WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
Suchy Las, 18-19.4.2015


Listy zawodników:
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (HTML):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (PDF):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg

kobiety, waga: 40kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szlachta Nikola TS Wisła Kraków
2. Sienkiewicz Iga K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Gajecka Marlena UKS "MOSiR" JASŁO Jasło
3. Malcharczyk Miriam UKS "FENIKS" Bytom Bytom
5. Bielecka Alicja MKS "Zryw" Łowicz
5. Pietrzak Klaudia UKS "FENIKS" Bytom Bytom
7. Nocula Natalia UKS "ASW-Judo" Jasło

kobiety, waga: 44kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
2. Potrykus Karolina UKS Galeon Gdynia
3. Szlachta Paulina TS Wisła Kraków
3. Tąta Jagoda UKS Judo Pawłowice
5. Makosz Dominika GKS Czarni Bytom
5. Wszołek Izabela T.S.MOSiR Bochnia
7. Janeczko Aleksandra AZS AWF Warszawa
7. Potocka Marta Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 48kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
2. Majcher Danuta UKS Grot Krakòw Kraków
3. Matejko Natalia GKS Czarni Bytom
3. Walczyk Wiktoria GKS Czarni Bytom
5. Gajecka Adriana UKS "MOSiR" JASŁO Jasło
5. Kolbusz Katarzyna UKS "ASW-Judo" Jasło
7. Kawecka Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
7. KWIATEK Karina TKS "Judo" Toruń

kobiety, waga: 52kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Socha Izabella K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
3. Kostyra Maryla UKS Narew Łapy
3. Paszkowska Dagmara KJ Samuraj Koszalin
5. Nocula Joanna UKS "ASW-Judo" Jasło
5. Przyczyna Katarzyna UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Figielus Ines Klub Judo AZS Opole
7. Janeczko Joanna AZS AWF Warszawa

kobiety, waga: 57kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Butlewska Aleksandra SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Kamińska Anna SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
5. Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól
7. GRASZA JOANNA MKS Juvenia Wrocław
7. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek

kobiety, waga: 63kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
2. Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław
3. Fałtynowicz Barbara SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Gunia Jagoda UKS 15 Krosno
5. Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole
5. Maciąg Weronika UKS Judo Wolbrom
7. Duszak Patrycja AKS Strzegom
7. Szafran Agata Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 70kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
3. Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom
5. Cieśla Karolina UKS Olimp Nowa Sól
5. Woźniak Oliwia GKS Czarni Bytom
7. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
7. Woźny Kamila UKJ Millenium Rzeszów

kobiety, waga: +70kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom
2. Madajewska Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Gaj Aleksandra UKS 15 Krosno
3. Gołąb Justyna GKS Czarni Bytom
5. Olizar Agnieszka UKS Junior w Lipnie Lipno
5. Zawidzka Agnieszka Gwardia Bielsko-Biała
7. Redmann Paulina UKS 10 Bydgoszcz
7. Świątkiewicz Julia UKJ "Lemur" Warszawa

mężczyźni, waga: 46kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Biedrzycki Jakub UKS Conrad Gdańsk
2. Penkala Damian Polonia Rybnik
3. Jasiński Aleksander UKS Galeon Gdynia
3. Zgrajka Kacper UKS "SPARTAKUS" Lublin
5. Zaborowski Piotr UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. ZIELASKOWSKI Wiktor TKS "Judo" Toruń
7. Duź Dominik MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. Szota Maciej UKS Olimp Nowa Sól

mężczyźni, waga: 50kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pieczyński Hubert UKS Górnik Konin
2. Tylek Paweł TS Wisła Kraków
3. Binek Jakub GKS Czarni Bytom
3. Rudnicki Adam TKS "Judo" Toruń
5. PODEMSKI BENIAMIN UKS "6" Piła
5. Stańczyk Maciej MKS Juvenia Wrocław
7. Jaroszewicz Jakub UKS Judo Wolbrom
7. Radziszewski Jakub UKS Olimp Nowa Sól

mężczyźni, waga: 55kg - 37 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom
2. Dąbrowski Kamil MKS Juvenia Wrocław
3. Śmiegel Szymon UKS 10 Bydgoszcz
3. Wójcik Jakub K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Kocima Filip Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
5. Winiarczyk Adrian UKS Piast Wrzeście Słupsk
7. ARCABA Jakub UKJ Legion Zamość
7. Wójcik Konrad UKS "SPARTAKUS" Lublin

mężczyźni, waga: 60kg - 48 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jesionek Stanisław Klub Judo AZS Opole
2. Kaczor Kacper GKS Czarni Bytom
3. Makowski Sebastian UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
3. Szołtysek Filip AZS AWF Katowice
5. Aghajanyan Gurgen UKS 15 Krosno
5. Kozak Krzysztof T.S.MOSiR Bochnia
7. Gruszka Patryk Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
7. Litwin Przemysław K.S. MaKo Judo Wrocław

mężczyźni, waga: 66kg - 53 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stecki Jędrzej SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Bukojemski Wojciech UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Bugaj Mateusz UKS Judo Sensei Płock Płock
3. Tchórzewski Cezary SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Kostuniak Patryk MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Wala Łukasz Polonia Rybnik
7. GRANICKI PAWEŁ UKS Piast Wrzeście Słupsk
7. Leśniak Patryk KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: 73kg - 45 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa
2. Kuczborski Przemysław UKJ 225 Warszawa
3. Drzymał Paweł GKS Czarni Bytom
3. Wiśniewski Radosław MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Maćkowski Bartosz UKJ 225 Warszawa
5. Zajączkowski Dawid T.S.MOSiR Bochnia
7. Korgol Jakub TS Wisła Kraków
7. ZAJĄCZKOWSKI Łukasz UKS Targówek Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg - 41 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jackiewicz Michał UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Baraniewski Iwo UKJ 225 Warszawa
3. Ołdak Sebastian AZS AWF Warszawa
3. Ouerfelli Kerim UKS Grot Krakòw Kraków
5. Czarnecki Michał WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek
5. Jewtuch Konrad UKS Dwunastka Leszno
7. Kozak Jakub Klub Judo DRAKO Warszawa
7. Skrzyński Marcin UKS Galeon Gdynia

mężczyźni, waga: 90kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kejza Paweł Polonia Rybnik
2. Grodecki Artur GKS Czarni Bytom
3. Frąckowiak Patryk UKS Conrad Gdańsk
3. Sadło Kacper K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Korzeniowski Jakub UKS Galeon Gdynia
5. PRZYWARA MIESZKO MKS Juvenia Wrocław
7. Grzegorzek Miłosz Gwardia Bielsko-Biała
7. Moliński Tomasz MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: +90kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
2. Sawiniec Bartosz TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
3. Cieślak Arkadiusz MKS Truso Elbląg
3. Pawlak Hubert UKS Górnik Konin
5. lukasik kacper UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
5. Siekierzyński Bartek UKJ "Lemur" Warszawa
7. Altansukh Marcin GKS Czarni Bytom
7. MICHAŁKIEWICZ Michal UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom122
2UKJ 225 Warszawa120
3Polonia Rybnik110
4UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa110
5SGKS Wybrzeże Gdańsk101
6TKS "Judo" Toruń101
7UKS Conrad Gdańsk101
8UKS Górnik Konin101
9Klub Judo AZS Opole100
10MKS Juvenia Wrocław010
11TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn010
12TS Wisła Kraków010
13AZS AWF Katowice001
14AZS AWF Warszawa001
15K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
16K.S. MaKo Judo Wrocław001
17MKS Olimpijczyk Włocławek001
18MKS Truso Elbląg001
19UKS 10 Bydgoszcz001
20UKS "Olimpia-Judo" Elbląg001
21UKS "SPARTAKUS" Lublin001
22UKS Galeon Gdynia001
23UKS Grot Krakòw Kraków001
24UKS Judo Sensei Płock Płock001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Judo Wolbrom210
2SGKS Wybrzeże Gdańsk111
3KS AZS AWFiS Gdańsk110
4GKS Czarni Bytom105
5TS Wisła Kraków101
6K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
7UKJ 225 Warszawa100
8K.S. MaKo Judo Wrocław010
9MKS Juvenia Wrocław010
10UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa010
11UKS Galeon Gdynia010
12UKS Grot Krakòw Kraków010
13UKS 15 Krosno002
14KJ Samuraj Koszalin001
15Klub Judo DRAKO Warszawa001
16MKS Olimpijczyk Włocławek001
17UKS "FENIKS" Bytom Bytom001
18UKS "MOSiR" JASŁO Jasło001
19UKS Judo Pawłowice001
20UKS Narew Łapy001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom227
2UKJ 225 Warszawa220
3SGKS Wybrzeże Gdańsk212
4UKS Judo Wolbrom210
5UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa120
6TS Wisła Kraków111
7KS AZS AWFiS Gdańsk110
8Polonia Rybnik110
9K.S. Judo Czechowice-Dziedzice101
10TKS "Judo" Toruń101
11UKS Conrad Gdańsk101
12UKS Górnik Konin101
13Klub Judo AZS Opole100
14MKS Juvenia Wrocław020
15K.S. MaKo Judo Wrocław011
16UKS Galeon Gdynia011
17UKS Grot Krakòw Kraków011
18TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn010
19MKS Olimpijczyk Włocławek002
20UKS 15 Krosno002
21AZS AWF Katowice001
22AZS AWF Warszawa001
23KJ Samuraj Koszalin001
24Klub Judo DRAKO Warszawa001
25MKS Truso Elbląg001
26UKS 10 Bydgoszcz001
27UKS "FENIKS" Bytom Bytom001
28UKS "MOSiR" JASŁO Jasło001
29UKS "Olimpia-Judo" Elbląg001
30UKS "SPARTAKUS" Lublin001
31UKS Judo Pawłowice001
32UKS Judo Sensei Płock Płock001
33UKS Narew Łapy001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom35.5
2UKJ 225 Warszawa26.5
3Polonia Rybnik19.5
4UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa19.5
5TKS "Judo" Toruń18.0
6MKS Juvenia Wrocław15.5
7SGKS Wybrzeże Gdańsk14.5
8UKS Conrad Gdańsk14.5
9UKS Górnik Konin14.5
10UKS Galeon Gdynia10.5
11Klub Judo AZS Opole9.0
12MKS Olimpijczyk Włocławek9.0
13TS Wisła Kraków8.5
14K.S. MaKo Judo Wrocław7.0
15T.S.MOSiR Bochnia7.0
16TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn7.0
17UKS "SPARTAKUS" Lublin7.0
18AZS AWF Katowice5.5
19AZS AWF Warszawa5.5
20K.S. Judo Czechowice-Dziedzice5.5
21MKS Truso Elbląg5.5
22UKS 10 Bydgoszcz5.5
23UKS "Olimpia-Judo" Elbląg5.5
24UKS Grot Krakòw Kraków5.5
25UKS Judo Sensei Płock Płock5.5
26Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice5.0
27UKS Piast Wrzeście Słupsk5.0
28UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin5.0
29UKJ "Lemur" Warszawa3.5
30UKS "6" Piła3.5
31UKS 15 Krosno3.5
32UKS Dwunastka Leszno3.5
33WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek3.5
34UKS Olimp Nowa Sól3.0
35Gwardia Bielsko-Biała1.5
36Klub Judo DRAKO Warszawa1.5
37KS "Gwardia" Łódź1.5
38MKS Pałac Młodzieży Tarnów1.5
39UKJ Legion Zamość1.5
40UKS Judo Wolbrom1.5
41UKS Targówek Warszawa1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom43.5
2UKS Judo Wolbrom28.5
3SGKS Wybrzeże Gdańsk21.5
4KS AZS AWFiS Gdańsk16.0
5TS Wisła Kraków14.5
6MKS Juvenia Wrocław13.5
7UKS 15 Krosno11.0
8K.S. Judo Czechowice-Dziedzice9.0
9UKJ 225 Warszawa9.0
10UKS "FENIKS" Bytom Bytom9.0
11UKS "MOSiR" JASŁO Jasło9.0
12UKS "ASW-Judo" Jasło8.5
13K.S. MaKo Judo Wrocław7.0
14MKS Olimpijczyk Włocławek7.0
15UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa7.0
16UKS Galeon Gdynia7.0
17UKS Grot Krakòw Kraków7.0
18UKS Olimp Nowa Sól7.0
19KJ Samuraj Koszalin5.5
20Klub Judo DRAKO Warszawa5.5
21UKS Judo Pawłowice5.5
22UKS Narew Łapy5.5
23Gwardia Bielsko-Biała3.5
24MKS "Zryw" Łowicz3.5
25T.S.MOSiR Bochnia3.5
26TS Gwardia Opole3.5
27UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki3.5
28UKS Junior w Lipnie Lipno3.5
29AZS AWF Warszawa3.0
30Klub Sportowy Akademia Judo Poznań3.0
31AKS Strzegom1.5
32Klub Judo AZS Opole1.5
33TKS "Judo" Toruń1.5
34UKJ "Lemur" Warszawa1.5
35UKJ Millenium Rzeszów1.5
36UKS 10 Bydgoszcz1.5
37WKS Gwardia Warszawa1.5