polonia Rybnik9.0
12UKS "6" Piła9.0
13UKS Narew Łapy7.5
14GKS Żukowo7.0
15Klub Środowiskowy AZS Gliwice7.0
16AZS Uniwersytet Łódzki Łódź5.5
17AZS-UKW Bydgoszcz5.5
18Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała5.5
19PUKS Makowiec Skaryszew5.5
20TDK Trzcianka5.5
21Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek4.0
22Judo Legia Warszawa Warszawa3.5
23KS AZS AWFiS Gdańsk3.5
24KS Budowlani Sosnowiec3.5
25MKS Truso Elbląg3.5
26UKS Tomita Elbląg3.5
27WKS Gwardia Warszawa3.5
28UKS Kodokan Toruń3.0
29KS "Gwardia" Białystok Białystok1.5
30UKS "Olimpia-Judo" Elbląg1.5
31UKS Eljot Płock1.5
32UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki1.5